Oud-minister Verschuur naar Indië. Generaal Garibaldi, che vriend ven Nossokoi, op doorreis naar Engeland te Pare» ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 18 October 1935 Een .pakkend" afscheid bij het vertrek van de twee chonioomers Tholen Van Lier, die Donderdag de reis naar Iftdië aanvaardden De beide Russische motorhouttramportschepen „Waierii Meshlauk en „A. Andreew", die bij de Ned. bcheepsOouw Mij. in aanbouw zijn. zullen volgende week te water worden gelaten De kruiser .Penelope" is deze week te Belfast te water gelaten. Het schip glijdt van de helling in zijn element Oud-minister Verschuur vertrok Don derdag met zijn echtgenoote van den Haag naar Indië als lid van den Raad van Beheer der Ned. Indische Aard olie Mij. De ministers Oud, Van Lidth de Jeude en De Wilde, benevens prof. Aalberse deden den vertrekkenden uitgeleide Koning Gustaal van Zweden zet zijn handteekening in het officieele gastenboek bij de opening van de liftinstallatie voor het vervoer van passagiers naar het hoog gelegen Zuidelijk deel van Stockholm De restauratiewerkzaamheden aan het bekende Hemony carillon van den Lebuinustoren te Deventer, onder leiding van den beiaardier J. Vincent, zijn in vollen gang. De heer Vincent bij zijn arbeid Een .platina-bruilott te Maastricht Het echtpaar Ramaekers Heuts te Maastricht vierde deze week zijn 65- jarig huwelijksfeest Sir John Clerck, de Engelsche gezant in Frankrijk legt aan tijdens de .politieke" jachtpartij, welke deze week te Ram- bouillet werd gehouden

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5