'W' - van wijlen jhr. mr. Ch. J. M. RUys de Beerenbrouck. De begrafenis van wijlen jhr. mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck ie Vierakker. Een overzicht van de plechtigheid op het kerkhof AIKMAARSCHE COURANT var. Woensdag 22 April 1934 ipiiigÉ •,x": De ministers volgen het stoffelijk overschot van wijlen jhr. mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck. - V.r.n.l.t te beginnen met den vierden persoon: de ministers Colijn, Oud, Slotemaker de Bruïne, Van Schalk, De Wilde, Slingenberg, Van Lidth de Jeude, Deckers en Gelissen H. K. H. Prinses Juliana heeft Dinsdag te Almelo de opening der tentoonstelling van werkstukken, vervaardigd op de ontwikkelings- en ontspanningscursussen van het plaatselijke crisis-comité bijgewoond. De Prinses bij aankomst aan de Groote Sociëteit, waar de tentoonstelling gehouden wordt De Ijzeren damwanden welke dienst bouw van de Mariniersbrug te Amsterdam, worden thans door een duiker bij den bodem afgebrand. Het moment waarop de duiker, met een steekvlam gewapend, onder water afdaalt Dr. W. Keesing, voorzitter der Jootf- scbe Invalide, tijdens zijn rede bij de herdenking van het zilveren jubileer* der Joodsche Invalide te Amsterdam De heer Jb. Go vers te Stom petoren in de Schermeer bezit een schaap van zeven jaar oud, dat reeds vijf maal zijn eigenaar verblijdde met 3 lam meren. Dit jaar is de ooievaar nog goedgeefscher geweest, er zijn 4 na komelingen geboren, iets wat voor een schaap zeer zeldzaam is. Hierboven de gelukkige moeder met haar vierling, een mooie lentekiek De verjaardag van Adolf Hitier werd te Berlijn gevierd met een legerparade, waarbij de gemotoriseerde afdeelingen een groote plaats innamen Bij de adelborsten op het Instituut der Kon. Marine te Willemsoord had Dinsdag de senaatsoverdracht plaats. De commandant van het instituut, kapt.-luitenant ter zee, C. van Asbeck, draagt het vaandel over aan den nieuwen senaat President Lebrun bracht deze week een bezoek aan de .Salon Nautique" te Parijs en nam er de verrichtingen van het vliegtuigmoederschip-miniatuur „Béarn" in oogenschouw Door het invullen van formulieren kon men naar de opbrengst van de crisis- collecte, welke Dinsdag te Rotterdam gehouden werd, raden

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5