Buitenlandsche militaire attarh^'s te Amersfoort. ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 4 April 1936 De inschrijving voor de Sumatra-tabak ging Vrijdag in gebouw Frascati ie Amsterdam met de traditioneele drukte gepaard £■'- De Duitsche Alpenstraatweg tusschen Wegscheid en Mauthausel-Zwing is over een lengte van ongeveer 8 K.M. voor het verkeer opengesteld. Een interessant detail van dezen nieuwen verkeersweg Te paard begeleidde de -City Marshall" van Londen den Lord Mayor der stad naar Buckingham Palace voor de aanbieding der gelukwenschen aan den Koning bij diens troonsbestijging Een aantal buitenlandsche militaire attaché s uit Engeland, Frankrijk en België bezochten Vrijdagmiddag de militaire Rijschool te Amersfoort, waarbij de verrichtingen met belangstelling werden gade geslagen De heer Fabius is Vrijdag ge ïnstalleerd als burgemeester van Oost-Kapelle, bij welke gelegenheid de nieuwe bur gemeester en zijn echtgenoote door de leden der landelijke rijvereeniging aldaar feestelijk werden ingehaald -• De wervelwind in den streek van Ingelmunster richtte groote schade aan. Een der huizen, die geheel vernield werden Tot directeur-generaal, hoofd van de afdeeling Volksgezondheid aan het Departement van Sociale Zaken zal benoemd worden dr. C. v. d. Berg, De nieuwe commissaris der Koningin in de provincie Limburg, mr. dr. W. G. A. van Sonsbeeck, bracht Vrijdag een on-officieel bezoek aan het Gouvernement te Maastricht. De nieuwe gouverneur bij het verlaten van het Gouvernementsgebouw

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5