Wielerwedstrijd rond de Haarlemmermeer. Bcomplantdag te Staphorst. ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 26 Maart 1936 In volle zee. Een overzicht aan boord van het Russische motor-houttransport schip „Kosarew" dat bij de Ned. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam gebouwd werd, tijdens de proefvaart welke Woensdag op de Noordzee plaats vond Jong Staphorst aan den arbeid op den boomplantdag in de Staphorster Maten bij Meppel, welke Woensdag door de r—- - ontginningsmaatschappij „Overijsel" werd georganiseerd en waarbij ook minister mr. M. Slingenberg aanwezig was Het eerste van de twee door de |^eqtuic^en ^s deze schappij C. L. S bestelde Douglas DC- overgevlogen week op Schiphol afgeleverd en naar .De Bataaf" organiseerde Woensdag ter gelegenheid van haar 12Vj-jarig bestaan een jubileum-wegwe 'sirijd rond de Haarlemmer meer voor onafhankelijken en amateurs. Een foto even na den start In den bouw van de „Prinsendam" bij de Rottei damsche Droogdok Maatschappij begint reeds eenige teekening te komen. Een over zicht van het werk Tholen en Van Lier lieten zich bij hun terugkeer uit Indië op het station te Amsterdam niet onbetuigd v' 4- V' V Vê: v'"\ Een detachement aanvullingstroepen der koloniale reserve is Woensdag met het s.s. „Johan de Witt" uit Amsterdam naar Ned. Oost Indië vertrokken. Een laatst vaarwel voor het vertrek De Engelsche gezant, sir Hubert Montgomery, bracht Woensdagmiddag ee#« bezoek aan de tentoonstelling van Zuid Afrikaansche producten in het Carlton hotel te Amsterdam. Een foto tijdens de bezichtiging De .L. Z. 129" en de .Graf Zeppelin" heb ben deze week gezamenlijk een tocht ge maakt. De lucht reuzen boven Friedrichshafen v 7'x :i7 '7-V Df Regensburger Singknaben tijdens een repetitie te Amster dam voor de uitvoering in het Concertgebouw

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5