De terugvinding van Ellswoith aan de Zuidpool Een slipjacht te Zeist ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 5 Maart T936 mummw lil-' Flandin en de Vasconcellos in ernstig gesprek tijdens een pauze van de bijeenkomst der commissie van achttien te Genève Mej. K. Eilers, dochter van den bekenden kunstfotograaf, trad Woensdag te Amsterdam in het huwelijk met dr. H. J. N. Dekkers, geneesheer aan het O. L. Vrouwe gasthuis in de hoofdstad De eerste foto der redding van Ellsworth en Kenyon aan de Zuidpool. Het expeditieschip „Discovery II" in het ijs De installatie der staatscom missie van on derzoek naar paragraaf 12 van het onder- wijsbezuinigings ontwerp H. IC. H. Prinses Juliana in gezelschap van een harer Hof dames tijdens een fietstocht, die zij in de omgeving van de residentie maakte Jhr. H. IC B. Rendorp, directeur der K.N.I.L.M., (rechts) ver trok Woensdag per K.L.M.-vliegtuig naar Indië ter inspectie van het bedrijf dezer maatschappij. Links de heer H. Nieuwen- huis vertegenwoordiger der K.N.I.L.M. te Batavia, die den Heer Rendorp vergezelt. Midden de heer A. Plesman, directeur der K.L.M., die den vertrekkenden uitgeleide deed 'Xv.'W Een huis van asbest zal op de Jaarbeurs, die de volgende week te Utrecht geopend wordt, geëxposeerd worden. De opbouw der asbest-woning De Koninklijke Nederlendsche Jachtvereeniglng hield Woensdag een jaoht ia de omgeving van Zeist. Een snapshot bij het vertrek het ontzettend de Stadsgracht De auto, waarmede de vijf slachtoffers van auto-ongeluk aan het Martiniplein te Sneek in zijn gereden

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5