Herdenking van het herstel van Nederlands onafhankelijkheid. ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 18 November 1935 De bij Egmond gestrande sleepboot .Drente", wellte tbans gesloopt wordt, is Zondag door velen bezichtigd, waarbij gelegenheid bestond om ver schillende souvenirs te koopen De Raad van Beheer van het Economisch Technologisch In stituut voor Overijssel is Zater dag te Zwolle door minister Gelissen officieel geïnstalleerd in tegenwoordigheid van den commissaris der Koningin, Een spelmoment uit den internationalen ijshockey-wedstrijd Amsterdam Lon den, welke Zondag op de kunstijsbaan In de hoofdstad werd gespeeld Puck van Heel, de aanvoerder van het Nederlandsch Bonds- elftal, dat Zondag den voetbalwedstrijd om den gouden onafhankelijkheidsbeker tegen het Rotterdamsch-elftal won, werd na afloop gehuldigd door het Rotterdamsche studen tencorps Bezoekers begeven zich aan boord van de te Egmond gestrande sleepboot •Drente", welke thans gesloopt wordt en voor het publiek ter bezichtiging is gesteld Koning George van Griekenland legde tijdens zijn verblijf in Parijs op door reis naar Athene een krans op het graf van den Onbekenden Soldaat, waarna hij zijn handteekening in het gouden boek plaatste driewerf hoera voor den Utrechtschen burgemeester, er. dr. G. A. W. ter Petkwijk, die Zaterdag ais eere padvinder werd geïnstalleerd Ter herdenking Koe. het herstel van Nederlands onafhankelijkheid in t8*3, werd Zaterdag door de Kapel een concert gegeven bij de gedenknaald te Scheveningeo

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 7