Uitreiking van medailles aan moedige redders. Een geschilderd portret van H. M. de Koningin. f A T N J De Egmondsche jeugd op zoek naar de steenkool, welke bij het bunkeren van het gestrande s.s. .Kerkplein" te Egmond verloren werd ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 12 November 1935 1 Aan de bemanning van de Egmondsche roeireddingboot werden Maandag, den 111den verjaardag der Noord- en Zuid Hollandsche Reddingmaatschappij, onderscheidingen uitgereikt voor het redden der bemanning van de sleepboot «Drente Op den achtergrond de gestrande sleepboot De Hertogin van Kent voor het eerst buiten met haar echtgenoot na de ge boorte van den kleinen Hertog. De vorstelijke personen betreden Belgrave Square 3 te Londen na een wandeling Griekenland terug naar de monarchie. De koninklijke standaard wordt op het paleis te Athene geheschen De Rotterdamsche schilder Herman Mees legt de laatste hand aan het portret van H. M. de Koningin, dat aan het gemeentebestuur van Rotterdam zal worden aangeboden namens de Rotterdamsche burgerij Een nieuw vliegtuig, bestemd voor de Indische luchtmacht, moest Maan dag in den Sloterdijkpolder bij Amsterdam een noodlanding maken. De bestuurder, kapitein-vlieger Van Lent, bleef ongedeerd Koning Leopold van België tijdens de één minuut stilte bij de doodenher- denking op Wapenstilstanddaag aan het graf van den Onbekenden Soldaat te Brussel Op het or-f d.r uU-nc den wereldoorlog in ons land gestorven geïnterneerde Engelsche soldaten werden fildt. oP **£-»-*• Begraafplaats te den Haag door den Engelschen gezant en door verschillende oud-str,jders kransen gelegd Op net strand te Egmond. - De zuigerinstallatie voor de werkzaamheden tot het vlot brengen van het ge strande s.s. .Kerkplein" is in werking gesteld

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5