Kantoorbediende (Vr.) Een neite LOOPJONGEN TANDHEELKUNDIG INSTITUUT ,FINO is fijni DE KERKPLEIN HOOGER OP HET STRAND. Het zoeklicht uit Petten in Egmond gestationeerd. Het lijk herkend. Vermoeden. De herkenning. Een tweede lijk aangespoeld. FAILLISSEMENTEN. de Meid. a k. co mooq. Net Geref. Meisje, KAPSTERS. Gevraagd kapster, gevor derd leerling en leerling. C. D. HUIBERTS, Payglop 23, Alkmaar. 2e Banketbakkers- bediende. het IEDEREN VRIJDAG geheel gebit vanaf 0 33.-, pijnloos trekken inbegrepen. VRAGEN AAN DEN RAAD. Alkmaar, 30 October 1935. Aan den raad der getneente Alkjnaar. Ondergeteekende H C. Stoutjesdijk, Jid van Uwen raad, verzoekt U beleefd in de vergadering van 31 October a.s. de volgen de vragen aan B. en W. te mogen richten: le. Is het juist dat de laagste inschrij vingssom voor den bouw van een nieuw po litiebureau belangrijk hooger is dan het voor dien bouw door den raad toegestane bedrag. 2e. Is het juist dat het plan belangrijk wordt vereenvoudigd en dat o.a. een groote kelder uit het oorspronkelijke plan wordt genomen. 3e. Zijn B. en W. niet van oordeel dat dit onjuist is, daar die kelder, welk volgens de plannen toch noodzakelijk was, nimmer meer daar ter plaatse gemaakt kan worden. 4e. Zijn B. en W. niet van oordeel dat Indien de plannen belangrijk werden ge wijzigd er een nieuwe aanbesteding moet plaats hebben. SCHENKING AAN HET MUSEUM. Door wijlen mejuffrouw G. M. Otto, overleden te 's-Gravenhage, 27 Augustus jj zijn aan het stedelijk museum alhier, gelegateerd een tweetal portretten (aquarel len) van Hermanus Masdorp, koopman te Alkmaar, geb te Buiksloot in 1768, alhier overleden 27 Mei 1836, en van Hendrina Limpers, alhier gedoopt 3 November 1772, met wie hij exp 11 Mei 1800 huwde te Alk maar en dje 21 Mei 1835 alhier overleed. De portretten, welke bereids in het mu seum zijn geplaatst, stellen deze personen voor omstreeks 1810. HET NIEUWE POLITIEBUREAU. B. en W. hebben den bouw van het nieuwe politiebureau gedund aan de firma Siemerink en Reekens te Wierden (Overijsel). Over het bedrag waarvoor den bouw gegund is, kon men ons geen mededeeling doen. Dat er met den bouw een zekere geheim zinnigheid wordt betracht, bleek reeds bij de aanbesteding toen het verzoek om de raming van den architect kenbaar te maken werd af gewezen. De gunning bleef langer dan gewoonlijk uit en wij vernamen, dat dit het gevolg is van het feit, dat de architect zich vergist had en dat er de laatste weken hard gewérkt is aan de vereenvoudiging van het plan. Inmiddels heeft de laagste inschrijver zich teruggetrokken en thans hebben B. en W. den bouw aan den op één na laagsten inschrij ver opgedragen. De som waarvoor door deze werd ingeschreven bedraagt 83.000. De som waarvoor het werk is gegund moet echter belangrijk lager liggen. Waarom B. en W., nu de laagste inschrij ver zich had teruggetrokken, het werk niet hebben opgedragen aan den op twee na iaagsten inschrijver, onzen stadgenoot, den heer P. Smit, komt ons onbegrijpelijk voor. Ook wanneer de uitvoering van een werk, door de bepaling, dat het grootste gedeelte arbeiders, dat te werk wordt gesteld, uit in woners moet bestaan, duurder wordt, denkt men er terecht niet aan deze bepaling weg te laten. Het zou in den lijn liggen om ook aan de Alkmaarsche aannemers voorkeur te ver leen en. Aangezien over deze aangelegenheid door den heer Stoutjesdijk vragen zijn gesteld, zullen wij hierover in den raad hedenmid dag wel iets meer hooren. Door den hevigen Westerstorm is het s.s. Kerkplein hooger op het strand ge zet. Het ligt nu precies evenwijdig aan de kust, terwijl het eerst met de achter steven meer naar zee gekeerd lag. De berging zal hierdoor waarschijnlijk be moeilijkt worden. In afwachting van de beslissing der Scheepvaartinspectie of de machines hij de berging gebruikt mogen worden, gaat men voort men aanvoeren van materiaal en is men bezig vlakbij de laagwaterlijn een put te •laan om zoet water te hebben voor de ketels. Het is wel merkwaardig, .dat men zoo dicht bij de zee zoet water kan L-ijgen. Het schijnt moeilijk te zijn voor de «Drente" een slooper te vinden. De on kosten zijn zoo hoog, dat het de moeite niet loont. Naar wij vernemen is het hoog6te bod voor de „Drente" 375. tetwijl de verzekering 75000 is! Ver moedelijk zal de romp dan ook wel blij ven staan, als attractie voor de bad gasten en zullen alleen de machines en au lere onderdeelen uitgesloopt worden. De vele bezoekers kunnen bij den hevigen storm der laatste dagen, nu de ze© weder tot de duinvoet staat en hooge golven over de „Drente" slaan, zich een denkbeeld vormen van de schipbreuk. De collecte voor de Noord- en Zuidh ^'dd. Mij. heeft ruim 400 opgebracht. In verband met het feit, dat bij Eg- moad de „Kerkplein" en de „Drente" gestrand en vrij zeker de „Inster- i.Ul'gu is vergaan, is voorloopig het zoek- hcht uit Petten te Egmond gestation eerd. Merkwaardig is tenslotte-nog, dat in jaar bij Egmond geen schip is ge brand en nu sinds kort de Kustwacht js opgeheven wegens bezuiniging wel mandt de vuurtoren nog zijn er twee cuepen gestrand, terwijl een derde ver moedelijk is vergaan. HET GEVONDEN LIJK HERKEND. Er spoelt steeds meer aan in D Egmond. 9 ripm» dakcn zijn te Callantsoog nog De „prt" aan8espoeld van een reddingboot, heeft w?ord-8er van de maatschappij s s. Instpr„ end, als afkomstig van het trawler-viwJi,8 et Keru«ht gaat voorts, claf mond de m ?rs ten Zuid-Westen van In water z-u» van 6611 schip boven b*i zagen uitsteken. di' «tfrnast vade moR«Hjkheid groot, dat geweest. een oefende onderzeeër is Het lijk, dat te Egmond aan Zee is aange spoeld, is Woensdagavond herkend als nat van Karl Berkholtz, oud 43 jaar, gewoond hebbende te Nordenham (Duitschland), eer ste stuurman van de Insterburg. Hij was ge huwd en had een kind. Het staat nu dus vast, dat de Insterburg op 18 October, ter hoogte van Egmond aan Zee, met man en muis is vergaan De bemanning bestond uit 13 koppen. De identificatie geschiedde door kapitein Martin Hückel, uit Altona, daarvoor uit Duitschland overgekomen en in tegen woordigheid van burgemeester Eyma, van Egmond aan Zee. Kapitein Hückel was juisi twee weken voordat de Insterburg de noodlot tige laatste reis aanvaardde, overgeplaatst op een nieuw schip. Over de herkenning van het lijk tref- fne wij in het Volksblad nog de volgen de treffende beschrijving aan: Gisterochtend is een van de arme kerels aangespoeld. Bij het morgengrauwen smeten de roLers een lijk op het strand. Het was slechts gekleed in een borstrok, een onder- en een bovenbroek. De voeten waren bloot. 16 die man uit zijn warme slaapkooi opgeschrikt door het „alle hens aan dek"! Had hij net nog tijd om een broek aan te schieten? Of ontkleedde hij zich gedeeltelijk, toen de sloep verging en probeerde hij zwemmend de kust te fvereiken? Er zal nooit antwoord op deze vragen komen. Zij behooren tot de vele duizenden geheimen van de zee. Wij zitten bij veldwachter Ten Brug- gecate, dien wij een flinke week geleden nog aantroffen in de reddingboot, waar van hij een der roeiers is. „Is er meer dan een vermoeden, dat die drenkeling van de „Insterburg" is Waren er geen herkenningsteekenen?" „Hoegenaamd niets", zegt de politie man. „De zakken waren leeg. Alleen op de borstrok zat het handelsmerk van een Duitsche firma. Het kan haast niet anders, of het is een van de schipbreu kelingen van die Duitsche boot. Binnen kort hebben we zekerheid. Want de vroegere kapitein van de „Insterburg" is met den inspecteur van de reederij op weg naar Egmond om den doode te idcatificeeren". Dan gaan we nog even op het 6trand kijken. Fel staat de westerstorm weer op de kust. De branding rent brullend op de twee wrakken aan, die daar nu al anderhalve week wachten; de „Drente" op den slooper, de „Kerkplein" op den sieeper. De vrachtboot is door den stormvloed nog een paar meter verder op het strand gezet. Hij ligt zoo stevig mogelijk. De achterblijvers wonen er als in een villa. Met de „Drente" is het mis. Overdag is er een wachtsman op het wrak om te voorkomen dat grijpgrage handen rooven, wat nog van waarde is. Gisteren stond daar een zekere Dek ker een van de roeiers der reddingboot, op wacht. Hij werd door den storm overvallen en kreeg het leelijji te kwaad, toen de brekers over het. schip sloegen, De man seinde om hulp, maar de snél invallende eb maakte het uit rukken van de reddingboot overbodig. Dekker sprong in het laagstaande water en bereikte wadend het duin. De storm giert nog steeds over het visschersplaatsje. Niemand vertoont zich in de dorps straat. Plotseling stopt een auto voor het ge meentehuis. De Duitsche kapitein is al gearriveerd. Op het eerste sein is hij naar Egmond gereisd om zekerheid te krijgen. Met den burgemeester en den veld wachter gaat hij naar het lijkenhuisje. Niet lang hoeft hij er te blijven. Het lijk is herkend Het is de eerste stuur man Karl Berkholtz. Op het strand te IJmuiden tusschen kilometerpaal 57 en 58 is het lijk range- spoeld van een manspersoon, waaryap de identiteit niet kon worden vastge- ield. Het lijk is naar de algemeene be graafplaats overgebracht. GASVERGIFTIGING TE HEILOO. Hedenmorgen te ongeveer 8 uur ontdek ten buren, dat bij de familie P. Korver, wonende aan den Holleweg te Heiloo, deuren en ramen gesloten bleven, zulks in tegenstelling met andere dagen. Een van hen, de heer Jonker, waarschuw de een paar andere buren en met elkaar toog men op onderzoek uit. Weldra werd men een gaslucht gewaar, merkbaar reeds bij de voordeur en toen drongen de buren de wo ning binnen, waar zij het echtpaar, beide ruim 60 jaar, bewusteloos vonden. Een terstond gewaarschuwde geneesheer was spoedig aanwezig en dezen gelukte het bij den man al spoedig de levensgeesten op te wekken, terwijl de pogingen bij de vrouw voorloopig faalden. AUTO TEGEN FRUITWAGEN. Hedenmorgen had op den rijksstraatweg te Heiloo een aanrijding plaats tusschen de vrachtauto van v. d. Kommer en den fruit- wagen van den heer H. Houtenbos uit Heiloo. Beide voertuigen wilden gelijktijdig een naast den weg geparkeerd staanden meel wagen passeeren, waardoor de botsing on vermijdelijk was. De fruitwagen van den heer H. Houten- bos werd gedeeltelijk vernield, terwijl het fruit over de straat terecht kwam. De vrachtauto werd aan de voorzijde licht be schadigd. De schade is onderling geregeld. ONGEVAL BIJ KANAALWERKEN TE STOLPERVLOlBRUG Woensdag had bij de werken van het in aanleg zijnde kanaal Stolpen—Schagen te Stolpervlotbrug een ongeval plaats. De arbeider Bakker uit het Schoenma kerswegje, gem. Schagen, was behulpzaam bij het kantelen van een kipkar. Daarbij kreeg hij de kantelende kar tegen zijn beide beenen, even boven de knieën. Dokter A 1 van der Sluis uit Schagen werd gewaar schuwd en constateerde kneuzing van beide beenen. De gewonde werd daarna per auto naar zijn woning vervoerd. Uitgesproken zijn de volgende faillisse menten: le. van H. Kaal, oliehandelaar te Alk- maar, (mr. Lecteboer, rechter-commissaris, mr. Schuurman, curator); 2e. van A. Schoen, fotograaf te Bergen (N.-H.), (mr. Krabbe, rechter-commissaris, mr. Schenkeveld, curator); 3e. van Jantje Groot, wed. C. Swager, te Noordscharwoude, (mr. Ubbens, rechter commissaris, mr. Leesberg, curator); 4e. van J. Kunst, loodgieter te Hoog- karspel, (mr. Ledeboer, rechter-commissa ris, mr. Windhausen, curator); 5e. J. Vermeulen, schilder te Medem- blik (mr. Krabbe, rechter-commissaris, mr. Dwars, curator). EVANGELISCHE UNIE. In verband met het belang van de morgenavond te 8 uur in het Vereni gingsgebouw Heul no. 3 te houden ver gadering van dé Evangelische Unie vol doen wij ditmaal aan het verzoek om op die bijeenkomst ook in deze rubriek de aandacht te vestigen. Maandag 4 Nov. gaat in 't Gulden Vlies de 1000e voorstelling van „De Meid". Over deze comedie van haat door Herman Heyermans publiceeren wij nog de volgende persbeoordeelingen Utrech tscb Dagblad: Men kent uit het repertoire van mevr. Esther de Boer- v. Rijk tal van.róllen, waarin zij standaard uitbeeldingen heeft gegeven. Wanneer we echter haar spel zeer -in 't bijzonder bekij ken uit den gezichtshoek van karakterspel, dan is voor ons gevoel haar meest gave crea tie de „Annemie" in de „Komedie van haat" De Meid, van Herman Heyermans. Groningef Dagblad: Tot de groo te rollen van mevr. de Boervan Rijk be hoort de meid, tfie in dit stuk den vriendelij ken naam Annemie draagt, 'n creatie, welke vermoedelijk niet te evenaren is. In elk geval een vertolking, Wélke een geheel eigen karak ter draagt. Haarlem'spagblad(J. B. Schuil): Met Esther de Boer-van Rijk, Engel, Knier tje, Eva, enz., behoort Annemie tot de groo te rollen, waaraan de namen van mevrouw de Boer-van Rijk en Heyermans voor altijd onafscheidelijk verbonden zijn. Mevrouw de Boer heeft ze voor ons gecreëerd, en zóó voor ons doen leven, dat wij ons deze vrou wen eigenlijk nooit anders meer zullen kun nen denken. De venijnige, door haat vergif tigde Meid, dat is en zal voor ons altijd blijven —de Anpemie van Esther de Boer- van Rijk, die in'hl haar felheid voor ons tot leven wordt gebracht. 1 Jiunst en Wetenschap ALKMAARSCHE KAMERMUZ1EKVEREEN1GING. Frederic Lamond. Beethoven volbracht het kunststuk op een simpel thema'tje van acht maten, 32 variaties te schrijven, en een boeiend muziekstuk van te maken. En Lamond, die dit werk op zijn programma bad voor den eersten abon nementsavond onzer Kamermuziekvereeni- ging, gaf van dit lange stuk door veie tempo- veranderingen es tallooze nuanceeringen een even boeiende vertolking van. Van de sonates 't was een Beethoven- programma werden er drie van de meest Dekcnde gegeven) <Jc Moodscheiii) de Pathe- tique, en de Appassionata. Vrijwel in één zelfde tempo hoorde men hét eerste gedeelte der Mondschein-sonate; aan het Allegretto geeft men veelal een op gewekt karakter, de meeste pianist deed het anders, in meer teedere klanken en nog al 'rustig tempo klonk het nu; de finale ging opbruischend en met zware accenten. Daarop volgde het Andante Favori, dat de componist eerst als inleiding voor een zijner sonates wilde gebruiken maar, doordat net te uitgebreid werd, het als zelfstandig num mer bestemde. Ook hierin die fraaie mezzo voce aanslag, dat Ingetogen spel. De Pathetique" breed de inleiding; n flinke vaart in het Allegro, tamelijk vlug het tweede deel; 'n fiksche tempoversnelling aan het eind der finale Gracieus werd de vertolking van het Rondo opus 51 no. 2, en toen kwam de Ap passionata. Haasf démonisch klonk het Assai Allegro, verzacht door het zangthema; groote ernst klonk er uit het Andante con moto 'n weinig verlicht door de paar varian ten en geweldig hei Allegro, ma non troppo, door n Presto gevolgd, waarmede deze sonate sluit. Tweeërlei bewondering moet men voor dezen pianist hebben, le voor de wijze, waarop dit omvangrijk programma wordt vertolkt. Rustig en 'bewust van de grootsche taak die hij op zich genomen heeft, zet hij zich aan den vleugel en vereenzelvigt zich met de gekozen muziek. En ten 2e voor de vitaliteit van den 67-jarigen kunstenaar, die met dit programma een tournee door ons 'aiHetmpubliek luisterde ademloos, bewonder de in stilte den Meester, en stond aan het einde als één man op om hem een welver diende ovatie te brengen. JtacfU&eckhteu ALKMAARSCHE EXPORTVEILING ALKMAAR, 31 Oct. 1935. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard appelen per 100 K.G. 1.90—2.80; An dijvie per 100-stuks 0.70-ƒ 3.20; Appe len per 100 pond 2—8; Bloemkool le s. 9—16, 2e s. 2—6; Boerenkool per 100 stuks 2.20—6; Bieten per 100 K G 1.90-/ 4 60; Druiven per 100 pond 5— 10.50; Gele kool per 100 K.G. 2.20— 4.40; Groene kool 1.50—8, Kropsla 3.505.30, Knolselderie 3.10—4.50 en Komkommers 1—/ 2.50 per 100 stuks; Perea per 100 pond 2—r8; Prei per 100 bos 2.604.80; Pieterselie per 100 bos 0.501.20; Postelein per bakje 53—85 cent; Raapstelen 1.30 en Radijs 2.60 per 100 bos; Roode kool per 100 K.G. 3.10-/ 6; Selderie per 100 bos 2.20; Spinazie per bakje 5293 cent; Spruiten per 100 pond 5.5010.50; Snijboonen per 100 pond 13.50—14.50; Tomaten pier 100 pond 1.504.50; Uien per 100 K.G. 1 60—3; Wortelen p?r 100 bo6 3 10.50; Witlof les7—9.50 en 2e s 4—5.50 per 100 pond. HOORN, 31 Oct. 1935. Op de heden ge houden kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 2 stapels kleine fabriekskaas 18; 12 stapels kleine boerenkaas 19; 5 stapels boerencommissiekaas 19. Totaal 19 stapels, wegende 8927 K G. De handel was matig. SCHAGEN, 31 Oct. 1935. Op de heden gehouden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 10 Paarden 150—350; 271 Geldekoeien (mag.) 90—120; 72 Geldekoeien (vette) 140—200; 6 Kalf- koeien 130—185; 30 Vaarzen 75— 120; 115 Graskalveren 28—50; 45 Nuchtere kalveren 615; 25 Schapen (magere) 9—14; 320 Schapen (vette) ƒ-15—22.50; 242 Overhouders 9—14; 4- Bokken en geiten 26; 21 Varkens (vette) per K.G. 3842 cent per K.G.; 58 Biggen 10—13; 8 Konijnen 0.25 1.50; 16 Kippen 30—60. cent. BROEK OP LANGENDIJK, 31 Oct. '35. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 3800 K G. Aardappelen: "BI. Eigenheimers f' 3.10, Eigenheimers 2.40, Bevelanders 2.60; 9000 K.G. Roode kool 2.60— 5.50; 11000 K.G. Gele kool 3.10— 4.60; 6000 K.G. Vroege witte kool 0.50 2.70; 11000 K.G. D. witte kool 0.90— ƒ.3.80; 23000 K.G. Uien: uien 1.80— ƒ.2.30, grove 2.402.60, gele drielingen ƒ0.80—ƒ1.20, gele nep 2.4<W 2,70; 7000 K.O. Peen 1.40-2.60; 2800 K.G. Bieten 1.50—3.40; 137^ K.G. Toma ten: A 4, C 3.10 en CC ƒ2; 800 K.G. Druiven (Alicante) 13.20—17.10, alles per 100 K.G.; 7000 str. Andijvie 080 1.10 en 130 stuks Bloemkool le s. 7.70, 2e s. 2. WARMENHUIZEN, 30 Oct. '35. Roode kool le s. 5.10 en kale 1.50—4.30; Witte kool le s. 2.20—3.40; Andijvie 0.90. Aanvoer: 1800 K.G. Roode kool en 2700 K.G. Witte kool; 600 stuks Andijvie. NOORDSCHARWOUDE, 30 Oct. 1935. 3300 K G. Aardappelen: BI. Eigenheimers 2.802.90, Bevelanders 2; 1500 K G Uien: drielingen 1.101.20, Gele Nep 2.60—2.70; 3600 K.G. Peen 1.10 1.30, kl. Peen 0.70; 150 K.G. Kroten 1.70—3.10; 3600 K.G. Roode kool 3.405.20; 13100 K.G. Witte kool 2.70—3.10, alles per 100 K.G. 3500 st. Andijvie 0.50. Adoectentiëa Ondertrouwd COR VALKERING Jzn. eu Limmen, Rijksstraatweg 31 Oct, Alkmaar, Koorstraat 24 1935. Huwelijksvoltrekking Dinsdag 26 November a.s. 's morgens half tien in de Parochiekerk van den H. Domi- nicus te Alkmaar. Receptie26 November 24 uur in 't Gulden Vlies. Inplaats van kaarten. Un dertrouwd: JAN KRAGTWqK en AKKE RINGNALDA. A." Huwelijksvoltrekking 14 Nov. 1935. Alkmaar, 31 Oct. 1935. Heden overleed na een langdurig lijden onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, MARINUS MOERBEEK, in den ouderdom van ruim 69 jaar. Uit aller naam, WED. T. MOERBEEK- SCHRAM. Scherinerhorn, 31 Oct. 1935. De teraardebestelling zal plaats hebben Maandag 4 Nov. a.s., n.fn. 2 uur. Heden overleed na een lang durig, geduldig lijden, onze lieve Moeder, Mevrouw Wed. M. DEKKER-SMIT, in den ouderdom van 59 jaren. Malang, TH. A. VERFAILLE DEKKER. B. F. VERFAILLE. Bandoeng, P. C. DEKKER en Verloofde. Alkmaar, 30 Oct. 1935. Hoerenstraat 7 A. De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 2 Nov. op de Gein. Begraaf plaats. Vertrek vanaf het sterfhuis 2 uur. In Uwe gebeden en H. Misoffer bevelen wij aan onzen dier baren Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, den Heer Jehannes van den Berg, Wedn. van Maria Stujjfbergen, die heden na een langdurige ongesteldheid nog onver wacht, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, in het Huis van Achten al hier, in den ouderdom van bjjna 87 jaar, Godvruchtig in den Heer is overleden. Alkmaar, 30 October 1935. Hekelstraat 20. Alkmaar, A. M. J. GROOT- VAN DEN BERG. Ai GROOT. Kinderen en Kleinkinderen. purmerend, Wed. A. v. d. BERG DE GRAAF. En Kinderen. De gezongen uitvaartdienst zal gehouden worden Aller zielendag te 93/4 uur in de Parochiekerk van den H. Do- minicus, waarna te IU/4 uur begrafenis vanuit de kerk op het R.K. Kerkhof St Barbara alhier. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ondervonden bij onze 25-jarige Echtvereeniging, zeggen wij langs dezen weg aan allen onzen hartelijken dank. M. TAKKEN. M. TAKKEN—DE VRIES. Kaasmarkt, Alkmaar. Zij die belangstellen Zuster KUILMAN Zaterdag 2 Nov. per soonlijk te feliciteeren, hebben daar toe gelegenheid in de zaal van P. Kossen te St. Maartensbrug, van 25 uur 's middags. 18 j„ b. z. a. als Kindermeisje of Hulp in de Huish. Goede get. aanw, Fr. br. lett A Hulpp.kant. Dirkshorn. Voor spoedige indiensttreding is plaatsing op Handelskan toor te dezer stede. Sollicitaties onder letter M 184 bureau v. d. blad. GEVRAAGD Adres te bevr. bureau van dit blad. gevraagd, leeftijd plm. 16 jaar. AdresRIDDERSTRAAT 9. - óók als er onver wachts eens eters zijn.ln'nwipheeftU krachtige vleesch- bouillon of fijne kip pensoep. 15 ct. per busje. 7tot 8 borden. Rijksstraatweg 16 Haarlem-Noord houdt spreekuur te ALKMAAR a/d KOORSTRAAT 49A ingang PORTIEK Spreekuren van 91/»12 uur en van U/i—4 uur. Avondspreekuur v. 6J-8j u.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3