Agenda Inbreker doodgeschoten. ^Binnenland WeecAeeicht Pxoouiciaat TUems öbucqedijke Stand N.J. V. vergadert te Arnhem. MR. ELLENS HEEFT AUTO-ONGELUK. Op den straatweg te Doetinchem. SALARIEERING VAN HET GEMEENTEPERSONEEL. Minister zal geopperde bezwaren nog eens overwegen. PANDER OUDKARSPR KOEDIJK Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; £ondags gesloten. Bioscopen. Bioscoop Harmonie, tot en met Woensdag, half acht, hoofdnummer Artisten (circus film). Toegang boven l4 jaar. Dinsdagavond twee voorstellingen; 7.15 en. 9.45 uur. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De moord in de school (detectivefilm). Bx^a- Verkeerd verbonden (kom.), hoofdrollen Joan Blondell, Pat O'Brien e.a. Toegang boven 14 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Punks kommt aus Amerika (hum.); hoofd rollen Lien Deyers, Sybille Schmitz en Ralph A. Roberts. Toegang iederen leeftijd. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Haar grootste succes (rom. zangfilm); hoofdrol Martha Eggerth. Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Zondag, 6 October. 1.30 uur, Sportpark, lange baandraverijen. 2 uur, Alkm. wielerbaan, sluitingswedstrij- den. 8 uur, 't Gulden Vlies, revue Lachen is troef met Henr. Davias en Johan Kaart. Maandag 7 October. 8 uur, 't Gulden Vlies, revue Lachen is troef met Henr. Davids en Johan Kaart. zuiden van de lijn Aksoem-Adoea op beslissende wijze ter hand zal worden genomen. Op het zuidelijke front in Ogaden is op het oogenblik een algemeen Italiaan- sche opmarsch onmogelijk, aangezien het gebied nog volkomen door den re- gen is doorweekt. Tiende algemeene vergadering. In restaurant Royal te Arnhem is heden de 10e algemeene vergadering van het Na tionaal Jongeren Verbond gehouden Aan den aanvang van deze bijeenkomst heeft de algemeene voorzitter van het Nati onaal Jongeren Verbond, mr. W. de V r i e s een jaarrede uitgesproken, waarin hij zeide, dat de jarenlange strijd, de beginselvaste houding, oprechtheid, kracht en agressivi teit het verbond aanmerkelijk dichter bij het doel hebben gebracht: de jongeren van Ne derland op te stuwen tot nationaal bewust zijn, nationale belangstelling en nationale geestdrift. Het thans bereikte is slechts een onder deel van een veel grooter streven, een eerste etappe van een nog langen en moeilijken weg naar het uiteindelijk doel: een eensge zind, zich zelf en zijn eigen karakter bewust volk! Een natie, die de nationale eenheid als grootsch en lichtend ideaal te allen tijde voor oogen houdt, maar daarnaast de on schatbare waarde erkent van het behoud van het eigen volkskarakter, de eigen bescha ving, de eigen instellingen, zeden en ge woonten. Maar hooger nog dan deze wensch, dat ons volk een eensgezind volk vorme, rijst uit, ging spr. voort, ons ideaal: dat ons volk in hart en nieren een Neder- landsch volk zij! Wij wenschen niet een gelijk gescha keld, geuniformd volk, waarbij de gods dienstige overtuiging, de persoonlijke meening, het gezin, de eigen rechten der persoonlijkheid onderdrukt worden door een op politiek-geagiteerde massa's steunend, naar staats-absolutisme en dictatuur strevend gezag. Wij, Nationaal Jongeren, aanvaarden be wust de natuurlijke gedifferentieerdheid, in dividueel, cultureel, godsdienstig, corpora tief, binnen de eenheid. Wie deze eenheid aantast, hij sluif zichzelf uit; hij vindt in ons Verbond een niets-ontzienden tegen stander. Voor alle anderen echter, ondanks hun vaak diepgaande verschillen in levens beginsel, staat ons Verbond open. Want, aldus spr., wij zijn ons bewust, dat ook zij zijn van ons volk. dat dit volk een roeping heeft ep dat daarom ons volk zichzelf moet willen zijn en blijven. Spr. wierp daarna een terugblik op de afgelocM>en periode van tien jaren, daarbij wijzende op den groei van het terrein van actie van het Verbond. Naast de weermacht het oorspronkelijk onderwerp van den Jongerenbond tegen Eenzijdige Ontwape ning vragen thans, als onderdeden der nationale gedachte, oa. de steun aan het wettig gezag, rijkseenheid en internationale opbouw de aandacht. Geen haarbreed is het Verbond daarmede afgeweken van zijn prin- cipieelen grondslag en het doel: de natio nale wedergeboorte van het vaderland. Tegenover de eenzijdig, sterkpolitiek ge kleurde, aifti-thetisch nationale strooming van dezen tijd stelde spr. het ideaal van het Verbond van een volkomen onpolitiek, sterk synthetisch ingesteld nationaal streven Spr. bepleitte den plicht om bij het werk het eigen initiatief te prikkelen, de zelf-werk- zaamheid der leden te vergrooten, hen te activeeren door hun mede-verantwoordelijk heid voor het Verbondswerk te geven. De organisatie is steeds zoo en zal zoo moeten blijven, dat iederen Nederlandschen jongere, wat ook zijn geloot of politieke overtuiging zij, de gelegenheid wordt geboden tot loyale samenwerking met andere nationaal-voelen- den. Spr. stelde de waarlij'ke oranjeliefde van het Verbond, vrij van ieder bij-oogmerk, tegenover de schijnbare liefde voor het Oranje Huis, welke thans vaak wordt ge constateerd. Spr. sprak zijn verheuging uit over den in de afgeloopen jaren grondig veranderden toe stand ten aanzien van de weermacht en richtte zich tegen de minderwaardige kritiek op de Nederlandsche vloot van de zijde der N. S. B. geuit. Voorts wees spr. op de nood zakelijkheid om een eind te maken aan de po gingen van het ondermijningswerk der lmks- radicalen. Sprekende over het Italiaansch-Abessini- sche conflict, betuigde spr. zijn instemming met de houding van de Nederlandsche re geering te Genève aangenomen. Indien wer kelijk het niet-exploiteeren van ontginbaar gebied voldoende rechtvaardigingsgrond zoude zijn voor een veroveringsoorlog, zou de positie van Nederland in den Pacific nog gevaarvoller worden. Hier is het zaak ieder precedent te voorkomen. Ook Nederland heeft hierbij zijn eigen taak» Hoewel het Verbond zijn ledental niet meet met getallen van 6 cijfers vertegen woordigt het de nationale gedachte, die, ont heven aan het strijdgewoel der partijschat- ten, ontdaan van alle overbodige, vaak uit- heemsche franje, in al haar zuiverheid zijn volledige toewijding eischt. Spr. spoorde tenslotte aan getrouw te blijven aan de tra dities en voort te gaan op den eigen weg, opdat de gezaghebbende positie van boven de partijen staande algemeene organisatie kan worden behouden niet alleen, maar ver der nog uitgebreid tot heil van de geheele natie. Het jaarverslag. In het jaarverslag, dat daarna aan de orde was, wordt geconstateerd, dat dit jaar voor alles een jaar van consolidatie is ge weest. Zoodra een aantal reorgansatie- maatregelen zal doorwerken, hoopt men een verandering te goede te kunnen aanbrengen in de minder gunstige financieele positie van het Verbond. Het verslag spreekt de verwachting uit, dat ook in de toekomst de leden van het N. J. V. van hoog tot laag hun plicht zullen verstaan en tot heil van ons Vorstenhuis, volk en vaderland hun werkkracht, hun tijd en zoo mogelijk ook materieele offers zullen weten te brengen. Tot slot heeft mr. B. F. Everts Jr., Ver bondsvoorzitter van 1925 tot 1927, een korte herdenkingsrede gehouden. Vanavond zal een eenvoudige herden kingsbijeenkomst plaats vinden, waar door eenige vooraanstaande personen, het woord zal worden gevoerd. Hij zag den agent voor een handlanger aan. Te ongeveer 3.15 uur heden nacht hoor le een agent in burger, die in de Marnixstraat te Amster dam surveilleerde,» gerinkel van glas en voetstappen aan den ach terkant van het gebouw van den Amsterdamschen Christelijktn Be sturen Bond. De agent begreep met een inbreker te doen te heben. Hij vatte post beneden de plaats, waar hij het geluid had gehoord. De inbreker zag in het donker den wachten den agent aan voor zijn handlanger, die blijkbaar op uitkijk had moeten staan, want na eenigen tijd klonk het; ,,Ben jij het Joop?" Na het geruststellend „Ja" van den agent kwam de inbreker te voorschijn. Hij werd ontvangen met „Handen omhoog" en keek daarbij in den loop van een dienstre volver, die op hem was gericht. De inbre ker gehoorzaamde en deed de handen in de hoogte. Plotseling echter meende hij een kans te hebben en deed een sprong naar den agent. De worsteling was slechts kort van duur. Bij het handgemeen ging de re volver af en trof de inbreker in het hoofd. De man was op slag dood. De identiteit was in de vroegen morgen nog niet vastgesteld. Door den portier van den Amsterdamschen Christelijken Bestu ren Bond is opgave gedaan van inbraak, er waren verschillende ruiten gebroken. Op den inbreker werden verschillende moderne inbrekerswerktuigen gevonden. Men schijnt hier met een vakman te doen te hebben. VIER AMBTENAREN NEMEN ONTSLAG. Wij hebben dezer dagen aan Het Vader land het bericht ontleend dat vier juridische ambtenaren van het regeeringsbureau voor de uitvoering der Landbouwcrisiswet-1933 Zaterdag den wensch hebben geuit hun dienstverband op staanden voet te verbre ken. Zij hebben minister Deckers schriftelijk mededeeling gedaan van de redenen, welke hen tot dien stap noopten en welke er op neerkomen, dat zij zich niet langer kunnen vereenigen met zekere ambtelijke verhou dingen. „Volk en Vaderland" is de eenige cou rant die hierover nadere bijzonderheden me dedeelt. Naar ons ter ooren kwam aldus het blad ligt aan dat geval het volgende ten De bedoelde heeren, wien namen ons be kend zijn, weuschten niet onder de leiding van een ex-advocaat te worden gesteld, die eenige jaren geleden veroordeeld is wegens verduistering van een aanzienlijk bedrag ten nadeele van eenige liefdadige instellin gen, ondanks de pogingen, van de zijde der R.K. Staatspartij gedaan, om de zaak in den doofpot te stopipen. Deze langvingerige volksgenoot werd na zij straf uitgezeten te hebben door minister Verschuur aan een functie bij een der Verschuur'sche crisiscen trales geholpen. Nu zal blijkbaar binnenkort een concen tratie van alle juridische ambtenaren der verschillende centrales plaats vinden onder het college van regeeringscommissarissen, en als chef van deze nieuwe afdeeling zal optreden bovengenoemde volksgenoot, be schermeling der heeren Verschuur en Zwa nenberg: De vier juristen wenschten niet onder de ze leiding werkzaam te blijven en boden daarom hun ontslag aan. Hulde aan deze karaktervolle mannen! Wij meenen goed te doen, met bekend te maken, hetgeen ons omtrent dit geval ter oore kwam. Er is bij de centrales van den heer Verschuur reeds zooveel aan het licht gekomen, dat het publiek het recht heeft te vernemen, wat er nu weer aan de hand is. Wij verwachten met belangstelling af, wat de heer Deckers omtrent deze kwestie zal kunnen mededeelen. DE WITTE SPATBORDEN NIET BIJ HET LEOER. Zij maken de rijwielen te zichtbaar. De minister van waterstaat, gelet op de motor- en rijwielwet en op artikel 76 van het motor- en rijwielreglement, heeft besloten: ten behoeve van de legerriiwielen, voorzien van een rood-wit-blauw balhoofd, tot weder opzegging ontheffing te verleenen van het bepaalde bij den laatsten zin van het eer ste lid van artikel 59 van het motor- en rij wielreglement. Naar wij vernemen, doet zich met de wet telijke verplichting tot het witlakken van achterspatborden van rijwielen met ingang van Maandag a.s. een eigenaardige moeilijk heid voor, aangezien niet voorzien is in de mogelijkheid om militaire rijwielen te dien aanzien ontheffing te verleenen. In militai ren kringen is men evenwel van oordeel, dat het witte achterspatbord de militaire rij wielen van te verren afstand zichtbaar zal maken, zoodat de nieuwe bepaling niet in het belang van den dienst moet worden ge acht. De commandant van het 6de R. I. heeft dan ook in afwijking van de, nadere door het departement van defensie te nemen, beslissing verboden de achterspatborden der militaire dienstrijwielen en van particuliere rijwielen die ook tijdens den dienst worden gebruikt, wit te lakken. Hedenmorgen is op den Kruisweg te Doetinchem de auto van mr. A. J. El lens, president der rechtbank te Alme lo, in botsing gekomen met de tram naar Zutphen. De auto werd geheel vernield. De drie inzittenden, mr. Ellens, diens zuster en de chauffeur liepen verschillende verwondingen, voornamelijk snijwonden op. Alle drie zijn ter plaatse in hotel Lubbers opge nomen. Het ongeval moet worden toe geschreven aan onbekendheid met den toestand ter plaatse. De machinist van de tram heeft alle voorschriften in acht genomen. DE WET OP DE STAATSLOTERIJ. Het verbod voor particuliere loterijen om van de Staatsloterij gebruik te maken. In het Staatsblad is thans afgekondigd de wet van 4 Maart 1935, houdende wijzi ging van de wet tot regeling van de Staats loterij. Zooals men weet, behelst deze wetswijzi ging een verbod voor andere loterijen dan de Staatsloterij, om voor haar uitlotingen gebruik te maken van de trekkingen van de Staatsloterij. Dze wetswijziging treedt ip werking 20 da gen na de afkondiging, dos met ingang van 24 October a.s. Men schrijft ons: Ten departemente van binnenlandsche za ken te 's-Oravenhage is er een conferentie geweest van den minister met vertegenwoor digers van de zes samenwerkende r.k., chr. en moderne organisaties van ambtenaren en werklieden in overheidsdienst. Het comité van zes, uit de besturen van deze bonden gevormd, was vertegenwoor digd door de heeren W. van der Have, L. F. Guit en W. Luberti. De bespreking werd bijgewoond door den heer G. P. Hoekman, referendaris, chef van de afdeeling Ambtenarenzaken aan het de partement. Aanleiding tot deze conferentie was de jongste circulaire van den minister aan een froot aantal gemeentebesturen, met betrek ing tot verdere eventueele verlaging van de loonen en salarissen van het personeel dier gemeenten, in verband met de komende vijf pCt. korting op de salarissen van het Rijks personeel. De delegatie van de bonden besprak tijd stip van verzending, inhoud en strekking der circulaire, haar bezwaren tegen een en ander en tevens in het algemeen tegen het optreden van het departement tegenover de lagere or ganen. Verder zette zij uiteen, dat naar het in zicht der bonden, ook uit staatrechtelijk oog punt tegen de steeds verder gaande bemoei ingen van de regeering ten opzichte der loo- regelingen der lagere organen bezwaar moet worden gemaakt. Immers, zoo werd' betoogd, strookt deze gedragslijn van de zijde van het departement in het geheel niet met het geen bij de desbetreffende wijziging der Ambtenarenwet (art. 126) door de Kamer zoowel als door den minister namens de regeering, als de bedoeling van deze wijzi ging was aangegeven. Toen toch werd verklaard, dat slechts ex cessen op het gebied der salarieering zou den worden weggenomen en dat een alge meen optreden tegenover de lagere organen niet zou plaats vinden. De minister stelde hiertegenover, dat de steeds moeilijker wordende omstandigheden het ingrijpen der regeering rechtvaardigden. Het gaat hier niet om een blijvende be moeiing van hooger gezag: zoodra betere tijden aanbreken, kan aan de lagere organen weer meer vrijheid worden gegeven. De vertegenwoordigers van het Comité stelden ten slotte nog in het licht, dat de verschillende maatregelen, door den minister ten opzichte van de salarieering van het per soneel der lagere organen genomen, steeds zonder eenig overleg met de organisaties van het personeel geschiedden. Dit personeel staat telkens weder voor voldongen feiten, ook nu de departementale aanschrijving meermalen een algemeen karakter draagt, terwijil bovendien aan het plaatselijk georga niseerd overleg zoo goed als alle beteekenis wordt ontnomen. De minister was van oordeel, dat een al gemeen centraal overleg, als door de bonden bedoeld, in de huidige omstandigheden, wel ke vaak snel optreden eischen, niet mogelijk is, terwijl naar zijn meening het plaatselijk overleg toch altijd nog een, zij het dan be perkte, taak behoudt. Evenwel verklaarde de minister zich be reid, de door de delegatie aangevoerde be zwaren nog eens nauwgezet te overwegen. VALSCHE BANKBILJETTEN VERVAARDIGD. Vervaardigers op heeterdaad betrapt. De recherche van IJmuiden is erin ge- geslaagd de hand te leggen op een viertal personen, van wie drie, zekere B. H., A. G. en L. M-. afkomstg zijn uit de hoofdstad. De 4de, die zich later bij het illustere gezelschap voegde, is een zekere A. H. Het viertal gaf voor in staat te zijn valsch bankpapier te kunnen vervaardigen en stelde zich natuurlijk zeer in geheim in verbinding met personen, van wie zij vermoedden, dat deze belangstelling voor hun bedrijf hadden. Onder voorspiegeling van enorme winsten trachtten zij groote sommen gelds in handen te krijgen, waarvoor zij dan hun geheim af stonden. De bedragen, die zij vroegen, liepen soms in de duizenden. Hun bankbiljetten-industrie berustte echter op een handigheid. Bij de demonstratie met behulp van allerlei trucjes werd zeer "handig een echt bankbiljet voor den dag gehaald en getoond, dat moest door gaan als een product van hun industrie. Zoodra de recnerche van Imuiden had ver nomen, dat de heeren genoemde plaats als operatie-terrein hadden gekozen, ontplooide zij al haar speurderstalent. Vrijdagmiddag, toen de oplichtersbende wederom voor eeni ge belangstellenden een oemonstratie gaf, werden zij op heeterdaad betrapt. Het vier tal werd gearresteerd, en de ingrediënten, die zij hun demonstratie gebruikten, werden io beslag genomen. HET VERMISTE SCHIP. De Onderneming terecht. Bij de Rotterdamsche rivierpolitie is be richt ontvangen, dat het schip Onderne ming, waarover men zich blijkens een be richt in ons nummer van gisteren ernstig ongerust maakte, te Vlissingen is aangeko men. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. EINDE ZOMERTIJD. Klokken 1 uur achteruit gezet! Wij herinneren er aan, dat de zomertijd zal eindigen den 6en Oc tober om 3 uur in den voormiddag, zoodat in den nacht van heden Zaterdag op morgen Zondag de klokken één uur moeten worden achteruitgezet. DE VALSCHE VIJF-MARKSTUKKEN TE VENLO. In verband met diverse valsche vijf-mark- stukken, welke tijdens de kermisdagen te Venlo in omloop zijn gebracht is de politie gisteren kunnen overgaan tot arrestatie van den Venlonaar P. B. Gebleken is, dat hier een uitgebreid complot van valsche munters aan het werk is geweest, welk complot ergens in Duitschland zijn zetel heeft. In samenwerking met de Duitsche politie kon in Duitschland nog een Duitscher wor den gearresteerd. DAGBLAD-AGENT OPGELICHT. Een agent van een dagblad, de heer L., wonende in de Havikslaan aan de overzijde van het IJ te Amsterdam, is gisteren door een tot nu toe onbekend persoon opgelicht voor een bedrag van ruim 250. Het is de gewoonte, dat de bezorgers van de krant op ►onderdagavond met een agent afrekenen en dat op Vrijdagochtend het bedrag door een bediende der dagblad-administratie wordt gehaald. Gisteren vervoegde zich iemand bij den heer L., die zeide de wekelijksche af dracht te komen incasseeren, waarop hem het geld werd medegegeven. Toen nu niet lang daarna de werkelijke employée van het dagblad verscheen, bleek, dat de man, die het geld had geïnd, een falsaris moet zijn ge weest. De politie heeft terstond een onder zoek ingesteld. HET K.R.O.-JUBILEUM. Het beroep, dat dé K.R.O. bij gelegenheid van zijn jubileumviering op alle katholieken, luisteraars of niet, doet, om bij te dragen aan het studio-bouwfonds, zal Zondagmid dag 6 October één uur voor den microfoon worden ondersteund met een persoonlijk woord van pastoor Perquin. Tal van niet- radio-bezitters, bereid om het fonds te steu nen, zouden ook gaarne de toespraak van den voorzitter van den K.R.O. willen beluis teren. Aan het verzoek om in diverse zalen van het land de gelegenheid open te stellen om de toespraak te beluisteren, kan om prac- tische redenen van kosten en organisatie door den K.R.O. geen gevolg worden gege ven. Wel echter zal het mogelijk zijn, dat ve len dier belangstellenden bij den luidspreker van familie of kennissen een plaats wordt in geruimd. DE SCHIPBREUK OP DE EIERLANDSCHE GRONDEN. p, He* wrak verzinkt in het zand. De sleepboot „Oceaan" van de reederij Doeksen is gisteren van Terschelling uitge varen om een onderzoek in te stellen naar den toestand van het schip, dat tijdens de jongste stormen op de Eierlandsche Oron- den, dwars van Vlieland, is vergaan. Nadat de sleepboot in de middaguren is teruggekeerd, hebben de twee duikers, die ge durende verscheidene uren het wrak hebben onderzocht, gerapporteerd, dat het wrak af komstig is van een tweemast-schoener, die op zijde ligt en reeds bijna geheel in het zand is weggezonken. De romp is zwart geschilderd en heeft een witten bovenrant. Waaruit de lading be stond, hebben de auikers niet kuanen con- stateeren, daar zij met bij de luiken konden komen. naar waarnemingen, verricht in den morgen van Zaterdag 5 October. Medegedeeld door het Kon. Neder!. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 761,3 m.M. te Leydisfjord. Laagste barometerstand 743,0 m.M. fe Holyhead. Verwachting, geldig tot den avond van Zondag 6 October: Meest matige zuidelijke tot zuidwestelijk wind; gedeeltelijk bewolkt; weinig of gp^ regen; weinig verandering in temperatuur. Weeroverzicht. De depressie-kern in het westen trekt lang. zaam over Engeland en de Noordzee naar het noorden. Secundairen trekken van zuid. Frankrijk met een boog om de Alpen en verder dwars over centraal-Europa en geven aanleiding tot zware regens langs hun baan. Na de enorme regen, die gisteren uit Lyon werd gemeld, dringen de zware regens thans in Oostenrfijk door, waar het nog warm is. Op IJsland nam de stijging van den druk een einde en kondigt een nieuwe depressie in het westen zich aan. Op dit moment stijgen de barometers re gelmatig in Frankrijk. De luchtstroom uit het noorden over Ierland en Schotland is niet polair koud. De algemeene stijging van den druk in het zuiden zal zich ook over ons land uitbreiden en aanleiding geven tot af. nemende regenkans en opklarend weer Hedenmorgen te 8.50 uur aan alle posten geseind: „Weest op Uw hoede!" LICHT OP! Hedenavond voer rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 7.08 uur licht op. Polderverkizzing. Bij de gister gehouden stemming van den Koog-Bleekmeerpolder periodiek artre- dend den heer J. C. Swager is deze weder herkozen. Het aantal ingeschrevenen bij de arbeids bemiddeling aan de Kanaaldijk, was op 1 October 1933 46 personen in 1934 1 October 68 en op 1 October 1935 97 personen. Op 1 October 1935 waren in werkverschaf fing in de heele gemeente totaal 136 perso- sen. WINKEL (September 1935). Geboren: Simon Pieter, zoon van Jannetje Leen. Eitje, dochter van Hen drik van Riesen en Antje van der Leii. Stendert Henk, zoon van Hendrik Buikstra en Janna Postmus. Overleden: Dirk Appel Kzn., 66 jaar. URSEM (September 1935). Geboren: Petrus Theodorus, z. v. J. A. Dol en van A. Sombroek. Adrianus Johannes, z. v. P. Dol en N. van van Diepen Johannes Joseph Maria, z. v. J. Stuyt en van M .Fr. Kreuk. Antonia Marga- retha, d. v. Th. van der Lee en M. van Oudejans. Petronella Geertruida, d. v. wed. Adriana van der Velden en P. van der Lee. Overleden: Deen Johannes Adrianus, z. v. V. J. Deen en C. M. v. d. Veer, oud 3 mnd. Gehuwd: Cornelis Mak en Maria Eü- sabeth Bakker. 's Levens loop (Gazjsettiao iüustratoL

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2