Het internaat van de Zeevaartschool Terschelling. De eerste spant voor het Feyenoord-stadion. ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 8 November 1935 In verband met den bouw van den tweeden .Statendam" moet de Ketting van de Rotterdamsche Droogdok Mij. vergroot worden. De oude helling is horizontaal middendoor gebrand, waarna men het vier ton zware bovendek heelt laten zakken. Een overzicht van het werk Het nieuwe internaat van de Zeevaartschool .Willem Barentsz' te Terschel ling is Woensdagavond in tegenwoordigheid van den burgemeester, den heer Rijnders officieel geopend. Tijdens den rondgang door het gebouw H. K H. Prinses Juliana, die na haar hoofdstad in het Koninklijk Paleis De eerste spant voor den bovenbouw van het nieuwe Feyenoord-stadion te Rotterdam is Donderdag gesteld, waarbij de burgemeester, mr. P. Droog- leever Fortuyn, de hijschkraan in werking bracht Jhr dr. J. N. van der Does te Arnhem, die benoemd is tot chirurgisch mede werker aan de Nederlandsche Roode Kruis-ambulance naar Abessynië Het stoffelijk overschot van wijlen mr. B. C. J. Loder op gebaard in zijn studeervertrek te den Haag Op «jen voor grond een krans van H. M. de Koningin; rechts: de krans der Nederlandsche regeering onverwacht bezoek deze week aan de Het paleis op den Dam te Amsterdam wordt gerestau reerde, vertrok Donderdag weer teerd' waartoe een de" geve' Stei9e" b tZrï^ deden den Hertog van Gloucester en diens echtgenoote op het Str. Pancras bruiloftsgasten en andere Jhuwden naar Kettering vertrokken, waar zij de wittebroodsweken zullen Londen uitgeleide, toen de jonggehuwi36 doorbrenaen

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5