Agmda Amstecdamsche JSeucs Stad en O Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Tentoonstelling De mensch in wording, tot en met Zondag 17 Nov., eiken dag 25 en 710 uur; opening Zaterdag 2 Nov. 's av. 7 uur. Bioscopen. Bioscoop Harmonie, t/m Woensdagmiddag, middag (met uitzondering van Zaterdag), telkens des avonds half acht, hoofdnummer 4Musketiers (amus), hoofdrollen o.a Szöke Szakall, Felix Bressart en Rose Kar- sony. Toegang alle leeftijden. Woensdagmiddag matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De heldin van den dag (amus.); hoofdrol Shirley Temple. Toegang boven 14 jaar. City-theater, 7.30 uur, hoofdnummer Abessinië, het land van den negus (sens.); extra: De luchtdoop (amus.) Toegang boven 18 jaar. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Peter (amus.); hoofdrol Franziska Gaal. Toegang boven 14 jaar. 8 uur, dancing Harmonie, lezing mej. M. van Wijngaarden voor de theos. vereen. Blavatskyloge. 8.15 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van De Meid (met mevr. de Boer—van Rijk). 8 uur, Rustende Jager te Heiloo, opvoe ring Kribbebijter door 't Ontluikende Roosje. 8 uur, Harmonie, 1ste abonnementsconcert H O. V. 8.15 uur, De Unie, Sonatenavond Simon Zeegers en Joh. O. Kramer. AANRIJDING IN DEN BERGERHOUT. Zaterdagmiddag vond in den Bergerhout een aanrijding plaats tusschen een auto en een met een paard bespannen voertuig De auto kwam uit de richting Geestersingel en reed door de Heerenlaan naar den Wester- weg. Op het kruispunt HeerenlaanVrou- wenlaan kwam de bestuurder van de auto plotseling voor het gespan staan, dat uit de richting van het Gerechtsgebouw kwam. Door sterk te remmen, voorkwam de autobe stuurder een ernstige aanrijding, doch kon niet verhinderen, dat de auto met het linker spatbord het rechtervoorwiel van het andere voertuig raakte. De bestuurder van het ge span viel van de bok en werd verwond naar zijn woning aan het Groenelaantje gebracht. Tegen hem is door de politie proces-verbaal opgemaakt terzake het geen voorrang te heb ben gegeven aan het van rechts komend ver keer. (gedurende die periode van het jaar, waarin genoemde onderneming haar bootdienst Alk maar—Zaanstreek—Amsterdam uitoefent), heeft de Kroon, met vernietiging van het be streden besluit van Ged. Staten de gevraag de vergunningen alsnog geweigerd. BADHUIS HET WITTE KRUIS. Kweerenpad. In het badhuis aan het Kweerenpad zijn over de maand October de navolgende baden genomen: kuipbaden 163; le klas regen- baden 114, 2e klas regenbaden 518, 3e klas regenbaden 617. Werkloozenbaden voor werkloozen en hun gezin a 5 cent per bad, uitsluitend de eers'e vier dagen der week. BRANDSTICHTING? Zooals gemeld werd in den middag van 31 October j.1. brand ontdekt in de woning van B. aan de Langebuurt te Uitgeest. De bewoners waren op dat oogenblik afwezig. Toegeschoten buren wisten den vuur haard, die zich op de vliering bevond, spoedig te dooven. Doordat er rook door het dak kwam was de brand gelukkig tijdig ontdekt. De toestand op de vliering was ech ter zoodanig, dat bij de politie dadelijk het vermoeden rees, dat hier opzet in het spel was. Er lag ter plaatse behalve een hoeveelheid papier ook nog ander zeer brandbaar goed, terwijl de verdere aanwijzingen van dien aard waren, dat tot arrestatie van den bewoner werd overgegaan 7 NOVEMBER. Het Plaatselijk Crisiscomité schrijft ons: Wij brengen den bovenstaanden datum nog eens onder uw aandacht. U weet het misschien nog, dat wij eenigen tijd ge leden vroegen dien avond vrij te houden voor het concert, dat op 7 November te 8.00 uur in de Unie zal worden gege ven, ten bate van het Plaatselijk Crisis comité. De medewerkenden stellen hun gaven geheel belangeloos ter beschikking voor dit goede doel. Wij hebben dus practisch geen uitgaven. Wil ons steunen en ons Uwe belang stelling toonen door een kaart te koo- pen. De kaarten zijn 7 November ook ver krijgbaar 's avonds aan de Unie. JONGEN AANGEREDEN. Gistermorgen werd op het kruispunt Geesl terwegSnaarmanslaan een 13-jarige jon gen aangereden door een 20-jarigen wiel rijder, die vanaf den Geesterweg de Snaar--v. manslaan inreed. Beide personen kwamen door den geestelijken adviseur der vereeni- 25-JARÏG BESTAAN KATH. BAKKERSVEREENIGING ST, HONOR. Ook zeven leden vieren hun zilveren ieest. Gisteren vierde de Katholieke Alkmaarsche Bakkerspatroonsvereeniging St. Honor haar vijf-en-twintig jarig bestaan. Dit zilveren bestaansfeest van een der oudste midden standsorganisaties in het Bisdom Haarlem werd op luisterrijke wijze gevierd. Des morgens werd in de St. Josephkerk I stuur zou zeker van zijn kant al z'n best doen om dit te bevorderen. Spr. wenschte den jubileerende voorzit I ter en de jubileerende vereeniging van harte gelijk met het heugelijke feest en hoopte, dat men op den ingeslagen weg zou voortgaan teneinde nog veel goeds te bereiken. Gesproken werd hierna nog door tal van personen namens diverse organisaties en in stellingen. Aan het slot dankte de heer J. Bel allen uitvoerig voor de gebrachte hulde, waarna de bijeenkomst door den heer Goes werd ge sloten. Des avonds werd in dezelfde zaal een feestavond gehouden, waarop bet toepasse lijke blijspel ,.De Crisiscontroleur" van den heer J. F. M. Endel werd opgevoerd De rest van den avond werd gevuld met diverse at tracties, waarbij de Alcmaria Band onder leiding van den heer A. Ligthart de noodige medewerking verleende. DE KERKPLEIN DOET EGMOND OPLEVEN. Met magische kracht blijven de op het Egmondsche strand gevangen zittende schepen, het reuzenschip, de „Kerkplein" en zijn kleine helper, die hem niet redden kon, de sleepboot „Drente", de menschen trekken. De romantische sfeer, die de sche pen omgeeft, is nog verhoogd door de schip breuk van de „Insterburg", waarvan velen misschien ook nog iets denken te zien. Honderden waren trouwens Vrijdag j.1. ge tuige van de overbrenging van het stoffe lijk overschot van Karl Berkholtz, den lsten stuurman van de „Insterburg". Hoe het zij, zeker is, dat Zondag weder tienduizenden naar Egmond trokken, hetzij per auto, per fiets, per motor of per auto bus. Weder liep het verkeer op 3 K. M. af stand van de zee vast. Weder werd alle straten en straatjes als parkeerterrein ge bruikt. Onafgebroken stroomden de bezoe kers van 's morgens 10 uur tot 's avonds 5 uur Egmond binnen. Het strand zag zwart van de menschen. Daar het schitterend weer was, zaten de café-terrassen vol, terwijl ve len in de duinen en langs het strand picnic- ten. De winkelsluiting heeft men in Egmond Zondags voorloopig maar afgeschaft. Hol land—Denemarken deed aan het bezoek geen afbreuk! Bij laag water kunnen de bezoekers thans geheel om de gestrande schepen heen loo- pen. De „Drente" leverde dezen Zondag een ongewoon schouwspel op. Aan den mast is een plakkaat aangeplakt, waarop te lezen staat, dat de hoofd-ingenieur van den rijks waterstaat, namens den minister, ingevolge artikel 2 der Wrakkenwet mededeelt, dat op ruiming van de stoomsleepboot „Drente" noodzakelijk is. Zonder zijn vergunning is het verboden goederen van het vaartuig te verwijderen? Naar wij vernemen houdt dit I in dat het rijk zekerheid wil hebben, <Jaj mèn niet een deel van de sleepboot sloopt en de rest hinderlijk op het strand laat staan. Daarom zal de slooper eerst cautie moeten stellen. Nog vernemen wij, dat Maandag een wa tervliegtuig een onderzoek zal instellen naar het gerucht, als zouden de masten van de „Insterburg" ten Z. W. van Egmond uit zee opsteken. Reeds in Egmond aan den Hoef had de politie handen vol werk om het verkeer te regelen Zoowel van de zijde van Castricum als van Alkmaar naderde een aaneen ge sloten file auto's, wielrijders en wandelaars. Zoowel de gemeente- als de rijkspolitie trad buitengewoon actief op en stuurde onver biddelijk een uit de fille loopende auto terug_ Burgemeester Bos van Egmond-Binnen trad ook als verkeersregelaar op en was zoo ver standig om de van Egmond terug-komende auto's halverwege Egmond en Egmond aan den Hoef een particulieren weg, die naar Egmond-Binnen leidt, op te sturen. De drukte in Egmond deed gezellig aan. De trottoirs in de Voorstraat waren voor de wandelaars een uitkomst. De café s zaten vol bezoekers en de schitterende herfstdag maak te 't zelfs mogelijk te zitten op 't terras van Hotel Zeezicht, dat voor het gebruiken van consumptie in gebruik was genomen. Tot hun eer kan van de Egmonders wor den getuigd, dat zij geen misbruik maken van de omstandigheden. Integendeel zijn de prijzen m de verschillende consumptiegele genheden zeer laag Zoo schenkt men in Zeezicht een zeer goed kop koffie voor 15 cent en kan men in Trompenburg voor 25 cent een portie erwtensoep bekomen. Egmond leeft op De drukste dag in het zomerseizoen van eenig jaar bracht niet zooveel bezoekers naar Egmond, als gister het geval was. Uit alle deelen van ons land waren de toeristen per auto komen op dagen. Wij zagen zelfs auto's met Duitsche toeristen. Egmond heeft voor dezen winter een bui tengewoon economisch buitenkansje. Ver wacht kan worden, dat de belangstelling in de beide gestrande schepen zal voortduren. NUTSSPAARBANK TE ALKMAAR. Maandbericht October 1935. In den loop der maand October werd op de spaarbankboekjes ingelegd 138.765 88 en terugbetaald 195.282.89 Het aan de inleggers verschuldigde kapi taal bedraagt thans 3.816.570.67. Het aantal in den loop van October nieuw uitgegeven boekjes bedraagt 92. Ingetrokken werden 92 boekjes. Het aantal in omloop zijnde boekjes bedraagt thans 11616. Van dit aantal behooren 8068 aan perso nen of instellingen te Alkmaar gevestigd; ▼aa Maandag 4 November 1935. OPGAVE VAN NOORDHOLLA NDSCH LANDBOUW CREDIET N.V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden t«: Vorige koers hierbij te vallen, doch zij" bekwamen geen letsel. Door de politie is tegen den wielrijder proces-verbaal opgemaakt. DIEFSTAL IN DE KERK. Bij de politie is aangifte gedaan door een bezoekster van de St. Jozefkerk aan de Nas- saulaan, dat tijdens haar kerkbezoek een por- temonnaie, inhoudende een bedrag van on geveer 7 gulden, is ontvreemd. Door de recherche wordt een onderzoek ingesteld. AL WEER OP HET SPORTVELD Uit een kleedkamer van het voetbalterrein van Verberne is gisterenmiddag uit de aldaar aanwezige kleeding een zilveren horloge ont vreemd. Een onderzoek wordt door de politie ingesteld. DIENST VAN WEG EN WERKEN Naar het A.N.P. thans officieel verneemt een bericht, waarvan wij ongeveer een maand geleden reeds melding maakten worden uit overwegingen van bezuniging met ingang van 1 Mei 1936 de sectie Alkmaar, met ingang van 1 Augustus de sectie Amersfoort en met ingang van 1 November 1936 de sectie Zwolle van den dienst van weg en werken der Nederlandsche Spoor wegen opgeheven! VAN DEN ZOLDER GEVALLEN E>e dienstbode van den heer H. D. te Noordscharwoude viel uit de zolderdeur, waarbij zij met het hoofd op de steenen vloer terechtkwam en bewusteloos bleef liggen Bij het onderzoek van den geneesheer bleek, dat schop, ware hij nog in leven, op dezen dag het meisje, de 14-jarige J. de Kr., een hersen- zeker van rijn dankbaarheid getuigd zou ging, pater Kooien O.P., een plechtige H. Mis opgedragen uit dankbaarheid voor de I ontvangen gunsten. Des middag had in de feestelijk met pal men en vele bloemstukken versierde boven zaal van het Wapen van Heemskerk aan de Breedstraat de receptie plaats, bij welke ge- legenheid tevens de feestelijke huldiging ge schiedde. De zaal was geheel gevuld met leden, afgevaardigden van diverse organisa ties en belangstellenden. Door den heer B. Goes werden de aanwe zigen te kwart voor drie van harte verwel komd, in het bijzonder den deken van Alkmaar, Ed. P. Rengs, den wethouder van j het marktwezen T. Bonsema, die het gemeen tebestuur vertegenwoordigde en de afge vaardigden van diverse organisaties. Spr. bracht hulde aan den voorzitter van St. Honor, den heer J. Bel, die 25 jaar lang I op zoo'n uitstekende wijze het voorzitter-1 schap der vereeniging had waargenomen. Door mevr. Overtoom werd, namens het damescomité, de vereeniging een nieuw vaan del aangeboden. Het vaandel werd door pa-1 ter Kooien ten aanschouwe van alle aanwe-1 zigen ingewijd. Pater Kooien hield hierna een korte toe-1 spraak, waarin hij zeide, dat een vaandel fei- tenlijk bij soldaten behoorde, maar dat deze eerzame bakkers toch ook strijders waren, strijders voor een goede zaak, gelijk hun or ganisatie is. Spr. hoopte, dat ze voort moch- ten gaan op hun weg en steeds goede strij ders zouden mogen zijn voor hun schoon ideaal: een goede katholieke organisatie. De deken van Alkmaar herinnerde aan de nagedachtenis van den overleden bis schop Joh. Aengenent, die als sociale bis- Idcir met kettingver klaring BANK-INSTELLINGEN. Amstcrd Bank pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.15 96"A« 96iVis 95»/w 107'/, 125V, 44'/« 82',/, 103Va l»/l6 44 Vs 59V» Vs W/a-6 271* 17 V, 122 nv„ 23»-»/» 277a schuddig en een gebroken pols had opge- loopen. BESLISSINGEN VAN DE KROON INZAKE AUTOBUSDIENSTEN. Bij K B. is ongegrond verklaard het be roep, ingesteld door: hebben. Als waardeering voor hetgeen verricht is had het Z.H. den Paus behaagd, aldus spr. den heer J. Bel te begiftigen met het eerekruis Pro Ecclesia et Pontifice, teneinde I door den voorzitter de geheele vereeniging te huldigen. ri v® a i. Nadat het eerekruis den heer Bel op den en van den Berkof, te Heiloo, met de NV Autobus Exploitatie Stormvogels, te IJraui- den, de N.V. Autobus Exploitatie Storm vogels voornoemd en de N.V. Ned. Brockway- Bus Maatschappij, te Heemstede, tegen de beschikking van Ged. Staten va land van 29 Augustus 1934 gespeld wezigen een langdurige ovatie gebracht. Pater Kooien overhandigde, namens Z.H. den Paus, aan de andere zes zilveren jubila rissen. de heeren A. Overtoom. J. Stavenui- »V van Vj j"11 r I J?' Uoes, C. Meijer, Ranshuizen en l<m I Ca£rJs: ^n Pauselijken zegen. iana van zv Augustus iyj4, voorzoover Door mevr nv.mam ..".y NXN^^Zu!t"°ILa".lSCl]e voorzi.U" als geschenk een voorzilSha^r Tramweg Mij., te Haarlem, vergunning is aangeboden, verleend tot het in werking brengen van auto busdiensten tusschen Overveen en Bloemen- daal en tusschen Haarlem en Zandvoort. Beschikkende op het beroep, ingesteld door de directie der Ned. Spoorwegen tegen de be schikking van Ged. Staten van Noord-Hol land van 6 Februari 1935, waarbij aan de N.V. Maatschappij „Alkmaar Packet'' te voorzittershamer Nadat den ZE. pastoor Hagemans OP de vereeniging met het schoone feest had ge lukgewenst t, werd het voord gevoerd dZr I wethouder Bonsema, die in een kort histo- risch overzicht aantoonde, dat reeds in de middeleeuwen contact bestond tusschen het bakkersgilde en de stedelijke overheid. Gold het bakkersgilde voor vierhonderd jaar terug J&iNotearing Der 50. 4-Eiclaim. 108ii/„ 68 87 33 63 9"/,6 4 7« 33 417,4 1461* Alkmaar, vergunning is verleend tot het in als het lastigste van de geheele stad, thans werking brengen van autobusdiensten tus- is de samenwerking van aangenamen aard schen Santpoort en het pontveer Hemburg en Spr. hoopte, dat de goede verstandhouding tusschen Wormerveer en Castricum aan Zee steeds zou blijven bestaan; het gemeentebe- N1ET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Partje Brutsel (Beige) tetr »-47V„ 1257, '9.227, 9.707, 24 8/1* 47,85 >2 30 37 30 >6 30 20 10 U.927, naar waarnemingen verricht in den morgen van Maandag 4 November. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 779,0 m.M. te Ruga. Laagste barometerstand 741,8 m.M. te Scilly. Verwachting, geldig tot den avond van Dinsdag 5 November: Meest matige zuidoostelijke tot zuidelijke wind; gedeeltelijk bewolkt; wellicht eenige regen; weinig verandering in temperatuur. Weeroverzicht. De hooge druk in het noord-oosten Is tot boven 780 m m. gestegen, maar bij IJsland werd de depressie vrij diep en daarachter ver schijnt weer hooge druk, die in krachtige westelijke tot noord-westelijke storm op de oceaan veroorzaakt. In Polen is lichte vorst ingetreden. Scan dinavië is geheel vorstvrij met zwaar be wolkte lucht en eenige regen in het noorden. Duitschland heeft bij oostelijken wind groo- tendeels droog weer met plaatselijke ochtend nevel en bedekte lucht in het westen. Frank rijk heeft regen in het westen met krachtigen tot stormachtigen wind aan de kust; op de Britsche eilanden valt nog wat regen bi] tem peratuur boven normaal en krachtige zuide lijke wind. Ofschoon het hooge drukgebied in het noordoosten nog standhoudt zal de toevoer van warme k achtige lucht uit het depressie gebied hier lage bewolking en wel licht eenige regen brengen. LICHT OP! I Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 5.08 :ur licht op. 2096 aan personen elders woonachtig en 1452 aan sch ooispaarders. Onder de in October uitgereikte nieuwe boekjes zijn begrepen 16 boekjes voor jong geborenen (op deze boekjes plaatst de Spaarbank een eersten inleg van 1.—). De lediging in den loop der maand Octo ber van 365 spaarbusjes leverde een bedrag van 4651.30 aan kleine besparingen op. HET GRATIS-KOOPUUR. Het gratis koopuur van de N.V. Alk- maarsch Warenhuis is Zaterdagavond tus schen 6 en 7 uur geweest. Wie in dat uur dus iets gekocht heeft, kan het door hem of haar bestede bedrag terug ontvangen. VOOR ZWAKZINNIGE JOODSCHE KINDEREN. Maandagavond zal in De Harmonie alhier een bridge drive worden gehouden onder leiding van den heer G. van Gulik, waarvan de opbrengst geheel ten goede zal komen van de Rudelsneim Stichting ten bate van zwak zinnige Joodsche kinderen in Nederland Over deze stichting schrijft het Hbld. o.a. het volgende: Tien jaar geleden begon de S. A. Rudels- heimstichting, in 1918 ontstaan uit een samenkomst van vereerders van den be treurden opperrabijn van Friesland, haar zegenrijk werk tot opvoeding van zwakzin nige Joodsche kinderen in het daartoe aange kochte huis aan de Verdilaan te Hilversum. Het was op 2 November 1925 dat minister V. H. Rutgers de openingsplechtigheid van „Beth-Azarja" verrichtte, van de school met internaat, waar plaats was voor vijftien jon gens en vijftien meisjes, waar toen reeds zes kinderen waren opgenomen. Te voren bestond hier te lande geen inrichting, waar zwakzin nige Joodsche voogdij- of regeeringskinderen in het eigen milieu konden worden opgevoed. Een jaar later had de stichting getoond in een dringende behoefte te voorzien: eind 1926 waren reeds alle bedden bezet en detd de noodzakelijkheid van uitbreiding zich ge voelen. Gedragen door de diepe genegenheid voor het werk, dat den naam droeg van den ge liefden doode, door groote offervaardigheid daartoe in staat gesteld, kon in 1931 worden overgegaan tot het bouwen aan den achter kant van het groote boschterrein der stich ting van een fraai jongenshuis met school, dat op 14 Maart 1932 geopend werd. De stuwende kracht der S. A. Rudelsheim-stich- ting, de voorzitter dr. L. Hertzberger, kwam haar op 19 Juni 1933 te ontvallen. Zijn taak werd na een intermediair van rabbijn L. H Sarlouis, overgenomen door den beer Henri Gomperts te Amsterdam. Het „wel" der stichting zijn haar groei opvoedkundige resultaten, deze laatste dan* zij de toewijding van den directeur, den heer I Dennenboom, het hoofd der school, den heer A. van Dam en hun assistenten, het „wee" de groote moeilijkheid om voor de kost bare exploitatie de touwtjes bijeen te knoopen. Het standpunt der stichting is: geen kina waarvoor de opneming nutig en noodig mag worden afgewezen wegens daarvoor be schikbare te kleine of in het geheel geen ver goeding. Dit eischte enorme financier' offers, waarvoor de vereeniging uitsluitend aangewezen op de philantropie. Of dit kos - bare standpunt dat op instignatie van ar eersten voorzitter dr. L. Hertsberger steea» is volgehouden, kan blijven gehandhaafd dezen moeilijken tijd, zal geheel afhang, van de medeweking van Joodsch Nederi De tweede moeilijkheid, waarmede stichting te worstelen heeft, is de p'aa jf„ der pupillen in de maatschappij a'» zlJ 21-jarigen leeftijd bereikt hebben. Dai -n ten zij op eigen beenen komen te staan eigen onderhoud voorzien. (ee<is Nu de stichting tien jaar bestaat e r, meer pupillen de leeftijdsgrens te^lT-lóeel. dit steeds meer zorg, vooral ook Maandag 4 November. Woensdag 6 November. STAATSLEEN1NGEN. 4 NtderL 1931 4 1934 4 Ncd.-Ii.iil 1934 4 1934 A 5H Duitse b land 1930 Handel Mpij. Ccrt v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert NederL Ford en. 40 afsL Philip* GloeiL Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am Smelting Anaconda Betbleh. Steel Cities Service Steel coq-j. i i i U. S. Leatber .«eest CULTUUR MAATSCH. H.V.A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions ••set* MIJNBOUW. Alg Esplor. Mij. t Redjang Lebong 96 V, 967/s 95^tó-6 95i»/i« W»/u.6 2VU 2 V. 25 Vs 52 59 Vs 2407a 238»/, 1021* 30'/. 13 V» 23»*, 27»/w 5 2153/, 1211* 101'/, 22t/i6 13 40 1681* 1497, 441* ö4 25»/, 587,-9 241 239-40 104) 44 V, Vs 83i* s/4 25»/, 59 239 V, 103) 4) 441* 83V. 25'/, 25V, 238'/,-9 1011* 4 105 1* 13 23®/i. -i 218-7 122-3 1087,-9 22 149)-50 137w 23»/,, 1"As Vs lJ/s 2171* 8 107'/, 8 21'/, 149 >Vs 122 108 'j.d? Onderneming van Geelen borst was gespeld werd hem door de aan- PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Perlak Phijlip, Oil Shell Umon RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kou. Ned Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah MER. SPOORWEGEN. Atchiaon Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific 'Exdividend. 192'/, kOo'/, 83 21'/, '7/i« 1"A« 143V, 105 165'/, 297, 5»/, 50'/, 208»/,-8 2077, 207'/,-8 207'/,-8 847, 85 77,6 -VI 1097, 43'/, 145 168 168 297, 'V, 'flh 108|-'/, 7»/„ -»/# 109 677, IV» 146 170 4 45'/, 4 146V, 7 PROLONGATIE Voiga koers 37» pCt Heden 37,-37, pCt WtSahLU't AM.-ic.RuAM Vorige Koer, op koers beifen 2 uur 1 477, l 23'/, 59 25 V 707, 24.81 47 86 32 35 37 5 36 40 20 071* 11.95

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2