Amstetdamsche ïBeucs 'ProMMfiaaf 'tlieuws JladiottieuMS JCedk éi Scfiaol Stad en Omgeving. zuidscharwoude warmenhuizen oude niedorp noordscharwoude heiloo grootschermer ir'" 3% ting der bus defect was. D. en V. zyn toen in hun angst uit de achterdeur gespron gen, terwijl de bus in volle vaart was, ten. gevolge waarvan D. zoo zwaar gewond werd, dat hij spoedig overleed en V. in ernstigen toestand naar het algemeen zie kenhuis te Almelo werd vervoerd. Hieruit is hy onlangs wel ontslagen, doch meteen naar Deventer vervoerd, daar zyn geestvermogens gekrenkt zyn. D. was kostwinner voor zyn ouden vader, V. was weduwnaar en had voor twee kinde ren te zorgen. De gevolgen van de misplaat ste grap waren dus wel zeer noodlottig. H. werd ten laste gelegd, dat hij zeer roekeloos met de bus, waarin 17 tewerk- gestelden by de werkverschaffing werden vervoerd, heeft gereden, door telkens op zettelijk van den eenen kant van den weg naar den anderen kant te slingeren terwijl hy voorts onweersproken heeft gelaten het misleidende geroep, dat de stuur-inrichting defect was, tengevolge waarvan bovenge noemd ongeluk geschiedde. De behandeling ter terechtzitting had een sensationeel verloop. Als getuige werd o.a. gehoord de neef van het slachtoffer Vene. berg, die den chauffeur zou hebben aange zet om te gaan slingeren met de bus, zoo als beklaagde H. en een andere getuige ver klaarden. De neef, v. V., ontkende dit, waarna hy als verdacht van meineed werd ingesloten in het huis van bewaring. De behandeling der zaak werd hierop ge schorst. HET ACHTERHOUDEN VAN BRIEVEN OP ADVERTENTIES. De Hooge Raad heeft heden arrest ge wezen in de procedure tusschen den makelaar B. te Rotterdam en het „Rotter- damsch Nieuwsblad". Het Nieuwsblad heeft zoo men zich herinnert brieven achtergehouden, welke de heer B. aan ad verteerders schreef. Het Nieuwsblad deed dit omdat de heer B. zyn bemiddelings bureau aanbood, in welke handeling een daad van concurrentie werd gezien. De heer Bos stelde de onrechtmatige daad en eischte schadevergoeding. De rechtbank te Rotterdam zoowel als het Hof te 's-Gravenhage hebben de vordering afgewezen, waarop de heer B. in cassatie ging. De Hooge Raad heeft overwogen dat het Hof aan artikel 596 van het burgerlijk wet boek een juiste toepassing heeft gegeven door uit de feiten ;.f te leiden, dat, zoodra brieven in de feitelijke macht van het Nieuwsblad waren gekomen, de adver teerders door middel van het Nieuwsblad het bezit daarvan verkregen. Voorts heeft het college overwogen, dat de bewering van eischer, dat het niet doorzenden van brieven aan adverteerders geschiedde zonder dat het Nieuwsblad bij deze handelwijze eenig reel belang had, te voren in dit geding niet is te berde ge bracht en dat zulks niet met vrucht in cassatie kan geschieden. De Hooge Raad heeft ten slotte onaan vaardbaar geacht de stelling, dat op grond van het enkele feit, dat B. belang had bij het onverwijld doorzenden van zijn brie ven, het niet doorzenden daarvan een on rechtmatige nalatigheid jegens B. zou op leveren. Op deze gronden is het cassatieberoep verworpen. HET CONFLICT BIOSCOOPBOND—BUMA. Het beslag opgeheven. De president van de rechtbank, mr. J. W. Huysinga, heeft vanmorgen uitspraak gedaan in het kort geding tusschen den Bioscoopbond als eischer en het Buma als gedaagde. Het Buma heeft zooals men weet beslag gelegd op een derde van de recette van de geluidsfilm „Savoy-hotel 207". De film wordt in het Rembrandt-theater ver toont en het Buma meende aanspraak te kunnen maken op Auteursrechten van de in de film ten gehoore gebrachte muziek, welke is gecomponeerd door Walther Gro- nostay. Het Buma stelt zich op het standpunt, dat voor muziek ineen geluidsfilm op de zelfde wijze Auteursrecht moet worden betaald als voor muziek, die in een restaurant of café ten gehoore wordt ge bracht. In kort geding eischte de Bioscoopbond opheffing van het gelegde beslag. Beslag opgeheven. De president was van oordeel, dat het beslag niet zal kunnen worden gehandhaafd, zoodat hij de opheffing hiervan beval. Het vonnis stelde hij echter niet uitvoerbaar bij voorraad, om de gelegenheid te geven deze zaak in hooger beroep nader te doen uit maken. De president heeft o. m. het volgende overwogen: In art- 28 van de Auteurswet is het spe ciale recht tot inbeslagneming vastgelegd en dat beslag is onafhankelijk van het be- denVëlcht! schadeloosstelling mag wor- be?oerdgereTen%Vnan het ^Slag is moeilijk te renehtmat f ah i „afhankelijk van de J d van het beslag. Betreffende deze rechtmatigheid over woog de president, dat partijen het niet eens zyn over de juiste rechten van het Buma. ,Er is zeer veel onduidelijks geble ven in de positie tusschen het Ufa en den componist en tusschen het Buma en den componist, zoodat onder deze omstandig heden, ook in verband met het feit, dat over de rechtspositie van componisten tegenover geluidsfilms nog processen aan hangig zyn, het beslag niet kan worden gehandhaafd, weshalve het dient te wor den opgeheven. O dacht Immers, dat o nog bast yOór dte and ara auto kat kruispunt los posiaareal Mssr laags dan wag mout a dat niet „don- kan", u mout 't Tak ar watanl De Coöp. „Nieuw Leven" vergaderde Woensdagavond ten locale van den heer P. Kramer. De voorzitter, de heer S. Kracer, riep allen een hartelijk welkom toe. Uit het jaarverslag memoreeren wij het volgende: Als gevolg van een bespreking met de heeren K. de Boer van den Coöp. Bond en andersloot van de Handelskamer houden Mde commissarissen nu maandelijks con trole. De bakkerij is verbouwd, terwijl een nieuwe stalen oven in bedrijf is gesteld De omzet van de bakkerij bedroeg 8590.30, van de winkel 36384.42, ter wijl 3776.45 aan brandstoffen werd om gezet. Het ledental per 28 Dec. bedroeg 212. De balans gaf aan in ontvangsten cn uitgaven 50.261.81% met een netto over schot van 3878.87K. Besloten werd het dividend als volgt vast te stellen n.1. 6 pet voor de bakkerij en 2 pet. voor den winkel alsmede 5 pet. voor het brandstoffenver bruik. Het bestuur stelde voor om 50 pet van het dividend uit te betalen aan hen die hun aandeel nog niet hebben volge stort. Aldus werd besloten. Bij de gehouden bestuursverkiezing werden herkozen de heeren J. de Jong en E. Biersteker met resp. 67 en 53 stemmen. Op de heeren Jb. de Vries en J. v. d. Abeele als tegencandidaten resp. 34 en 26 stemmen. Bij enkele candidaatstelling werd als commissaris herkozen de heer J. Vink. In de commissie voor het nazien van de volgende balans werden herkozen de hee ren H. Bakker, A. Nouwen en J. Zeeman, Vergadering L. T. B. afd. Warmenhuizen. Woensdagavond hield in de zaal van den heer G. J. Mosch deze afdeeling een vergadering onder voorzitterschap van den heer W. Deker. Behandeling agenda voor de Algem, Vergadering der Centrale Veilingsver- eeniging. De vergadering ging, wat betreft de in gediende voorstellen, accoord met de praeadviezen van het Centraal Bestuur. Op de rekening en verantwoording van den penningmeester en de ingediende be grooting werden geen op- of aanmerkin ge:i ingediend. De geestelijke adviseur hield hierna een korte inleiding over het doel en werkpro gram van de „Katholieke actie". Verkiezing van een lid van het Centraal bestuur der veiling; aftredend de heer W. Dekker herkiesbaar). Met algemeene stem men is de heer Dekker herkozen 'tot lid. Rondvraag. De heer K. Mosch stelde de vraag of het waar is, dat contract-kool voor 15 Mei a.s. opgegeven moet .-worden. De voorzitter bevestigde dit, en deelde mede, dat dit een voorschrift is van de Ned, Groenten- en Fruitcentrale te Den Haag. Op een desbetreffende vraag deelde de voorzitter mede, dat de jaarlijksche boete processie naar Heiloo gehouden zal worden in Mei en September a.s. Hierna volgde sluiting. Wanneer gij juist vandaag iets nieuws hebt aangekregen Waarom dan toch dit nieuws tot Zaterdag verzwegen? Bal-masqué bij Feijs. Een buitengewoon mooi en druk be zocht bal werd Zondagavond bij Feijs ge houden. Het aantal deelnemers bedroeg 80. Er was voor veel prijzen gezorgd. De uitslagen luiden als volgt: lste ooie dame: Corry Rootjes, hartevrouw, bonbonstel als prys; 2e mooie dame: Wies de Wit; Volendammertje, tasch als prijs; lste mooiste paar: M. Kriller en G. Ens, Spaansche dans, ieder een schemerlampje; 2e mooiste paar: Jansje Heinis en G. Kooy, danspaar, ieder een schildery; lste origineelste dame: Geertje Vis, Sprok- kelvrouwtje, borstelhanger; 2e origineelste dame: Gerie Fijma, marketentster, lepeltje; 3e origineelste dame: Geesje Koopmans en Greta de Wit, grootmoeder, kan als prijs; 4e origineelste dame: Rie Meereboer, pierette, thermometer0; lste origineelste heer: J. Kaas, eet meer fruit, schrijfmap; 2e Maria Stipperiaan, sneeuwman, aschbak, 3e K. Vormer, versch kadetje, portefeuille; 4e Jo Doorn, Tyl Uilenspiegel, portemonnaie; lste origineele groep: B. Klaver, C. v. Zoonen, J. Kind en K. Blokker, hengelclub, taart als prijs; 2e Nel Leek, mevr. Kaas, Ne- lie Kromhout, Alie Appelboom, Ma de Beurs, D. Kelder en M. Koopmans, kermis reizigers, doos met advocaat; lste origineel paar: Corry G/iot, Alie Hollenberg en C. Koning, regeeringskoe, taart; 2e D. Biersteker en C. Hollenberg, zi geuners, courantenhanger en sigarendoos; 3e KI. Blokker en C. de Wit, zwervers, 2 schil deryen. Alle deelnemers kregen een plaat van Shirley Temple als prys. De muziek werd verzorgd door de Rembeler Serenaders uit Alkmaar. De Avereen. JASSTSSt a£ht®r de geref. kerk. D<f voorzitter de heer P. F. Slot, opende de vergadèring 1 en het lezen na het zingen van Ps. 123 van Rom. 13 1—7. De heer F. van Dijk bracht verslag uit van de kamerkieskring-vergadering. Een nieuw inleiding rooster werd opge maakt, waarvoor zich verschillende leden opgaven. De heer H. Reek hield hierna een inleiding over „Het Gezag" op welke le zing een drukke bespreking volgde. Hierna werd met dankzegging gesloten. Holl. Mij. van Landbouw, De afd. Heiloo en Omstreken van de Holl. My. van Landbouw hield Dinsdag avond jaarvergadering in café Roozing. By ontstentenis van den voorzitter opende de vice-voorzitter H. Bakker Hzn., die con stateerde dat de algemeene toestand voor den landbouw nog ver van gunstig is. Spr. sprak de hoop uit, dat er spoedig verande ring mag intreden. De heer P. v. d. Molen deed rekening en verantwoording. De ontvangsten waren 693.64, de uitgaven 734.30, nadeelig saldo 40.66. De totale schuld is f 52,90, waartegen vorderingen van 86. Het ledental bedroeg 50. Daarna kwam aan de orde de beschry vingsbrief voor de vergadering op 13 Mei te Amsterdam. De heer Zeeman is slecht te spreken over de hoge salarissen, die zich allerminst aan passen by den tyd. Daarom is spr. er ook voor o mhet voorstel-Putten te steunen, die verlaging wil en geen bijbaantjes van crisis instellingen, zooals thans door hoofdbe stuursleden worden waargenomen. Alle leden steunden het voorstel-Putten. Tot af gevaardigden die vry mandaat kregen werden gekozen de heeren J. Zweed en J. Kant. Besloten werd om geen rente uit te keeren van de 2 pet. obligatieleening en evenmin om aandeelen uit te loten. De heer Maas Geesteranus deelde op verzoek van den heer Zweed mede, dat zy, die 30 hebben gestort voor onderzoek of het P. W, B. het water aan de bodem onttrekt, hun geld terug kry'gen. Zeer breedvoerig werd deze kwestie onttrekking van water uit den bodem en daardoor gedeeltelijk waar deloze bedrijven besproken, doch niemand scheen iets positiefs te weten. Daarna rondvraag, die weinig opleverde, en sluiting. Opbrengst collecte De Emmabloemcollecte heeft in de ge meente Zuid- en Noordschermer 25 opge bracht, het vorig jaar 21.68. EEN ZENDERTJE IN EEN HOOGEN HOED. Personen op straat geïnterviewd. De radiomedewerker van de „Daily He rald" te Londen, maakt melding van het laatste snufje op radio-gebied, een minia tuur-zendstation, dat verborgen is in een on schuldig uitzienden hoogen hoed. George Hicks, de populaire omroeper van de Natio nal Broadcasting Corp. heeft men onlangs met een dame en heer zien flaneeren langs Park Avenue. Voortdurend waren zy in gesprek en ieder woord werd per radio verspreid. Het eigen' aardige aan den hoed is een vreemdsoortig garneersel aan een zijde, zoomede een klein stokje. De zender, met drie zoogenaamde acorn-tubes, werkte op een golflengte van M. en weegt betrekkelijk weinig. Het verspreidingsgebied van deze wande lende radiostations is ongeveer een K.M. en een speciale wagen bevindt zich binnen de zen afstand van den drager van den hoed. Daar worden de mededeelingen opgevangen en heruitgezonden naar Radio City, vanwaar de uitzending voor het publiek geschiedt. De omroepers in de Ver. Staten schieten op straat willekeurig voorbijgangers aan, die men naar hun meening over een of an dere kwestie vraagt. Elders durft men dat nog niet aan. Er is misschien wat voor te zeggen. MARANATHA-CONFERENTIE. Volgende week Dinsdag, Woensdag en Donderdag wordt te Utrecht een Marana- tha Conferentie gehouden met als hoofd thema: „De Maranatha boodschap en haar beteekenis voor de huidige wereldhistorie". Verschillende Evang. predikanten en ge meenten uit ons land zullen daar afgevaar digd zijn en het woord voeren. Ds. Ruys van hier hoopt daar de onderwerpen te be handelen: „Taak van de geloovigen in de wereldcrisis"; „Bereid om te dienen" en „De oplossing der crisis in 't licht van Jezus komst voor de wereld". De verschillende conferenties en huishoudelijke vergaderin gen staan onder leiding van ds. H. Siegers. OUDERAVOND TE ST. MAARTENSBRUG. Maandagavond werd onder leiding van het Hoofd der o. 1. school, den heer J. Leeu wen, een ouderavond gehouden. (De voor zitter der oudercommissie, de heer Keuris, was wegens ziekte verhinderd.) Na de opening der bijeenkomst vond een verkiezing plaats van drie leden der ouder commissie wegens periodieke aftreding van mevr. Hooglandde Graaf en de heeren A. de Haan en J. Keuris. De heeren De Haan en Keuris werden bij acclamatie herkozen. Mevr. Hooglandde Graaf stelde zich niet herkiesbaar. In haar plaats werd gekozen mevr. wed. S. Kossen. Vervolgens werd mevr. wed. Kossen voornoemd gekozen tot lid van de school feestcommissie. De rekening en verantwoording van het Sint-Nicolaasfeest werd gecontroleerd en in orde bevonden door de heeren W. Brouwer en P. Grin. Vastgesteld werd een voorloopig schema voor de aanstaande schoolreisjes. De ouders werden voorts in de gelegen heid gesteld het schriftelijk werk en de handwerken der leerlingen te bezichigen, waarvan gaarne gebruik werd gemaakt. Uitvoerig werd besproken een voorstel van den voorzitter Keuris om dit jaar voor seeJen Z g' Floralia te organi- oudercommissie. laten aan de Nadat de heer A "Roii voorgedragen uit het boek £5*» had Anne de Vries, werd de bijeenkomt 7*° den heer Leeuwen gesloten. r DISTRICTSARBEIDSBEURS. Doelenstraat 30, Tel. 4395. De directeur van bovengenoemd bureau deelt mede, dat heden staan ingeschreven: groep bouwvakken: 1 bouwkundige, opz.-teekenaars, 1 waterbouwkundige, 3 glas in loodzetters, 1 glazenwasscher, 1 steenbik ker, 2 steenhouwers, 3 stratenmakers, stratenm.-opperlieden, 1 stuc.-opperman, 1 tegelzetter, 7 betonwerkers, 41 opperlieden, 23 stucadoors, 44 metselaars, 14 voegers, 29 schilders, 113 grondwerkers, 78 timmerlie den; groep metaalindustrie: 1 autog. lasscher, 14 bankwerkers, 3 blikslagers, 1 carrosserie bouwer, 1 constructiewerker, 15 electriciens, 3 fitters, 1 fraiser, 2 instrumentmakers, kernmakers, 2 ketelmakers, 7 klinkers, 16 loodgieters, 2 lynwerkers, 6 machinisten, machineteekenaars, 9 metaaldraaiers, 1 me- taalvijler, 2 metaalslijpers, 16 monteurs, 3 orgelmakers, 2 plaatwerkers, 2 rijwielher stellers, 1 rijwiellaker, 6 scheepsbouwers, 1 scheepstimmerman, 1 scheepswerktuigkun- dige, 11 smeden, 14 stokers, 1 tandtechni- ker, 1 tegenhouder, 1 voorslaander, 2 vuur werkers, 2 wagenmakers, 1 werktuigbouw kundige, 12 ijzerwerkers, 1 zandbereider; groep voedings- en genotmiddelen: 59 si garenmakers, 4 sorteerders, 1 kistenplakker, 1 stripper, 4 tabaksbewerkers, 9 slagers, 2 koks, 7 chocoladebewerkers, 1 suikerbakker, 1 off. choc. dragist, 16 bakkers, 2 bierbot- telaars, 2 zuivelbereiders; groep verkeerswezen: 59 chauffeurs, 8 koetsiers, 5 motorschippers, 21 pakhuis knechts, 20 magazijnbedienden, 6 kellners, 1 hotelknecht, 2 loopknechten; groep houtbewerking: 23 meubelmakers, 8 stoffeerders, 10 mach. houtbewerkers, 2 kistenmakers, 2 borstelmakers, 1 beitser, 1 beeldhouwer, 1 kuiper; groep boek- en steendrukkerijen: 7 letter zetters, 4 drukkers, 8 boekbinders; groep handel: 18 vertegenwoordigers, 4 winkelbedienden, 1 colporteur; groep landbouwbedrijven: 12 tuinlieden, 22 boerenarbeiders, 3 bloemisten; overige beroepen: 4 wasschers, 1 kleerma ker, 2 rietwerkers, 7 schoenmakers, 1 por tierhuisknecht, 1 verfbereider, 1 kalkbran der, 2 huidenzouters, 5 incasseerders, 6 zak- kenstoppers, 2 secretarie-ambtenaren, 1 on derwijzer, 1 klompenschilder, 1 cartonnage- bewerker, 1 papierbewerker, 22 kantoorbe dienden, 2 administrateurs, 2 boekhouders, 1 controleur; gedeeltelijk werkloos: metaalindustrie 39, tabaksindustrie 9, overige beroepen 7; jeugdige werkzoekenden beneden 18 jaar in diverse beroepen: 30; vrouwelijk personeel: 5 kanto^^TT- 4 verkoopsters, 1 huishoudster. 7 worw 3 dagmeisjes, 2 dienstboden. «ters, Alkmaar, 25 April 1936. De directeur voornoemd v' d- HEUVEL OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHE»» LANGESTRAAT 85. Nieuwe aanwinsten; Hjst io. Geschiedenis der letterkunde 890 D 64s Donker, A. De schichtige p„ gasus; critiek der Po£*; omstreeks 1930. 1932 n «S ~°nfcer' A' De schichtige P- 810 G 33 Geschenk. 1936. Rondom h* boek. Pltn. (g 810 R 10 Raaf, K. H. de., en J Griess. Zeven eeuwen; st'roo-' £!n?9e3nien gestalten; 2e herz. Gedichten. 81 ls S 83g Steen, E. van der. Gem.n- de berichten. ^eng- 811 S 95 Stuiveling, G. Elementen 811 S 95v Stuiveling, G. Verzen nu. van Oorspronkelijke Ned. romans. A 32.9 rond Ca- 14.3 12o I 85ano R 17.8 R 53.1 t Y 85.5 G 96.2 Anders, P. Storm milla. Campert, J. Wier. Eckeren, G. van. De ooeen m den spiegel. gCn m Ivans. Anoniem. Randwijk, H. Af. van. Bur gers in nood. Ritter-Landré, C. N. De vijf en de inbraak. IJsselsteyn, Af. S. De ver borgen weg. In het Ned. vert. romans. eeuwig en Gulbranssen, T. En zingen de bosschen. Jacob, H. E. Jacqueline haar Japanners. Lagerlöf, Selma. De banne ling. Löhondorff, E .F. Bloemen- hel aan den Jacinto. Mauriac, F. De onverlos baren. Sabatini, R. Historische nach ten van verschrikking; ver halen. Sjolochom, Af. Nieuw land onder den ploeg. Undset, Sigrid. Elf jaar. Wallace, E. Als een meisje detective wordt... Wallace, E. De blauwe hand. Wallace, E. De man van het Carlton hoteL Zola, E. Germinal; vert. door C. en M. Scharten-Antink. t beteekent christelijk. J 12j L 13.5b L 69.2 M 34.2o S lOhn S64 8n U 63 ej W 18.9a W 18.9b W 18.9mc Z 36.5 r— van Donderdag 30 April 1936. OPGAVE VAN NOORDIIOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te v orige koers STAATSLEENINGEN. 4 Nederi. 1934 98% 4 Ned-lndië 1934 1 96%, 5)4 Duitschland 1930 20% Idem met verklaring 21% BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank 115% Handel Mpij. Cert. 250 122% Koloniale Bank1 447, Ned. Ind. Handelsbank. 104V'j Rotterd. Bank 104% INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie 22% v. Berkels Patent pl.m. 1.80 98% 20Vi 21% 1201/s pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 96%. pl.m. 2.15 120% Calvé Delft Cei Nederi. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. DL-i'ak rvi0,l/» Philips Ou 25% SbeU Uniongi/4 lide Water 9". RUBBERS. Amsterd, Rubber110 P,eU Ba' Rubber 6/7/,, Hessa Rubber 901/s Oostkust 423/4 55% 202 1/0% 103%6 41% §19% 2% 2% 20»/,» 35'/,» 3% 211 114% 99% 20% 11.50 152 216 220 239% 84% 55% 168J-9J 169*-70 10-7t 103% J 103%-| 19»% -i 27% 2"/i« 19%-% 3 110 96 19%-l 27%-Vs 2 %-! 19%-f 33% 19%-% 27%-% 2%-J 19u/i«*Ï 33%-4 170-% 102% 19%„ 27%-9 2%-J 19%-% 34-% 237%.8 84% 9% 9g-Vw U0%-1 237%-8 238-9% 239%-Vi 9j.y» 9%-% 9H/i« 110i-l2i 65 Serbadjadi I J J 58 Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon, Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah i I I I AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw, Cert Union Pacific gNoteering per 50. x) ex-coupon fExclaim. PROLONGATIE vorige koers WISSELKOERSEN AMSTEKUAM. NIET OFFICIEEL. New-York Londen 1 Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Kopenhagen Stockholm 1% 1% 1% 15/« 1% 38% 168 195% 188 41% 1"% 8% 72 D/s 38-7 37% 16%-% 72 197-8 199 16%-ï 16% 9J-Vw 111-12 64-5 1% 37 199 l6|-% 1% pCt. Heden 1% pCt •Exdividend. Vorige koers 1.47% 7.27% 59.23 9.70% 24.90% 48.00 32.47% 37 47% 36 52% 20,12% Koers op heden 2 uur »'47% 7.28 59 22 9.70% 24 91 47 80 32.55 37 55 36 60 20.15

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 12