Vtaaq en Aanbod ■I Langs de N.H.V.B.-velden. 'Jkouinciaat 'Meuws LANGENDIJK HEILOO Bestuursverkiezing te koop gevraagd een klein soort "TaNGEBODEN een z. g- als nieuw JONGENSRIJWIEL van 8—12 jaar. te koop zoo goed als nieuwe GOU den horloges. juweelen KM f pen, verlovingsringen en ver schepwerk. S. W. VET, Verdron1"""--^ HF/I PROGRAMMA. 2de klasse A: AlcmariaVriendenschaar (M. Prins) Al cmaria: Rampen Bijlsma Koning Rootring de Grand Lengers Jo Bos v. d. Pol Homan Hiemstra Gerritse 3de klasse A: K. V. V.Alkmaarsche Boys (Mol Jr.) Aikm. Boys Keesen Slikker Houtkooper Brouwer Pater Licht Indri Poetskoke v.d. Hilst Kwadijk de Grand 4de klasse A: B. K. C.Alkmaar (Augustijn) Res. 2de klasse A: D. W. V. 2—Alcmaria 2 Res. 3de klasse A: Alcmaria 3—Purmerstcijn 2(v. d. Kooij) Verder gaat in Enschedé een „plaatse lijke", n.1. tusschen de Sportclub en de Ensch. Boys. Voorloopig rekenen we maar op een zege van Enschedé, dat in elk ge val terreinvoordeel heeft. Zou Z. A. C. het thuis van Wageningen kunnen winnen en Tubantia op eigen veld van A. G. O. V. V.? Er is in beide geval len o.i. een kansje op een puntenverdee- ling. Maar ondanks het succesje van de vorige week gelooven wij toch naar niet aan een S. C. H.-zege op P. E. C.l Weer remises in 't Zuiden? 't Zal ons benieuwen, hoeveel gelijke spe len in het Zuiden weer genoteerd moeten worden. Gaat het zooals al de vorige kee ren, dat worden het allemaal 1—1 of 2-2- uitslagen. Laten we maar volstaan met het programma: Noad—M.V.V.; Juliana-P.S.V.; Eind hoven—Roermond; B.V.V.Longa; N A C. Bleijerheide. Het Noorden. Als in het Noorden alles normaal verloopt dan behoudt Be Quick haar voorsprong. Zelf kan ze den uitwedstrijd tegen Achilles wel winnen, al „liggen" haar de Asser wed strijden niet bizonder. En Velocitas zal thuis na veel strijd Veendam kunnen kloppen Friesland zal probeeren, G.V.A.V met een nederlaag huiswaarts te zenden, wat mis schien netniet gaat, Leeuwarden wint thuis vrij zeker van Sneek en de Veenkolo- niaansche derby Hoogezand—H.S.C. trekt natuurlijk veel menschen, zal spannend worden en beteekent gelijke kansen! DE TWEEDE KLASSERS ALCMARIA ONTVANGT DE LEIT ERS. Vriendenschaar's naar onze stad. moeilijke trip Men moge er over denken, zoo men wil, maar de wedstrijd, die morgenmid dag in ons sportpark gespeeld word), zal een zeer belangrijke ontmoeting worden voor beide partijen en zal bo vendien zeer spannend worden, omdat.... Alcmaria werkelijk niet kansloos is. Immers, als we ons niet al te zeer vergissen, is Alcmaria haar depressie weer te boven. Dat zou de wedstrijd van een week geleden reeds bewezen heb ben, want toen heeft Alcmaria welis waar verloren maar dan toch zeker on verdiend. Dat erkennen de Utrechtsche verslaggevers zelf. Een hunner wees op het betere „teamwork" van Alcmaria t.o.v. D.O.S. Welnu, als Alcmaria met beter „teamwork" voor den dag kan ko men dan D.O.S., waarom zou ze dan Vriendenschaar geen partij kunnen ge ven, waar D.O S. datzelfde Vrienden schaar weerstond? De jongste tweede-klassers moeten het hoofdzakelijk van hun enthousiasme hebben. Welnu, als Alcmaria haar tech niek en taktiek daartegenover stelt en bo vendien ook eens met een vleugje ent housiasme in het veld komt, dan zien wij niet in, dat Vriendenschaar morgen winnen moet. Eeerder denken we aan het tegendeel en zien we op het oogen- blik zelfs een iets betere kans voor onze withemden Moeten wij er nog meer van zeggen? Wij gelooven, dat het zoo voldoende is en kun nen er slechts aan toe voegen, dat de spe lers met vol vertrouwen den wedstrijd kun nen tegemoet zien. Deze wedstrijd is de laatste van de eerste helft. Laat deze ontmoeting dan ook een pret tige verrassing brengen voor geheel Alk maar, zoo'n welkomeSt. Nicolaas-ver- rassing 1 De andere wedstrijden. Als men zich nog even de ranglijst herin nert, dan zal men tot de conclusie komen, dat er een groot gedrang is op de lijst en dat e>- ke week de clubs kunnen stuivertje wisselen Daar is ook dezen Zondag veel kans op, want op papier mag men zekere overwinningen kunnen aanwijzen, in werkelijkheid zou liet zoo'n wonder niet zijn, als zwakkeren won nen van sterkere clubs! Daar is bijvoorbeeld Bloemendaal—Zee- burgia. t Zou heelemaal zoo gek niet zijn, wanneer Bloemendaal hier met een kleine overwinning ging strijken, omdat zij op eigen veld nu een keer een zeer lastige tegenstan der is. En A.F.C.'t GooiDat heeft 't Gooi nog lang niet gewonnen. Want als de A.F.C.- voorhoede op dreef komt, passeert ze eenige keeren de Gooische defensie. Alleen E D.O.—U.V.V. schijnt een vrij zekere overwinning voor de thuisclub te be- teekenen, al zal ook hier de tegenstand zeer groot zijn. Kinheim krijgt bezoek van D.O.S. We dur ven waarachtig niet schrijven, dat D.O.S. wint! Men ziet, er kan van alles gebeuren. 2de klasse E In de 2e klasse B zal Velox verder gaan op het pad der overwinningen, want haar thuiswedstrijd tegen O.S.V. levert natuurlijk een zege op. Intusschen kan Z.V.V. er voor zorgen, dat haar achterstand niet grooter wordt, want ze moet in staat zijn, om op eigen veld O.V. ".O. te slaan. West-Frisia krijgt het thuis vrij moeilijk te gen W.F.C., al heeft ze de beste papieren. Hilversum kan thuis winnen van B.F.C. en Hercules krijgt thuis een kansje, nu de Spar taan op bezoek komt. DE DERDE KLASSERS De Alkmaarsche Boys gaan naar K-V.V. Bij de Heldersche derby. De lastige trip van Zaandijk naar Pnrmerend. De rood witte Alkmaarders gaan naar Krommenie om K.V.V. partij te geven. On derstaand ranglijstje Iaat zien dat beide ploegen vrijwel over hetzelfde resultaat be schikken. Alkm. Boys 8 3 1 4 13—20 7 K V. V. 8 2 3 3 11-18 7 Wel brachten de Krommeniërs het een maal minder tot een overwinning, doch te vens zagen zij kans het nederlagen-aantal met een te beperken. Over het algemeen hebben zij een buitengewoon zwak voor ge lijke spelen, doordat zij volledig op hun ver dediging steunen ende mogelijkheid vaók niet is buitengesloten, dat zij het nog plotseling tot een onverwachte kleine over winning weten te brengen, ofhet einde met een even kleine nederlaag komt. Dit laatste bemerkten we vorigen Zondag te Zaandijk, teen de Krommeniërs een kleine, doch zeker verdiende 1O-nederlaag te incasseeren kregen. Het feit, dat de rood zwarten hierbij tevens hun tweede achtereenvolgende nederlaag te slikk enkregen, zegt geenszins, dat de kaas- menschen bij voorbaat reeds gewonnen zou den hebben, integendeel, de Zaankanters weten evengoed, dat een nieuwe nederlaag hen bedenkelijk dicht bij de onderste plaats brengt, doch dit feit geldt ook voor de Boys! En juist daarom kunnen we op het KW terrein een zeer zwaren strijd verwachten O.i. kan het een ontmoeting worden, waarin beide verdedigingen sterk zullen domineeren We geven de Alkmaarders de beste kans, en waarom?... Hun laatste ontmoetingen neb ben de ploeg vertrouwen kunnen geven ter wijl dit van de rood zwarten niet gezegd kan worden. Komaan Boys!!... Speelt zooals vorigen Zondag. We ach'en het dan geenszins on mogelijk, dat de Zaankanfers hun eerste ne- dei laag op eigen terrein te accepteeren krij gen. Een van de glanspunten in deze afdee- Iing is wel het treffen van H. R. C. tegen Helder. De big-match van het „hooge" noorden. Helder 8 4 2 2 19—15 10 H. R. C. 7 4 12 14-11 9 Ook hier laten de cijfers zien, dat de ploegen vrijwel gelijkwaardig zijn en bei de een zeer goede kans op de eerste plaats bezetting maken. Wat we van eerstgenoemd treffen memoreerden, is ook hier op z'n plaats. Echter stellen we in de Racers het meeste vertrouwen. Het leidende Zaandijk krijgt een moeilij ke trip te verwerken, daar een bezoek ge bracht moet worden aan Purmersteijn en het feit, dat de Purmerenders leelijk in de knel zitten, zou wel eens tot gevolg kun nen hebben, dat de Zaandijkers met ledigt handen naar huis moeten gaan. De Volewijckers ontvangen Hollandia en zouden weer eens voor een overwinning zorg kunnen dragen, terwijl Beverwijk en Succes hebben uit te maken, wie voorloopig hekkensluiter zal zijn. We geven het thuis spelende Beverwijk de meeste kans. DE VIERDE KLASSERS Alkmaar gaat naar B.K.C en mag een concurrent bestrijden. De groen witte Alkmaarders moeten naar B. K. C. en onderstaande stand laai de belangrijkheid van dit treffen zien: Texel 6 5 10 18—5 11 Alkmaar 6 3 3 0 16—5 9 B K. C. 6 4 0 2 13-8 8 De Breezanders lieten zich vorigen Zon dag door het thuis-spelende Andijk geducht verrassen en hun positie is dan ook iets minder mooi geworden, dan die van de Alk maarders. Met dat al zijn deze kaasmenschen er ten opzichte van B. K. C. iets beter voor komen te staan enkrijgen nu meteen de gelegenheid den spijker flinker op den kop te slaan. Een Alkmaarsche overwin ning is goud waard, daar B. K. C. dan 'n flink stuk buiten het geding gebracht is, maarer zal heel wat kracht voor noo- dig zijn, omdat de Breezanders wel niet veel voor een nieuwe nederlaag zullen voe len. Spelen de groen witten, zooals we dat in den laatsten tijd van hen gewend zijn, dan verwachten we stellig een zwaar bevochte zege. Alkmaar, proviciaat! Dat een Alkmaarsche overwinning noo- dig zal blijken te zijn, laat de ontmoeting Texel—Andijk zien. De Texelaars zullen wel geducht op hun tellen passen, zich niet laten verrassen en wel voor een overwin ning zorg-dragen. Strandvogels ontvangt D ,T. S., wat een aardigen gelijk opgaanoen strijd kan wor den, met als eindresultaat stellig een pun- tenverdeeling. Weer eenige zeer belangrijke ontmoetingen in de eerste klasse A. De leiders van de tweede klasse D hebben een vrijen dag. Alcmaria V kan haar positie zien versterken. Ook nu staan er weer eenige zeer belang rijke ontmoetingen op het programma en in dien de weergoden geen afbreuk doen aan het geheel, komen we dezen Zondag weei een belangrijk stuk in de goede richting. Wat wel het meest de aandacht trekt zijn ongetwijfeld de verrichtingen in de eerste klasse A Het competitie-verloop is van dien aard, dat we hier een situatie hebben gekregen, zooals we ze niet lang altijd tegen komen enzooals we ze maar al te graag zien Er is niets aantrekkelijker, dan dat de laatste wedstrijd van het seizoen, voor zoowel de bovenste als onderste plaats, de beslissing zou moeten brengen. Het gevolg is dan ook, dat we voortdurend belangrijke ontmoetin gen tegen komen, die de zaak een beetje „warm houden en waarbij iedere nieuwe mogelijkheid zou kunnen ontstaan. Zoo is het ook nu weer. Onderstaande stand laat zien, wat er ook nu weer kan gebeuren: K.V.V. III 9 5 3 1 23—11 13 Alkm. Boys II 8 5 2 1 18—8 12 Bergen I 9 5 2 2 21—17 12 OS.V. III 8 4 2 2 25—17 10 C.S.V.I 8 4 13 15—13 9 De leidende Krommenieërs krijgen bezoek van O S.V III, terwijl Alkm. Boys II in eigen omgeving C.S.V. I partij zal geven. Verliezen hier nu beide thuisclubs wat niet tot de onmogelijkheden behoort dan krijgen we met recht in deze afdeeling „hoogspan ning". De rood-witte Alkmaarders zouden alleen dan de leiding kunnen hernemen, in dien zij zelf wisten te winnen en K.V.V. III zoo vriendelijk zou willen wezen óf te verlie zen óf zoo noodig gelijk te spelen. Dit laat ste behoort niet geheel tot de onmogelijkhe den, daar de bezoekende Oostzaners niet voor de poes zijn en K V.V. III de slechte gewoon te heeft, het thuis niet tot een overwinning te kunnen brengen. Of de kaasmenschen van GS.V. I zullen winnen? Het kan, maar dan zal er geducht aangepakt moeten worden, want ook de Cas- tricummers zijn tot heel wat in staat. Bergen I kan meteen van de gelegenheid gebruik maken, door zich wat vaster in den kopgroep te nestelen, nu de Bergenaren be zoek van W F.C. V krijgen, maarhet de gradatiespook zal de Wormerveerders wel tot groote daden inspireeren, zoodat oppassen de boodschap blijft. Zilvermeeuwen II krijgt bezoek van Z F.C. V en we verwachten dat de meeuwtjes de laatste plaats zullen verlaten. De tweede klasse A geeft een zeer klein programma te zien. Alk maarsche Boys III gaat naar O.F.C. I en dat beteekent een zeer lastige trip. Winnen de rood-witten dan nemen ze niet alleen revan che van de 32-nederlaag bij den aanvang van de competitie geleden, dochzorgen tevens voor de spanning in deze afdeeling Komaan Boys, de taak is zwaar, doch lijkt ons niet geheel onuitvoerbaar! W.F.C. VI ontvangt Z.F.G VI en kan voor een zege zorg dragen, al brengen de Zaan- sche derby's vaak verrassingea In de tweede klasse D kan Egmondsche Boys I zich wat vaster cp de derde plaats nestelen, nu de Egmonder Koedijk I op bezoek krijgen. Deze ontmoetin gen zijn immer van een pittig gehalte en ook nu zal Koedijk geen gewillig slachtoffer blij ken te zijn. Toch vreezen we voor een Koe dijker nederlaag. Alkm. Boys IV ontvangt Alkmaar II en dat zou wel eens aanleiding kunnen geven, tot de eerste rood-witte zege, waarop men al lang genoeg heeft zitten wachten. In elk geval zal het op het Boys-terrein geducht spannen. D.T.S. II zou zich inmiddels van de ne derlagen kunnen herstellen, ten koste van het bezoekende M.E.V.O. I, of zullen de Oud- karspelieren het pad der overwinningen ge heel kwijt zijn? De derde klasse E brengt een belangrijken dag voor 't leidende Alcmaria V, dat zelf bezoek krijgt van Vrone II en zeker voor een nieuwe zege zorg zal dragen. Van veel belang is het treffen Alkmaar III Ursem I, waarbij een puntenverdeeling wat zeer goed kan de withemden het meest zou leggen. Ook Akersloot I zou wat op achter kunnen raken, daar een bezoek gebracht moet wor den aan het pittige C.S.V. II, wat een neder laag tot gevolg zou kunnen hebben, of blij ven de Akerslooters op hun qui-vive? Schoorl II ontvangt Egmondsche Boys II en dat beteekent een nieuwe zege voor de „duinkanters". In de vierde klasse F bemerken we slechts een tweetal ontmoetin gen Koedijk II ontvangt M.E.V.O. II en zal wel niet van het goede pad afdwalen. In het treffen Oterleek I—Akersloot II zal uitgemaakt moeten worden, wie op de onder ste plaats komt te staan, ofblijft staan. Kegelen. Z.E.K.Z.? EN ONDER ONS VERLIEZEN. 't Is, in de le klasse A, Op 't kantje af voor de 2e maal gelukt van Z.E.K Z.? te win nen. De strijd had wel een zeer spannend ver loop en het feit, dat O.K.A. 15 houten meer heeft gegooid dan Z.E.K.Z.? (656—641) bewijst, dat 't hier inderdaad op 't kantje af is geweest. De wedstrijd Alcmaria Victrix I—de Burg I kon in deze afdeeling geen doorgang vinden en is op een lateren datum vastgesteld De stand in de le kl. A luidt thans als volgt: O.K A. I Alcm. Victrix I de Burg I Z.E.K.Z.? I 2 1 0 0 0 0 0 0 0 4 1276 0 2 653 1 0 629 2 0 1234 Onder Ons 2 2 Alcm. Victrix II 1 1 O.K.A. II 2 1 Z.E.K.Z.? II 2 1 De Burg II 3 0 0 0 4 1296 0 0 2 674 0 1 2 1225 0 1 2 1206 0 3 0 1664 In de le kl. B. is onze veronderstelling dat Cuto I, in Central tegen de club van dien naam, het niet zou halen, juist gebleken Met 590 tegen 426 hout bleef de thuisclub in de meerderheid. Koekoekde Club wordt heden avond verkegeld en wij zullen Maandag den uitslag van deze belangrijken wedstrijd pu bliceeren benevens den stand dier afdcebng In de 2e kl. A gooide Onder Ons precies evenveel hout (648) als in den eersten wed strijd tegen de Burg II, die, hoewel een b»hr prestatie leverende dan in het eerste treffen dezer beide clubs, met 596 toch nog 52 hou ten achterbleef. Onder Ons is zeker een err stige pretendent voor de bovenste plaats temeer dan Z.E.K Z II thans OKA II klopte (615—592). Beide laatstgenoemde vi'ft Hen hebben ieder nu 2 verliespunten. De stand is hier: In de damesafdeeling liet Onder Ons zich zoowaar door Men heeft ze niet aan een touwtje verrassen (538509). Nu weten we wel, dat 't aan de Zaad- markt altijd lastige uitwedstrijden zijn, maar we hadden Onder Ons toch hooger aange slagen. Intusschen voor de dames van Touwtje een aardig succes. Ke Ki Ka I bad al weinig medelijden met haar 2e vijftal. Met 94 hout (eindstand 591497) werd 't 2e ingemaakt. De stand is hier thans: Ke Ki Ka I 2 2 2 0 4 1210 Onder Ons 2 10 12 1167 Touwtje 2 10 12 1092 Ke Ki Ka II 2 0 0 2 0 1066 Daar voor de komende week geen wedstrij den zijn vastgesteld, zullen we van kegel- Sint Nicolaas-verrassingen gespaard blijven Langendijker winkeliers- attractie. De Langendijker winkeliers-attrac tie is Donderdagmiddag officieel ge opend met een bezoek van Sint-Nicolaas aan alle vier Langendijker dorpen. De bisschop werd per open auto van af het station Heerhugowaard afge haald en aan het begin van Broek op Langendijk door een muziekgezelschap, onder leiding van den heer D. Witte, verwelkomd. Jammer was het, dat door het buiten gewoon slechte weer de auto bijna steeds dicht moest blijven. In Broek op Langendijk werden de kinderen van beide scholen, die vergun ning hadden gekregen, een half uurtje later op school te komen, onthaald. St.-Nicolaas bracht de kinderen van de Chr. school een bezoek in hun lokalen. Naar hartelust werd er door de kleinen gezongen. Omstuwd door een geweldige schare kinderen werd de tocht voortgezet naar Zuidscharwoude. Daar zal de kinder vriend een der volgende dagen een be zoek aan de O. L. school brengen. Het was een reusachtige drukte op de straat, daar de kinderen van de R. K. school de geheele middag vrij hadden gekregen. Te Noordscharwoude werd ook een bezoek gebracht aan de beide scholen. Dj kinderen van Oudkarspel waren het laatst aan de beurt en zijn lang niet vergeten. St.-Nicolaas, de gulle kindervriend, heeft door zijn persoonlijk bezoek aan den Langendijk voor een waardige en feestelijke opening van de Langedijker winkelattractie gezorgd. De r. k. arbeidersbond „St. Deus De- dit" en de r. k. transportarbeidersbond hiel den Donderdagavond een gecombineerde vergadering in de bibliotheek. De voorzit ter, de heer J. J. de Graaff Jr., betreurden den teruggang van het ledental De secretaris deelde mede dat mede in gevolge het besluit van de buitengewone vergadering, een adres tot den gemeente raad zou richten inzake de achterstelling van de landarbeiders-georganiseerd in „St Deus Dedit". Het hoofdbestuur adviseerde echter afwijzend en hierin had men be rust. Hierna kwam de spreker, de heer J Jansen, aan het woord. Hij begon met den tijd toen de arbeiders waren overgeleverd aan de ergste willekeur der werkgevers. Toen klonk de stem van paus Leo XIII Zijn beroemde encyhliek Rerum Novarum werd slecht verstaan. Ook van de priesters had men öf geen steun, óf tegenwerking, enkelen als dr. Schaepman, uitgegoten. De werkgevers achtten het beneden hun waardigheid om met werknemers aan de groene tafel plaats te nemen. Hoewel er 'ater eenige verbetering kwam, gaf de mo bilisatie in 19141918 den grooten stoot aan de medezeggingschap der arbeiders. De gouden vruchten waren voor het pluk ken. de loonen gingen met 100—200 pet. omhoog. Men keerde toen de arbeidersbewe ging den rug toe. Toen er in 1920 een in zinking kwam, liep het ledental vooruit Men had weer behoefte aan een organisa tie. Zoo was het rijzen en dalen Als ooit een organisatie noodig is, dan is het in de ze ongekende crisis. Bij de gedachtenwisseling werden een paar opmerkingen gemaakt, die door den spreker werden beantwoord. Jaarvergadering V. V, V De 3e vergadering van de V. V. V., welke Woensdagavond in De Rustende Jager plaats had, heeft het einde ge bracht. De commissie, die rapport moest uitbrengen, bestaande uit de heeren B Eekhof, J. Eriks en de accountant de Graaf, vond de begrooting van het be stuur (behalve de heer Zwaag) niet juist. Zij adviseerde om den penning meester een nieuwe begrooting te laten maken, die in liet bestuur te behandelen en daarna aan de algemeene vergade ring voor te leggen. In een uitvoerig rapport bracht zij verslag van haar be vindingen. De voorzitter zeide dat men alleen kan stemmen over het wel of niet aannemen der begrootingen, al het au de. j Is aangenomen. (Ontkenningen). Over het wel of niet juist zijn der be grootingen werd uitvoerig beraadslaagd, doch uiteindelijk werd de vergadering geschorst, opdat het bestuur zich kon beraden. De heer van Zeist sprak een waarschuwend woord. Laat het bestuur zich blijmoedig achter het voorstel van de commissie scharen en het doen zoo' rIs de groote meerderheid van de ver gadering het wil. Hierna ging het be stuur in comité. De heer Zwaag had in middels een nieuwe begrooting ter tafel 'n °ntvangsten en uitgaven op J 1700, onvoorziene uitgaven '20.70. In de bestuursvergadering kwain men tot overeenstemming. Daarna verklaar de de heer Zwaag dat hij in zijn nieu,, begrooting rekening hield met de wè schen der commissie. en' De begrooting werd zonder dat er PP woord over viel goedgekeurd. Daarna kwam aan de orde de begrn ting van hot Sportgebouw. Hierbij kwa," naar voren dat de Boerenleenbank va 31 Des. a s. op 200 aflossing rekent" Ook kwam een schrijven van .Volk onderwijs", die scherpe criüek l'evPre op het besluit om V. O. geen vermind ring van huur (op de begrooting de) te geven. Eensgezindheid en Doves hebben bi, eigen standje verdedigd en geen rek ning gehouden met de belangen van Sportgebouw. Het bestuur stelde Vn om de huur van V. O. te brengen T 325 (begrooting 350) en het na<C[ hi van rvan, tevens verlaging huur rw? 207.50 op 157.50 en van Eensl? dheid van 104 op 52 (verlak huur tegen de begrooting der CoinL/ DnV» tn ***18- sie van Beheer) te compenseeren dn* op de begrooting Sportgebouw een p^[ te brengen „nadeelig saldo 102" En TE KOOP een mooi en solied DAMES RIJWIEL a 13.50. Te bevragen 2e TUINDWARSSTRAAT 19. TE KOOP EEN PETROLEUM-VER- GASSER KACHELTJE, z. g. a n. SCHARLOO 20. daarna om het nadeelig saldo op te »nr gen in het te verwachten saldo derZ" loting. De begrooting werd aangeboiW in ontvangsten en uitgaven op n96?j Hiertoe werd besloten. Aan de beurt van aftreding waren de i heer J. Th. van Diepen, voorzitter en dP heeren A. P. Holtes en C ten Bruggen- cate. Bij de eerste stemming kreeg de heer van Diepen precies de helft der uit gebrachte stemmen, terwijl de andere helft op den heer Breebaart werd uit gebracht Na een 2-tal stemmingen, waarbij de verhouding hetzelfde bleef, werd de heer 1 reebaart bij loting gekozen, doch hij nam de benoeming niet aan. De heer van Diepen bedankte even eens, omdat de helft der vergadering hem niet competent achtte. Daarna werd gekozen de heer B. Eek hof. die de benoeming aanvaardde. De stemming Holtes en ten Bruggen- cate had als resultaat dat de laatste met een zeer geringe meerderheid werd ge kozen. De heer ten Bruggencate be dankte. Ook de heer Holtes, op wien 8 stemmen werden uitgebracht, stelde zich niet meer herkiesbaar. Daarna werd gekozen de heer Muntje- werf, die ook bedankte. Eindelijk werden gekozen de heeren J. Eriks en P. Avis. die zich de benoe ming lieten welgevallen. Bij de rond vraag werden verschillende wenschen geuit Men verwacht van de nieuwe be stuursleden niet weinig, dat is wel ge bleken. (Uitsluitend 2e hands artikelen). Van 15 regels 60 cent bij vooruit betaling te voldoen. Als nieuw Meisjesrijw. 12.00, Jon gensfiets met torpedonaaf 12 00, Da mesfietsen 11.00, 14.00, 15 00, Ree- renf. 15.00, 3 wiel. Kinderfiets 2.B, enz. NIEROP, Koningsweg 40. Gebruikt in prima staat een klefne HAARDKACHEL en eep flinke GODIN KACHEL. VRIESMAN en Zn., Ver- dronkenoord 85. Telef. 2469. TE KOOP TWEE MARKIEZEN zoo goed als nieuw. Dr. SCHAEPMANSTR. 12. AANGEBODEN z. g. a. n. Divan, Haardfauteui', Wortelnoten Salonb&nk en pracht Racefiets (baanframe). Niet op Zondag. NIEUWPOORTSLAAN 133. TE KOOP pl.m. 1300 beste gebruikte Kruisdakpannen en pl.m. 2500 Straat- steenen. Adres J OUDHOFF, Holleweg 10, Heiloo of Westerhofje 25. Alkmaar. TE KOOP een goed onderhouden KINDERWAGEN, 6.-. FRIESCHEWEG 48, Alkmaar. GEBRUIKT DAMESRIJWIEL TE KOOP GEVRAAGD, merk Raleigb Fon- gers of Gazelle. Brieven onder letter U 260 bureau van dit blad. BIETENSNIJMACHINE TE KOOP GEVRAAGD voor kleine stukken Aan biedingen onder letter V 261 aan b* bureau van dit blad. J] TE KOOP: 1 Damesrijwiel 6.50. Jon gensrijwiel 5.50, Heerenrijwiel niet Torpedon. 6.50 en Damesrijwiel nM\ dubbele remmen 13.50. LIMMERHOEK 18. 2e handsch AUTO 5 A 10 P K.. li®»* Citroen. Brieven onder letter A 265 aa» het bureau van dit blad. Bevragen Van der Kaaijstraat 30 Mooie Duit- che Piano, gebouwd in koper, keurig onderh zonder gebreken, slaat geheel op f n. voor slechts 7b. Pracht Grai platen vanaf 0.25 enz. DEKKER, Laat 1C2.""ITsn 2.5"' Prima Winterjassen vft°j van»I bet-t Veerenbed ƒ5, Naaimachm' ^50, 6.50, beste Werk fietsen Kamerschermen Kleeren, Kin enz. DEKKER, Laat 182.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 14