Kleurenweelde in de bloembollenstreek. Bijenmarkt te Tiel. ALKMAARSCHE COURANT-van Vrijdag 10 April 1934 De bloembollen komen in kleur en de bloembollenstreek verwacht bij gunstig weer gedurende de Paaschdagen druk bezoek. De jeugd geniet reeds van de heerlijke geuren De nieuwbenoemde gouverneur van Curagao, de heer G. J. J. Wouters, heeft Donderdag afscheid genomen als burgemeester van Eibergen en hierbij zijn ambtsketen aan den loco-burgemeester, den heer C. Th. Beijer, overgedragen Op den Westzeedijk te Rotterdam is Donderdag een motorrijwiel der politie bij de achtervolging van een auto in botsing gekomen met een andere auto, waarbij een agent gedood werd. Het onderzoek op de plaats van het ongeluk Flandin bij zijn aankomst te Genève ter bijwoning van de zitting der Commissie van Dertien Jong geleerd oud gedaan. Op de terreinen achter .Ockenburg" heeft de Haagsche Jeugd-luchtvaartclub demonstraties gegeven met vliegtuig modellen. De start der miniatuur vliegtuigen De Hertog en de Hertogin van Kent bij aankomst te Bel grado ter bijwoning van den doop der jongste dochter van Prins Paul en Prinses Olga van Joego Slavië Dertig personen werden gedood en 56 gewond bij de dynamiet- ontploffing te Tultenamgo in Mexico. Een detail van de ernstige verwoesting, welke door de explosie werd aangericht V v.' -A U"y 'b Aan enthousiasme ontbrak het den supporters Donderdag niet bij de jaar- lijksche wedstrijden tusschen Adelbor sten en Cadetten op Te Werve te Riiswiik De afdeeling Tiel en Omstreken van den Ned. Imkersbond hield Don derdag haar voorjaars-bijenmarkt, waarvoor uit deskundige kringen veel belangstelling bestond en00[„|d„hliwïliÜier va".LandbSuw en Vlsscherlj mr. dr. L. N. Deckers, is Donderdag de voorjaarsbloemen- w entoonstelling .Prima Vera welke wordt gehouden op het voormalig Nenijto-terrein te Rotterdam, officieel geopend

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5