TABAKSBERICHTEN 10 STUKS 25 CENT 25 CENT FAVORIET ROYALES schagen hoorn enkhuizen SCHOORLDAM Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. EEN NIEUWE SIG AdMB De FAVORIET ROYALES 10 STUKS 25 CENTS Hij heeft hem als jong onderwijzer leeren kennen en weet goed wie de heer Lijftocht is. Met genoegen ging spreker met hem mee, omdat hij zelfs als tuinder practisch het middel heeft toegepast en meer tuin ders uit Apeldoorn werden door hem ge noemd en waren tenvolle hierover tevre den. Wanneer spreker niet overtuigd was van het succes, dan zou hij zij naam daar voor niet willen geven. Hierna werden nog enkele lantaarnplaat jes vertoond. Daarna werden door verschil lende vragen gesteld en door spreker duide lijk toegelicht. De voorzitter deelde mede, dat het Centr. bestuur heeft besloten te trachten een proefveld aan te leggen en te laten behan delen door den heer Lijftocht. (Applaus.) De voorzitter dankte den heer Lijftocht. DE LANGENDIJKER GROENTEN- VEILINGEN. De kleine verbetering, welke verleden week door de vorst was ontstaan, was op het laatst der week al weer verdwenen. De prijzen, die toen voor de verschillende pro ducten werden betaald, waren in het begin van deze week ongeveer dezelfde, iets hoo- ger voor sommige producten. Al was er wat meer gevraagd voor den export, in de be stede prijzen was daarvan maar weinig te bemerken. Van den export moet de Lan- gendijker tuinbouw het toch hebben. De cijfers van- uitvoer der Langendijker tuin bouwproducten over de maand Januari gaven in dat opzicht een bijzonder treurig beeld te zien: er is nog veel minder geëx porteerd dan in de overeenkomstige maand van 1935, toen het ook al zeer slecht ging met den uitvoer van de verschillende kool soorten. Nu was het buitengewoon slecht. De aanvoer van aardappelen, welke plaats vond aan beide veilingen, was niet bijzonder groot. De prijzen lokten ook niet tot verkoopen uit. Er werden er nog meer uit de hand verkocht. Ze worden dan niet temin over de veilingen betaald. Blauwe Eigenheimers brachten deze week ook weer niet meer op dan 2.802.90, een enkel partijtje bracht het tot 3. Voor puike aard appelen is dit een lage prijs. Blanke Eigen heimers waren nog goedkooper: ze brachten 2.102.40 op. Voor Friso werd 1.90 2.30 betaald, terwijl Robijn 1.70 op bracht. Met de prijzen der roode kool liep het ook niet schitterend. Voor eerste kwaliteit van 2 tot 3 pond werd 78.20 betaald, de iets zwaardere sorteering bracht 8.308.80 op, terwijl voor prima waar tot over de 9 werd betaald. Voor de zwaarste, boven de 4 pond, werd 7.40—8 betaald. Tweede kwaliteit bracht 1f 1.60 minder op. De beste echter, die niet zoo ver van eerste kwaliteit aflag, benaderde de prijzen van deze. Kliengoed bracht 2.50 tot ruim 4 op. De aanvoer was niet groot. Kleiner nog was de aanvoer van gele kool, natuurlijk gevolg van de bijzonder geringe voorraden. Tal van bouwers zijn er reeds, die geen gele kool mear bezitten. Iets beter waren de prijzen van deze koolsoort. Voor kool van 24 pond werd 8.809.20 betaald, soms nog iets meer. Iets zwaardere bracht 7 tot ruim 8 op. Voor stortgoed werd 2.803.40 betaald. Tweede kwali teit, waarvan er nog al wat onder schuilt, wordt over 't geheel met 0.90 tot ruim 2 minder betaald. De prijs van de Deen^che witte kool week ook maar weinig af van die der laatste weken. Eerste kwaliteit Denen van 2 tot 3 pond werd verhandeld voor 3.40 tot ruim 4, grootere tot 5 pond brachten 5 op, soms 5.205.60. Tweede kwaliteit werd voor aanmerkelijk lagere prijzen van de hand gedaan, n.1. 24, al naar gelang van grootte en meer of mindere afwijking. Voor stortgoed was bijzonder weinig be langstelling. De prijs van de uien, welke al niet hoog was, liep nog achteruit. Voor middelgroote werd van 1.702.30 betaald, grove brachten van 2.10—2.50 op, drielingen van 60 cent tot ruim 1, terwijl voor nep 3.804.10 werd betaald. De aanvoer van peen was grooter dan vorige weken. Voor peen werden goede prijzen besteed: grove bracht f 22.40 op, al naar kwaliteit, kleine 60 cent tot 1.20. Minder groot was de aanvoer van bieten: de prijzen waren goed: kleine brachten 4 5 op, middelmaat 3f 3.30, groote 2.20—2.40. De aangevoerdejonge gele kool, die over 't geheel in kwaliteit te wenschen overlaat, bracht 80 cent tot 2 op. QSuiteitland DE VERMISTE IJSBREKER. Van den nu reeds sedert 15 Febr. vermis ten ijsbreker Schaumjan, op de Kaspische zee, is tot dusverre nog steeds geen spoor gevonden. De ijsbreker had op den dag van vertrek S.O.S.-seinen uitgezonden, waarop verscheidene stoomschepen te hulp zijn ge schoten. Zij zijn echter onverrichterzake te ruggekeerd. Er wordt thans een duikeraf- deeling gezonden naar de plaats vanwaar de ijsbreker zijn noodseinen heeft uitgezon den. Het volkscommissariaat voor de scheepvaart heeft verklaard, dat verwacht moet worden, dat de Ijsbreker is vergaan. DE AFFAIRE-HAUPTMANN. Hoffmann zegt, dat Whited liegt. Gouverneur Hoffmann heeft een officieele verklaring uitgegeven, waarin hij den getui ge a charge in het proces-Hauptmann van leugen beticht. Het is mogelijk, dat een aan klacht wegens meineed tegen Whited zal worden ingediend en dat in verband daar mede het geheele proces-Hauptmann weer aan de orde komen zou. HEVIGE SNEEUWSTORMEN BOVEN POLEN. Verkeer ernstig bemoeilijkt. In een groot deel van Polen woeden sedert gistermorgen heftige sneeuwstormen. De wegen zijn bedekt met een sneeuwlaag, die hier en daar 2 M. dik is. BRITSCHE DEFENSIE BEGROOTING AANGENOMEN. Een aanvullende begrooting van 7811000 totaal. Na de debatten over de buitenlandsche politiek heeft het Lagerhuis zich bezig ge houden met de aanvullende militaire begroo ting tot dekking der kosten, die noodzakelijk zijn geworden in verband met de bijzondere maatregelen, welke hun oorzaak vinden in het Abessinische conflict. De aanvullende begrooting, welke 4850000 voor marine, 1350000 voor het leger en 1611000 voor de luchtmacht bedraagt, is aangenomen. Kruisertal wordt opgevoerd tot 70. De maritieme medewerker van de Mor- ning Post meldt, dat in het witboek over de defensie, dat de volgende week verschijnt, versterking van de Britsche kruiservloot tot 70 schepen zal worden aangekondigd. UITBREIDING ITALIAANSCHE LUCHTMACHT. Vóór 1937 meer dan 5000 nieuwe toestellen. De Daily Mail meldt uit Rome, dat Italië is begonnen niet het ten uitvoer leggen van een nieuw reusachtig programma tot uit breiding der luchtmacht. De productie-ca paciteit der fabrieken zou zoover zijn opge voerd, dat dagelijks 12 vliegtuigen worden afgeleverd. Aan het einde van dit jaar zou Italië 5500 nieuwe toestellen bezitten, voor een groot deel buitengewoon snelle bombar dementsvliegtuigen. Naar schatting zouden in den loop van dit jaar 1500 bombarde mentsvliegtuigen worden gebouwd. DE HAVEN VAN HELSINGFORS GESLOTEN. Gevolg van de hevige vorstperiode. De scheepvaart in de Finsche golf onder vindt zeer veel hinder van ijs, doordat de temperatur reeds langer dan drie weken 20 graden onder 0 bedraagt. Zelfs de sterke Finsche ijsbrekers zijn niet meer opgewas sen tegen het steeds dikker wordende ijs en het pakijs aan den oever. De Finsche scheepvaart-autoriteiten heb ben daarom besloten de haven van Helsing- fors met ingang van heden voor de zee scheepvaart gesloten te verklaren. Op het oogenblik liggen 13 stoomschepen in de ha ven, die nog gelost en naar buiten gebracht kunnen worden. Daarna zullen de ijsbrekers zich beperken tot het openhouden der ha vens in het zuid-westen van Finland. ONTPLOFFING IN ELECTRISCHE CENTRALE. Stratford zonder electriciteit. In de electrische centrale te Stratford in Engeland heeft Maandagavond een ontplof fing plaats gehad. De centrale werd geheel buiten bedrijf gesteld, zoodat de stad zon der stroom is. Hedenmorgen was men er nog niet in geslaagd de stroomlevering te herstellen. DORP DOOR SNEEUW BEDOLVEN. Het Russisch dorp Rivarik, nabij Konia, is bedolven door een ontzaggelijke hoeveel heid sneeuw, die in twee dagen zonder op houden is neergekomen. De in hun wonin gen opgesloten bewoners hebben gaande rijen onder den sneeuwlaag uit moeten gra ven om het daglicht weer te kunnen aan schouwen. DE „DIPPING V". Bergingswerkzaamheden begonnen. Gistermorgen hebben de lichtingsvaar tuigen „Kraft" en „Wille" zich begeven naar de plaats waar de „Dipping V" in den nacht op Vrijdag door het Engelsche s.s. „Lagosian" geramd is. De beide bergings schepen hebben bij het wrak het anker uit geworpen, teneinde de lichtingskabels te kunnen bevestigen en over te kunnen gaan tot berging van het vaartuig. Wanneer de „Dipping V" gelicht zal zijn, zal het afge sloten en opgericht worden. Men hoopt na de uitvoering van deze werkzaamheden de vermoedelijk nog in het wrak aanwezige vier lijken van den kapitein en zijn gezin te kunnen bergen. 'fxovinciaal 'flieuws GOEDKOOPE GROENTE TE BEVERWIJK. B. en W. overwegen, behoudens goed keuring van de raad, distributie van goed- koope groenten aan werkloozen en andere gesteunden. De plannen bevinden zich reeds in een* dermate gevorderd stadium van voorbereiding, dat in Maart met deze distributie een aanvang gemaakt zou kun nen worden in de Droogtoren aan de Schoolstraat. Getuigschrift behaald. Ji heer„J- hesman alhier behaalde te voor ,p„rtSss.^er"ntah «"«'80Ol.rU. Alb. Sindram. t Zaterdag is hier ter stede overleden de heer Albert Sindram, een zeer bekend Hoornsch ingezetene, wiens heengaan door velen zal worden betreurd. Wat het ver- eenigingsleven betreft, heeft de heer Sind ram vooral voor het Witte Kruis zeer veel werk verricht. Hij diende de afdeeling Hoorn gedurende een reeks van jaren ais secretaris en meerdere malen konden wij ervaren, dat deze taak door hem op een bij zonder minutieuze wijze werd vervuld, na dien werd hij in de plaats van dr. De Boer tot voorzitter gekozen, doch als zoodanig heeft hij niet zoo veel meer voor deze ver- eeniging, welke hem zeer na aan het hart lag, kunnen doen. 20-jarig bestaan dilettantenclub. Toen we ons Zondagavond opmaakten, om het tooneelstuk te zien, dat de dilettan tenclub „Ons Genoegen" zou opvoeren, ter gelegenheid van haar 20-jarig bestaan, waren we, eerlijk gezegd, eenigszins vrees achtig. Niet, omdat we twijfel hadden aan het kunnen van de leden van de club, doch we vreesden dat het stuk van Fabricius, „Onder één dak", toch werkelijk de krachten wat te boven zou gaan. We willen niet in bijzonderheden van het gebeuren afdalen, daar is „Onder één dak" te bekend voor, doch we wisten, hoe b.v. de persoon van den stijven ouden boer, van Wolter en diens vrouw en ook van anderen, moeilijk is te vertolken. Tot ons groote ge noegen echter, hebben we kunnen consta- teeren, dat de leden het geheele spel onder de knie hadden. Ze hebben op voorbeeldige wijze de talrijke aanwezigen doen genieten van mooi, natuurlijk spel, waardoor de avond tot een genoegen is geworden, In bijzondere beschouwingen zullen we niet gaan, doch één persoon dient boven de anderen genoemd. De wijze, waarop mejuf frouw Trien ter Burg de persoon van Dora, de vrouw van Wolter, uitbeeldde, was boven allen lof verheven. De huldiging. Allereerst sprak de heer van der Laas, namens den provincialen bond van dilettan- ten-tooneelvereenigingen in Noordholland. In een hartelijke toespraak bracht hij naar voren, hoe het werk van de club, zoolang spr. haar als lid van den bond had kunnen aanschouwen, steeds crescendo was gegaan. Een mooie mand bloemen volgde als kostbaar bewijs van waardeering. Hierna volgde den heer P. J. v. d. Mey- den, voorzitter van Nut en Genoegen uit Schoorldam. Hij wees op het broederlijk samengaan der beide vereenigingen, en offreerde een automatisch telefoon-toestel namens zijn vereeniging. Namens de tooneelvereeniging „de Roos" uit Koedijk werd de club toegesproken en werden bloemen gegeven. Het Alkmaarsch Tooneel en de tooneel vereeniging uit St. Maarten deden desgelijks. Ook de heer Loevens, de regisseur, die jaren lang het technisch gedeelte van de club verzorgd heeft,-, kwam met bloemen aan dragen; bloemen kwamen voorts van Nieuw Leven" uit Schoorl. Alles werd met hartelijke ovaties bezegeld. En de voorzitter, den heer Joh. de Leeuw, was uitstekend op dreef, om als gastheer, allen te bedanken. Voegen we er nog aan toe, dat de zaal van den heer Mantel met groen en guirlandes was versierd en het publiek in volle feest stemming kwam, dan behoeven we niet te zeggen, dat „de club" met voldoening kan terugzien op deze goedgeslaagde avond. Vier vingers afgekneld. Een ernstig ongeluk is den arbeider T. Spijkerman, van Abma's timmerbedrijf, overkomen. Hij geraakte met de rechterhand tusschen een machine, waardoor vier vingers wer den afgekneld en de dpim zwaar werd be schadigd. De heer S. is in het ziekenhuis opgenomen. Jlechtszaken ONSCHULDIG VEROORDEELD.... Marechaussees herkenden den verkeerden man. In April van het vorige jaar ontmoetten twee marechaussees uit Ommen des mor gens ongeveer vier uur een wielrijder op de Julianastraat te Dedemsvaart wiens aanwezigheid hun op dat oogenblik ver dacht voorkwam. Zij hielden den man staande en informeerden naar zjjn naam, waarop deze opgaf W. L. te zijn wonende aan de Langewijk. Bij nader onderzoek bleek alleen de rem van de fiets niet te deugen, zoodat daarvoor een bekeuring volgde. Ekele dagen daarna kwamen de mare chaussees echter tot de overtuiging, dat de hun opgegeven naam valsch was geweest. Daarom trokken zij andermaal op onder zoek uit en bevonden nu, dat H. P. aan de Langewijk degene was geweest, die hen op een dwaalspoor had willen leiden. Weder om volgde procesverbaar, ditmaal boven dien wegens het opgeven van een valschen naam. De kantonrechter te Zwolle veroordeelde P. op grond van de verklaringen der poli tiemannen, die den aangehoudene her kenden, resp. tot 3 voor de rem, en 15 voor den valschen naam. P. ging in hooger beroep, doch de rechtbank bevestigde het vonnis. Hij teekende cassatie aan, doch de Hooge Raad wees de aanvraag af. Reeds had P. een aanschrijving ontvangen, dat hij vóór 24 Februari aan zijn verplichtingen zou moeten hebben voldaan, toen een ze kere A. P., wonende aan de Markststraat, zich kwam aanmelden als degene, die des tijds was aangehouden, doch de gevolgen had willen ontloopen. door het opgeven van een verkeerden naam. Zitting van Dinsdag 25 Febr. Uitspraken. de^straVÜ1'' G" C' en K1'* 8edetineerden uit stal od wrmtgen's te Haarlem, benzinedief- OP 2rC mf)aalnin de" nacht van eisch tegen elk lo maan^l gepleegd; straf; uitspraak elk 2 maanden maar op 18 Januari, eisch resp 6 en 12 maanden gevangenisstraf; uitspraak resp fi maanden gevangenisstraf met aftrek van 5 weken preventief en v. d. W. één jaar gev voorw. met 3 proefjaren. Amersfoort Favoriet Royales is een Welke verkocht wordt tege 25 cents per 10 stuks. De F; zijn voor 100% vervaardig' tabakken, die de .wcrel voriet Royales is een n verkocht wordt tegen cg per 10 stuks. De Fa^ 100% vervaardigd die de wereld voort is een nieuwe siga; tegen den prijs v De Favoriet Royj vaardigd uit de wereld voortbre zijn voor 100% tabakken, die voriet Royales verkocht word per 10 stuks. 100% vervaal die de wereld is een nieuwi tegen den p: De Favorie vaardigd wereld voo; Favoriet welke ver, 25 cents zijn voo] tabakke voriet .verki per-10 100% die d <8 tege: te De Favorie: vaardigd juf de, bes1 wereld voortbrengt. Favoriet Royales is een nieuwe sigaar, welke verkocht wordt tegen den prijs van 25 c° 's per 10 stuks. De Favoriet Royales zijn ^/oor 100% vervaal digd uit de beste tabakken, die de wereld voortbrengt Fa. Ivoriet Royales is een nieuwe sigaar, welk* verko^fcUyprdt tegen den prijs van 25 cent* Royales zijn voor vervaardigd uit ■tafestetabakken 'ke. verkocht w$g >Wl' W rtuké; Vu- v,r- ife 3è. -yalesf beste! ••Fa. k. welke yfefienfa "•lin voor épM, wnet Royales irtweht. wdrdt, kr 10 ;dhks, voor Kt0%|vcn H'Ckkvn, die de- Favoriet Reyalca K'1 uit ie beste voortbrengt. Fa. ■u\w .sigaar, welke ->prf van 25 cents ;pn«>t Royales kjn voor m' b tabakken, ^0- Favoriet Royalea welke verkocht wordt coma por 10 stuks, itnr, vod» 100% ver- tabapletu. die de ROVALES fceln nieuwe sigaar gtfuwK tegen den prijs van wp§g><.- Favoriet Rcyales vet vaardigd uit.de beste wvreia voortbrengt Fa. eon nieuwe sigaar, welke |tegrn ïen prijs van 25 cents TÏÏfeHet Royales zijn voor |?d ui*, de beste tabakken, ||p|engt. Favoriet Royales Nipoaif welke verkocht wordt [25 cents per 10 stuks, ps zijn voor 100% ver- teste tabakken, die de fengt De Favoriet Royales 'o vervaardigd uit de beste Pn, die de wereld voortbrengt Fa. voriet Royales is een nieuwe sigaar, welke verkocht wordt tegen den prijs van 25 cents per 10 stuks. A. F. A., fruitkoopman te Hoorn, gebruik van valsch gewicht te Enkhuizen; vonnis kantonrechter te Hoorn 5 door den officier tot 20 verhoogd; uitspraak conform. J. K., vervalsching certificaten voor uit voer van aardappelen naar Duitschland; eisch 6 maanden gevangenisstraf; uitspraak 5000 boete subs. 6 maanden hechtenis. P. D. J. W. voorheen te Schagen, thans te Wijk aan Zee en Duin, melkslijter; koopen en niet betalen (flesschentrekkerij); eisch 6 maanden gevangenisstraf; uitspraak vrij spraak; daar de rechtbank het tenlaste ge legde niet bewezen achtte. Kr. de B., Den Helder, zedenmisdrijf (met minderjarige); eisch 3 jaar gevangenisstraf; uitspaak 2 jaar gevangenisstraf. Ouze JColomën BOEGINEES PLEEGT AANSLAG OP AMBTENAAR. Leider van houtbewerkingsbedrijf met beitel gedood. In de strafgevangenis Tjipinang na bij Meester-Cornelis nabij Batavia heeft een Boegineesche gevangene, die wegens doodslag tot 12 jaar gevange nisstraf was veroordeeld met een scher pe beitel een aanslag gepleegd op den leider van het houtbewerkingsbedrijf den heer A. K. Hirsch, een Duitscher. De heer Hirsch werd in het hart ge troffen en overleed kort daarna. Zijn begrafenis zal hedenmiddag plaats hebben. Naar aanleiding van dezen aanslag verneemt „Aneta", dat in de timmer werkplaats een vrij ernstige sabotage heeft plaatsgehad met de fraismachine. De heer Hirsch stelde een onderzoek in en wat naar aanleiding hiervan plaats vond is nog niet duidelijk, daar het drama zich op zeer snelle wijze af speelde. Voordat iemand kon ingrijpen was de heer Hirsch doodelijk getroffen. De verslagene was een zeer verdienste lijk ambtenaar. jMQ210Hdw Stukken DE SCHOOLKWESTIE. Geachte Redactie! Mag ik s.v.p. nog even iets zeggen over hetgeen de heer Slot over de schoolkwestie in Oterleek beweerde, n.1. dat ik reeds voor uit de raadsleden verweet te duur te zijn geweest? De heer Slot heeft slecht gelezen. Ik schreef, dat men hen dat in de toekomst wel eens zou kunnen verwijten. Want de ambtenaren van de directe belastingen zul len het mij wel toegeven, als ik beweer, dat daar heel wat zuchten over worden ge slaakt, en de toekomst ziet er nog niet roos kleurig uit. Ook het z.g. „gewetensgeld" blijft nog vloeien, ten teeken dat men niét maar zoo aan zijn verplichtingen voldoet, in ™Vei?di?n geeft de heer Slot toe, dat het w:i cnr ,niet gaat om volmaakt onder- a juist is de reden geweest, waarom ik mijn eerste stukje schreef, want dat heeft het kind, dat alleen L.O. geniet, zoo broodnoodig. De heer Slot en zoovelen met hem, die de lijst teekenden, hebben geen kinderen meer op school. Dan kan men y>'el praten, beter is het echter, de ouders er van te overtuigen, dat voor hun school gaande kinderen het beste onderwijs het geheele leven voldoening zal schenken. Als men hen dat onthoudt, terwille van een „traditie", zooals S. het noemt, doet men de jeugd te kort. Ouders met volwassen kin deren konden dat beter hen, die daar nog niet van doordrongen zijn, onder het oog brengen. Dat men in Oterleek graag de school wil behouden, kan ik mij eenigszins indenken. Afbreken heeft een schaduwzijde, doch het gaat hier slechts om pl.m. 3 K.M. afstands. Men beweert, dat de school aan den kruisweg had moeten staan, welke men in Stompetoren bouwde. Daar had men de kinderen gaarne naar toe gestuurd, nu zü echter even verder aan den Oterleeker weg staat, is men er tege*. Om de leugen, die men in O. verspreidt, als zoude ik indertijd de lijst geteekend heb ben voor den schoolbouw in Stompetorên. lach ik. Ik heb beide lijsten geweigerd, om dat het mij onverschillig was waar het ge bouw verrees en ik kan dat bewijzen ook. Verder zal ik van de vraag, welke de ge moederen thans in O. in beroering houdt over de schoolkwestie, de oplossing door het gemeentebestuur rustig afwachten. Men zal in de raadszaal het voor of tegen wel ernstig overwegen, en bij de meerderheid der stemmen heb ik altijd vrede. Met dank voor de plaatsing, L. v. d. WAL—DE BOER. Stompetoren. (Wjj gelooven, dat de zaak nu van aUe kanten bekeken is en sluiten dus de dis cussie. Red. Al km. Crt) RADIOSTORING. Mijnheer de Redacteur, Zou u zoo goed willen zijn dit stukje be treffende radiostoring nog eens een klein1' plaatsruimte te willen verleenen? Bij voor baat mijn hartelijken dank. Sedert de laatst gedane oproeping heeft de radiostoorder (omgeving Kennemer- straatweg, Emmastraat, Costerstraat) zich nog niet gemeld. Deze hinderlijke storing is zeer ongere geld, zoowel overdag, 's avonds en zelfs 15 het door mijn persoonlijk 's nachts om vier uur waargenomen. Nu is myn vermoeden, dat het haast nie uit de particuliere woningen komen kan, o het zou een experimenteerende amateur moeten zijn, met een zendinstallatie. Het is een raadsel daar er ook al eens door bekwa me vaklui naar gezocht is, doch ook zondei resultaat. Maar als wij verstoorders ons by elkaar voegen en ons wenden tot den storingdienï der P.T.T. te Den Haag, daar die de storing gratis opsporen, mits wij minstens tien hand- teekeningen inzenden bij den directeur der posterijen, die dan voor doorzending zor2 draagt. Wanneer inzender van het vorige stukje zich in verbinding wil stellen met onderge" teekende, dan is er iets te bereiken. U, mijnheer de redacteur, nogmaals myn dank voor de verleende plaatsruimte. N. J. J. Out. Kennemerstraatweg

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8