Agenda 'Provinciaal Hieuw* £aatste èsücfiten JUnutieuws VRAGEN OP BELASTINGGEBIED. Jhiêlicaties jftucQedii&e Stand Stad en Omgeving, 1DeetAecicht Fransche troepen in SomaLIand. Ziekte onder de Italianen. De besprekinden te Genève. GRIEKSCHE REGEERÏNGSCRISIS. ERKENNING VEESTAPELS. GROOTSCHERMER NOORDSCHARWOUDE Het ontwerp M.E.T. in de Eerste Kamer verworpen. DE REMBRANDT-TENTOONSTEL- L1NO VERLENGD. DUITSCHE BISSCHOP GEARRESTEERD. HINDERWET. Weeroverzrht. Stedelijk Museum ingang Breedstr„at, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De moord in de school (detectivefilm). Extra: Verkeerd verbonden (kom.), hoofdrollen Joan Blondell, Pat O'Brien e.a. Toegang boven 14 jaar. City-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Punks kommt aus Amerika (hum.); hoofd rollen Lien Deyers, Sybille Schmitz en Ralph A. Roberts. Toegang iederen leeftijd. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Haar grootste succes (rom. zangfilm); hoofdrol Martha Eggerth. Toegang voor eiken leeftijd. Te Diredawa zijn 180 man blanke Fran sche troepen en 4 officieren aangekomen, die in de stad zijn ondergebracht ter be scherming van de spoorlijn Addis-Abeba- Djiboeti. Te Djiboeti zijn 1500 manschap pen aangekomen. Voor de haven is een Fransche kruiser ten anker gegaan. Te Addis Abeba zijn sedert Woensdag geen berichten van nooredlijk of zuidelijk front binnen gekomen. De Negus heeft aan wijzing gegeven dat de Abessinische staats burgers in Eritrea naar Abessinië moeten te.ug keeren. De diplomatieke medewerker van de Daily Telegraph meldt uit Genève, dat de Engelsche en Fransche deskundigen het Woensdagavond eens zijn geworden over den omvang der sanctie-maatregelen tegen Italië. Het schijnt dat beide landen op het standpunt staan, dat de maatregelen wel kans op doelmatigheid moeten hebben maar niettemin geen oorlogskarakter mogen dragen. Het Fransch-Engelsche plan dat zou wor den voorgelegd aan de coördinatiecommis sie zou de volgende voorstellen bevatten: 1) Verbod van buitenlandsche^predieten aan Italië. 2) Beperking door contingenteering van den uitvoer van zeker Italiaansche pro ducten. 3) Beperking van den invoer in Italië van bepaalde goederen, die noodig zijn bij de wapenfabricage. 4) Opheffing van het embargo op den wa- penuitvoer naar Abessinië. Strijd op het zuidelijk frout. Een hevig gevecht is ontbrand aan het zuidelijk front, waar sterke Italiaansche co lonnes aanvallen deden op de Abessir.ische ve. sterkingen in de streek van Gorahci. De Abessiniërs blijven beweren, dat de Italia nen gas en chemicaliën gebruiken. Fransche agenten hebben gerapporteerd, dat door het Suez kanaaal 10.000 zieken van het Italiaansche leger in Oost-Afrika naar Italië worden vervoerd Zij zouden lijden aan gele koorts en Dysenterie. Hedenmorgen te 10.30 uur zijn in de Volkenbonds"ergadering de bespre kingen over de kwestie der sanctie- maatregeien voortgezet. Als eerste sprak de Italiaansche gedelegeeide Aloisi. In een zeer uitvoerige rede oefende hij critiek op de Volkenl ondsprocedu- re, waarbij hij er vooral bezwaar tegen maakte dat het Italiaansche memoran dum over de Abessinische toestanden in het geheel niet in aanmerking is ge nomen en dat men na het uitbreken der vijandelijkheden den Italiaansche gede legeerde niet den tijd heeft gegeven voor een uiteenzetting. Indien men het optreden van den Volkenbond in ande re gevallen vergelijkt met de houding die thans is aangenomen, dan moet men zeggen, aldus Aloisi dat met tweeërlei maat is gemeten. Aloisi herhaalde, dat Abessinië niet voldoet aan de voorwaarden die noodig zijn om lid van den Volkenbond te kunnen blijven. Hij hield den bond voor, dat ondanks het door de Italiaan sche regeering geleverde bewijsmate riaal niet de maatregelen zijn genomen die in overeenstemming zijn met de statuten, n.1. de uitsluiting van Abes sinië uit edn bond. Dat de motieven van Italië zijn miskend, heeft het ge- heele Italiaansche volk gekwetst en Abessinië gesterkt in zijn strijdlustige houding. Toen Italië niet meer kon rekenen op den steun van den Volkenbond bij de waarborgen van zijn veiligheid en bij de erkenning van zijn rechten, heeft het het noodig geoordeeld zich uitslui tend te verlaten op zijn middelen om op te treden tegen een groeiend gevaar. Aloisi sprak voorts van de reserves der Britsche regeering, gemaakt bij de onderteekening van het pact waarbij Engeland zich in bepaalde gebieden vrijheid van handelen heeft verzekerd met uitsluiting van ieder buitenlandsch ingrijpen. Onder deze omstandigheden heeft Italië in het Kellog-pact toegestemd. Het recht van Italië wordt bewezen door de verdragen tusschen de drie aangrenzende mogendheden. Deze ver dragen zijn bevestigd door het En- gelsch-Italiaansche verdrag van 1925, derhalve na het ontstaan van den Vol kenbond en na de toetreding van Abes sinië tot dien bond. Het rapport afgewezen. Nadat Aloisi zijn rede had beëindigd, deelde de voorzitter der vergadering mede, dat geen andere afgevaardigden het woord hadden gevraagd en daarom het rapport, waardoor de handelwijze van Italië werd veroordeeld, door de vergadering was aan genomen met Oostenrijk en Hongarije als eenige tegenstemmers. Aloisi protesteerde tegen deze manier van stemmen, doch het protest werd een stemmig afgewezen. De Volkenbondsvergadering zal heden middag de beraadslagingen voortzetten. Na een ministerraad is de Grieksche re geering afgetreden. Deze ministerraad was bijeen geroepen nadat de commandanten van het leger aan Tsaldaris hadden verzocht onmiddellijk de monarchie te herstellen. Na aftreden van het kabinet hebben de leger leiders zich gewend tot generaal Kondilis, doch deze heeft nog niet geantwoord. Hierbij vestigen wij er de aandacht op, dat aanvragen tot erkenning van veestapels ten aanzien van het seizoen 1935 nog slechts in behandeling zullen worden genomen, in dien deze aanvragen, vergezeld van 20, uiterlijk den 15den October 1935 bij de Landbouw-Crisis-Organisatie voor Noord- Holland zijn ingediend. HET PLAN-ZEEMAN. Gister vond de aangekondigde bespreking plaats tusschen de commissie tot propagee ring v. 't Plan-Zeeman en een der landbouw ingenieurs van de Rijkscommissie voor Ruil verkaveling. Hoewel de besprekingen een zeer voorloo- pig en informatorisch karakter droegen, kon worden medegedeeld, dat de situatie in Geestmerambacht grondig bestudeerd zal worden. Reeds bleek, dat zeer groote werk- opjecten voorhanden zijn en radicale cultuur technische verbeteringen mogelijk zijn. Van een auto gevallen? Op den Schermerweg, bij de brug van Groot Schermer is gister een kistdeksel ge vonden met het opschrift dameskragen. Het is vermoedelijk van een passeerende auto ge vallen en terug te bekomen bij de gemeente politie van Zuid- en Noord-Schermer. 'T ZANO Esperanto. In café Schrieken alhier gaf de heer Schut uit Callantsoog een Esperanto-proefles volgens de z.g. Czeh-methode Voor deze les bestond groote belangstelling, terwijl espe rantisten uit Callantsoog medewerking ver leenden door eenige liederen in esperanto te zingen. Na afloop gaven velen zich op voor den cursus, die tegen den winter onder leiding van den heer Schut zal worden gegeven in café Schrieken. De tuinbouwcursus van den L.T.B. is begonnen met 23 leerlingen. Het is een ver heugend feit, dat men ondanks de slechte tijdsomstandigheden nog belangstelling voor dit onderwijs heeft. (Ongecorrigeerd Ons tijd-„geschipper"! Hedenmiddag vergaderde de Eerste Kamer. Aan de orde is het wetsontwerp tot her ziening van den wettelijken tijd. De heer Ter Haar (A. R.) heeft bezwaren van interna tionalen aard tegen invoering van den M. E. T. dus tegen dit wetsontwerp Geen bezwaar had spr. tegen het vorige wetsont werp: des winters West Europeesche-, des zomers M. E. T. Tegen dit ontwerp zijn de belangen van beurs, wetenschap, schoolkin deren, landbouw. De heer van Citters (C. H.) schetst de be zwaren van den landbouw tegen de tegen woordige regeling van den zomertijd als ook tegen de doorlcopende vervroeging met 40 minuten van den gewonen tij^ volgens dit wetsontwerp. Handel, nijverheid, verkeer zullen nadeelen ondervinden door aanslui ting bij den M. E. T. Het oorspronkelijk wetsontwerp was volgens spreker meer juist opgezet. De heer Knottenbelt (Lib.) betoogt, dat Nederland wegens zijn ligging 'n zonne-tijd heeft te aanvaarden. Spr. geeft de voorkeur aan de oorspronkelijk voorgestelde regeling. Wat nu is voorgesteld werd door de Twee de Kamer aanvaard om van het ..gezanik" met den zomertijd af te zijn. Er zijn bij de Eerste Kamer tal van adressen tegen het ontwerp ingekomen. Geen enkel met verzoek vóór te stemmen. De heer Diepenhorst (R. K.) betoogt, dat dit ontwerp een compromis is en dus niet al len kan bevredigen. Hygiënische bezwaren zouden ook vroeger tegen de ingevoerde re gelingen hebben moeten gelden. Reeds vroe ger bestond er veel sympathie voor de G M.T. De heer Andriessen wijst op de bezwaren va" de practijk tegen het wetsontwerp zouden krijgen practisch een winter- zomertijd. Spr. ziet vele bezwaren van het voorstel voor kinderrijke gezinnen Minister de Wilde zegt, dat de groote Iandbouw-organisaties ter wille van den vrede bereid waren over de bezwaren tegen de M. E. 1heen te stappen. De regeering moest dus met de wijziging komen. De 'be zwaren daartegen zijn ernstig overdreven. Spr. betoogt, dat de handel zich gemakke lijk bij den M. E. T. kan aanpassen Het wetsontwerp wordt verworpen met 32 tegen 8. Voor stemden de heeren Nievard van Lanschot, Jansen de Limpens en Fles- kens r. k., Anema, Briët en Diepenhorst a.r en Kolff c. h. De vergadering werd daarna gesloten. Het is het comité van de Rembrandt-ten toonstelling mogen gelukken van de eige naars de toestemming te verkrijgen de door hen afgestane schilderijen en teekeningen nog drie weken in het Rijksmuseum ten toon te stellen. Zoodoende is het mogelijk gewor den de sluiting tot 3 November uit te stel len. Hiermede is tegemoet gekomen aan een reeds vaak geuite wensch van het publiek, dat de laatste dagen in steeds grooter geta le deze tentoonstelling bezoekt In vier da gen tijds werden ruim 8500 bezoekers ge teld. VERSTOORDE BRUILOFTSSTOET. De bliksem sloeg midden in een bruilofts stoet nabij Miskolz in Hongarije, en doodde twee gasten, terwijl de bruid bewusteloos neerviel. Het bijgeloovige landvolk vluchtte en riep, dat dit een slecht voorteeken voor het huwelijk beteekende. GAAN DE PRIJZEN VAN SCHOENEN STIJGEN? Bij informatie in den kring der schoen fabrikanten naar de gevolgen van de prijs- verhooging van leer, op de prijzen der schoenen, wordt bovenstaande vraag alge meen bevestigend beantwoord. Men wijst er op, dat de prijzen van over- leder reeds met 20 tot 30 pet. omhoog zijn. terwijl de prijs van het zoolleer krachtens bindende afspraak der leerfabrikanten met minstens 15 pet. werd verhoogd. Een dergelijke ingrijpende verhooging van den prijs van de voornaamste grondstof moet noodwendig ook den prijs der schoenen doen stijgen. Deze noodzakelijke consequentie moet op de schoenmarkt dan ook reeds duidelij* merkbaar zijn. De justitie te Berlijn deelt mede: In den loop van het strafproces tegen katholieke geestelijken en ordeleden wegens overtreding der deviezenvoorschriften heeft men ernstige verdenking gekregen, dat de bisschop van Meissen. mgr. P. Legge te Bauzen, in be langrijke mate betrokken is bij de deviezen- overtredingen, die in zijn bisdom hebben plaats gehad. Op grond van het resultaat van een on derzoek heeft de procureur bij het landsge- richt te Berlijn wegens voortgezette devie zen-overtredingen in twee gevallen een aan klacht tegen den bisschop ingediend voor de strafkamer van het landgericht, die op grond van ernstige verdenking een arrestatiebevel heeft uitgevaardigd. De bisschop is gisteren op grond van dit bevel gearresteerd en over gebracht naar het huis van bewaring Moa- bit. Over den eigenlijken inhoud zouden wij ook gaarne nog iets verteilen, doch dat zou de spanning voor een gedeelte wegnemen en dat mag niet. Maar een prachtige, boeiende film wacht de bezoekers vanaf Vrijdag in de Harmonie STAONATIE IN HET TREINVERKEER UITGEEST—AMSTERDAM. Defect aan de bovenleiding de oorzaak. Door een vermoedelijk tengevolge van den storm opgetreden storing in de bovenleiding is in den vroegen mergen een vertraging van bijna 2ki uur opgetreden in het spoorweg verkeer met electrische treinen tusschen Uit geest en Amsterdam. Trein 2408, welke van morgen te 7.51 uur aan het Centraal-Station te Amsterdam had moeten arriveeren, ge raakte bij Wormerveer tengevolge van het defect stroomloos, waarmede de vertraging intrad. Te half tien had het treinverkeer op deze lijn weer een normaal verloop. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 10 Oct 1935. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen als volgt: Noordhollandsche eigenh 1.70185, Duinzand aardappelen 2.80-/ 3.25, Andijker bonte 2.10- 2.50 en blauwe 2.102.50; Zeeuw- sche: bonte 2.40—2.80. blauwe 2 40— 2.80, eigenheimers 190—2.10, bl. eigenheimers 2—2.20, bevelanders 1.80—2, poters 160—1.90, bintjes 2.202 50. Alles per H.L. Aanvoei 271.600 K.G. „PATROUILLEWAGEN 99" IN DE HARMONIE. In de Jubileumweek van den Ned. Bios coop Bond brengt het theater Harmonie één der meest spannende en sensationeele Paramountfilms uit de nieuwe serie. Een film vol actie. De Patrouillewagen 99 vliegt in groote vaart over het doek en vaart heeft de geheele gelijknamige film. Zij brengt in beeld het dagelijksche werk van de Staats politie in Michigan, maar dit dagelijksche werk heeft voor een gewoon sterveling iets adembenemends Er mag op worden ge wezen, dat het geheele scenario inderdaad is gebaseerd op gevallen, die zich werkelijk bij het corps hebben voorgedaan. De ge trouwe uitbeelding van het leven der Amc- rikaansche motorpolitie maakt No. 99 tot meer dan een gewone sensatiefilm. De be langstelling der politieautoriteiten in ons '.and voor deze film was daarvan wel het beste bewijs. Actie is het voornaamste deel van deze film, want in strijd met een geraf fineerde misdadigersbende vinden wilde achtervolgingen plaats vol onverwachte wendingen en sensaties. Daarbij zijn alle methoden en hulpmiddelen zoo modern en wordt zulk een knap gebruik gtmaakt \an de radio, dat zelfs het technisch verwende publiek van 1915 met de grootste interesse het werken van dit politiecorps zal aanzien De hoofdrollen werden vervuld door een tweetal nieuwe stfc.ren van de Paramount, n.1 Ered. McMurray en Ann Sheridan. Men zal van het spel van deze twee sympathieke krachten genieten. Verder vervullen Sir Guy Standing en Marina Schubert nog belang rijke rolien. J. L. Overeenkomstig art. 42 uitvoe ringsbesluit Omzetbelasting is een fabri kant, die in totaal minder dan 1000 per jaar fabriceert (aan belaste zoowel als aan onbelaste goederen), vrijgesteld voor de om- zetbelastingheffing. Voor de toepassing van deze bepaling is aanleiding, wanneer: le. De fabrikant moet, naast de aflevering van andere al dan niet zelfvervaardigde goederen met willekeurige bestemming, zelf-vervaardigde goederen afleveren recht streeks aan particulieren. 2e. De laatstbedoelde goederen moeten aan Omzetbelasting onderworpen zijn. 3e. Evenbedoeide goederen moeten zijn vervaardigd uit grondstoffen of met ge bruikmaking van hulpstoffen, waarvoor te ruggaaf van omzetbelasting, overeenkomstig het 2e lid van artikel 21 der wet, mogelijk is. 4e. De gemiddelde waarde van de jaar productie van meerbedoelde goederen mag niet meer zijn dan 1000. E. P. De berekende aanslag is juist, echter kan ik zonder meer niet beoordeelen, of het op het biljet vermelde zuiver inkomen overeenstemt met het werkelijke inkomen. Wanneer het op het biljet vermelde zuiver inkomen precies overeenkomt met hetgeen u in het afgeloopen kalenderjaar verdiend heeft, dan is er geen rekening gehouden met de premie en vak contributie en bestaat er zeker aanleiding dit onder de aandacht van den inspecteur te brengen. Heden is op de gemeente-secretarie ter inzage gelegd een verzoek met bijlagen van de N. V. Bataafsche Import Maatschappij te 's Gravenhage, om verguning tot het uitbreiden van een ondergrondsche ben zinebewaarplaats met aftapinrichting, door vervanging van de bestaande tank door een tank, inhoudende 4000 liter en vervan ging van de aftappomp door een electrisch aangedreven pomp, voorzien van een motor van 1/4 P.K., in en vóór het perceel HEILIGLAND nr. 38. Bezwaren tegen deze uitbreiding kunnen worden ingediend ten Stadhuize dezer ge meente. monde'fng op DONDEDAG 34 OCTOBER a.s., voormiddags te ELF UUR, en schriftelijk vóór of op dien tijd. Gedu rende drie dagen vóór geme'den dag kun nen de verzoeker en hij, die bezwaren heeft ingebracht op de secretarie dezer gemeente van de terzake ingekomen schrifturen ken nis nemen. Alkmaar, 10 October 1935. Burgemeecter en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretarie. ALKMAAR. GETROUWD: Johannes Zonderhuis en Hendrica Taraan. Willibrordus Haanraads en Elisabeth Ursem. Johannes Balder en Maria Al- burg. Johannes de Goede en Cornelia Wester. Jan Bos en Geertje Stammes. GEBOREN: Guurtje, d. van Simon van der Meulen en Cornelia Schoen. Maria Adriana. d. van Cornelis Apeldoorn en Machteltje Schrier. Klaas, z. van Popke Hoekstra en" Evertje Crum. OVERLEDEN: Antonius Blom 69 aar. Bernardus Jo hannes Tiebie 29 jaar. Mr. A. H. VAN BEUSEKOM t Te Arnhem is, 61 jaar oud, overleden mr. A H. van Beusekom, rechter in ce recht bank aldaar. De heer Van Beusekom promo veerde in 1898 aan de Amsterdairsche Uni versiteit; was eerst werkzaam als kanton reehor plaatsvervanger, daarna als subsu L.uvrriffier bij de r°.!itbenk te Am terdam lil 1913 werd hij beno°rrd tot ie.hter te Al' nifar, in 1927 dezelfde functie te Arn hem In Alkmaar heeft mr. van Beusekom doen kennen als een humaan-rechter, die zich de achting wist te veroveren voor hen die met hem in aanraking kwamen. BISCUITS GESTOLEN. In den nacht van 8 op 9 October hebben onbevoegden zich toegang verschaft tot een perceel aan het Vijvertje alhier en hebben daarbij enkele blikjes biscuits ontvreemd Door de politie wordt naar deze daders een onderzoek ingesteld. AFSLAG VERKOOP ING. In de gisteravond gehouden openbare ver- kooping waarbij in afslag kwamen de pak huizen met erven aan de Laat en Bloemstraat en het winkel en woonhuis op de Laat w. r den deze onroerende goederen, eigendom van den heer J. Hoogland te Broek op u„ dijk, voor nader op te geven heer en meestw afgemijnd door de firma Appel en Matthó scn, voor een bedrag van 7815 Mat,hlJ" SMOKKELAAR AANGEHOUDEN In den nacht van Woensdag op heden is door de rijks- en gemeentepolitie cfer X Hortode tegenover het VttTto Leeuwke aangehouden een perso»enJ.]« komende uit de richting Putte en door een zeker™ A. K. uit Alïnuar QlikA kln^L 1 A S/Y/1 I pier De auto bleek 10.000 boekjes «km™* te bevatten. W Stfarettenpa- naar waarnemingen, verricht in den morrn* van Donderdag 10 October W Medegedeeld door het Kon. NederI M* Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 767,0 m.M t, Marseille. Laagste barometerstand 733,7 m.M. fe Sküdesnaes. Verwachting, geldig tot den avood van Vrijdag 11 October: Krachtige tot matige zuidwestelijk iM westelijke of noordwestelijke wind; bewolkt met opklaringenwaarschijnlijk no* regenbuien; vooral aanvankelijk kouder, Het groote depressie-systeem, waarvan de kern gisteren nog 'en zuidwesten van I |s. land was gelegen, heeft zich snel oostwaarts verplaatst. Hedenmorgen bevond zich de kern van hei lage drukgebied tusschen de Shetlands en de kust van zuid-Noorwegen. Aan de zuidzijde van de depressie ontwik keiden zich diepe secundairen; een daarvan strekte zich hedenmorgen over het Kanaal en de zuidelijke Noordzee uit en veroorzaakt een zwaren zuidwester storm. In het westen van het waarnemingsabM stijgt de barometer, zoodat ruiming van den wind te wachten is. De zuidwestelijke wind voerde over hef grootste gedeelte van he- -vaarnfmiW^ bied warme lucht aan. Over ons land/tee? de ochtendtemperatuur gemiddeld zes gra den, te Parijs was het zelfs ti« graden war mer dan gisteren. Bij de meer westelijke en noordwestelijke luchtbeweging over de Britsche eiladen wordt wat koudere lucht <i.meevoert, tooóïv - bij een doordringen van deze luchtmassa's naar onze omgeving ook afkoeling te wach ten is. Over bijna ons geheele waarnemingsgebied viel regen, plaatselijk werden groote hoeveel, heden afgetapt Ook thans is het iog op tal van plaatsen regenachtig, terwijl overal elders de lucht betrokken of zwaar bewolkt is. Slechts over zuid-Frankrijk, Oostenrijk, Hongarije, het oosten van Polen en Finland, is het weer nog rustig. LICHT OP! Hedenavond voor riiwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 6 uur licht op. A. K., die twee revolvers op zich gericht zag, stelde geen pogingen in het werk, om verder te rijden. Auto en smokkelwaar zijn in beslag geno men en aan belastingautoriteiten omgw» ven. I A. K. is na verhoor hedenmorgen weer op vrije voeten gesteld. KOUD BAD. Gistermiddag te omstreeks half vijf voer de, een schipper aan boord van zijn aan den Voormeer gemeerd liggend schip, een ge sprek met personen, die aldaar aan het vis- schen waren. Op een gegeven moment ver loor hij zijn evenwicht en viel te water. Hij werd door toegeschoten burgers door mid del van handreiking op het droge gebracht KONING ALCOHOL REGEERDE. Terzake openbare dronkenschap is gisteren door de politie proces-verbaal opgemaakt te gen een persoon, die zich in dusdanigen toe stand op den Nieuwlandersingel bevond. Hij is ter ontnuchtering aan het bureau; van politie in bewaring gesteld. FAILLISSEMENTEN. I De rechtbank heeft heden in staat vac lissement verklaard: L. Pieterse, schilder te Bieczaad (8®1 Anna-Paulowna); rechter-commisstf* ®f" W. A. Ubbens, curator mr. J. Verdoom K Alkmaar: V. Bakker Dzn., landbouwer te broek; rechter-commissaris mr. A. M Le®j boer, curator mr. P. Langeveld te Alkmaar C Schaper Sr., landbouwer te p100"' broek, Dorpsweg; rechter-tommissaril J Krabbe, curator mr. B. W. C. Dwars t« Hoorn; IC. Wonder, accountant te Hoorn, öro£ te Oost 35; rechter-commissaris mr. Lt°j' boer, curator mr. J. P. Windhausöl K HoornI N Bruin, autobuschauffeur te Heerenweg 113; rechter-commissaris Ubbens, curator mr. G. A de Lange te n lo°; w. van der Steur te Hoorn. Kerkpl«a rechter commissaris mr. J. Krabbe, cttMw mr. A Prins Jr. te Alkmaar. VOOR HET D1ERENASYL. Ter gelegenheid van den »Diei^"d^r- zijn bij den inspecteur van „D'eren?tt m ming" nog de volgende giften voor nev te stichtte dierenasyl ingekomen. Mej. N. N. 1.50, Mevr. v. V. J hg Poesje van Corri 0.55, te samen DE HUMORISTISCHE WINKEL WEEK. Men schrijft ons: n gfoot De humoristische winkelweek is Lejala- llfTitc (Yauroaof Dl li/onzipfl succes geweest. Duizenden hebben ges bewonderd en genoten van vindingen van de winkeliers. Duizenden gele stembiljetten zij <je verstrekt en vele honderden uit- deelnemers gereed om alsnog te w in le Door op dit stembiljet de nam®

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2