De Prinsessehulde in het Stadion te Amsterdam. ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 30 April 1936 4É: v Een Hollandsch landschap in de omgeving van Parijs. De tulpen velden in de omgeving van Parijs, staan momenteel in vollen bloei. De bloemenpluksters aan den arbeid Gezagvoerder Balik en radio-telegrafist Mika van het bij Elburg ver ongelukte Tsjechische vliegtuig vertoeven nog steeds in het Sophia- ziekenhuis te Zwolle en hebben over gebrek aan belangstelling niet te klagen Burgemeester De Vlugt ontsteekt de eerste fakkel voor den fakkeloptocht, die ter gelegenheid van de prinsesse hulde in het Stadion te Amsterdam ge houden werd Leden van het zionistische «Comité Executif" in Palestina bezoeken in het ziekenhuis Hadassah te Tel Aviv de slachtoffers der jongste onlusten Midden tusschen de narcissen. De Amerikaansche miss Patty Berg in actie tijdens de dames-golfkampioenschappen te Maid- stone (Eng.) Een zeldzaam jubileum. Het echtpaar Sillevis Koekkoek te Vijfhuizen vierde Woensdag zijn 67-jarigen bruiloft. De bruigom is 90, de bruid 88 jaar oud lil De burgemeester van Wijk aan Zee, de heer H. Rothe, heeft Woens dag afscheid van zijn gemeente genomen. - De voorzitter van het huldigingscomité biedt den scheidenden burgemeester een album aan In het Stadion te Amsterdam werd Woensdagavond een hulde gebracht aan H. K. H. Prinses Juliana, waarbij o.m. een fakkeloptocht plaats vond. H. K. H. Prinses Juliana temidden der autoriteiten op de tribune

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5