J. B. KOSTER Aqwida berichten ffiucqedijke Stand Stad en Omgeving. Weet&ecixAt Combinatie Kreymborg Langestraat. - Magdalenenstraat. 'I Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Heldenkermis (hist.-hum.); hoofdrol Fran- Coise Rosay. Toegang boven 14 jaar. City-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De Zigeunerin (rom.); hoofdrol Katharine Hep- burn. Toegang voor eiken leeftijd. Donderdag 30 April. 8.30 uur, gebouw De Unie, ledenvergade ring Centraal Genootschap, afd. Alkmaar. 8 uur, dancing Harmonie, herdenkings samenkomst Alkm. Oranjever. Lezing dr. Tjebbo Franken; declamatie de heer G. Grondsma. 8 uur, 't Gulden Vlies, bijeenkomst Chr. Oranje-Ver., afd. Alkmaar. Spreker ds. Dijk stra (Amsterdam), declamatie de heer G. Grondsma. 8 uur, Roxy-theater V.V.S.U., de Russische film „Drie liederen over Lenin". Optreden tooneelgroep „Komsomol" (30 medewerkers). 8 uur, Harmonie, jaarlijksche feestuitvoe- ring Vrijz. Herv. Knapenkoor (dir. Corn. Jonker). 8 uur, de Unie, Alkm. ver. v. d. handeldr. en ind. middenstand. Causerie door den heer Lubberink (Haarlem). Vrijdag 1 Mei. 8 uur, café „Graanhandel" Zaadmarkt, openbare 1 Mei-vergadering N.A.S., Vrou wenbond. Spreker: C. Kitsz. Declamatie: mevr. v. d. VeenWilson. 8 uur, Harmonie, Meifeest S.D.A.P.A.B.B. Spreker: mr. dr. v. d. Bergh, Amsterdam; declamatie Willem van Iependaal en opvoe ring Plan-leekenspel. DE „ZEELANDIA" VERKOCHT. Het schip zal gesloopt worden. Naar wij vernemen is het 7995 bruto-re- gister ton metende stoomschip „Zeelandia" van den Kon. Holl. Lloyd verkocht aan de N.V. Frank Rijsdijk's industrieele onderne ming te Hendrik Ido Ambacht, welke het schip, dat reeds eenige jaren was opgelegd, zal sloopen. KROONPRINSES MARIE JOSE KEERT TERUG. Het hospitaalschip „Cesarea", aan boord waarvan zich de kroonprinses van Italië. Marie José, prinses van Piemont bevindt, is te Massoea aangekomen. Het schip zal van middag de reis naar Italië voortzetten. TREIN OP GROEP ARBEIDERS INGEREDEN. Vijf dooden. In de nabijheid van Vladikinok in Rus land is een sneltrein ingereden op een groep spoorwegarbeiders, die aan de lijn werkten. Vijf van hen werden gedood en verscheide- nen ernstig gewond. GEESTELIJKE DOOR NATIONAAL- SOCIALISTEN MISHANDELD. De „Daily Telegraph" meldt uit Berlijn, dat een geestelijke bijzonderheden heeft medegedeeld over de brutale mishandeling, welke hij heeft ondergaan, omdat hij ge weigerd' had de aanwijzingen op te volgen van plaatselijke nationaal-socialistische lei ders op 29 Maart, den verkiezingsdag, de klokken van zijn kerk te laten luiden. Het is dominee Evers uit Immekath, bij Maagdenburg. Den avond na de verkie zingen werd Evers door twee nationaal-so- cialisten gearresteerd, die hem per auto overbrachten naar Salzwedel. Nadat men heih daar met een bord door de straten had laten loopen, hebben eenige lieden in uniform hem met gummniknup- pels mishandeld. BEDRIJFSRAAD SCHOENINDUSTRIE. Bij Koninklijk besluit is ingesteld een bedrijfsraad voor de schoenindustrie. Blijkens dit besluit worden geacht te be- hooren tot de schoen-industrie de onderne mingen of gedeelten van ondernemingen, waar de vervaardiging van schoenen, laar zen en pantoffels langs fabriek-matigen weg geschiedt. Het aantal leden en plaatsvervangende leden van den bedrijfsraad zal 8 bedragen. (Ongecorrigeerd.) DE OORLOG IN ABESSINIE. Italiaansch legerbericht. Het Italiaansche legerbericht nr. 199 luidt als volgt: Maarschalk Badoglio telegrafeert: De versterkte linie Sassabaneh-Bullale welke is ontworpen en gebouwd onder leiding van Belgische en Turksche officieren en welke ardnekkig door de Abessiniërs onder com- doTr rJT ras Nassiboe werd verdedigd, is stormdL^pen «eneraal Graziani in storm genomen. Gistermiddag werden SaDen?tharn Bu!!ale door de ftaEn bezet De Italiaansche troepen en de j koninklijke carabinieri, de zwarthemH van de divisie Tevere, de militie boschwezen, de Somali's, de koloniale troe pen en de ontembare Doebats hebben ee wedijverd in dezen moeilijken veldslag te gen een tegenstander, die vastbesloten was een terrein dat zeer was versterkt en voor zien van aanzienlijke middelen en ravitail leering van alle soort, tot het uiterste te verdedigen. De vijand is op de vlucht gedreven en wordt aehtervolgd door onze troepen, die per auto worden vervoerd. Aan het noordelijk front zetten onze troe pen den marsch naar Addis Abeba voort. Onze detachementen die uit het gebied van het Tsana-meer vertrokken, hebben Debra Tabor, de hoofdstad van het district Behe- meder bezet. Dit was eertijds de zetel van ras Kassa. Ook voor jongensklee- ding vindt U alleen bij Kreymborg de alombe- kende Waarborg-model- len. Uw jongen is er netter mee en uw jongen doet er langer mee. Plus-four costuum in onze bekende betere stof fen en afwerking voor leeftijd 12 jaar vanaf DE BEGRAFENIS VAN KONING FOEAD. Enorme belangstelling te Cairo. De begrafenis van koning Foead, die he denmorgen heeft plaats gehad, was een in drukwekkend en ontroerenr schouwspel. Het stoffelijk overschot werd op een affuit, getrokken door 6 zwarte paarden, plechtig van het Abdin-Paleis naas de Moskee van El Rifai vervoerd, onder een doodsche stil te, die voor Egypte iets ongewoons is. In den rouwstoet liepen verschilende prinsen mee, o.a. Prins Mohamed Ali, voorts de Britsche hooge commissaris, le den van het diplomatieke corps, detache menten van het Britsche leger en vloot, de minister-president en de leden van het Egyptische kabinet. De kist was bedekt met de Egyptische vlag, waarop het zwaard en de decoraties van den Koning waren gelegd. De daken zagen zwart van de toeschou wers. ALKMAAR. GETROUWD: Willem Burgert en Brechtje Véls. GEBOREN: Johannes Antonius, z. van Pieter Jacobus Antonius Borsboorn en Adriana Johanna Antonia Mekenkamp. Jacob, z. van Jacob Mans en Viktoria Herrman. Johanna Willemina, d. van Lambert Klösters en Rein- dina Trijntje Paalman. Johannes, z. van Stephanus Hendrikus Gerardus Bek en Geertruida de Goede. OVERLEDEN: Johanna Koomen, wed. van Pieter van Rijn, 66 jaar. Henderina Geertje Balvert, 1 maand. IS ESPERANTO SLECHTS SPEELGOED? Over dit onderwerp sprak Dinsdagavond in het clublokaal van de Alkmaarsche af- deeling van de Federatie v. Arbeiders Espe rantisten de secretaris dezer Federatie, de heer Veen uit Amsterdam. Voor een zeer aandachtig gehoor van ruim 30 esperantisten uit Alkmaar en omgeving aanwezig waren o.a. esperantisten uit Heiloo, West Graftdijk, Koedijk, enz. be handelde spreker nauwkeurig en zoo uitvoe rig mogelijk de kwestie „één wereldtaal". Na te hebben gewezen op de voordeelen van 't kennen van de z.g. moderne talen, concludeerde V. dat deze talen toch nooit zouden kunnen geraken tot algemeen ge bruik omdat een nationale taal nauw ver bonden is aan de cultuur van 't betreffende land. Er moest dus een niet nationale taal komen, gemakkelijk door een ieder te leeren en te begrijpen. Die taal is Esperanto, dat reeds vele aanhangers heeft over de geheele aarde verspreid. Spreker eindigde met te wijzen op het fenhu Tï dat esPerant0 reeds heeft bewe zen by internationale congressen. talen* treprHVan het dUre' tiidroovende ver- rechtstreeks T behulP van «Peranto zonder «enige moeite spreekt en correspom deert met buitenlanders uit alle wereld deelen. Dit bevordert onderlinge kennis van zeden en gewoonten van de verschil lende landen en verkleint daardoor de groote, oorlogsgevaar mogelijk makende onwetendheid op dit punt, hetgeen he* doel was van den schepper, dr Lamenhof. Daarom zij esperanto geen middel to* tijdverdrijf of een speeltuig, doch ernst teneinde het ideaal der menschheid, we> reldvrede, te kunnen verwezenlijken. DR. J. POSTMA t. Tot on» groot leedwezen moeten wij mededeelen, dat Dr. J. Postma, directeur van de Handelsschool te dezer stede heden morgen in een ziekeninrichting te Amster dam is overleden. Nog maar enkele weken geleden juist toen Dr. Postma alle voorbereidingen had getroffen om als voorzitter van deze in stelling, de herdenkingsrede by het jubi leum van de Huishoudschool uit te spreken gevoelde hij zich ongesteld en moest die taak aan een der andere bestuursleden overdragen. Weldra bleek helaas, dat de geelzucht, waaraan Dr. Postma toen lijdende was, een ernstigen ondergrond had. Dr. Postma is daarna in een ziekeninrichting te Amster dam opgenomen, waarna na een operatie weinig hoop op herstel kon worden ge- gegeven en heden nog onverwacht het einde is gekomen. Dr. J. Postma was een zeer geziene, be scheiden figuur, die als hoofd van de Han delsschool alles gedaan heeft om het onder wijs daar in deze ook voor de school zoo moeilijke jaren zoo doeltreffend mogelijk te doen zijn. Hij was een man met liefde voor het vak (Engelsch), dat hij zelf doceerde en waarin h- voor weinige jaren aan de universiteit te Amsterdam nog gepromoveerd is. Leeraren en leerlingen verliezen in hem niet alleen een chef en een leider, maar ook een vriend, omdat alles wat met de school en haar bevolking in verband stond, zijn groote belangstelling en liefde had Voor zijn vele goede vrienden ook in deze gemeente is zijn heengaan een gevoelig verlies. De Friesche Vereeniging, waarvoor hij meermalen een voordracht over oud-Frie- sche dichtkunst hield, verliest in hem een harer meest gewaardeerde medewerkers. Dr. Postma werd 30 Mei 1876 geboren in Kimswerd. Op 1 Maart 1920 werd de heer Postma benoemd tot directeur van de Handelsdag- en Hoogere Handels school. Daarvoor was de heer Postma directeur van de Handelsdagschool en Handelsavondcursus te Zwolle, waar hij vanaf 1914 werkzaam is geweest. Voor dien tijd was de heer Postma leer- aar aan de Handelsdagschool te Amers foort. Van zijn zoo onverwacht overlijden zal in breeden kring met deernis worden ken nis genomen. DE VERJAARDAG VAN H.K.H. PRINSES JULIANA. De verjaardag van onze Prinses is ook in onze stad op hartelijke wijze gevierd. Van tal van gebouwen en huizen wapperde de driekleur en reeds om 8 uur klonken de tonen van het Carillon over de stad. Op het Sportpark begonnen de jeugdwedstrijden al vroeg. Kinder-filmvoorstelling in het City Theater. Om 10 uur werd hedèiiihorgen voor de kinderen van de leden der beide Oranje- vereenigingen een filmvoorstelling gegeven in het City Theater. Heel wat jeugdige be zoekers waren daar vereenigd. De kinderen werden allereerst toege sproken door de heer G. C. Dun, voorzitter van de Chr. Oranje Vereeniging. Deze stelde de beteekenis van den verjaardag van onze Prinses op hartelijke wijze voor de kinde ren in het licht. Hij wenschte haar van harte geluk met dezen dag en sprak de hoop uit, dat Haar nog tal van gelukkige jaren mochten worden gegeven. Spr. stelde het bijzonder op prijs, dat ook onze burge meester thans aanwezig was, omdat de ver tegenwoordiger van het koninklijk gezag van zijn meeleven spontaan blijk gaf. Met een driewerf Leve Prinses Juliana, dat op verzoek van spr. door de kinderen werd uit gebracht, eindigde deze zijn toespraak. Daarna begon de filmvoorstelling. Nadat eerst een teekenfilm uit de bekende serie Loney Tunes" was vertoond, volgde de hoofdfilm „Robinson Crusoë". Met groote aandacht volgden de kinderen de avonturen van Robinson op het onbewoonde eiland. Prachtige natuuropnamen waren er te be wonderen en het spel van Robinson met zijn dieren en later met de kannibalen, Vrijdag en de muiters van het reddende schip had de volle belangstelling, 't Was een mooi verhaal in beeld en de jeugdige toeschou wers zullen de avonturen van Robinson op zijn eiland niet gauw vergeten. HET WITTE KRUIS EN HET WIT GELE KRUIS. Vanwege het Wit-Gele Kruis wordt ons opname verzocht van de volgende verkla ring van Dr. Bromberg, afgelegd in de gister gehouden afdeelingsvergaderlng: Naar aanleiding der mededeelingen van den secretaris van de afd. Alkmaar van het Witte Kruis in zijn jaarverslag en van den voorzitter dier afdeeling in zijn rapport om trent de 'algemeene vergadering te Amster dam, welke mededeelingen zijn gedaan in de afdeelingsvergadering van het Witte Kruis te Alkmaar op 15 April 1.1. en zooals een en ander is vermeld in de plaatselijke bladen van 16 April, acht ik het gewenscht, omdat ook onze vereeniging daarbij ter sprake wordt gebracht, hier de volgende verklaring af te leggen: Aangaande de conferentie met den com missaris der koningih, constateer ik, dat deze geheel buiten het Wit-Gele Kruis om is gegaan en slechts betrof een interne aan gelegenheid tusschen de afdeeling Alkmaar van het Witte Kruis en het hoofdbestuur dier vereeniging. AlJes wat in deze confe rentie dus gezegd mocht zijn omtrent het Wit-Gele Kruis, blijft voor rekening van de zegslieden en het Wit-Gele Kruis, dat op deze conferentie niet aanwezig was, noch is gehoord, weigert dan ook eenige verant woordelijkheid ter zake van het daar ver handelde, Hetgeen evenwel de voorzitter van de af deeling Alkmaar van het Witte Kruis ten mijnen opzichte zich heeft veroorloofd te vertellen, moet ik met de meeste beslist heid terugwijzen. In de meerbedoelde conferentie van 21 September 1935 met den commissaris, tus schen twee Witte Kruisinstanties gehouden, kan ten mijnen opzichte niets gebleken zijn omdat noch ik, noch eenige Wit-Gele Kruis- instantie daarbij tegenwoordig zijn ge weest. Apert onjuist is de bewering van den heer Pameyer, dat ik als voorzitter van het Alkmaarsche Wit-Gele Kruis geen brief onzer afdeeling mocht laten uitgaan aan het Witte Kruis alhier, inzake 'n gezamenlijk te exploiteeren magazijn met contract wijzi ging, aangezien het daarin vermelde uit sluitend te mijner kennis zoude zijn ge komen als voorzitter van het hoofdbestuur van het Wit-Gele Kruis in deze provincie. Hetzelfde is het geval met de bewering van Dr. Pameyer omtrent den brief van 13 November 1935 van het hoofdbestuur van het Witte Kruis aan dat van het Wit-Gele Kruis, waarin het Witte Kruis zijn leed wezen betuigde over de houding van hare Alkmaarsche afdeeling tegenover ons. Ik stel vast dat alles, waaromtrent ik als voorzitter der afdeeling Alkmaar iets heb gezegd of gedaan, officieel in die hoedanig heid te mijner kennis is gekomen, door mededeeling van het hoofdbestuur onzer vereeniging aan onze afdeeling, tot welke mededeelingen dit hoofdbestuur volkomen gerechtigd was en dat onze afdeeling van deze mededeelingen ook officieel gebruik mocht maken. In deze geheele zaak is nim mer sprake geweest van eenige geheim houding. Indien dr. Pameyer alzoo wenscht te spreken van onrechtmatige daden, op zijn zachtst uitgedrukt, dan moge hij de hand in eigen boezem steken; immers wat hij doet is niet anders dan aperte onjuistheden in het openbaar lanceeren. De kwalificatie van een dergelijk optreden tegenover mij en het Wit-Gele Kruis laat ik gaame aan anderen over. Dat de kwestie tusschen de afdeeling Alkmaar van het Witte Kruis en het hoofd bestuur dier vereeniging uit de wereld is, nemen wij voor kennisgeving aan, aangezien dit ons in het geheel niet regardeert. Maar de kwestie tusschen het Witte Kruis en het Wit-Gele Kruis is niet uit de we reld. Ons hoofdbestuur heeft een overeen komst aangegaan met het hoofdbestuur van het Witte Kruis, o.a. over het gezamenlijk exploiteeren van magazijnen. Indien de af deeling Alkmaar van het Witte Kruis zoo gesteld is op integrale nakoming van con tracten, moge zij beginnen zulks ook op haar eigen hoofdbestuur toe te passen en het aan dit hoofdbestuur niet onmogelijk maken aangegane verplichtingen loyaal na te komen. Dit hoofdbestuur toch heeft ver plichtingen op zich genomen, ook ten be hoeve van de afdeeling Alkmaar van het Wit-Gele Kruis en onze afdeelingen, welke tot die overeenkomst zjjn toegetreden, heb ben het recht de uitvoering daarvan te verlangen en dit te eerder omdat deze over eenkomsten posterieur zijn aan het con tract waaraan de afdeeling Alkmaar van het Witte Kruis zoo sterk vasthoudt. Voor heden meen ik met deze vaststel lingen en rechtzettingen te kunnen vol staan. HET CONFLICT IN DEN WIERINGERMEER. Vergadering der stakers te Medemblik. De ter beschikking van burgemeester Peters van Medemblik gestelde politie mannen voor de bewaking van den Wie- ringermeer zijn reeds gisteren aangekomen. Het waren geen marechaussees, zooals aanvankelijk gemeld werd, doch tien rijks veldwachters, die onmiddellijk in dubbel posten werden uitgezet op de verschillende „strategische" punten in den polder. Sindsdien is in den Wieringermeer alles rustig. Van rondzwervende groepen sta kers is niets meer te bespeuren en de werkwilligen kunnen rustig hun arbeid verrichten. Een oogenblik werd gevreesd, dat gister avond in Medemblik zelf onrust zou ont staan. Door een tweetal Medemblikker organisaties was n.1. een openbare ver gadering uitgeschreven ter bespreking van „het rouleringssysteem en andere grieven in de werkverschaffing", welke vergadering onder leiding zou staan van den voorzitter van den Medemblikker bestuurdersbond, het s. d. a. p.-raadslid Mulder. Verwacht werd, dat communisti sche elementen uit Medemblik en stakers van elders deze vergadering zouden trach ten bij te wonen om de gelegenheid te krijgen te ageeren tegen den voorzitter, die in zijn gemelde hoedanigheid de door B. en W. tot de werkeloozen gerichte waarschuwing tegen deelneming aan de staking had ondersteund. Tegen het begin van de vergadering naderden inderdaad een veertigtal stakers uit Hoorn per rijwiel uit de richting Wer- vershoof. Zij werden door burgemeester Peters, in gerelschap van twee politie mannen, aan de grens der gemeente tegen gehouden. Ter vergadering bleek slechts een tach tigtal personen te zijn opgekomen waar onder eenige bekende communisten. Na een inleiding van den voorzitter, waarin deze zich nogmaals tegen de sta king verklaarde, gaf hij het woord aan personen uit de vergadering om even- tueele grieven, die zij tegen de werkver schaffing hadden, te uiten. Toen enkele uit de werkverschaffing geschorste arbei ders er toe overgingen om leden van het naar waarnemingen, verricht in den morwn van Donderdag 30 April. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 774,7 m m t Valentie. e Laagste barometerstand 750,9 m.M te Janmayen. Verwachting, geldig tot den avond Vrijdag 1 Mei: Zwakke tot matige noordelijke tot noord weatelijken wind; gedeeltelijk bewolkt; wei! nig of geen regen; weinig verandering temperatuur. Weero verzicht. Lichte bewolking; kans op nachtvont, In de algemeene weerstoestand kwam wei nig verandering. De depressies bij IJsland namen in diepte af en nemen hun weg tus- schen Groenland en IJsland door. De hooge- druk op den oceaan behoudt haar uitge strektheid, in het centrum komen, volgens berichten van schepen, barometerstanden boven 780 m.M. voor. In het zuiden en oos ten blyven vlakke minima zich bewegen langs een continentaal warmtegebied in Oost-Europa en Finland. Deze minima blij ven zware regen geven in zuid-Frankrijk en Zwitserland, Marseille meldt 38, Zuerich 41 en Bern 20 m.M. regen. De hoogedruk in het noordoosten trekt zich geleidelijk terug waardoor een kans be staat dat de depressiegebieden in het noor den en oosten een verbinding vormen over Scandinavië. De temperatuur in de boven lucht verandert niet en boven de onderste wolkendekken heerscht droogte en felle zonneschijn. De toevoer van lucht in de on derste K.M. blijft vochtig en blijft aanleiding geven tot het vormen van wolkenlagen op geringe hoogten, die overdag door de zonne warmte breken. De kans op lichte nachtvor sten ben plaatselijke opklaring in den nacht blyft aanhouden. LICrTT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 19.50 uur licht op. gemeentebestuur en ambtenaren persoon lijk aan te vallen, verzocht de burgemees ter den voorzitter de sprekers te dwingen zich te matigen. Toen zulks niet baatte en de vergade ring onrustig werd, deed de burgemeester de vergadering sluiten, waarna de aanwe zigen in alle kalmte de zaal verlieten. GESLAAGD. Aan de universiteit te Utrecht is geslaagd voor het doctoraal examen rechts-weten- schap onze oud-stadgenoote mej. A. Stroink te Heiloo. ROODE-KRUIS ONDERSCHEIDINGEN. Ter gelegenheid van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana der Nederlanden, voorzitster van het Nederlandsche Roode Kruis zijn o.m. de volgende roode kruison- derscheidingen verleend. Het kruis van verdienste aan den hoofd officier van gezondheid le klasse J. Boes man te Den Helder er. aan den le luite nant J. J. Fens te den Helder. HONDJE. Een lichtbruin herdershondje van het vrouwelijk geslacht, ongeveer 5 maanden oud, is gister in Heiloo zwervende gevon den en thans te bekomen bij den inspec teur van de dierenbescherming, den heer Verwer, Baanstraat. FAILLISSEMENT. Door de Arrondissements-Rechtbank werd heden failliet verklaard D. Schol ten, koopman te Spanbroek. R.-C. Mr. Krabbe. Curator Mr. Buiskool. ST. LOUIS. D onateurs concert Onze muziekverslaggever schrijft ons: Het programma bestond uit één marsch, twee ouverturen, twee fantasieën, 'n wals en een finale, en werd met eigen krachten af gewerkt, allen jongelui. Voorheen werkte wel eens een oudere, of een oud-lid mede, ditmaal was met die gewoonte gebroken. In 't begin wat zenuwachtig werd de uitvoe ring steeds beter en ging in stijgende lijn- De beschermheer, de heer Koelman, g» eerst een overzicht van de verrichtingen van het korps, vergat ook niet de vele moeilijk* heden op te sommen die een dergelijk korp» ondervindt en spoorde de aanwezigen aan de zaal was goed bezet St. Louis noodige steun niet te onthouden. Later nam de heer Koelman nogma het woord en herinnerde er aan dat de d r gent Willy Kohier 121/., jaar de leiding van het korps heeft gehad. Bij zijn felicita overhandigde hij Kohier tevens een «er fraaie mand met bloemen. 't Is ook wel een felicitatie waard. Konier heeft altijd het korps bij elkaar weten houden, ondanks moeilijkheden, verana®rm- gen of wat ook. Steeds was hij met z*n jon gens present als de hulp van St. Louis wer gevraagd, steeds heeft hij aan de opleiatflf van z'n aanstaande muzikanten zijn bes krachten gewijd. Tot heden kan hij ove zijn werk voldoening hebben. Moge h« riJ werklust nog lang behouden en van 'V ongens de meest mogelijke steun, weiwi - lendheid en medewerking ondervinden.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 2