Opgravingen in de Wieringermeer. Ernstige brand te Venio. ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 15 April 1936 Flandin en Eden tezamen voor hun vertrek uit Genève naar huis Te Assen had Dinsdag de overdracht plaats van het commando van het 1ste regiment infanterie aldaar. Links de scheidende commandant, luit.-kol. H. J. van L.mbeek rechts de nieuwe commandant, luit.-kol. P. L. R. van der Uritt Door tot nu toe onbekende oorzaak brandden Dinsdagmorgen te Venlo de loodsen en de opslagplaatsen van d» Coöp. Venlosche Veilingvereeniging, waarin duizenden veilingskisten lagen opgeslagen, tot op den gro De Grieksche premier Demertzis, die plotseling is overleden Op verschillende plaatsen in de nog onontgonnen Wieringermeerpolder worden oude schepen opgegraven, welke van vele jaren terug dateeren. Een der opgegraven wrakstukken, waaromheen de schelpen nog verspreid liggen Het stoffelijk overschot van den Duitschen gezant te Londen, Von Hoesch, op gebaard in het gebouw der Duitsche ambassade te Londen In de Ridderzaal te den Haag had Dinsdag door vice-admiraal J. de Graaff de prijsuitreiking plaats voor de modellen van den nieuwen kruiser .De Ruyter". Mevr. Warnsinck neemt namens haar 12-jarigen zoon den eersten prijs in ontvangst De bekende film-acteur Douglas Fairbanks arriveerde Dinsdag met een speciaal vliegtuig, waarmede hij vanuit de lucht de bloembollenvelden bezichtigd had, vanuit Rotterdam op Schiphol. Douglas Fairbanks bij zijn aankomst op Schiphol MmmmMmmmmmmmmmKw»? De Engelschen scoren hun eerste goal tijdens den internationalen hockey wedstrijd Engeland Nederland te Folkestone

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5