De berechting der Ossche strafzaken. De strijd in het Noorden van Abessynië. ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 15 October 1935 De Amerikaansche torpedobootjager .Managhan" is Maandag in de Amsterdam- sche haven aangekomen, waar het schip ligplaats nam aan den steiger der Hol- land-Amerika Lijn Wachtend op de dingen, die komen zullen. Een jeugdig deelnemer aan de hengelwedstrijden te Has- tings Alles vernielend, wat in den weg staat, nemen de tanks deel aan de bestorming van Adoua. verschrikkelijk beeld van den hevigen strijd in Abessynië Generaal De Bono (wijzend) slaat met generaal Biroli (links) de be storming van Adoua gade Een Opperwachtmeester Mintjes (links) en inspecteur Kempen (rechts) in gesprek voor den aanvang der behandeling van de Ossche strafzaken door de Bossche rechtbank De publieke belangstelling voor de behandeling der Ossche strafzaken, waarmede Maandag voor de rechtbank te den Bosch aanvang werd gemaakt, was zeer groot. Een groep wachtenden een De eerste .één-gerecht-dag" van het werk der Duitsche Winterhilfe werd Zondag gehouden. Een kijkje bij een der groote openluchtketels te Berlijn Verschillende schaakmeesters, o.w. dr. Euwe, Flohr en dr. Tartakower woonden Mwnd^a' hun dames de voorstelling bij van de revue .Dat doet je weer goed in het theater v-arr Amsterdam Minister prof. Slotemaker de Bruine ontving Maandag op *ijn departement te den Haag in audiëntie den heer Louis Lumière, den uitvinder der cinematografie, die op het oogenbfik in ons land vertoeft in verband met et veertigjarig jubileum der oinematografce

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5