Het huwelijk van den Hertog van Gioucester met Lady Alice Scott te Londen. De ontruiming van het Nederlandsch Paviljoen op de thans geëindigde Wereldtentoonstelling te Brussel is in vollen gang Op het balcon van Buckingham Palace te Londen beantwoorden de Hertog van Gioucester en zijn bruid Lady Alice Scott na de huwelijksvoltrekking de enthousiaste toejuichingen der menigte ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 7 November T995 De nieuwe gezant van Abessynië te Parijs, Wolde Mariam, heeft zijn ge loofsbrieven aan president Lebrun over handigd. De gezant (links) verlaat het Elysée De instrumenten en verbandmiddelen voor de Nederlandsche Ambulance naar Abessynie worden in het hoofd- gebouw van het Ned. Roode Kruis te den Haag ingepakt Dr. Ch. W. F. Winckel, die benoemd tot leider van de Nederlandsche Ambulance naar Abessynië Lady Alice Scott in het statierijtuig op weg naar Buckingham Palace te Londen, waar Woensdag de huwelijksvoltrekking tusschen haar en den Hertog van Gioucester plaats hed H. K. H. Prinses Juliana bracht Woensdag een be zoek aan het A.M.V.J.-gebouw te Amsterdam, waar de Federatie van Chr. Vereenigingen van en voor Vrouwen en Meisjes een vergadering hield. De aankomst der Prinses 1 A .T v Een koninklijke bruid Lady Alice Scott, die Woensdag in het huwelijk trad £ven voor een spelletje kaart bij de mariniers te Rotter- met den Hertog van Gioucester, zoon van den Engelschen Koning, in haar bruids- jam, die binnenkért het 270-jarig bestaan van hun corps toilet vieren

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5