DE GEBROEDERS „GOCHEM" Jieck S. School JMQezwdeH Stukken £and- en Publicaties RAAD VAN TOEZICHT OP DE PROVINCIALE BEDRIJVEN IN NOORD-HOLLAND. LANGENDIJK NOORDSCHARWOUDE Het haantje op den toren. WIERINGEN lepziekte. GROOTSCMERMER Verg. Wittp Kruis. NIEUWE NIEDORP TEXEL Installatie van Texel's burgemeester. UITGEEST Poging tot inbraak. ST. PAN CR AS Witte Kruis. Behandeling beschrijvingsbrief Verkiezing bestuursleden. GRAFT DE RIJP Nutsavond. ALKMAARSCHE VERKEERS PROBLEMEN. JAARVERGADERING PROV. BOND VAN PLUIM VEE VEREENIGINGEN AANSCHAFFING SCHOOLBANK^ SCHOOLBOEKEN ENZ. EN BOUW RIJWIELBERGPLAATS R. K. SCHOLEN. STEMMEN BIJ VOLMACHT. gratificatie van 125 per jaar (voor ieder) toe te kennen. Eveneens v erd aangenomen een voorstel van het bestuur om een bijdrage van 45 o^r jaar te verleenen aan de gemeente CÏal- Ifitsoog ten bate van de volksgezondh«id In verband met de periodieke aftreding op 31 Dec. a.s. van de heeren W. Dlaauw en A. F. Meiier werden deze heeren herbenoemd Tot leden van de commissie belast met be: nazien der rekening over 1935 werden aan gewezen mej. O. Kuilman en de heeren W den Hartog en O. Veuger Oz. Jr. Besloten werd den afgevaardigden der af- deeling op te dragen bij de verkiezing van pen lid van het hoofdbestuur op 10 Dec a s. te slemmen op mevr. mr. J. H. TeekensKunst tc Venhuizen. Bij het 40-jarig bestaan der afdeeling zal niet, zooals men eerst van plan was, een ten toonstelling worden gehouden, omdat dit op bezwaren stuit, doch zal de Witte Kruis-film vorden vertoond, bij welke gelegenheid tevens een spreker zal worden uitgenoodigd. Bovendien zal men den voorzitter der afdee ling, den heer Jb. de Moor, verzoeken ren 1. rdenkingsrede uit te spreken. Deze herden- I 'ugsavond zal worden gehouden in de twee- oe helft van Januari of in begin Februari a.s. Voorts werd benoemd tot lid van de cotn missie van toezicht op het magazijn dokter J. J. Boerma, terwijl dokter W. van Sloot»n werd gekozen tot lid van de nlaatseliike t b c - commissie (beiden in de vacature-dokter E. E. Oterdoom). Tenslotte feliciteerde de voorzitter mej O. I."uilman met haar 25-jarig jubileum als'ver- leegster, waarop zuster Kuilman den voor zitter dankte voor deze felicitatie, het bestuur voor de bloemenhulde op den jubileum-dag en den heer J. de Moor voor de waardeerende woorden op dien dag tot haar gesproken. Overeenkomstig den door den Raad van Toezicht op de Provinciale Bedrijven in Noordholland voor de periodieke aftreding zijner leden opgemaakte rooster, zal de heer R. P. van Royen op 31 December van dB jaar als zoodanig aftreden. Voor de vervulling dezer vacature hebben Gedeputeerde Staten der Provincie Noord holland aan de Prov. Staten de volgende ver- rischte aanbeveling doen toekomen: R. P. van Royen, directeur der gemeente- waterleiding van Amsterdam. Ir. W. J. Harders, directeur van de ge meentelijke duinwaterleiding van 's-Graven- hage. Moedercursus. De moedercursus van de afd. Langendijk van het Witte Kruis is aangevangen met zestien leerlingen. De toren van het nieuwe kerkgebouw var rle Ned. herv. gemeente te Noordscharwoude is thans zoo ver gevorderd, dat het haantje op de spits kon worden aangebracht. Wij vermeldden onlangs reeds, dat een enorm groot aantal iepen in deze gemeente moet worden geslachtofferd ter bestrijding van de iepziekte. Thans hebben alle eigenaren, een 30-tal in woners dezer gemeente, een aanschrijving ontvangen vóór 1 April a.s. de besmette en zieke boomen te verwijderen. Zeoals bekend, bedraagt het aantal dezer boümen 230, waarvan 128 bij één boerderij In de laatst gehouden ledenvergadering der afd. Zuid- en Noord-Schermer van de N.H. vereeniging „Het Witte Kruis1' had een niet-lid aan de stemmingen deelgenomen Op verzoek van eenige leden schreef het bestuur een spoed-leden-vergadering uit, die onder leiding stond van den secretaris-per- ningmeester, den heer M. C. v. d. Laan. De vorige stemmingen werden nietig ver klaard. Thans werd de aftr. voorzitter, de heer D. Pascha, opnieuw herkozen, terwijl in de plaats van den heer J. Pilkes, die zich had teruggetrokken, gekozen werd de heer R. Koster. Nog werd met groote meerderheid besloten dit jaar geen afgevaardigden ter alg. verga dering te zenden. Donderdag vergaderde de afdeeling Nieuwe Niedorp van het Witte Kruis in de Prins Maurits. Het jaarverslag werd voorgelezen, war een duidelijk beeld geeft van alles wat er zoo in den loop van een jaar door het Witte Kruis wordt gedaan. De wijkverpleegster, zuster Kok, bracht rapport uit over haar werkzaamheden en wat daarmede samenhangt; het bleek wel, dat de zuste behalve de gewone verpleging dikwijls optreedt als maatschappelijk werkster, wat ongetwijfeld velen, die on moeilijkheden ver- keeren in de wijk, zeer ten goede komt Den secretaris en de zuster werd door den voorzitter hartelijk dank gebracht. De rekening werd goedgekeurd. In plaats van de heeren D. Rempt, E v Leeuwen en J. H. Verlaan (niet herkiesbaar) werden tot bestuursleden gekozen de heeren J. J. van der Stok, J. de Boer en L. Valk. Door den voorzitter werd verslag uitge bracht over het verhandelde in de algemene vergadering, welke vorig jaar op 2 October in Amsterdam is gehouden. Daarna volgde behandeling van den be schrijvingsbrief voor de algemeene vergade ring voor dit jaar; hij gaf weinig aanleiding tot nadere besprekingen. Tot afgevaardigden werden benoemd de heeren P. Pluister en P. Haringhuizen. Ter sprake kwam het punt huurverlaping van de woning der zuster en hoewel het vait staat, dat algemeen een huurverlaging is in getreden, verklaarde toch de vergadering, na een toelichting van den voorzitter, zich hiertegen. Bij de rondvraag zeide de heer de Boer t Veld) met belangstelling naar de zuster te hebben g-i-ctcrd. Hij zou het wel ge- wenscht vinden, dat ook in andere deelen van de wijk eens zulk een voordracht werd gehou den. Het bestuur zegde toe te zullen over wegen of het mogelijk zal zijn eens een film voor de leden te doen vertoonen of een lezing te laten houden. Hierna sluiting. ïk De installatie van mr. Kamp als burge meester van Texel zal plaats hebben op Woensdag 11 December a.s. De nieuwe bur gemeester zal arriveeren met de boot, die om 10 u. uit Den Helder vertrekt. Aan de Texel- sche haven zal een deputatie ter verwal koming aanwezig zijn, terwijl een eerewacht van ruiters mr. Kamp en zijn familie naa; Den Burg zal begeleiden. Direct na de aan komst ten raadhuize te 11 uur zal de nieuwe burgemeester in een daartoe belegde raads vergadering officiéél worden geïnstalle»rd als burgemeester van de gemeente Texel, daarna zal in hotel „De Lindeboom" de lunch worden gebruikt, waarna op het raad huis een receptie gegeven wordt Na afloop dezer receptie zal de huldiging door vereeni- gingen, schoolkinderen, enz. plaats hebben In den nacht van Donderdag op Vrijdag is poging tot inbraak gedaan in den goud en zilverwinkel van den heer Mienis te Uit geest. Des nachts omstreeks 3 uur hoorde de dochter van den heer M. glasgerammel en daarna werken aan het houten luik, wat aan de binnenkant voor de vitrine zit. Hierdoor begreep ze al dadelijk wat er aan de hand was, ging dan ook meteen naar beneden, wekte haar ouders en maakte licht. De ittorp- ker(s) maakten zich zoo snel ze konden uit de voeten. Bij de politie is aangifte gedaan, er wordt een onderzoek ingesteld. Het Witte Kruis heeft een vergadering fehouden in het café van den heer A. chuur. In zijn openingsrede wees de voorzitter orp de nutt'ge werking der vereeniging. Van het ma.criaal wordt veel gebruik ge maakt, dit bewees wel de laatste maga zijn-inspectie, het magazijn was toen bijna leeg. De heer Roos maakte de opmerking, dat van de brieven die vorig jaar waren inge komen en niet behandeld konden worden, niets meer is vernomen. De voorzitter zei dat dit door het bestuur met de betrokken personen volkomen naar bevrediging is opgelost. Het bestuur stelde voor om het magazijn open te stellen v.m. van 9—12, n.m. van 6X--9 uur. Zondags alleen voor spoedge vallen en in de tusschen-uren op werkda gen dito. Na eenige discussie werd dit aanvaard. Aan de leden zal een circulaire worden rondgezonden, waar een en ander op ver meld staat. Als candidate voor het hoofdbestuur werd voorgedragen mevrouw mr. Teeken Kunst. Goedgevonden werd om 1000 te notee- ren voor cursussen in huisverpleging. Geprobeerd zal worden om ook hier een cursus te organiseeren. Aftredend de heeren A. Schuur en Jb. Kloosterboer; deze heeren werden herko zen. In de vacature ontstaan door het bedan ken van de heer Groenenberg, wegens hoo- gen ouderdom, werd gekozen de heer K. Roos. De voorzitter dankte den heer Groenen berg voor het vele werk dat hij gedurende 16 jaar in het belang der vereeniging heeft gedaan. Nog onlangs heeft het bestuur het gou den echtpaar Groenenberg een bloemstuk geofferd. De heer Groenenberg dankte den voorzit ter en bestuur voor de prettige samenwer king en de vereeniging voor het huldeblijk bij zijn gouden huwelijksfeestaangeboden Als afgevaardigde voor de algemeene vergadering werd gekozen de heer J. Bos kamp. Door den bode werd medegedeeld, dat tot 27 November 575 keer materiaal werd aangevraagd; de vereeniging telt 450 leden Na nog eenige besprekingen van huis- houdelijken aard sloot de voorzitter de ver gadering. Ontspanningsavond. Donderdagavond gaf de vereeniging „Het Volksnut" alhier in de zaal van den heer G. Molenaar haar eersten ontspannings avond. De heer Larette was voor dezen avond uitgenoodigd, die met zijn goochelkunsten veel vermaak schonk. Zeer voldaan keerde het talrijk publiek huiswaarts. Donderdagavond werd vanwege het Nut alhier in de zaal van den heer Post de eerste nutsavond gehouden. De voorzitter, ds. Kastein uit Oraft, sprak een woord van welkom, in 't bijzonder tot mevr. Menagé Challa, deelamatrice. Spreek ster droeg het tooneelstuk „Mijn en Dijn' voor en oogstte daarmee succes. Het was een leerzame avond. OUDERAVOND TE KOEDIJK. Vrijdagavond werd in een der school lokalen de eerste ouderavond gehouden van dezen winter. Het hoofd der school, de heer Stoffers, opende met het welkom toe te roepen aan de talrijk opgekomene. De avond werd verder geopend door de zangklasse van den heer Stufiers, die een negental meerstemmige zangnummers ten beste gaf, welk een dankbaar applaus ont vingen. De voorzitter deelde mede, dat het nog moeilijk is om les te geven in handenarbeid, omdat de financiën het niet toelaten. Hij bracht dank aan het gemeentebestuur voor het verbeteren der schoollocalen, wat een belangrijke verbetering is, waaraan de in specteur van het lager onderwijs ook krach tig heeft medegewerkt. Het woord was nu aan den onderwijzer, den heer Sietsma, die een lezing hield over het onderwerp- Een reis naar Indië voorheen en thans. Hij gaf een overzicht vanaf het jaar 1298. Een warm applaus was het loon voor zijn mooie rede en een dankwoord van den voor zitter. Tijdens de pauze zorgde mevr. Stuf fers, bijgestaan door eenige dames, voor een kop thee en een koekje, en toen was er ge legenheid voor de ouders om met het onder wijzend personeel een bespreking te houden over de leerlingen, waarvoor veel belang stelling was. Een belangrijk aantal teeke- ningen versierde de wanden. Het woord was hier weer aan mej. Jans- sonius, die voordrachten ten beste gaf, hier aan vastknoof>ende veriphillende ervaringen met haar werken in de school en besprekin- en met de kinderen over verschillende on- lerwerpen. Een luid applaus was de belooning met dank van den voorzitter. Na eenige besprekingen over de werk zaamheden in de school zegde de heer Zut als wethouder dank voor de uitnoodiging, Hierna sluiting. Geachte Redactie, Het is de heer Janson, welke inzender mij doet opmerken, dat mijn opmeting omtrent het gewraakte bord in de Vrouwenstraat iet wat onjuist is, omdat het niet precies mid denin staat doch wellicht van dit punt iets verschilt! Zulks doet echter aan de zaak niets af en nu is zelfs door de visie des hee ren J. het bord in een nog kwader blaadje gekomen. De hééle Vrouwenstraat afloopen bij een geheel verbodsbord is heusch zoo'n toer niet als bij het marcheeren van wijlen de geheele Krebbesteeg van Nieuwesloot tot de Laat. Het bord in genoemde straat wekt willens en wetens vooral voor den vreemdeling het idéé van een „val". En waar er met het hui dige verkeer zeker niet valt te spotten en niet iedereen „meester van den weg" is, m.a.w., dat hij blij is als hij eens een straatje ziet waar hij mag rijden, is het niet prettig later te merken dat hij er toch „bij" is, om dat er toven z'n hoofd, midden in de straat, de „bon" loert. Een dergelijke aanwijzing is niet in overeenstemming met de bedoeling in het verkeer zoo soepel mogelijk (dus zonder bekeuring) in de juiste banen te leiden. Het bordje in Vrouwenstraat en Dubbele Buurt was echter slechts eci. kleine bijvoe ging tot de hoofdzaak welke ik bedoelde „Is een driewieler voertuig of fiets". Reeds wa ren velen de meening toegedaan dat een driewieler bakfiets natuurlijk een fiets is Het is beiden helaas en niemand weet welke sexe haar toebedeeld is. Zoo mogen een auto bus, een auto, een handwagen en een drie wieler, notabene met een motor wel over de Zaterdagavondmarkt, doch een eenvoudige driewieler moet maar zorgen dat hij een straatje vindt. Hij mag er niet doorrijden. Het ware te wenschen dat Alkmaar een stuk of vijf groote straten had zonder meer. Nu onze oude bouwmeesters het historische Alcmaer voor den tegenwoordigen tijd tot een voor het verkeer wanhopig ganzenbord hebben achtergelaten, waarop het „zitten tot je verlost wordt" staat, mag de eenvoudige driewieler toch niet tot een weeskind of bas taard worden aangewezen? U, mijnheer de redacteur, dankend voor de plaatsruimte. J. BOXMA. Bovengenoemde bond heeft zijn jaarver gadering gehouden in café Centraal te Alk maar. De voorzitter, de heer W. R. Drost, opende de drukbezochte vergadering met een woord van welkom, inzonderheid aan den regee- rings-adviseur den heer van Asperen Ver- venne. Spr. gaf een resumé van het vele, dat in opdracht van de vergadering was geschied, opdat men zou weten dat het bestuur heeft gedaan wat mogelijk is. Dat niet alles is be reikt wat we gaarne wenschten, ligt niet aan ons. Ook voor de regeering is het moeilijk. Dat blijkt wel uit de rede van minister Deckers, gehouden te Utrecht. De afgevaar digden waren dankbaar, maar niet voldaan. Men concludeerde: onze bedrijven gaan te gronde als de graanrechten niet verdwijnen, doch als één man sprak men zich uit, dat men in den bond moet blijven. Individueel be reikt men niets. De heer C. Kwant, Bergen (N.H.), secreta ris van den bond, bracht verslag uit van de vergadering te Utrecht. De voorzitter zeide naar aanleiding van de memorie van antwoord in de Tweede Kamer, dat de minister het niet bij woor den zal laten, doch, zoo mogelijk, de pluimveebedrijven zal helpen. De minister kan geen toezegging doen. Aan B. en W. van Purmerend is verzocht om het marktgeld voor korven met pluimvee te verlagen tot J 0.20. Hierop is afwijzend beschikt, omdat de marktgelden pas zijn her zien. Tot overleg met de organisatie zijn B. en W. voornoemd bereid. De heer Kwant bracht verslag uit van de inzending op de tentoonstelling te Brussel, waar men met een trio N.H. Blauwen uit kwam. Gelukkig dat men er was geweest, want veel aancacht had men er anders niet aan besteed. Bij de daarop gevolgde discussie bleek, dat het een inzending van den bond was. Vertegenwoordiging in de N.P.F (Nederl. Pluimvee Federatie). Gebleken is dat Zuid- Hollandsche, Zeeuwsche en Utrechtsche bon den niet ongenegen zijn om een lid uit dezen bond aan het hoofdbestuur toe te voegen. De heer Verstegen (Helder) gaf in over weging om, indien Zuidholland den hier ge- wilden candidaat steunt, het hoofdbe stuur met twee leden uit te breiden. Als candidaat werd gekozen de heer G Kwant. De voorzitter gaf nog een uitvoerige uit eenzetting waarom de pluimveedag wel in Amsterdam, doch niet in Schoorl is gehou den. Het lag allerminst in de bedoeling Schoorl te passeeren. Aangeboden werd de begrooting 1936. Er zijn 15 vereenigingen met 720 leden aange sloten. Men rekent op 100 subsidie Alkm. Eierveiling en 180 van de provincie N.H. Van de gemeenten geeft alleen Heiloo een subsidie van 10 en 252 aan contributie. Een bijdrage (bondscontributie) aan de N P.F. a 100 vond men aan den hoogen kant. Een post propaganda van 250 wus verantwoord. De begrooting werd vastgesteld op J 618.05. Er werd een beroep op alle afdee- lingen gedaan om een bedrag voor de be rooide kas, terwijl men toezegde om zoo zui nig mogelijk te doen, doch de actie die ge voerd is, kost geld In de kascommissie werd benoemd de afd. Dirkshorn. In het bestuur werd herkozen de heer G. Dekker Jzn. te Schoorl en gekozen de heer Jb. Goudsblom te Broek op Langendijk. Voorstellen van de afdeelingen. Bergen 7. Pat aanvaardde don terugweg met zijn geval. Op den hoek liep hij Pim Piepers tegen het lijf. „Reuze karretje hó", grinnikte Pat tegen hem. „En moet je straks eens zien, dan ben ik heelemaal het heertje." „Bij 't begin van de dorpsstraat, waar de helling be gint, ga ik keurig In mijn open landauer zitten en tuf vanzelf naar beneden. Ik zou er jouw nieuwe fiets niet voor willen ruilen", zei Pat smalend. stolde voor: 1. Opheffing der tecllrcgfi^ 2. Opzegging van het verband met de Np?' (Landelijke organisatie van vereenig jnBJ/ 3 Verhooging der contributie aan den Rn' N.H. Na uitvoerige bespreking (ook over i' regeeringsmaatregelen en anti-^rd van h minister) werden deze voorstede;: boetr ken of verworpen minister) ingetrokken of verworpen. Dirkshorn. 1. De N.H Blauwen buiten teeltregeling te stellen, omdat het een slariT product is. Het voorstel werd verwon» noewel men het met de strekking eens wa' 2. Eerder bekend te maken hoeveel eie voornamelijk van N.H. Blauwen na Janu*" gebroed mogen worden, opdat de piepkuik fokkers beter overzicht van hun bedrijf w gen met het oog op de foktoomen. Ir. lfP]" van het bestuur gesteld. ,iaen Krommenie. Aandringen bij de reieojn om steunuitkeering volgens hokmaat 1 |ej j"? stuur ontraadde aanneming, daar de n\iZ' ring op vele bezwaren stuit. Aldus bes oten* Aan een verzoek van de afd. Den Heu. om medewerking voor haar in Deceir *r houden 3-daagsche tentoonstelling, zat gJ gevolg geven. 8. Pimmetje Piepers, ook niet achterlijk liet vlug zijn brein werken, sprong op zijn fiets en schoot als een wervelwindje de straat uit. Met een kleine omweg kwam hij midden in de dorpsstraat. Zijn fiets gooide hij aan den kant van den weg en zocht vlug verschil lende groote keien bij elkaar. Puck Pet kwam Juist met zijn vriend langs. „Toe jongens, help me eens gauw", schreeuwde Pim. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat de Raad dier gemeente in zijne vergadering van 28 November 1985 heeft vastgesteld de volgende besluiten- I. De Raad der gemeente Alkmi ar; Gezien drie sedert gewijzigde iris sen d.d. 24 September 1935 van het Be stuur der R.K. Meisjesscholen a hier verzoekende gelden uit de gemeentekas te willen verstrekken voor het bouwen van een rijwielbergplaats en de aan schaffing van schoolboeken enz. ten be hoeve van de onder zijn beheer staande Juliaschool (u.l.o.), Juliaschool (g.l.o.), St. Josephschool (g.l.o.), Mariaschool (g.l.o.) en St. Agnesechool (g.l.o.); Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders, opgenomen in bijlage nr. 170 tot het verslag van 's Raads handelingen; Overwegende, dat de aanvragen vol doen aan de in artikel 73 der Lager- Onderwijswet 1920 gestelde eischen; Gelet op de artikelen 72 en 75 dier wet, alsmede op artikel 4 der Wet van 4 Augustus 1933, St.bl. nr. 414; Besluit: A. de gevraagde medewerking te ver leenen; B. de uit het besluit onder A voor vloeiende uitgaven t« zijner t| nader te regelen bij suppietoire be grooting. II. De Raad der gemeente Alkmaar; Gezien drie sedert gewijzigde adres sen d.d. 11 September, 17 September en 16 October 1935 van het Bestuur der Vereeniging „St. Joseph" voor de R.K. Jongensscholen alhier, verzoekende gel den uit de gemeentekas te willen ver strekken voor de aanschaffing van schoolbanken, schoolboeken enz. ten be hoeve van de onder zijn beheer staande St Adelbertusschool (g.l.o.) en St. Jo sephschool (u.l.o.); Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders, opgenomen in bijlage nr. 170 tot het verslag van 's Raads hande lingen; Overwegende, dat de aanvragen vol doen aan de in artikel 73 der Lager- Onderwijswet 1920 gestelde eischen; Gelet op de artikelen 72 en 75 dier wet, alsmede op artikel 4 der Wet van 4 Augustus 1933. St.bl. nr. 414; Besluit: A de gevraagde medewerking te ver kenen.; B. de uit het besluit onder A voort vloeiende uitgaven te zijner tijd nader te regelen bij suppietoire be grooting. Binnen dertig vrije dagen, te rekenen van heden, kan ieder ingezetene en b«t betr. schoolbestuur van dit besluit in beroep komen bij Gedeputeerde Staten van Noordholland. Alkmaar, 29 November 1935. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT. Burgemeester- A. KOELMA, Secretaris. De BURGEMEESTER van ALKMAAR brengt ter algemeene kennis, dat de kiezer, met inachtneming van het in W Kieswet bepaalde, bevoegd is BIJ VOL MACHT te stemmen, indien zijn beroep of werkzaamheden medebrengen, dat hij herhaaldelijk of althans gedurende een gedeelte van het jaar werkzaa.ni pleegt te zijn buiten de gemeente, mi» zijn afwezigheid, indien hü gedurende het tijdvak of de tijdvakken, waarin bï aldus werkzaam is, een of meermalen In die gemeente terugkomt, als reK® telkens langer dan drie dagen duurt. Mede is bevoegd bij volmacht te stem" men de vrouw, welke gehuwd met e*® kiezer, die voldoet aan bovenstaand voorwaarden, met haar man, in ver*5®IL met diens beroep of werkzaamheden, afwezig pleegt te zijn. De aanwij®e van den gemachtigde geschiedt 00 nadat de belanghebbende een daar «trekkend verzoekschrift aan het V* meentebestuur heeft Ingediend; de diening moet geschieden voor JANUARI a.s. y. Foi muiieren voor deze verzoekje ten zijn van heden af kosteloos v<? ^j(j, baai ter gemeen te-sec r» tarie. 10 Voor het opmaken der volmacht ten de kiezers zich in persoon vervo0# ter secretarie. Alkmaar, 2 December 1935. De Burgemeester voorn0*1- F. H. VAN KINSCHOT-

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 10