Aqwda JUMicaties [Binnenland £aatste Aecidkten Stad en Omgeving. W^erAecicfd De belétage brandde echter totaal uit. Te omstreeks twaalf uur kon reeds met het na blusschingswerk worden begonnen De schade wordt door verzekering gedekr. CHAUFFEUSE DOOR TREIN GEGREPEN. Zwaar gewond opgenomen. AUTp'S VLIEGEN OP ELKAAR. Op den beruchten weg Den HaagRotterdam. DE TERUGKEER VAN KONING GEORGE n IN GRIEKENLAND. Hedenmorgen te Phaliron aan gekomen. AUTO BOTST TEGEN HUIS OP. Vijl oi meer ernstig gewonden. STAKING STEENBAKKERIJEN IN BELGIE. de Lange &üe mora az BANKIERS Ie ALKMAAR SIADS SLIPPENDE AUTO'S. Op den Kanaaldijk te Bergen. 350 Liter melk verloren. OVERTREDING LOTERIJWET. W inkel week-attractle*- Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Tot en met 27 Nov. eiken dag 10—4 uur, Stedelijk Museum, tentoonstelling van wer ken van Koos Stikvoort en J. de Wolf; slui ting Woensdagmiddag 4 uur. Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, eerste hoofdnum mer De Duivelsvallei (Wild-Westfilm); hoofdrol Buck Jones; tweede hoofdnummer Een nacht van liefde (rom.); hoofdrol Grace Moore. Toegar/y boven 14 jaar. City-theater-, 7.30 uur, hoofdnummer De man die zijn hoofd behield (sens.)hoofdrol Claude Rains. Toegang boven 14 jaar. Victoria-theater, half acht, hoofdnum mer Het mysterie van de Mondscheinsonate (rom., Nederlandsche film); hoofdrollen Louis de Bree, Louis Saalborn, Emil Meu nier, Wies je van Tuinen e.a. Bioscoop Harmonie, t/m. Woensdag eiken avond half 8, hoofdnummer De kruistochten (hist. film uit den geloofsstrijd der volke ren); hoofdrollen Loretta Young, Henny Wilcoxon, Jan Keith, Kath. de Mille. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Maandag 25 November 8 uur, De Unie, alg. vergadering Ijsbaan Heiloo. 3 en 8 uur, eerste dag van de driedaag- sche conferentie in Warnet en Bidt; verschil lende sprekers. Dinsdag 26 November. 3 en 8 uur, tweede dag van de driedaag- sche conferentie in Waakt en Bidt; verschil lende sprekers. 8 uur, dancing Harmonie, rede A. L. Con- standse voor de vrije groep van soc. anar chisten; onderwerp Rassenhaat en oorlogs geest. 3 uur, opening bazar in het evangelisatie lokaal aan de Kerkiaan te Heiloo. Woensdag 27 November. 3 en 8 uur, derde (laatste) dag van de driedaagsche conferentie in Waakt en Bidt; verschillende sprekers. DE VOORZITTER VAN HET CEN TRAAL STEMBUREAU brengt ter alge meen© kennis, dat het besluit, waarbij hij den heer G. GRONDSMA te Alkmaar heeft benoemd tot lid van den Gemeen teraad in plaats van den heer F. H. Ringers, voor een ieder ter gemeente secretarie ter inzage is nedergelegd. Alkmaar, 25 Nov. 1935. De Voorzitter van het Centraal stembureau, F. H. VAN KINSCHOT. KORTE, FELLE BRAND TE AMSTERDAM. Vuur spoedig gebluscht. Een korte, doch hevige brand heeft gister morgen groote schade aangericht in het klee- dingmagazijn van den heer I. Dresden aan de Prinsengracht 854 te Amsterdam. De ge- heele inventaris der bel-étage werd in slechts weinig oogenblikken verwoest. Voor eenige duizenden guldens aan heeren- costuums, jassen en partijen stof ging ver loren. Het vuur, dat door onbekende oorzaak is ontstaan, greep zeer snel om zich heen; aan vankelijk droeg de brand een zeer ernstig karakter. Vrijwel het grootste gedeelte van het per ceel was ingericht tot kleermakerij en maga zijnen. waar de klaargemaakte costumes en jassen werden opgeborgen. Op de belétage had de heer I. Dresden zijn zaak, terwijl op de eerste étage het magazijn der N.V. „Hee- renkleeding naar maat" is gevestigd. Het vuur moet tusschen kwart over elf en twaalf uur Zondagmorgen ontstaan zijn in een paskamertje op de bel-étage, waar kort te voren nog een bespreking was gehouden tusschen den directeur der N.V. „Heeren- kleeding naar maat" en drie heeren uit Den Helder die een partij stoffen zouden koopen. Omstreeks kwart over elf verlieten alle hee ren. behalve de heer Dresden, het perceel. De heer D. vertrok eenigen tijd later. Alles was toer nog volmaakt in orde. Nauwelijks een kwartier later zagen om wonenden dikke rookwolken aan de voor- en achterzijde van het huis opstijgen. Er moest een hevige brand zijn uitgebroken Onmiddellijk waarschuwde men de brand weer. waarop van de hoofdwacht Nieuwe Achtergracht een mo orspuft en een ladder wagen werden uitgezonden. Toen de brandweer onder leiding van brandmeester Dijkstra voor het perceel ver scheen leek het alsof het vuur op de tweede étage woedde. Toen men echter een ladder had uitgezet, ontdekte de brandweer spoedig dat het vuur op de bel-étage woedde. Direct werd het alarm middelbrand ge geven waarop spoedig nog een motorspuit van de hoofdwacht Honthorsistraat arri veerde. Brandmeester Dijkstra had intusschen reeds een ruit op de bel étage verbrijzeld en zich hierdoor met eenige manschappen die voorzien waren van rookmaskers, toegang verschaft tot de brandende étage De vlam men hadden zich toen reeds over de geheele étage verspreid; ook de vloer en het plafond hadden reeds vlam gevat. Met twee stralen werd het blusschingswerk, onder leiding van brandmeester Dijkstra begonnen, voortge zet door den hoofdbrandmeester J M. Hart- dorff Met vereende krachten slaagde de brand weer er vrij spoedig in. het vuur tot de bel étage te neperken. Wei is waar sloegen de vlammen even door het plafond naar de eerste étage en door den vloer naar het sousterrain, doch veel schade werd daar niet aangericht. (Ongecorrigeerd Hedenmiddag is een personenautq door de afsluitboomen van den overweg te Pijnakker bij Delft gereden. De auto, die door een dame, de eenige inzittende, werd bestuurd, werd door den electri- schen trein komende uit de richting Rotterdam gegrepen en geheel vernield. Hierbij werd de vrouw, vermoedelijk een reizigster in ijzerwaren uit Amster dam, ernstig gewond. Zij is in zorgwek- kenden toestand naar het ziekenhuis te Delft vervoerd. Op den nieuwen Rijksweg den Haag Rotterdam heeft vanochtend onder de gemeente Delft wederom een auto-onge val plaats gehad. Bij een botsing tus schen 2 auto's werden de heer D., ver moedelijk afkomstig uit Schiedam en zijn passagier, wiens naam nog niet be kend is, vrij ernstig gewond. Zij zijn in het ziekenhuis te Delft opgenomen. Hun toestand is niet levensgevaarlijk. Beide auto's werden ernstig beschadigd. Koning George II van Grieken land is in gezelschap van den troonopvolger prins Paul aan boord van den kruiser „Helli" hedenmorgen in de haven van Phaliron aangekomen en heeft zich tegen 10 uur aan land be geven. Reeds sedert de vroege ochtenduren had zich een groote menschenmenigte naar de oevere van de Baai van Phali ron begeven ,om het oogenblik mee te maken, dat de koning, na jarenlange verbanning, voor de eerste maal weer den v&derlandschen grond zou betre den. De hevige storm die de laatste dagen heeft gewoed en heeft veroor zaakt, dat de aankomst van den koning een vollen dag is vertraagd, is gaan lig gen en het is prachtig weer, zoodat het water in de baai slechts licht gerimpeld wordt. Plotseling komt er beweging in de massa, want in de verte bij het eiland Salamis ziet men de eerste schepen van de Grieksche vloot Deze hebben na kor ten tijd het eiland Aegina bereikt en langzamerhand worden de oorlogssche pen op de diepblauwe zee duidelijker zichtbaar tegen den achtergrond, die gevormd wordt door de bergachtige omtrekken van de eilanden Aegina en Salamis en heel in de verte door de ber gen van den Pelepponesus. Vliegtuigen cirkelen boven de oorlogs schepen, die omgeven worden door een groot aantal stoomschepen, motorboot jes en allerlei andere vaartuigen. De oorlogsschepen varen statig de haven binnen en op het moment, dat de „Helli" de ankers uitwerpt klinken de eerste schoten van het scheepsgeschut, dat den koning het koningssaluut brengt. Uit Athene en Phaliron kan men ondanks den afstand de klokken hooren luiden en in de handelshaven van Pi- raeus huilen de sirenes. De koning die met een barkas met den koninklijken Standard van den kruiser naar land was gebracht, werd daar ont vangen door minister-president gene raal Kondylis, die tijdens zijn afwezig heid het regentschap had waargenomen en hem thans voorstelde aan de leden der regeering. Aanwezig waren voorts nog de burgemeester van Athene, die een korte toespraak hield, de chefs van den generalen staf van leger, marine en luchtmacht, do militaire g uverneur van Athene en de hoofdcommissaris van politie. Nadat de koning had bedankt voor de hartelijke ontvangst, begaf hij zich per auto naar Athene. BRAND IN EEN AMERIKAANSCH ZENUWLUDERSGESTICHT. Nabij Wyckoff in den Amerikaanschen staat New Nersey is een vleugel van een Christelijk zenuwlijders-sanatorium geheel afgebrand Twee verpleegde vrouwen vonden den dood in de vlammen, terwijl de overige 36 verpleegden dankzij het moedig opt»°dcn der verpleegsters gered kon worden Vele verpleegden, waarvan de meesten geestessto- ringen vertoonden, vochten wanhopig tegen de rook en de vlammen en bemoeilijkten de reddingspogingen, doordat zij zich in het vuur wilden storten Sommigen hunner moesten in dwangbuizen worden gestoken alvorens men hen uit het brandende gebouw kon dregden. Tengevolge van de hevige koude en de geïsoleerde ligging van het sanatorium op de top van een berg ondervond het blus schingswerk groote moeilijkheden. Op den Fluweeien Burgwal hoek Muzen- straat te Den Haag is gisteravond omstreeks half acht een auto, waarin 7 personen zaten, vermoedelijk tengevolge van slippen tegen de pui van de garage op dien hoek opgere den. Alle inzittenden werden gewond en in het militair hospitaal aan de overzijde van de plaats van het ongeval voorloopig geholpen. Twee hunner, de 20-jarige bestuurder van den wagen, H. E., die een breuk aan den lin kerarm en een hoofdwonde had opgeloopen en een zekere v. S., die een zware verwon ding aan het hoofd had opgeloopen, zijn ter verpleging in het militair hospitaal gebleven, terwijl de 17-jarige mej. A. Z., die eveneens het hoofd was verwond, ter verpleging naar het R.K. ziekenhuis overgebracht. Twee gezusters en de beide overige passa giers S. en G., konden nadat hen hulp was verleend, huiswaarts terugkeeren. De auto was vrijwel vernield. Hedenochtend was de toestand der gewonden naar omstandighe den redelijk wel. De staking in de steenbakkerijen van Boom, Niel, Hemixem, Terhagen en Rumpst omvat thans ongeveer 3000 arbeiders. Teeke nen van toenadering doen zich nog niet voor. Het conflict is voornamelijk het gevolg van de koppeling der loonen aan de indexcijfers en van de stijging dier indexcijfers r.a de de valuatie van den Belgischen franc NOG STEEDS „NASEIZOEN" TE EGMOND. Van een vloedgolf van bezoekers kan men niet meer spreken, maar iederen Zondag brengt toch, hoewel de stranding van de Kerkplein en die Drente nu reeds vijf weken achter den rug is, weder duizenden naar het Egmondsche strand Drente-souvenirs. Het was Zondagmiddag springvloed, zoo dat de Drente, die bovendien 1 M. naar zee verschoven is, alleen te bereiken was over een dijk van zandzakken. Dit weerhield de bezoekers, van wie velen een paar natte voeten haalden, niet. Alleen Zondag waren er 800 bezoekers, zoodat nu reeds bijna 2000 menschen de Drente bezichtigden. Het sloopen gaat geregeld zijn gang. De zware tros is weggesleept, waarvoor men 8 man en 4 paarden noodig had! De kolen worden uitgeladen, waarvoor de Drente steeds lich ter wordt en bij hoog water drijft. Allerlei voorwerpen worden als souvenir verkocht. Zoo verkocht men scheepslan taarn, zeekaarten, seinvlaggen, manometers enz., waarvoor grif koopers te vinden zijn tegen hooge prijzen, b.v. 20 voor een scheepslantaarn! Een deel van de opbrengst staat de slooper, Frank Rijsdijk Jr., af aan de Noord- en Zuidhollandsche Reddingmaat schappij. De Kerkplein. Dezen Zondag konden de bezoekers ook het bergingswerk bij de Kerkplein gadeslaan. Door de hooge zee konden de zuigpompen hun werk doen. Voortdurend wordt aan de zeekant het zand onder de kiel weggezogen. Om te voorkomen, dat het schip naar de zee zijde gaat overhellen, waarvoor men erg moet oppassen, worden alleen aan de strand zijde kolen ingenomen. Het vlotbrengen was reeds zoover gevorderd, dat de Kerkplein bij hoog water begon te drijven. De laatste dagen zijn de weersomstandigheden echter dermate ongunstig geweest, dat de zee veel zand heeft aangevoerd, zoodat het schip nu weder vaster op de zandbank zit Met dat al blijft Egmond van het drukke bezoek profiteeren, totdat op een goeden dag de Kerkplein zee zal kiezen en de Drente onder sloopershanden zal zijn be zweken Voorloopig is daar geen kijk op De gemeentelijke parkeerterreinen zullen dan ook voor December opnieuw verpacht wor den. Maar inschrijven blijft risquant, want de pachters zijn afhankelijk van het weer, van het bezoek maar vooral van hetgeen de Kerkplein en de Drente van plan zijn! JAARWEDDE-REGELING BURGEMEESTER, SECRETARIS EN ONTVANGER. In bijlage 167 adviseeren B. en W. aan den raad aan Gedeputeerde Staten te doen berichten, dat naar zijn meening op de sa larissen van den burgemeester, den Secreta ris en den Ontvanger dezer gemeente, met ingang van 1 Januari a s. geen nieuwe kor ting moet worden toegepast. Deze salarissen bedragen 7600 voor den burgemeester, 6500 voor den secre taris 4600 voor den ontvanger Van deze salarissen wordt voor eigen pensioen 4 ingehouden en een 5)4 van den tot 3000 beperkten pensioengrondslag voor weduwen en mannen. B. en W zijn van oordeel dat er geen aanleiding bestaat om deze reeds verlaagde salarissen te herzien en bovendien van oor deel, dat een verlaging van de salarissen van het rijkspersoneel een verlaging van de salarissen van ander overheidspersoneel met zich mede te brengen. 3F.N BORGSTELLINOSFONDS. Door het bestuur van ósn Armenraad is aan een 6l)-tal organisaties alhier op sociaal- en maatschappelijk gebied het volgende schrijven verzonden; Het is ons gebleken, dat personen met een klein inkomen en weridoozen dikwijls moeilijkheden ondervinden om voor een belangrijke uitgave in ééns het benoodigde bedtag bijeen te krijgen. Moet b.v beddegoed of bovenklee- ding worden aangeschaft, dan is het meestal voor hen niet mogelijk deze artikelen contant te koopen rijn dan aangewezen op het koo pen op afbetaling, waardoor het artikel niet alleen te duur wordt gekocht, doch ook gedurende langen tijd een groote druk op het gezin komt te rusten. Het komt ons gewenscht voor, door samenspreking na te gaan, op welke wijze bovengenoemde personen op voor hen gunstige voorwaarden gehol pen kunnen woruen aan een voorschot. Teneinde deze bespreking vruchtdragend te doen zijn, stellen wij het volgende voor; Aan personen met een klein inkomen, als- meae aan werkloozeü kan een voorscnot worden verstrekt tot een bedrag van b.v. max. 26 per jaar. II. Als borg voor dit voorschot treden op: a) de organisatie, bij welke de voorschot- vragende is aangesloten en indien hij niet is georganiseerd de Gem. Inst. voor Maatsch. Hulpbetoon; b) het Alkmaarsch Borgstellingsfonds; c) eventueel een door den voorschot-vra gende aan te brengen bonafide borg. III. Het verzoek om een voorschot wordt door belanghebbende gedaan, door bemiddeling van: a) de organisatie, bij welke de voorschot- vragende is aangesloten en voor zoover niet georganiseerd door bemiddeling van de Gem. Inst. voor Maatsch. Hulpbetoon, b) instellingen van weldadigheid, c) te goeder naam en faam bekend staan de personen. IV- De onder III genoemde organisaties, in stellingen of personen zenden de aanvraag, voorzien van een ingevulde vragenlijst, aan het bestuur van het borgstellingsfonds. V. Elke vereeniging, die voor haar leden van deze wijze van voorschot verietnen wil ge bruik maken, dient voor een nader te bepa len bedrag deel te nemen in het borgstel lingsfonds. VI. Het totale bedrag, waarvoor borg wordt gestaan ten behoeve van leden van een be paalde vereeniging of instelling, is afhanke lijk van het door deze vereeniging of instel ling als onderpand te vers rekken bedrag. VII. Het overeenkomstig artikel V gestorte be drag wordit terug ontvangen, doch dan ver minderd met de schade, welke het borgstel- lingsfonds heeft geieden door leden van de betrokken vereeniging, waarvoor de vereeni ging of instelling borg bleef, wanneer men ae samenwerking wenscht te verbreken. VIII. Dit verbreken kan eerst plaats hebben, na dat de loopende borgstellingen, waarvoor de vereeniging of instelling garant was, zijn af gewikkeld. IX. De vereeniging of instellfhg, die borg blijft, verbindt zich, krachtig mede te wer ken, zoowel financieel als moreel, tot het regelmatig doen terugbetalen van de ge leende gelden. De voorschotten zullen binnen een jaar (52 weken) worden afbetaald, in wekelijksche termijnen. XI. Aan de Hulpbank alhier zal medewerking worden gevraagd tot het verstrekken van de voorschotten. XII. In het bestuur van het Borgstellingsfonds zullen zitting nemen een of meer commissa rissen, aan te wijzen door de vereenigingen en de instellingen, die van het borgstellings fonds op de voren omschreven wijze zullen gebruik maken. Deze commissarissen ver tegenwoordigen die vereenigingen of instel lingen in het bestuur. Aan de organisaties {s verzocht om voor 15 Dec. te berichten of zij genegen zijn aan de grondgedachte hun mede werking te verkenen, hun aanvullingen of wijzigingsvoorstellen of bezwaren kenbaar te maken. Ongetwijfeld ligt een goede grondge dachte aan het voorstel ten grondslag. Het koopen op afbetaling brengt nood wendig met zich, dat veelal te duur ge kocht wordt. Het maximum te verstrek ken bedrag van 26 komt ons echter te laag voor om dit kwaad geheel te kun nen tegen gaan. In tal van gezinnen is het gewoonte om voor de verschillende gezinsleden tegen Pinksteren op afbeta ling inkoopen te doen voor nieuwe klee- ren enz. Zij zitten dan wel een heel jaar aan het afbetalingssysteem vast, maar genieten het voordeel op dat traditio- neele moment goed voor den dag te kun nen komen. De bestrijding van het kwaad komt ons ook een middenstandshelang voor en daarom wekte het onze verwondering, dat voor dit mooie doel de medewerking van de middenstandsorganisaties niet is gevraagd. Men zou hiertoe gevoegelijk nog kun nen besluiten, omdat het contant koopen zeker ook een offer van den midden standsorganisaties waard is. KIST MET APPELEN GEVONDEN. Door den banketbakker Caarls op het Scharloo is Zaterdagmorgen een kist appelen voor zijn winkel gevonden, waarvan de eigenaar zich tot nog toe niet heeft aangemeld. Deze gelieve zich vóór het in ontvangst nemen van zijn eigendom aan het bureau van politie te vervoegen. AANRIJDING. Zaterdagmiddag vond op den hoek Verdronkenoord-Hekelstraat een aan rijding plaats tusschen een wielrijder en een driewieüge bakfiets, tengevolge waarvan het rijwiel licht werd bescha digd. De bestuurder van de bakfiets kwam uit de Hekelstraat en de wiel- rijder uit de richting Vischmarkt. De oorzaak der aanrijding w^a, dat het uitzicht ter plaatse niet vrij is. De schade is onderling geregeld. naar waarnemingen, verricht in den morgen van Maandag 25 November. Medegedeeld docr het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 767,8 m.M. te SCLaagste barometerstand 722,9 m.M. te IS Verwachting, geldig tot den avond van Dinsdag 26 November: Matige later wellicht toenemende, weste lijke tot zuidelijke wind; zwaar bewolkt of betrokken; waarschijnlijk eenige 'regen; zachter. Weeroverzicht- Sinds gisteren is de toestand geheel ge wijzigd door de verschijning van een zeer diepe depressie (onder 725 m.M.) over IJs land en het verdwijnen van den hoogen druk in het noordoosten. Eenige onzekerheid wordt nog veroorzaakt door een nieuw hoog drukgebied uit het westen, dat echter ver- moedelijk naar midden-Europa zal trekken. In Scandinavië is de vorst nog weinig afge nomen, terwijl op het vasteland een gebied van lichte vorst zich van Frankrijk over zuid-Duitschland uitbreidde. Ook in Engeland kwam nog lichte vorst voor. Van den oceaan naoert nu echter een warme vochtige strooming, die op de Brit- sche eilanden en Noorwegen de temperatuur zal doen stijgen; de vrij uitgebreide sneeuw, val in noord-Zweden en in de Finsche golf kan de lage temperatuur daar nog doen voortduren. Aan de Britsche en Noorsche kusten begint in het zuidwestelijke richting te stormen; in Frankrijk is het grootendeels windstil met zonnig weer in het zuiden. El ders is de lucht bijna overal betrokken. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 4.28 uur licht op. FLINKE SNIJVVONDEN. Een kruideniersbediende van Albert Heijn had Zaterdagavond het ongeluk met zijn rechterhand door een ruit te vallen, waardoor hij een diepe snede in zijn arm bekwam. Aan het bureau van politie is hij voorloopig verbonden, waarna hij zich onder behandeling van zijn huisdokter heeft gesteld. DE AFGEKNEPEN DUIM. We plaatsten de vorige week een be richtje over een eigenaardig autobus ongelukje. Bij het uitstappen zou een dame haar duim bekneld geraakt hebben tusschen het dichtklappende portier, waardoor de duim werd afge knepen. Men maakt ons er op attent, dat dit gebeurde met een bus van de firma Ver duin uit Akersloot en niet met een der firma Schalkwijk uit Bergen, zooals oorspronkelijk werd medegedeeld. WINKELSLUITINGSWET. In verband met de St N'colaasdrukte mogen op grond van bovengenoemde wet alle winkels vanaf Maandag 25 No vember 1935 fot en met Donderdag 5 December 1935, eiken werkdag geopena zijn van des vcormiddags 5 tot des na middags 10 uur Te AUmaar mo-zen alle winkels op Zondag 1 December 1935 den gehteelen dag geopend zijn. "Gistermorgen om zeven uur geraak te een particuliere auto uit Franeker, die op weg was naar den Haag, door de gladheid van den weg op den Kanaaldijk te Bergen aan het slippen. De wagen kwam in de sloot naast den weg terecht. De inzittenden kwamen met enkele zeer lichte verwondingen er goed af. Om negen uur deed een melkwagen van den heer K. op den Kanaaldijk te Bergen precies hetzelfde. Deze wagen ging niet de sloot in, maar voelde zich behagel ijker op de tramrails naast den weg. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor, maar de melk, ruim 350 liter, ging verloren. WIELRIJDER DOOR AUTO ZWAAR GEWOND. Automobilist reed door In den afgeloopen nacht is de 20-jarige O. Kuit te 't Buurtje op den Schagerweg nabij Schagerbrug, terwijl hij op zijn fiets zat, aange reden door een hem achterop komen de auto. De auto reed na de aanrij ding, zonder te hebben gestopt, door. De jongeman, die tegen den grond werd gesmakt, bleek ernstig aan den rug te zijn gewond Zijn toestand is levensgevaarlijk De politie heeft de zaak in onderzoek De Hooge Raad heeft heden verworpen de cassatieberoepen van V. P. K te Alkmaar en J. H. S. te Schagen, die door de rechtbank te Alkmaar zijn veroordeeld wegens overtre ding der loterijwet bij het organi- ren van winkelweken, resp. te Alkmaar en Schag®"

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2