Agenda Amstecdantsche !Beucs Sport Stad m Omqemttq WeerAeiicfii Oss voor de rechtbank. ft a v. a. HET AFDRUKKEN VAN RADIO PROGRAMMA'S ZONDER TOESTEMMING. De omroepvereenigingen niet ontvankelijk verklaard. STRENGE STRAFFEN VOOR SNELHEIDSMANIAKKEN. Nieuw onderzoek gelast. Weeroverzichf. Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Wetten der zee (real.) Toegang boven 18 jaar. City-theater, 7.30 uur, hoofdnummer Bavianenland (avonturen), hoofdrollen mr. en mrs. Martin Johson. Toegang voor eiken leeftijd. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Dt nacht der terechtstelling (dram.); hoofd rollen Clark Gable. Myrna Loy; extra-num mer de comedie Koningin en dictator. Toe gang boven 18 jaar. Donderdag 31 October. 8 uur, bioscoop Harmonie, film Pandion de Vischarend voor de Volksuniversiteit, toe gelicht door J P. Strijbos. 8 uur, De Unie, concert. Vrijdag 1 November. 8 uur, vereenigingsgebouw Heul 3, verga dering Evangelische Unie. Zaterdag 2 November. 8 uur, hotel Brittanje, home-trainer wedstrijden. 8 uur, Harmonie, concert Arb. muziekver. Excelsior. Maandag 4 November. 8 uur, dancing Harmonie, lezing mej. M. van Wijngaarden voor de theos. vereen. Blavatskyloge. 8.15 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van De Meid (met mevr. de Boer—van Rijk). Woensdag 6 November. 8 uur. Rustende Jager te Heiloo, opvoe ring Kribbebijter door 't Ontluikende Roosje. BOM GEVONDEN TEN HUIZE VAN BURESCH. Ten huize van den voormaligen Oosten- rijkschen minister van fianciën, dr. Buresch, in Gross Enzersdorf bij Weenen is een bom gevonden, die niet tot ontploffing is geko men. De bom werd naar de politie gebracht en onschadelijk gemaakt. Een onderzoek wrdt ingesteld. OP VRIJE VOETEN GESTELD. De zes ambtenaren van de Chineesche censuur, die Maandag door de Japanners te Tientsin waren gearresteerd in hun bu reau, zijn gisteren door de Japansche gen darmes weer op vrije voeten gesteld. Men vermoedt, dat deze arrestatie is geschied op grond van klachten van het Japansche nieuwsbureau Tatoeng. Verschillende zaken vandaag behandeld. Zware straffen geëischt Heden stonden voor de rechtbank te Den Bosch terecht v. d. Putten (de Rut), Ceelen Hendriks en P. de Bie, terzake van den in den nacht van 20 op Februari 1934 te Uden gepleegden roofoverval in de woning van het echtpaar Bouwman. Volgens de dagvaarding hebben zij zich tot de woning toegang verschaft door in klimming door een gat in den muur, terwij zij den diefstal van een geldbedrag van 1900 deden vergezeld gaan en volgen door geweld tegen den 35-jarigen landbou wer Bouwman en zijn 55-jarige echtgenoote hierin bestaande, dat zij beiden geslagen vastgegrepen en gebonden hebben. Van der Putten (de Rut) die rap van tong is, legde een vlotte bekentenis af. Hij ver telde, dat hij in contact is gekomen met Ceel H. en P. de Bie. Ceelen had van een per soon, dien hij niet kende, inlichtingen gekre gen, dat er bij Bouwman iets ;e stelen was Met z'n vieren zijn zij daar des nachts naar toegegaan. Verdachte zelf had eerst op de deur geklopt, doch er werd niet opengedaan. Toen heeft hij met H. in het dak een gat gemaakt en daardoor zijn zij naar binnen geklommen. De president vroeg hem dan wie de vrouw heeft vast gegrepen. De Rut zei, dat hij de vrouw had vastge grepen, terwijl P. de Bie zich met den man bemoeide. Het getuigenverhoor werd begonnen met P. v. d. Beek, opperwachtmeester van de ma rechaussee te Uden, die eer orderzoek ter plaatse heeft ingesteld. Daarna werd getuige Bouwman gehoord De vrouw van den vorigen getuige kon de verklaringen van haar man bevestigen. De officier van justitie, mr. v. Everdingen requisitoir nemend, zeide, dat door de beken tenissen van de verdachten en de verklarin gen van de getuigen volkomen bewezen is 'wat ten laste is gelegd. De verdachten moe ten dus veroordeeld worden. De moeilijkheid zit in het opleggen van de straf. De roof overval is een van zeer ernsrigen aard, of schoon er roofovervallen zijn gepleegd die nog ernstiger zijn. Aan den anderen kant staan de vier verdachten zeer ongunstig be kend. Zij zijn behalve Ceelen reeds meer malen veroordeeld. In hun voordeel pleit niets anders dan dat zij een volledige beken tenis hebben afgelegd. In ieder geval zal hun een zware straf moeten worden opge legd. Spr. eischte hierna tegen de verdachten Hendriks, van der Putten en Ceelen een ge- van Donderdag 31 October 1935. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te: 1931 1934 1934 1934 A STAATSLEENINGEN. 4 NederL 4 4 Ned -Iriië 4 5X Duitschland 1930 Iderr met ketting ver klaring BANKINSTELLINGEN. Ameterd. Bank Kandel Mpij. Cert v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind Handelsbank Rotterd Bank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie Berkels Patent Calve Delft Cert. NederL Ford ex. 40 afst. pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 97J-1/m 9W%j 96% t>6%-% 96%-% 0% 9 6% 201h/;j 2 3/s 23% 23»/, pl.m. 2.15 21% Vs 2i% 3/4 106% 122% 4*6/.# 80% 101% 26 52% 57% 247 121 4 81 26 Philip, Gloeil. Gem Bezit 240% I n il A«. Aw P Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am Smelting Anaconda Bethieh. Steel Cities Service Steel com~. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. 98% 245 240 98% 34%s 34% 1 9/i« 1 '-Vis 23»% 17:« 27'i/i6 27 4^/16 207% 211 119 120-2 10 107% 201%, 21% 1300 44% 44 81% 81%-% 81% 2403 40% 239% J 9*1-3% 9,% 12%-% 221%,-3 12%, 23%-3 1% 9/l« 27%,-f 27%, f 27%, -f 13 4 212% 3 21 |-3$ 122 122 103'/,-f 108-'/, 108% 21% 13.n0 169 Redjang Lebong 146% 169 PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Periak Phillips Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber 4 Hessa Rubber Oostkust t Serbadjadi lnterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Betavia Oude Deli Senembah AMER SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert Union Pacilic §Noteering per 50. tExclaim. *Exdividend. 185 k0l% 203J-4| 204 204%.i 203J-4J 79 80 78% 201%, 6!%, 7-61%, 7i/lg 7 7-1/,, f 68 68 0 867a 85% 33% 33% 61 1%6 t k 8% 8% 0 t 42% 42% 140% 141 1603/4 161 164 165 1 0 29% 29 f 5"%fl 57 107% 10S-% 1% 107% 8 66% 42% 42% 3 141% 161 PROLONGATIE Vorige koert 3% pCt Heden 3% nCt WiSSELK' ,<5l-.N I ERDAM NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Kopenhagen Stockholm i Oelo t s M»dr»"f Italië Vorig* Kofq oP Woets mjf 1 47%, L47% 7 25 7 '24 Vj 59 25 69.227a 9 7U/4 9.71 24.80 24 79 47 90 47 88 32 30 12 30 37 35 37 30 36 15 36 30 2015 20 12% 11.95 11 95 vangenisstraf van 10 jaar met aftrek van voorarrest. De verdachte van der putten vroeg aan den president rekening te willen houden met de andere straffen die hem nog te wachten staan. President: Natuurlijk zullen wij dat doen De roofoverval op Gebr. Verhoeven In deze zitting werd ook behandeld de bekende overal op de Gebr. Verhoeven, van wie één aan de gevolgen van de daarbij op- geloopen mishandeling is overleden. Als getuige werd o.a. gehoord P. Verhoe ven. Hij vertelde die toedracht der zaak. Ver volgens getuigde de 17-jarige W. de Bie, die voor dit misdrijf reeds tot 7M jaar ge vangenisstraf is veroordeeld. Hij vertelde, dat hij met van Orsouw, de Rut en Hendriks had afgesproken bij de gebroeders Verhoe ven te gaan stelen. Hierna werd als getuige gehoord de 24- jarige Frans van Orsouw. die voor dit mis drijf tot 15 jaar gevangenisstraf is veroor deeld. Getuige zeide, dat de verdachten Hen driks en de Rut de twee landbouwers heb ben geschopt en hen toen vastgehouden. In zijn requisitoir constateerde mr. van Everdingen. dat het bewijs geen moeilijk heden opleverde Twee daders zijn al be recht, later is aan het licht gekomen wie de anderen waren. Nu is het hun beurt en tegen hen is het bewijs geleverd. In aanmerking genomen, dat reeds voor een en ander misdrijf tegen beiden 10 jaar gevangenisstraf is geëischt, eischte spr. tegen ieder der verdachten een gevangenisstraf van 5 jaren. De moord op Van der Pas. Daarna stond terecht de 23-jarige wielren ner J. P. Ceelen voor den door hem op 9 November 1932 gepleegden moord op de caféhouder J. M. C. v. d. Pas, op wien hij van zeer korten afstand met een revolver herhaaldelijk heeft geschoten, waardoor ver scheidene kogels doel troffen en het slacht offer spoedig overleed. De verdachte bekende opzettelijk M. v. d. Pas van het leven te hebben beroofd na kalm en rijp beraad. De president vroeg of de vrouw van v. d. Pas hem fot het misdrijf heeft aangezet. Ceelen antwoordde, dat de vrouw dit meer dere malen heeft gedaan. De officier^ van justitie, mr. van Ever dingen requisitoir wijzend, eischte, de om standigheden, waaronder de moord gepleegd werd, in aanmerking genomen, 10 jaar ge vangenisstraf. Verdachte ging dan naar voren en zei snikkend spijt te hebben van hetgeen hij heeft gedaan. Uitspraak over 14 dagen. Het gerechtshof te den Haag heeft arrest gewezen in de civiele procedure van de vier groote radio-omroepvereenigingen rontra den uitgever van de Haagsche telefoonradio- gids, die zonder toestemming van de om roepvereenigingen radioprogramma's in ge noemden gids heeft overgenomen. In kort geding had de president der recht bank de vordering van de omroep vereeni- gingen tot bevel om de overneming te sta ken niet ontvankelijk verklaard. Het hof heeft thans dit vonnis bevestigd. Voor den Delftschen kantonrechter, jhr. mr. J. Lunsingh Wichers stonden gister te recht de chauffeur H. uit Den Haag en de melkhandelaar D. uit Hilligersberg Hun was ten laste gelegd, dat zij op een avond in Augustus op den Nieuwen Rijksweg tus schen Delft en Rotterdam een wedstrijd had den georganiseerd met racemotoren Zij brachten de veiligheid van het verkeer in 't gevaar. Een agent van de motor-politie, die de snel- ïeidsmaniakken wilde arresteeren, werd als getuige gehoord en verklaarde, dat hij voor de verdachten snel op zij moest springen om niet te worden doodgereden. Volgens hem zou den verdachten poging tot doodslag ten laste moeten zijn gelegd. Eisch tegen H. twee weken hechtenis met intrekking van het rijbewijs voor twee jaar, en tegen D. vier dagen hechtenis, met in trekking van het rijbewijs voor zes maan den. De kantonrechter veroordeelde H. tot twee weken hechtenis en intrekking van het rijbe wijs voor één jaar en D. tot een week hech tenis met intrekking van het rijbewijs voor den tijd van één jaar. OPRUIING TOT DIENST WEIGERING. Tegen predikant zes weken geëischt. De officier van justitie bij de recht bank te Leeuwarden eischte gister tegen den 31-jarigen J W. B. C., predikant te Dokkum, wegens opruiing tot dienst weigering, gepleegd te Dokkum in den avend van 7 Augustus 1.1., zes weken ge vangenisstraf. DE HAARLEMSCHE BUKo^.i»-i.oinR VOOR DE RECHTBANK. Veertien dagen geleden heeft voor de Haarlenische rechtbank terecht gestaan de heer C. Maarschalk, burgemeester van Haarlem terzake van het veroorzaken van dood door schuld. Op 9 April reed de burgemeester met zijn auto van Amsterdam naar Haarlem en kwam onder de gemeente Haarlemmerliede in botsing met een motorrijder, den heer Sweers uit Haarlem, die vrijwel op slag ge dood werd. De officier van justitie had 5000 subs 50 hagen hechtenis en intrekking van het rij bewijs voor den tijd van 1 jaar geëischt. De rechtbank heeft heden de zaak terug- h^fn °^ar rechtercommissaris, omdat zij het onderzoek onvolledig achtte, in het bijzonder ten aanzien van de vraag op welk weggedeelte het ongeluk is gebeurd. Zoo noodig zullen nadere deskundigen getuigen worden gehoord. en VERPLEEGSTER DOODGEREDEN. Drie maanden plus ontzegging rijbewijs voor een jaar. De Haagsche rechtbank deed heden uit spraak in de zaak tegen den timmerman M de W. uit Broek op Langendijk, tegen wien door het O. M. twee maanden gevangenis straf met intrekking van het rijbewijs gedu rende één jaar is geëischt terzake dat hij op 16 Juli j.L in de Hoofdstraat te Sassenheim met een door hem bestuurde vrachtauto twee pleegzusters heeft aangereden, tengevolge waarvan een der zusters is overleden De rechtbank veroordeelde verdachte tot 3 maanden gevangenisstraf en tot de gevraag de bijkomende straf. Worstelen. DE TWEEDE WEDSTRIJD VAN S. S. S. In de bovenzaal van van Gijzen vond gis teravond de tweede wedstrijd plaats van de vier, welke door S.S.S. georganiseerd zijn. Als gast was ditmaal het sterke D.O.K. op gekomen. De belangstelling was voor dezen avond midden in de week zeer voldoende te noemen en allen hebben tot de laatste partij den wedstrijd met interesse gevolgd. D.O.K. won met 1713, uit welke cijfers geen groot verschil blijkt. Het verschil wns nog minder, als men weet, hoe de partijen verliepen. In vele gevallen was een verlen ging noodig en dan nog bleef het spannen. Merkwaardig was, dat slechts een partij op punten gewonnen werd, terwijl twee par tijen een ontijdig einde kregen wegens bles sures, die gelukkig niet van al te ernstigen aard waren. De wedstrijd werd onderbroken door een demonstratie gewichtsheffen, -drukken en -stooten, waarbij de bezoekers vooral ge frappeerd werden door beheersching van het lichaam en verdeeling van kracht. Het drie tal athleten, dat deze demonstratie verzorg de, was uitstekend getraind en heeft op uit muntende wijze getoond, wat gewichthantee- ren beteekent. De uitslagen waren: Th. van Eyk (S.S.S.) wint door opgeven van J. v. d. Ham (D.O.K.) 3—0 in 3 min 10 sec.; C. Boom (S.S.S.) verliest op touché van J Pesch (D.O.K) 0—3 in 4 min. 15 sec.; H. Jensma (S.S.S.) verliest op touché van W. Monnée (D.O.K.) 0—3 in 8 min. 45 sec.; N. Schats (S.S.S.) verliest door opgeven van J. v. d. Bosch (D.O.K.) 0—3 in 1 min. 10 sec.; J. Vonk (S.S.S.) wint op touché van J. Waarts (D.O.K.) 3—0 in 1 min. 20 sec.; D. Kok (S.S.S.) verliest op touché van H. Kluin (D.O.K.) 0—3 in 15 min. 55 sec.; J. van Zwanenburg (S.S.S.) wint op tou ché van W. van Zanten (D.O.K.) 3—4) in 5 min. 10 sec.; H. Boersen (S.S.S.) verliest op punten van W. v. Zanten (D.O.K.) 1—2 in 20 min.; J. Vonk (S.S.S.) wint op touché van J. Waarts (D.O.K.) 3—0 in 3 min. 35 sec.; D. Kok (S.S.S.) verliest op touché van H. Duin (D.O.K.) 0—3 in 16 min. 45 sec. Eindstand: S.S.S. 13 en DOK. 17 ptn. Gewichtsheffen: J. Gaarthuis 75 KG drukken, 70 K G. trekken, 95 K.G. stooten, 240 K.G. totaal; T. Burger 95 K.G. drukken, 90 K.G. trek ken, 120 K.G. stooten, 305 K.G. totaal; C. G. Tabak 75 K.G. drukken, 90 K.G trekken, 115 KG. stooten, 280 K.G. totaal. JUBILEUM JB. HINK. Onze chef-rotatiedrukker Jb. Hink her dacht heden den dag waarop hij voor 25 jaar bij de Alkmaarsche Courant te werk werd gesteld. De dag werd te midden van kleurige bloemstukken in den huiselijken familiekring gevierd. De directie kwam den heer Hink in den loop van den dag in zijn woning complimen teeren, en sprak bij monde van den directeur den heer C. Krak, hartelijke woorden van waardeering, waarbij hij deed uitkomen, dat de jubilaris zich heeft doen kenner als een uitstekend vakman, bezield met liefde voor zijn beroep en er aan herinnerde hoe de ju bilaris op de rotatiepers voor het eerst en geheel zelfstandig de kleurendruk toepastte De directeur uitte den wensch, dat de jubi- aris nog vele jaren zijn gewaardeerde krach ten aan het bedrijf Zal kunnen geven en bood hem als stoffelijk blijk van waardeering pen enveloppe met inhoud aan, waarna hij no enkele vriendelijke woorden richtte tot de sympathieke echtgenoote van den jubilaris ,.®fr Hink, die ook van andere zijde vele blijken van belangstelling en gelukwen- schen mocht ontvangen, toonde zich zicht- waardXT™ 8ek0,,,en Door den chef, den heer J. Brouwer werd Hink namens het technisch personeel 'geluk gewenscht, welke felicitatie vergezeld gin* van een prachtig dressoir als stoffelijke her innering aan dezen dag Ook de redactie wil op deze plaats gaarne van haar waardeering getuigen voor het in het belang van de courant door dezen technisch onderlegden vakman verrichtte wust als zij zich is, dat alleen een goede technische verzorging het mogelijk maakh* langstelling bij de lezers te trekken voor t door haar geschrevene. Daarom, Jaap, nog vele jaren! ZIJ SOLLICITEERDE JUIST HONDERD JAAR TE LAAT. Wij werden gister opgebeld door postkantoor met de vraag of een h,a?r ons adres bezorgd kon worden, die hit vo" gende adres droeg: Letter B i A. Sterck Stadscourantiers te Alkmaar naar waarnemingen verricht in de morgen van Donderdag 31 October. Medegedeeld door het Kon. NederL Met Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 765,7 m.M. te Boedapest. Laagste barometerstand 719,7 m M a te Thorshavn. Verwachting, geldig tot den avond van Vrijdag 1 November: Krachtige, tijdelijk afnemenden zuidweste- lijken tot westelijken of noordwestelijkën wind; meest zwaar bewolkt met opklaringen- waarschijnlijk nog regenbuien; iets kouder. Het onstuimige weer blijft in onze omge. ving nog aanhouden. De depressie, welker kern gisteren tusschen IJsland en de Brit- sche eilanden was gelegen, heeft zich nog verder uitgediept en is oostwaarts getrokken, zoodat haar centrum zich thans ten noord oosten van de Faröer bevindt Intusschen heeft de hoogedruk over zuid-Frankrijk, de Golf van Biscaye en Spanie sterk aan be- teekenis verloren, daarentegen breidt zich over centraal-Earopa een maximum uit. Rond de depressie blijven krachtige tot stormachtige winden waaien. De lucht is er meest zwaar bewolkt, plaatselijk valt regen. De sterke zuidwester luchtaanvoer heeft in bijna geheel west-Europa stijging van de temperatuur veroorzaakt. Op vijfduizend me ter hoogte was het hedenmorgen boven ons land 9 graden Celcius warmer dan gisteren. Over het noorden van de Britsche eilanden werd het flink wat kouder. Ook ten onzent is bij ruiming van den wind wel eenige tem peratuurdaling te wachten, terwijl het alge meen karakter van het weer nog buiig blijft. LICHT OF! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 17.03 uur licht op. De bewuste heer Sterck is al overleden wat trouwens ook uit het adres blijkt daar er an ders geen Erven zouden zijn. Trouwens de Erven zelf zijn ook al overleden, alsmede hun kinderen en waarschijnlijk ook hun kleinkin deren. Het is dus heel begrijpelijk, dat de post eens informeerde waar de bewuste brief eigenlijk bezorgd moest worden, want de E rven Sterck waren stads-courantiers in 1835, in den tijd dat de Alkmaarsche Cou rant er heel anders uitzag dan tegenwoordig het geval is. Het komt meermalen voor dat brieven zoek raken, dat zij b.v. op een postkantoor achter een kast of in een spleet van een vloer glijden en dan 25 jaar later gevonden en nog be steld werden. Het omgekeerde komt evenwel minder voor en er is ons nog geen voorbeeld bekend van iemand, die een sollicitatiebrief schrijft op een advertentie die honderd jaar geleden ge plaatst werd In de Alkmaarsche Courant van 26 Oc tober in de Zaterdag-courant waarin wij steeds een stukje overnemen van de courant van den zelfden datum die 100 jaar geleden werd uitgegeven kwam de volgende ad vertentie voor. welke geplaatst was in de Alkmaarsche Courant van 26 October 1835: Met primo December e.k. wordt in een zeer fatsoenlijk huisgezin gevraagd: Eene Huishoudster van een goed zedelijk gedrag en van de Protestantsche godsdienst. Adres met franco Brieven onder letter B, aan de Erven A. Sterck, Stads-Courantiers te Alk maar. Wie schetst onze verbazing toen wij heden morgen p a. de Erven Sterck, stads-con* rantiers te Alkmaar het volgende schrij ven ontvingen: Letter B. Op Uw aanvraag voor een huis houdster in de Alkmaarsche Courant van 26 October bied ik mii bij U aan een juffrouw van middelbare leeftijd en P.G. Indien U nadere inlichtingen wenscht kunt l deze verkrijgen adres (volgen naam en straatnaam met huisnummer). De brief geeft den indruk volkomen le goedertrouw te zijn en is een bewijs te meer hoe slecht sommige menschen een courant lezen. Zelfs het groot gedrukte opschrift «v oor 100 iaar" heeft deze huishoudster vol komen over het hoofd gezien. W ij onthouden ons in den regel van critiek op den inhoud van advertenties en van de brieven die daarop binnenkomen en die wij ongeopend laten bezorgen. In dit geval kunnen wij deze juffrouw van de P G. wel voorspellen, dat zij op haar sol licitatie geen antwoord zal krijgen. Er zal vermoedelijk in de vacature bereids voorzien zijn. AANRIJDING IN DE LANGESTRAAT. Gistermorgen vond op den hoek Lange- straatSchoutenstraat tusschen twee wiel rijders een aanrijding plaats De eene wiel rijder kwam uit de richting van de Groote Kerk en reed richting Steenenbrug, terwijl de andere uit tegenovergestelde richting kwam aanrijden. Etoor het te veel uitwijken naar links voor het passeeren van een voet ganger van een der wielrijders vond de bot sing plaats. EEN FLAUWTE GEKREGEN. De 73-jarige J. de W. werd gisteren op de Nieuwesloot door een flauwte overvallen en zakte in elkaar Nadat hij in den boekwin kel van de fa. Zwaan was binnengedragen» kwam hij weer tot bewustzijn. De directeur van den Geneeskundigen Dienst heeft he® met de ziekenauto naaT zijn woning ver' voerd.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2