iüw Winnaressen op de Olympische winterspelen te Garmisch Partenkirchen. ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 10 Februari 1936 A 'I v v - 'W Een gevaarlijk moment voor het doel van D.F.C. tijdens den wedstrijd tegen Feyenoord, welke te Dordrecht werd gespeeld, waarbij de Rotterdammers met 5 0 in de meerderheid bleven De Noorsche Laila Schou Nilsen, die beslag wist te leggen op den derden prijs, de bronzen medaille, In de combinatie afdalingsrennen en slalom voor dames op de Olympische winterspelen te Garmisch Partenkirchen CKristl Cranz behaalde den Olympischen titel en won de gouden meda.He in de combinatie afdalingsrennen en slalom voor dames op de Olympische winterspelen te Garmisch Partenkirchen. - De gelukkige kampioene De heer Sax v. d. Weyde, een der slachtoffers van den noodlottigen brand aan den O. Z. Achterburgwal te Am- sterdam, welke acht menschenlevens heeft geêischt - ^...m.w..AWAW..w....r,.;..,TO,WffaMi^^s.^^.:.X.^{.|^4J5^ Voor het front der troepen had Zaterdag te Naarden de beëediging plaats van een aantal officieren bij het Motor Artillerie. - De eedsaflegging bij het kanon hum Regiment Liefhebbers van de ijssport, zoowel klein als groot, genoten naar hartelust op de kunstbaan van de Haagsche IJsclub welke Zondag voor het publiek werd opengesteld Te Zwolle werd Zondag een groote tentoonstelling van St. Bernardshonden gehouden, waar vele be.oe.. 'e ext plaren vertejnwoordigd waren. Een kijkje tijdens de expositie Burgemeester dr. W. de Vlugt van Amsterdam opende Za terdag de Gebr. Maristentoon- stelling in het Stedelijk Museum, en maakte na afloop een rond gang over de expositie

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5