^Rechtszaken Jtheepstiidingen Amstecdamsdie Jbzucs m*i\ PAS OP DIE JAS! De Ossche strafzaken in hooger beroep. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. 103'/. 25 llgheid moeten worden gesteld. Bijzondere voorzieningen als een afgeschermde invoe ring der antenne zullen echter om daar aan verbonden hooge kosten van voorzie ning en de niet vaststaande afdoendheid van dit middel, niet worden geëischt. Wat de storende inrichtingen betreft worden onderscheiden: I. Apparaten, die regelmatig storen en gemakkelijk ontstoord kunnen worden. Voor deze toestellen (electrische huishou delijke toestellen) wordt voorgesteld dat zij, na een bepaalden datum, alleen ont stoord in den handel zullen mogen worden gebracht. II. Apparaten, welke niet perse behoeven te storen, doch in bepaalde gevallen sto ring kunnen veroorzaken en zonder groo- te kosten ontstoord kunnen worden. Voor gesteld wordt, deze gevallen incidenteel te behandelen en den betrokken ambtenaar te doen beoordeelen of bepaalde voorschrif ten voor de ontstoring moeten worden ge geven dan wel een verbod van het gebruik van bedoelde apparaten op bepaalde uren moet worden voorgeschreven. Het is de be doeling daarbij beroep op den minister open te laten. Wat de kosten van ontstoring ook van de onder de eerste categorie val lende, doch voor den vastgestelden datum in gebruik genomen apparaten betreft, is t voorstel om deze over den houder en de(n) luisteraar(s) te verdeelen volgens een door den betrokken ambtenaar te treffen rege ling. III. Electrische installaties, welke slechts met groote moeite en kosten storingsvrij te maken zijn (electrische tractie, hoogspan ningslijnen, groote geneeskundige installa ties, enz.) Hier zal, stelt de commissie voor, na bestudeering van elk bijzonder geval, door den minister, na het hooren van de commissie van advies, een beslissing wor den genomen. De commissie stelt tenslotte voor, dat de storingsdienst zal worden toevertrouwd aan het Staatsbedrijf der P. T. T. Het rapport van genoemde commissie zal, zoodra de zeer bewerkelijke bijlagen ge reed zjjn, voor het publiek verkrijgbaar worden gesteld. Hieromtrent zal nog een nadere mededeeling volgen. HEEMSKERK (Maart). Bevallen: P. J. de Wildtvan Duiven voorde, z. J. M. SmitImpinc, z. P. BaltusSinnege, z. P. Limmen—Slenters, d. J. CastricumPunt, d. H. v. d. Kolk—Kuyl, d. BELEEDIGIG VAN DE KONINGIN. Sjouwerman staat terecht. Wegens opzettelijke schriftelijke belee- diging van H. M. de koningin heeft voor de rechtbank te Rotterdam terechtgestaan de 8-jarige sjouwerman I. A. L., gedeti neerd. L. had zich per briefkaart tot H. M. ge richt en zich daarin zeer beleedigend uit gelaten. De telefoonjuffrouw op het post kantoor te Middelharnis, getuige M. E. Joppe, had op 9 November j.L bij de afge stempelde ochtendpost een briefkaart voor de koningin aangetroffen, waarop tal van ongepaste dingen waren vermeld. Over eenkomstig haar instructies had getuige de kaart aan den directeur van het post kantoor ter hand gesteld. Verdachte, ondervraagd door den presi dent, mr. J. G. Huyser, bekende de brief kaart eenige dagen tevoren geschreven te hebben in een logement aan de Lange Warande te Rotterdam. Hij had de kaart willen meenemen naar zijn te Den Bom mel woonachtige moeder, maar op de boot tusschen Hellevoetsluis en Middelharnis had hij haar aan een onbekende gegeven, van wie hij inlichtingen en advies over een financieele kwestie verwachtte. Verdachte ontkende de bedoeling te hebben gehad een ander de kaart te laten posten. De officier van justitie, mr. J. S. Loke, vond het feit buitengewoon ernstig en spr. zou stellig een straf eischen, die niet ver van het maximum van vijf jaar af zou zijn, indien verdachte's persoonlijkheid geen reden tot verdere bespreking noodza- keuijk maakt. De psychiater, dr. K. Penon, noemt verdachte in zijn rapport een dom me, plompe onbehouwen man, die noch achterlijk, noch slecht is, maar beinvloed door een queruleerenden broeder, tenge volge waarvan hy denkt niet altijd billijk behandeld te zijn. Het door de Prot. Christelijke reclas- seeringsvereeniging uitgebrachte rapport luidt gunstig, op grond waarvan het O. M. verdachte's veroordeeling eischte tot het ondergaan van een gevangenisstraf van een jaar, waarvan de helft voorwaardelijk met drie jaar proeftijd en toezicht. De verdediger, mr. J. Rombach, betoog de, dat de koningin niet beleedigd kon worden door verdachte's briefkaart, om dat het epistel te veel barrières moest overwinnen om in H. M.'s handen te komen. PI. concludeerde tot een ontslag van rechtsvervolging en verzocht ver dachte s onmiddellijke invrijheidstelling. Na raadkamer heeft de rechtbank od grond van vrees voor herhaling het ver zoek van den verdediger afgewezen. Uitspraak 31 dezer. Het Gerechtshof te 's-Hertogenbo«ch be gon hedenmorgen met de behandeling in appel van de Ossche Zaken, waaraan de Bossche Rechtbank onlangs haar aandacht had besteed. Het Hof had de volgende sa mensteling: president jhr. mr. E. van Meeu wen, raadsheeren mr. P. van Borstel en mr. A. van der Veen, griffier jhr. mr. X. Ver- heyen en advocaat-generaal mr. H. Mas- sink. De zaak tegen den assuradeur Snabel. Terecht stond de 43-jarige assuradeur A. Snabel uit Nijmegen, die door de rechtbank tot vijf jaren gevangenisstraf was veroor deeld wegens medeplichtigheid aan dief stal door twee of meer vereenigde personen door middel van braak, tweemaal gepleegd, en wegens heling. Hem was ten laste gelegd, dat hij P. J. de Bie (Peer), L. van den Heuvel (den Brus), A. J. Hendriks (Dikke Toon de Soep) en L. Vos (Bijs de Sijp), de daders van de in den nacht van 16 op 17 Mei 1933 in het gemeentehuis te Gassel ge pleegde inbraak, eenigen tijd tevoren in lichtingen heeft verschaft. Bovendien had hij de inbrekers naar de woning van den molenaar Huiseling te Langenboom gere den, waar zij in den nacht van 11 op 12 Januari inbraken. Hij zou 375 als zijn aandeel hebben ontvangen. De mededeelingen had hij kunnen ver strekken, doordat hij als assuradeur op de hoogte was waar voor de misdadigers buit was te behalen. Met hen kwam hij door een Osschen caféhouder in contact, toen hij vertelde in financieele moeilijkheden te zijn en de caféhouder hem den raad gaf zich met de Ossche bende te verstaan. Naar hij beweerde, had verdachte, die gunstig bekend stond, toen hij de verzeke ringen sloot, er niet aan gedacht daarvan misbruik te maken. Volgens hem had hij de inlichtingen ook niet uit zich zelf gege ven, maar dit werd door de getuigen Hen driks en Vos bestreden. De doodslag op Hartogs. De 38-jarige Ossche arbeider P. Wijnen, die door de rechtbank van moord was vrijgesproken, had zich nu voor het Hof te verantwoorden. Hem was moord, subs. doodelijke mishandeling ten laste gelegd. Het feit was in den avond van 5 Mei 1925 te Oss gepleegd en 't slachtoffer was J. L. Hartogs, bijgenaamd Jan van der Mast. Verdachte bekende in een vechtpartij met meer personen Hartogs, tegen wien hij wrok koesterde, met een mes te hebben ge stoken, zonder de bedoeling te hebben ge had hem te dooden en hij zou het ook niet gedaan hebben, als hij niet door zekeren Boeyen was aangehitst. Volgens hem had den ook Boeyen en nog een ander Hartogs eveneens gestoken. Getuige W. Brands uit Oss verklaarde, dat hij dien avond den verdachte met een mes in de hand op straat tegen kwam. Verdachte zei tegen hem: „Ik ga Jan van der Mast opzoeken, want ik moet met hem afrekenen". Even later ontmoette getuige hem in gezelschap van anderen weer. Op den Heuvel wierp verdachte zich zonder 'n woord op Hartogs, dien hij meermalen stak, daarna zei hij: „Hij heeft genoeg gehad, hy zal niet meer opstaan". De anderen hadden zich niet met da vechtpartij bemoeid, ze waren allen dron ken. De 32-jarige getuige Koosje de Bie ver klaarde echter, dat Brands en verdachte samen met Hartogs gevochten hadden. In de keuken van café de Kok had getuige Brands een mes zien schoonmaken. Later heeft Brands tegen hem ook gezegd Har togs gestoken te hebben. Getuige P. H. van Rooy verklaarde, dat hij verdachte met een mes in de hand op Hartogs had zien afgaan en later had ver dachte hem verzocht te zwijgen. Door dr. Metterop uit 's-Hertogenbosch was de sectie op het lijk verricht. Deze ver klaarde zes steekwonden te hebben gecon stateerd. Frans de Brommert. Behandeld werd de zaak tegen den 25- jarigen landbouwer F. N. van de Wetering, die hoewel hij kippendiefstallen op zijn ge weten heeft, evenmin als Wijnen tot het eigenlijke Ossche milieu behoorde. Hij moest terechtstaan wegens den roofoverval in de woning van den 72-jarigen C. van der Burgt te Veghel, gepleegd in den nacht van 6 op 7 Mei 1933. De oude man werd daarbij op den grond geworpen, waarna beddengoed op hem gestapeld werd. De in brekers Piet en Gerrit de Bie en verdachte namen een bedrag van 685 uit zijn broek zak. Voor dit feit werd de Brommert door de rechtbank tot vier jaren gevangenisstraf veroordeeld. Hij bekende met de anderen in het huis te zijn binnengedrongen maar hij wist niet wat er gebeurde. Hij kon zich niet meer herinneren of hij van der Burgt had vast gegrepen. Piet de Bie legde voor verdachte bezwa rende verklaringen af. Hierna had zich de 38-jarige P. Wijnen uit Oss te verantwoorden. Deze verdachte is door de rechtbank van den hem ten laste gelegden moord vrijgesproken. Hem was moord, subsidiair doodelijke mishan deling ten laste gelegd. Het feit was in den avond van 5 Mei 1925 te Oss gepleegd. Het slachtoffer was J. L. Hartog. Alvorens de zaak tegen P. Wijnen te be handelen, kreeg de advocaat-generaal mr. Massink het woord. Hij vroeg zich af of Wijnen hier be klaagde of verdachte moest heeten welk recht moet nu worden toegepast Het feit is immers gepleegd in 1925 nog voor het nieuwe wetboek van strafvordering in Een prima reflector en een wit achter spatbord op uw fiets baten niet als er zoo iets gebeurt I (U weet toch, dat die witte achterspatborden ook overdag verplicht rijn I) werking is getreden De Hooge Raad zal in deze zaak wel sprekers meening dee- len, dat hoewel deze zaak eenigen tyd heeft gerust de rechtsingang toch vroeger reeds is geschied, en dat dus het oude wet boek moet worden toegepast, anders komt men tot de zonderlingste consekwenties. Spr. was van conclusie, dat het rech terlijk vooronderzoek in deze zaak nietig moet worden verklaard, en dat de preven tieve hechtenis van verdachte ongeldig was. Zijn rechtsvordering tot schadever goeding wegens dien hechtenis valt onder het nieuwe recht. Het Hof besloot om in raadkamer te gaan. OUD-NOTARIS WEGENS VERDUISTERING VEROORDEELD. De rechtbank te Leeuwarden heeft heden den 66-jarigen oud-notaris A. F., vroeger te Langweer, wegens verduis tering van ruim 6000 veroordeeld tot één jaar gevangenisstraf. De eisch luidde tien maanden. Zitting van Dinsdag 17 Maart. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. In conflict met de Sierteeltcentrale. Op 11 Februari stonden de drie gebr. B. uit Hoogkarspel terecht wegens het teelen van bloembollen zonder de vereischte ver gunning van de sierteeltcentrale. Zij waren door den kantonrechter te Hoorn tot 10 boete veroordeeld, terwijl de opbrengst van de zonder vergunning geteelde bollen, ter waarde van 855 verbeurd werd ver klaard. Het was vooral hierom, dat zij in hooger beroep waren gegaan. De Officier had toen bevestiging van het vonnis van den kantonrechter geëischt, doch na het knappe pleidooi van mr. Rey uit Amster dam, die erop wees, dat het feit nog niet voltooid was, toen het recht ingreep, zoo dat PI. zoowel op formalistische als op rechtsgronden tot vrijspraak concludeerde, werd de zaak tot nader onderzoek aange houden om nog als getuige te hooren mr. v. d. Hoeven, juridisch adviseur van den regeerings-commissaris voor de uitvoering van bepalingen van de landbouwcrisiswet 1933, verklaarde, dat verdachte lydelyk verzet hadden gepleegd tegen de voor schriften van de sielteeltcentrale; een amb tenaar van de sierteeltcentrale, get. v. d. Maden las aan de hand van een rapport n aantal verklaringen voor, die deze mee ning moesten onderschrijven. Verd. hadden niet de noodige registratie-fomulieren in gevuld en niet medegewerkt. De oudste der drie gebr. B. Petrus was al leen verschenen en verklaarde, dat hy nooit verzet had gepleegd en alles had wil len doen, wat hy moest doen. Toen men bij verd. de bollen kwam rooien, kon hij dat afkoopen met 200, maar hy had die niet direct by de hand; hij verweet de betrok ken ambtenaren ondeskundigheid inzake 't opmeten, waardoor hy al meer schade had geleden. Het spreekt vanzelf, dat de getuigende ambtenaren het tegengestelde bleven be weren, waarna de uitspraak bepaald werd op Dinsdag 24 dezer. Stroopers contra jachtopzieners. De 22- en 24-jarige gebr. Sch. en de 21- jarige C. D. uit Wijk aan Zee en Duin stonden terecht, omdat zij in vereeniging zich tegen de veld wachters-jachtopzieners Beentjes te Castricum hadden verzet, toen dezen hen wilden verbaliseeren op het Noordzeestrand onder Bakkum, nadat zij in de duinen door den jachtopziener D. Bak ker gesnapt waren by het stroopen. Joh. Sch. was nog ten laste gelegd, dat hy Beentjes een klap in z'n gezicht had ge geven. Uit de verklaringen van genoemde jachtopzieners en den onverdachte getuige Jb. Groen bleek wel, dat zij inderdaad ver zet hadden gepleegd en dat er zelfs een partijtje geworsteld werd, waarbij de jacht opziener van Castricum zich tegenover de drie stroopers geplaatst zag. De Officier was over dezen ongelyken stryd dan ook niet malsch in zijn oordeel en eischte tegen ieder 6 mnd. gevangenis straf. Mr. Kamminga, pleitend voor de gebr. Sch. vroeg clementie en een voorw. ver oordeeling, desnoods een geldboete, waar op de Officier niet inging, omdat hij het 'n ernstig feit noemde. Het gezag moet wor den gehandhaafd. Uitspraak Dinsdag 24 Maart. Zedenmisdrijf. Tegen Krijn Corn. van D. kellner te Den Helder, die met gesloten deuren terecht stond wegens niet nader te noemen han delingen met minderjarigen in welke zaak dr. J. A. J. Barnhoorn als get. desk. ge hoord werd, werd door den Officier drie jaar gevangenisstraf geëischt. Een zwijntjesjager. Wegens diefstal van een rijwiel, staande voor een café aan den Kanaalweg te Den Helder, gepleegd in September 1935, werd tegen den 30-jarigen Roeland Z. te Den Helder 10 maanden gevangenisstraf ge- eischt. Zyn broer Joh. Z. had het achterwiel in ontvangst genomen en stond wegens op zettelijke heling terecht. Tegen hem werd 8 maanden gevangenisstraf geëischt. Verduistering in dienstbetrekking. Als verdacht van dit misdrijf stond te- rt!^t.dK ^"jarige Corn- Br- te Alkmaar, in Co tl de ^to-verzekeringsfirma Bode dragen vl f««Het ging over twee be- geld voor zijn bedrtif u e' Hij had het het feit. gebruikt. Hij erkende verd. op provisiebasis werkte duc 6gd' maar betrekking by t met in dienst- wüde het verdms?enle bedragenWas' «y spoedig mogelijk voldoen. Hy had w Z°° daan m de veronderstelline hJt t ge" te kunnen aanzuiveren blnnenkort De officier achtte het feit te ernstig voor een geldboete en requireerde 3 maanden gevangenisstraf. Mr. dr. Buiskool betoogde aan de hand van een arrest van den Hoogen Raad, dat hier niet van wederrechtelijke toeëigening gesproken kan worden. PI. vroeg een voor waardelijke veroordeeling. Hazardspel. De 30-jarige Mare. H. uit Haarlem had by de winkeliers Gul en Dekker te Egmond aan Zee een kastje gedeponeerd, waarmee men volgens hem met een zekere behendig heid door het inwerpen van een cent 1, 2 of 3 cent kon verdienen, die dan in den winkel besteed moesten worden. Vandaag stond hij wegens het gelegenheid geven van hazard spel terecht. De veldwachter W. ten Brug- gencate had n. a. v. ingekomen klachten der ouders de kastjes in beslag genomen. De officier betoogde, dat hier van hazard spel in den zin der wet sprake was en re quireerde 60 of 30 dagen en vroeg ver nietiging van de kastjes. Strooper in hooger beroep. De strooper Jacob Zw., die door den kantonrechter wegens strooperij met strik ken tot 20 of 15 dagen was veroordeeld, was in verzet gekomen, doch de officier vroeg bevestiging. Een tweede geval van denzelfden strooper had hetzelfde afloop. Nogmaals verduistering. Wegens verduistering in dienstbetrek king ten nadeele van de fa. H. Wilms te Wieringen tot een bedrag van ruim 2000 stond terecht de ged. D. v. d. B. van Wie- ringen, die het hem ten laste gelegde be kende. De officier wees op het ongunstig verle den van verd. en requireerde 1 jaar ge vangenisstraf. Mr. J. Belonje pleitte clementie. Uit spraak 24 Maart. Kon. Ned. Stoomboot My. Aurora 16 Maart van Aarhuis n. Kopenh. Calypso van Middl. Zee naar Rotterdam, was 16 Maart 1 uur nam. 195 mylen Z. W. van Ouessant. Crijnssen thuisreis 16 Maart nam. 10 uur te Havre; zal 17 Maart nam. 6 uur de reis voortzetten en wordt 18 Maart nam. 6 uur 20 te Amsterdam verwacht. Oberon 17 Maart van Palermo naar Ca- tania. Orpheus 16 Maart v. Cadix n. Melilla. Pluto 16 Maart v. Kopenhagen n. Gothen- burg. Poseidon van MiddL Zee naar Amsterdam pass 17 Maart v.m. 5 uur 45 Lydd. Vulcanus 16 Maart van Barcelona naar Genua. Van Rensselaer 15 Maart van Curao»„ Puerto Cabello. C"° Nereus 17 Maart van Stettin te A'dam Ulysses 17 Maart van Middl. Zee te a sterdam. Am* Amazone 16 Maart van West-Indië w York. New Ajax van Rotterdam naar Middl. 7 a» - 16 Maart Ouessant. PaM> Mij. Nederland. Poelau Bras 17 Maart van Java te A'd Johan van Oldenbarnevelt uitreis 17 m8"1' te Port Said. Maart Madoera thuisreis 16 Maart te Port Soud Marnix van St. Aldegonde thuisreis n»8" 16 Maart Perim. Holland—West-Afrika Lijn. Aludra thuisreis pass 16 Maart Las Palma Amstelkerk thuisreis 18 Maart te H verwacht. avre Halcyon Lyn. Stad Dordrecht 16 Maart van Bagnoll Stad Zaltbommel 16 Maart van Almaria Stad Haarlem 16 Maart van Vlaardingên Holland—Amerika Lyn. Drechtdyk van Rotterdam naar Paeifi Kust, 15 Maart nam. te Cristobal. C Dinteldyk 16 Maart van Rotterdam te Le« Angeles. Breedijk 14 Maart van New Orleans na», Rotterdam. ar Veendam 17 Maart van New York te Rot- terdam. Rottd. Lloyd. Djambi uitreis pass 16 Maart Perim. "f Kota Nopan thuisreis pass 16 Maart Pnmt de Galle. 'm Dempo uitreis pass 16 Maart nam. 8 uit» Sagres. Kota Radja uitreis pass 16 Maart nam. 7 Ouessant. Sibajak uitreis 16 Maart van Belawan. Mij. Oceaan. Melampus van Java naar Amsterdam 17 Maart van Port Said. Polyphemus van Amsterdam naar Java, pass. 16 Maart Perim. Memnon, van Japan naar Rotterdam pass 16 Maart Perim. Benvenue 17 Maart v. Japan te Rott. Ajax 14 Maart v. Yokohama n. Rott. JavaNew-York Lyn. City of Hankow van Java n. New-York 14 Maart van Kaapstad. Phrontis 15 Maart van Singapore a Bat. SilverJavaPacific Lyn. Mapia 15 Maart v. Pacific Kust te Durban. Tosari 15 Maart v. Colombo n. Pacific Kust Saparoea 16 Maart v. Belawn n. Caicutta. Bintang 14 Maart v. Manilla n. Pacific kust Kon. Paketvaart My. Tasman 15 Maart v. Mahe n. Sabang, Houtman 15 Maart v. Kaapstad te Batavia. Ned.-Ind. Tankstooomboot Mij. Selene 16 Maart v. Alexandrië te Port Said, Hermes 15 Maart v. Abadan te Suez. van Woensdag 18 Maart 1936. OPGAVE VAN NOORDHÜLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te 1931 1934 1934 193^ A 1930 STAATSLEENINGEN. 4 NederL 4 4 Ned.-Indiê 4 5K Duitscblaod Idem met kettingvet klaring. BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert 250 Koloniale Bank Ned Ind. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Nederl. Ford ex. 40 alst. Philips GloetL Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting Anaconda Betbleh Steel Cities Service Steel comm. U. S. Leatber ««11,1 CULTUUR MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Ned Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actiona MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr Perlak Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rul her Oostkust Serbadiadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Sloomboct Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Seoembah AMER. SPOORWEGEN. Atcbison Topeka Southern Railw. Cert Union Pacific §Noteering per 50. x) ex-coupon 4-F.xclairo PR')» 'wAUE V *Exdivicie. 1. NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) ®*2®l Kopenhagen Stockholm Oslo Mad. id Vorige koer* 987* 98"/-,» 9b5/, 96»/, 21V, 23% 113 125 51 115 407, 58 V, 223 190»/, 105% 47V, *20'% 32% 2'/ia 38% 5V. 2347, 133 111 25»/, 16 50 165 225 22C1/, 23b'/, 9'»/, 26'/. 111',* 10'% 1257, 747, 107 427, 68'/, 2 »/j« 57/ie 467, 182 194 188 441/, 10% 807, pl.m. 1.30 98'/, 98'/, 967, 96»/, 2,7. 4 52 115 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.16 25 1377,-8 10''/, 50 21J-»/:« 3 i*li 391-Vi. 5'/s 185} 6} 107 33f-»/,. 3% -'/, 397i6-t 135}-C} 106'/, 21 33|-l% 39'/,-'/, 2367, 235»/,-6 336-'/, 225 238'/, 92 207, 'l}-% HVwi 126 /5 43 225 2377,-8 238-9 8 11-V. 125i/r-l 75 105'/, 68 - 182 196 195'/, 81 11% -l 10»/,. 125V»*l 2'% 183 188| -6} 106J-.'/, 21 33%-f y/u 39} -Vm 236 16.80 238'/,l llVie-t ll-V» 126'/,-i 195-6 195»/, 194 V, 'p Voer* pCt Heden 2 pCt WISSELKOERSEN amsterdam. Vorige koers 1.46% 7 26'/, 59.08 9.70»/, 24 81 47 98 32 40 37 40 36 40 20 07'/, Koers op heden 2 uur 1.46'/, 7 26'/, 59 14 9 70'/, 24.807, 47 977» 32 40 37 40 36 40 20 12

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8