Een droeve plechtigheid te Op de begraafplaats Vredehofte Tilburg had Woensdag de begrafenis plaats van de drie meisjes, die bij het auto-ongeluk te Heesch om het leven kwamen Amerika. Het gevaarte aan de landingsmast te Rio de Janeiro tm ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 16 April 1936 Bij het uitdragen van het stoffelijk overschot van baron Von Hoesch, den Duitschen gezant te Londen, dat via Dover met een Engelschen torpedoboot naar Duitsch- land wordt overgebracht, waren talrijke Engelsche autoriteiten o.a, Sir Simon (x) en Lord Eden (xx) aanwezig De bekende wielrenner Jan Pijnenburg hield Woens dag in zijn woonplaats Tilburg receptie ter gelegen heid van zijn 12l'«-jarig wielrennersjubileum, waarbij vele bekenden uit de sportwereld hem kwamen ge- lukwenschen Generaal Schweissgut en admiraal Abrial, bij hun vertrek uit Parijs naar de vergadering der generale staven van Engeland, Frankrijk, België en Italië te Londen De politie speurt naar ongenoode gasten. Een aardig snapshot van een kleinen imitatie-politieagent op de Tilburgsche voorjaarsbijenmarkt, die Woensdag werd gehouden Bij het station Woerden zijn Woensdag van den trein Utrecht den Haag acht wagons ontspoord. De materieele schade was aanzienlijk Dr. A. van Schelven, lid der Ned. Roode Kruis-ambulance in Abessynië, is Woensdag te Arnhem teruggekeerd, waar hij verwelkomd werd door den heer B. W. de Canter, bestuurslid van bet Ned. Roode Kruis H. M. de Koningin bezichtigt een glazen broeikas op de tentoonstel ling Prima Vera te Rotterdam Het bestuur der tentoonstelling Prima Vera te Rotterdam wordt aan H. M. de Koningin, die de expositie Woens dag bezocht, voorgesteld. Naast H. M. de burgemeester van Rotterdam, mr. P. Droogleever Fortuyn

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5