■ïrrsaF,a"s,ein' wagt°" Amstecdamsche ïBeucs HET KNOEIENDE SCHOOL BESTUUR VAN MEDEMBLIK. Het veroordeelde schoolhoofd doet een beroep op de Kroon. De nieuwe burgemeester achter het schoolbestuur. van Donderdae 14 November 1935. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. a V. A Noorderlicht te Groningen ook hier ^n alleraardigste stand, een diorama van een gedeelte van het Egmondsche strand met de duinen en op den achter grond de nieuwe lighal van „Kerdijk" waar niet minder dan 90 zwakke kinder tjes met volle teugen stralende gezond- jjeid kunnen opdoen. Grappige poppotjes in de bekende openluchtpakjce vragen de aandacht voor de sociale kinderhygiëne. De lighal is een getrouwe copie van de oorspron kelijke op schaal 1 :20. Het geheel doet bijzonder aardig aan en een groote gra fische voorstelling, welke boven dezen stand opgehangen is, laat niets aan dui- de ijkheid te wenschen over. Wanneer men bedenkt, dat hier in 'n tijdsverloop van 30 jaar 't aantal verpleegde kinderen is gestegen van 100 tot 7200, dan zietmen weik een groote vooruitgang op dit ter rein te bespeuren valt. Thans komen ook in aanmerking de kinderen, die aangewezen worden door het consul tatiebureau ter bestrijding van de T. B. C en het is een goede gedachte van het bestuur van de Ver. v. huisvr. om voor dit mooie sociale werk een zoo groote plaats op de tentoonstelling in te rui men. Een keurige stand is die van de firma Ypma, die exposeert met de moderne miniatuur-piano „De Eavestaff Mini piano". Vooral voor die dames, die over een beperkte ruimte in huis beschikken en die toch het muzikaal genot van een piano niet willen missen, is hier dè op lossing. nderdaad een stijlvol instru ment, passend in 't moderne interieur. Het podium is herschapen in een gezellig- aandoende theeschenkerij ten bate van het bekende Jacoba-fonds. Haytema schenkt er thee, terwijl eenige leden als versnapering blikken biscuits beschikbaar hadden gesteld. De rechterhelft van de zaal is zeer geva rieerd. Zij bestaat uit stands van groote ver scheidenheid. Zoo exposeert mej. T. Jaarsma haar fraaie handwerken, welke door de keu rige afwerking wel bijzonder in 't oog val len. De huishoud- en industrieschool heeft een eenvoudige, doch smaakvolle stand, waar aardig smockwerk en filet-kleedjes domi- neeren. Mej. V. Wit toont in haar stand wat er alzoo bereikt kan worden met perzisch pennaaien, kantklossen en frivolité, waarvan de resultaten voor zich zelf spreken. De Amsterdamsche weef-inrichting (voor geestelijk onvolwaardigen) is ook vertegen woordigd en het is heel goed, dat de Alk- maarsche dames eens kennis kunnen maken met deze voortreffelijke inrichting. Door het verkoopen van eenvoudig weefwerk, wollen tafelkleeden, theemutsen (naar ontwerpen van mej. Snethlage) tracht deze stand voor dit soort werk eenig vruchtbaar resultaat te bereiken. Vooral ook de vloerkleedjes, vervaardigd uit koehaar en katoen, vragen de speciale aandacht. Mej. N. v. d. Berg exposeert met fraai leerwerk, uit wit leer vervaardigd, terwijl voorts prachtig nieuw- en antiek schilder werk op glas de warme aandacht verdient Ook het Engelsch Barbola (soort plastiek) en het brandschilderwerk zal ongetwijfeld veel bekijks hebben. Tenslotte zien we dan nog stands van den heer Boot (handenarbeid), van „Nazorg" (borstelwerk e.d.), van den heer Bolema (foto's) en van den heer Weyma (rietwerk) en van den heer Hans Eecen (houtwerk en handenarbeid). Het buffet is een Fino-stand van de heer Haijtema. Geheel apart is de kleine zaal, in gericht speciaal ten bate van de Jacobabeurs. rfier hebben de leden in massa allerhande soorten hand- en breiwerk, snuisterijen en dergelijke artikelen. Een groote opbrengst zal komen voor de Jacoba-beurs. Dames, we hopen, dat het ons gelukt is een zoo uitvoerig mogelijk verslag van deze tentoonstelling samen te stellen, maar U begrijpt, het kan alleen een aansporing zijn erheen te gaan, want de werkelijkheid is toch altijd interessanter en U weet, dat, wan neer de Huisvrouwen een tentoonstelling in elkaar zetten, dit iets goed is. Ga er dus in groote getale heen, want van Uw belangstel ling voor dit prachtige werk zult U geen spijt hebben. Door een verzutm onzerzijds waren de vele leden niet in staat te weten, wanneer deze tentoonstelling precies gehouden werd. Moge dan dit verslag ertoe bijdragen, dat dit ver zuim niet alleen is goedgemaakt, doch ó_t de iinancieele resultaten de verwachtingen verre zullen overtreffen. HET WITTE KRUIS. Het Witte Kruis afdeeling Alkmaar or ganiseert Vrijdag 29 November een speld- ]es-dag. Voor deze collecte is een aantal dames noodig om dien dag speldjes te verkoopen Zij, die, de afdeeling willen helpen, kunnen zich opgeven voor of op Maandag 18 No vember a.s. aan het magazijn. ROODE KRUIS COLLECTE Morgen zal door de afdeeling Alkmaar V- h. Ned. Roode Kruis de jaarlijksche col lectie worden gehouden. De arbeid die het Ned. Roode Kruis be langeloos verricht in het belang van de lij dende menschheid, zooals hulpposten langs de groote wegen parkherstellingsoorden, verleenen van eerste hulp bij ongevallen, enz. is voldoende bekend. Ook al zijn de tijden moeilijk, zoo aar- *»Jt het bestuur niet een beroep te doen op a'ler medewerking teneinde de collecte 1935 ,e doen slagen. FAILLISSEMENTEN. Door de Arrondissements-Rechtbank zijn ken*" de v0'8ende faillissementen uitgespro- J,e: N. Snijders, veehouder te Wognum, WinkeiCOmmissans mr' Krabbe' curator mr- J?*; Spruit, fabrieksarbeider te Uit tor rech,ercommusaris mr Ubbens, curar ,0romr- v- d. Loos faiiUc ven weKena gebrek aan baten het HET GRATIS KOOP-UUR. £ra*'s koop-uur van het Alkmaarsch Warenhuis was gister vastgesteld op 9 tot 10 voormiddags. Wat zal het heden zijn? Men probeere zijn geluk eens. HOND ZOEKT EIGENAAR. Bij J. A. Kuijer, wonende Raaksje nr. 18, is een jonge Duitsche herdershond te beko- wHke aldaar is komen aanloopen. let beest heeft gele vlekken aan pooten en borst, is overigens zwart van kleur, pl.m. 55 c.M. hoog. De hond is aan boven vermeld adres terug te bekomen, waarna de eigenaar wordt verzocht hiervan kennis te geven aan hetjpureau van politie. DN SCHRIJVING POLITIEKLEEDING ALKMAAR VOOR 1936. Aan de inschrijving voor de levering der politiekleeding 1936 namen de volgende firma's deel: Firma C. van Hal en Zoon Breda: nor male kleeding tunieken 30, pantalons 15.50, zomerkleed tunieken 24.30, pan talons 11.70. Firma Jos. van de Wouw en Zoon Til- bur: als voren respectievelijk 32, 16.50, 26 en 12. Firma B. Schmidt, Alphen aan de Rijn: als voren, respectievelijk 25.50. 13.50, 20.50 en 9.75. Firma gebr. Bervoets. Fil. Alkmaar: als voren respectievelijk 48, 24.75, 39.75 en 18.75. N.V. W. A. Hassing Amersfoort: als vo ren respectievelijk 35, 17.50, 29.50 en 12.25. De levering is gegund aan de firma Van Hal en Zoon te Breda. BESTUUURSVERKIEZING MIDDENSTANDSVEREENIGING. In de dezer dagen gehouden vergadering van de Handeldrijvende en Industrieele Middnstandsvereeniging is in de vacature van bestuurslid, ontstaan door 't bedanken van den heer W. Nordemann van de firma Spaander en Co., gekozen de heer G. Mei- diers. ALBURY'S BURGEMEESTER VERTELT. Zijn bezoek aan Alkmaar. Dezen zomer was mr. Waugh, de burge meester van Albury, in ons land en men herinnert zich natuurlijk nog best, dat hij toen ook aan Alkmaar een bezoek bracht, 't Was op een Vrijdag, „de dag van Alk maar toch lijkt het ons wel interessant om half Noordholland was uitgeloopen, om den kleinen, dapperen burgemeester te zien die Parmentier zoo prachtig geholpen had in den nacht, toen de Uiver in nood ver keerde. Zelf hebben wij uitvoerig over mr Waugh's verblijf in Alkmaar geschreven, maar toch lijke het ons wel interessant om thans nog wat over te nemen, wat een Australisch blad schrijft over de ontvangst in Alkmaar. Het is The Border Morning Mail van den 25sten September, ons van bevriende zijde toegezonden, welk blad een uitvoerig verslag geeft van mr. Waugh's vacantie- trip naar Nederland en dat over Alkmaar aldus schrijft: Een wandeling onder moeilijke omstandigheden. Zoo luidt de onderkop en dan gaat het verder: Wij gingen naar Alkmaar, waar eiken Vrijdag een kaasmarkt wordt gehouden, en wij stonden verstomd over de ontvangst al daar. Meer dan 10.000 belangstellenden wa ren er verzameld rondom den VI aagtoren en het duurde wel een kwartier, voordat de politie ons kon mededeelen, dat wij he^ge- bouw konden verlaten, waarin wij een schuilplaats hadden gezocht. En zoo begon voor mij een van de meest moeilijke wandelingen, die ik ooit beleefde. Het publiek was zoo enthousiast, dat ik zelfs een oogenblik dacht, dat men mij zou zoenen! De duizenden verdrongen zich rondom mij maar ik werkte mij er doroheen, hand jes gevend aan oudjes, jongens en meisjes, en heel veel kinderen. De politie vertelde me, dat de eenige ge legenheid, waarbij ook zoo'n geweldige drukte was geweest, de terugtocht van de Uiver was met haar bekwame bemanning na de groote lucht-race. Ik zou nog veel en veel megi kunnen ver tellen. Zoo denk ik bijvoorbeeld aan den morgen, toen ik om half vijf opstond om de bemanning te zien van de Nederlandsch Indië-lijn in een soortgelijk toestel als de Uiver. Zij gaven allemaal de beste groeten mee aan de Albury-vrienden, wat wij bij deze doen. Wij hopen terug te keeren met het stoomschip „Narkunda" Zoo vertelt mr. Waugh over zijn bezoek aan Nederland en speciaal aan Alkmaar. CONCERT PLAATSELIJK CRISIS- COMITE. Het concert gegeven op 7 November ten bate van het plaatselijk crisis-comité heeft een batig saldo opgeleverd van 1 154.71. HET PARKEEREN TE BERGEN. Een waarschuwing. Ieder in Bergen weet. dat er gedurende het seizoen in het gedeelte Breelaan vanaf de Karei de Grootelaan tot de trambaan, niet geparkeerd mag worden. Ieder Bergenaar en geregelde bezoeker weet ook, dat het usance is, dat buiten het seizoen te^en het aldaar parkeeren geen bezwaar wordit gemaakt, omdat de verkeersveiligheid de handhaving van deze bepaling niet vordert. Een automobilist, die, der traditie ge trouw, gisteravond zijn wagen voor de Rustende Jager plaatste, werd zonder waar schuwing dioor den nieuwen rijksveldwach ter geverbaliseerd. Op de vraag of hier niet met een waar schuwing kon worden volstaan, werd ge antwoord, dat dit niet mogelijk was, omdat de politie door anderen op het plaatsen van de auto attent was gemaakt en daarom ook zelf gedekt wilde zijn. Wij hadden over dit voorval heden een onderhoud met den loco-burgemeester en stelden hem de vraag of het de bedoeling is, dat ook voortaan buiten het seizoen het par keeren op dit weggedeelte te verbieden. Deze vraag werd bevestigend beantwoord, doch de loco-burgemeester voegde hieraan met de van hem bekende eerlijke openhartigheid toe, dat het de gewoonte is om overtreders van buiten, die ter goeder trouw zijn, evenals dit in het seizoen gebeurt, door een schriftelijke kennisgeving, die in de auto wordt gelegd, een waarschuwing te geven. De politie behoeft echter niet te waar schuwen en neemt vermoedelijk het stand punt in, dat inwoners en ongeregelde bezoe kers van Bergen met de verbodsbepaling wel op de hoogte zijn. Dat de politie een waarschuwing achterwege laat omdat zij door anderen op een overtreding attent is gemaakt, blijven wij echter in hooge mate betreuren, omdat er daardoor groot gevaar bestaat, dat iemand een proces-verbaal krijgt op aandrang van een hem niet gezinde, een proces-verbaal, dat door de politie eigener beweging niet gemaakt zou zijn. Intusschen hebben wij den loco-burge meester er opmerkzaam op gemaakt, dat het, nu de bepaling het geheele jaar gehand haafd zal blijven, noodzakelijk is de borden op dit weggedeelte op andere wijze te plaatsen,-aangezien bij de tegenwoordige plaatsing het voor den automobilist met den besten wil niet is vast te stellen of hij al dan niet in overtreding is. MET DE SLOOPING VAN DE DRENTE BEGONNEN. 'Woensdag is de firma F. Rijswijk uit Hendrik-Ido-Ambacht met de slooping van de sleepboot „Drente" begonnen. De „Dren te" is voor anker gelegd om te voorkomen, dat hij bij ruwe zee weg slaat. Daar beslaat kans op, omdat men de boot zoo licht moge lijk zal maken. De bedoeling is namelijk eerst al het water uif,de machinekamer te kompen, waarmede' mén heden begonnen is, om vervolgens de machines er uit te sloepen en andere onderdeelen. Wanneer dat klaar is, hoopt men op een herhaling van den storm in den nacht van 19 op 20 October. Daardoor zou dan de „Drente" hooger op het strand gegooid worden. Niet alleen is dan het verdere sloopwerk eenvoudiger, maar vooral zou men aan een oplossing hebben voor de moeilijkheid, hoe anders de kiel. die diep in het strand gezonken is, verwijderd zou moeten worden. En de Rijkswaterstaat eischt juist, dat men de kiel niet laat zitten, maar alles volledig opfuimt. De nieuwe eigenaar van de Drente, de firma F. Rijsdijk te Hendrik-Ido-Ambacht, heeft thans van de Rijkswaterstaat vergun ning verkregen om met het sloopen van het vaartuig aan te vangen. Naar wij vernemen, wordt daarbij door het rijk voor de geheele opruiming van het vaartuig een geldelijke zekerheidsstelling verlangd van 2500, ter wijl ook eenige tot het vaartuig behoorende voorwerpen voorloopig ter beschikking var het rijk blijven. Vermoedelijk zullen alle op deze aangelegenheid betrekking hebbend stukken heden geteekend zijn, waarna het verbod om voorwerpen en goederen van de schepen te verwijderen, is vervallen. Met deze slooping zullen volgens de firma Rijsdijk intusschen nog wel eenige maanden gemoeid zijn. Gedurende dien tijd zal de „Drente" nu door het publiek bezichtigd kun nen wórden tegen entrée van 25 cent. De helft van de opbrengst zal ter beschikking gesteld worden van de Noord- en Zuidhol landsche Reddingmaatschappij. Een sympa thiek idee! Bovendien zal de firma Rijsdijk van materiaal van de „Drente'' souvenirs laten vervaardigen. Ook van de opbrengst daarvan zal een deel ten goede komen aan de Reddingmaatschappij. Het is zeker de moeite waard aan boord van de „Drente" eens een kijkje te nemen. Men kan zich dan eenigszins een idee vormen van de moeilijkheden, die Huibert Wijker on dervond bij de bevrijding van den kapitein! Wij hadden, terwijl de „Drente" droog lag, groote moeite om de salon een ruimte van enkele vierkante meters! waarin de kapi tein opgesloten zat, te bereiken. En om van daaruit boven op het dek te komen, moet men werkelijk gymnastische toeren verrichten! Wie Zondag een kijkje gaat nemen, mag ziin Zondagsche kleeren wel thuis laten en denke er aan bij het beklimmen van de trap naar het dek zijn rug in te trekken! Men kan zich ook eenigszins indenken, wat kapitein van der Graaff doorstaan heeft, als men ziet hoe en waar hij opgesloten zat, als een muis in de val. Ook overigens loont een bezoek de moeite. De indruk, die wij kregen van de huisvesting, was allerbehalve aanlokkelijk. Weinigen zul len hun slaapkamer of hun keuken voor de verblijven aan boord wenschen te ruilen. En toch is die huisvesting, naar men ons ver zekerde, nog heel wat beter dan aan boord van een trawler. Nu zag een en ander er na tuurlijk verwaarloosd uit, zoodat een voor werp, dat wij in één der verblijven zagen !ig- |gen men oordeele zelf! wel zeer toe passelijk was. Ook de werkzaamheden voor het vlotbren- gen van de „Kerkplein" zijn nu in vollen gang. De zandzuigers doen hun werk en zui gen het zand onder de kiel weg om het ver volgens in zee te spuien. Zoo wil men de „Kerkplein" laten zakken, als er voldoende water onder staat de achtersteven naar zee keeren en dan op eigen kracht en met behulp van sleeobooten weder zee doen kiezen. Maar zoover is het nog niet Zonder twijfel zal een bezoek nu du6 weder ruimschoots de moeite loonen. Egmond wacht de „dagjesmenschen''. Thans eenter niet met ijs en limonade, maar met erwtensoep en warme wijngröc! De collecte voor de Noord- en Zuidhol- landsche Reddingmaatschappij bracht Zon dag j.1. weder 150 op. Men zal zich herinneren dat eenigen tijd geleden de Hooge Raad uitspraak deed in een strafzaak tegen den heer B. Evenhuis, hoofd eener openbare school te Medemblik, die in verschillende instanties wegens oplich ting is veroordeeld en wiens zaak gedeelte lijk ook in Den Haag speelde, waarmede ook in verband werd gebracht een poging om een ambtenaar van het departement van on derwijs om te koopen. Voor den Raad van State, afdeeling voor de geschillen van bestuur, heeft zich nu een andere phase in de zaak-Evenhuis afge speeld, namelijk diens beroep tegen het be sluit van Gedep. Staten van Noordholland, waarbij is gehandhaafd een besluit van den raad der gemeente Medemblik, krach tens hetwelk aan den heer E. niet eervol ont slag is verleend als hoofd van de bedoelde ulo-school. Mr. G. T. J. de Jong uit Amsterdam, heeft het beroep toegelicht. Pleiter zeide er van overtuigd te zijn, dat E. zich niet aan oplichting heeft schuldig gemaakt. Hij heeft nu door het opleggen van een maand gevan genisstraf reeds zwaar geleden en door dit oneervol ontslag wordt hij dubbel getroffen. Pleiter zette uiteen, dat de heer tevens directeur was van een avondcursus van een middenstandsschool. Hem werd door het be stuur gevraagd, 10 procent van zijn salaris in de kas te willen terugstorten daar anders de school niet kon worden geëxploiteerd. Hier zat dit achterDeze school maakte aan spraak op subsidie, die natuurlijk bepaald werd naar het nominale bedrag der salaris sen. Evenhuis weigerde deze terugstorting van een gedeelte van zijn salaris. Op een gegeven oogenblik was de secreta ris-penningmeester van de school en met hem de geheele boekhouding verdwenen. Toen men in verband met de subsidie-aanvrage met de handen in het haar zat, werd beslo ten, dat E., vergezeld van een bestuurslid der avondschool, naar Den Haag zou gaan. E. zou een ambtenaar van het departement van onderwijs in den arm nemen en tegen betaling van hem gedaan zien te krijgen, de boekhouding der school in orde te maken. De ambtenaar nam echter geen geld aan, gaf alleen maar aanwijzingen, maar E. deed het aan het bestuurslid, dat buiten stond te wachten, voorkomen of hij den betreffenden ambtenaar 50 gulden had betaald. Hij deed dit met een bepaald doel, namelijk in ver band met door 't bestuur uit te betalen ach terstallig salaris. Twaalf dagen later heeft hij met de uitbetaling van zijn salaris die 50 gulden verrekend. Pleiter meende, dat daarmede de zaak uit moest zijn. Wegens verduistering had hij misschien veroordeeld kunnen worden, maar niet wegens oplichting. Intusschen werd de winteravondschooi opgeheven en weer opgericht, echter met dien verstande, dat Evenhuis niet werd herbe noemd. Uit wraakneming heeft E. toen aan het departement van onderwijs kenbaar ge maakt, dat het bestuur gedurende vele jaren het departement om den tuin had geleid. De beurt was toen weer aan het schoolbestuur om wraak te nemen en men liet E. vervol gen wegens oplichting, hoewel die kwestie van die 50 gulden reeds eenige jaren gele den was. Pleiter zeide vervolgens, dat E. een bru tale kerel is, maar geen oplichter. Hij staat bovendien bij alle autoriteiten goed aange schreven. Pleiter meende, dat hier buitenge woon groot onrecht is gepleegd, dat eeniger- mate kan worden goedgemaakt als de Kroon het besluit van Ged. Staten vernietigt. De burgemeester van Medemblik, de heer P. C. J. Peters, heeft het beroep bestreden en beriep zich op een uitspraak van de rech terlijke macht in drie instanties. Spreker ont kende, dat die 50 gulden later zijn verrekend. Zelfs heeft E. aan het hem vergezellende be stuurslid nog een rijksdaalder gevraagd voor den bode van het departement, welk geld E. ook in zijn zak heeft gestoken. Spreker kent E. sinds Mei 1932 en noemt zijn handelingen een aaneenschakeling van verdachtmakingen, bedriegerijen, leugens en laster. Hij is een knappe man met drie middelbare acten, daarenboven een zeer goed onderwijzer, maar zijn moreele kant is defect. Al was hij vrijgesproken, dan zou toch ontslag zijn gevolgd. De ouders durfden immers hun kin deren niet meer naar de school te zenden. Zoo waren er van de 70 leerlingen nog slechts 37 over. Het betreft hier een man zonder karakter, zonder eerlijkheid, zonder moraal, zonder gevoel voor hetgeen voor een ambtenaar betamelijk is. Zal de Kroon de gemeente nu dwingen, hem terug te nemen? De beslissing der Krocn volgt later. (Ontvangen per draadlooze telefoon). 1931 1934 1934 1934 A 1930 STAATSLEENINGEN. 4 NederL 4 yQ 4 Ned.-Ir.diS 4 5 X Duitschland Ideir met kettingverklaring BANKINSTELLINGEN. Amsterd. Baak Kandel Mpij. Cert v. 250 Koloniale Baak Ned. lad. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Nederl. Ford ex. 40 afst. Philips Gloeit. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Ser>ica Steel com„.. U. S Leatber CULTUUR MAATSCH. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unia Vorttenlandeo Dito actiona MIJNBOUW. Alg. Ezplor. Mij. i Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Perlak Phillips Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi loterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah t AMER SPOORWEGEN. Atcbison Iopeka Southern Railw. Cert. Union Pacific gNoteering Der 50. tExclaim. PROLONGATIE Voi ge 'Exdividend. NIET OFFICIEEL New-York !r,deD ferlii° Brussel (Belga) Baiel Kopenhagen S'ockholm Oslo M«dr<"» 4 Ralié f Vorige koers 979/16 979/16 9613/)e 9b»/M 213/4 24'/. 110»/, 1281/, 44V, 83»/, 106 259/16 48V, 60V, 246 2401/4 105S/j6 339/4 127/16 255/i6 ltó/l6 279/ig 59/16 2181/6 123 1081/, 211/4 13 00 1749/4 1461/, Koers van heden te: pl.m. 1.30 97»/. 97»/, 96»/, »/4 96»/, 9/4 22 25 441/, 84 Vs 61% 246 242-3 IO6.51/4 34% 1 S/l6 27% *1/4 l7/a 289/4 2209/4 14 109 175 147 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 24% pl.m. 2.16 449/i 242 105»/,-! 139/1. -1 27-9/j, 25% «•O7/, 241% 105»/,-6 13»/l6 "4 27-9/j, 2819/is l 28i5/16.| 241 1059/4-6 13i-»/„ 1% 2813/i6"j 2201/, 125 20'/,-1 220% 219-20) 211% f 2119/4 -2 197 V* 2209/, 212-1/4 84'/, 85 219/4 779/1. si/jj.y, 8%%» 8%,-v, &7s */i6 109 10 5/, 67 67 87 8 7 33»/, 33% 61 Vs 17, 12»/s 137, 467/j, 463/, 149 150 174 176 174 175 293/4 30% 5'/, n 583/4 60 koers 3 pCl Heden 3 pCt tSSbl.K' »h.RSEN AMSTERDAM. 1527, 108»/,-9 IV16 46% 3/4 463/4-7 I/43/4 Vorige k n—4 koers li#-!-- 1 471/4 1.471/4 7 2474 7 241/, 59 2 59.22>/2 9 7074 9-701/4 24.88 24 90 47 88 47.90 32 10 12.30 37 30 37 30 36 35 36 30 20 071/, 20 10 11.92% 11.95

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3