jStand. JUMicaties IJ. VAN LEIJEN T. VAN LEIJEN-KONING R. ZITLSTRA Jr. V. I. KATER Dr. TELLE POSTMA, JANTJE BAS. Mevrouw G. VOOREN- VENNXK, JAN. HET OVERLIJDEN VAN I zoo velen medeleefden met deze belang- DR. J. POSTMA. rijke gebeurtenis. In het bijzonder stelde spr. de aanwezigheid van burgemeester en mevr. v. Kinschot op hoogen prijs. De 30ste April, zoo meende spr., neemt elk jaar toe in belangrijkheid. En dat meer dan om één reden. Tenslotte hebben we maar één prinses en waar men weinig van heeft, wordt 't bezit zooveel te meer ge waardeerd. De prinses heeft vooral in de laatste jaren getoond groote belangstelling te hebben voor de nooden van ons volk en het is een verheugend verschijnsel, dat, hoe moeilijker de tijden worden, des te hechter schaart men zich rond Oranje. Merkwaardig is ook, dat de meest uiteenloopende gees- tesstroomingen naar Oranje grijpen, zij het bij een enkele slechts als reclame-object. Op het j.1. gehouden Paaschcongres van de S.D.A.P. heeft men ook duidelijk kentering kunnen constateeren. Mocht het eens zóó worden, dat er straks één vereenigd Neder land zal zijn, één in zijn liefde voor het In verband met het droevige feit, dat 0ran3ehuis. Ook ons Wilhelmus klinkt die- Dr. J. Postma nog vrij onverwacht is per en *n dezen tijd voelen we tevens de overleden, heeft de waarnemend directeur grootere waarde van het gebed. Met den van de Handelsschool hedenmorgen in de wensch> dat de koningin nog jaren vreugde bioscoopzaal, welke aan deze school is mag hebben van haar dochter, besloot spr. verbonden, leeraren en leerlingen bijeen- ziJn °Peningswoord. geroepen en in een korte rede de beteeke- Nadat geza™enlijk gezongen was en de nis van Dr. Postma voor de school en de Dun in gebed was voorgegaan, was het groote plaats die hij in het hart van alle woord aan ds- Dijkstra van Amsterdam, die daarbij betrokkenen heeft ingenomen uit- sprak over »Juliana van Stolberg". Spr. eengezet. schetste uitvoerig en eenvoudig het wel Zooals uit de advertentie in dit nummer hee* moeilbke leven van deze vrouw, die blijkt zal het stoffelijk overschot Maandag haar geloof als het belangrijkste in het le- 4 Mei a.s. vanuit het Luthersch Diacones- ven bescb°uwde en voor wie wij een groote senhuis naar Westerveld vervoerd wor- l)ewondering moeten hebben. Nadat spreker den, waar na aankomst van de treinen eenige historische bijzonderheden van haar resp. 11.41 en 11.44 de crematie zal plaats verteld had, besloot ds. Dijkstra zijn lezing vinden. met de hoop, dat een ieder zal inzien, dat Door leeraren en leerlingen van de ve^en het gemis aan Oranjeliefde komt Handelsschool zal door eenige bloemstuk- floor gebrek aan historisch inzicht. Moge ken het medeleven met de droevige ge- dus de aanwezigen er een weinig toe bij- beurtenis door de school tot uiting ge- I drage.n de historie van Juliana van Stolberg bracht worden. Naar wij vernemen zal op verzoek der familie te Westerveld niet worden ge sproken waarbij, wanneer de omstandig heden daartoe aanleiding geven, een uit zondering zal worden gemaakt voer den Inspecteur van het Handelsonderwijs. DE VIERING VAN DE PRINCESSEDAG DOOR DE ORANJEVEREENIGING. In de dancing van de Harmonie had gis teravond de (algemeene) Oranjevereeni- ging een feestelijke bijeenkomst georgani seerd, om den verjaardag van H.K.H. prin ses Juliana te herdenken. De zaal was matig bezet. De voorzitter, de heer R. P. Goettsch, opende met een hartelijk welkomstwoord, waarin hij inzonderheid noemde de heeren ir. Tjebbo Franken, G. Grondsma, mr. Koelma en weth. G. v. Slingerland. Spr. betreurde het, dat zoo weinigen wa ren opgekomen, al zijn daarvoor in zoovele andere bijeenkomsten dezen avond wellicht verontschuldigingen te vinden. Zoo gaarne had spr. gezien, dat in Alk maar evenals elders de verknochtheid aan 'het Oranjehuis zich ook naar buiten zou toonen. Dit Oranjehuis immers, trouw aan de be ginselen van ons volk, staat ook in dezen tijd pal voor onze rechten en onze vrijheid. Ondanks deze minder goede opkomst zal de Oranjevereeniging niet versagen; zij zal voortgaan hier de Oranjegedachte uit te dragen, het volk op te voeden tot liefde voor het Oranjehuis. Vandaag zijn wij verheugd, dat weer een jaar is toegevoegd aan het leven van de prinses. Wij wenschen haar nog lange, ge lukkige jaren als kroonprinses en later een gezegende regeerperiode als koningsvrouwe. Spr. deelde nog mede, dat de burgemees ter bericht van verhindering had gezonden, omdat hij ditmaal de bijeenkomst van de Christelijke Oranjevereeniging zou bij wonen. Nadat onder leiding van den heer Joh. Brands uit volle borst twee coupletten van het Wilhelmus waren gezongen, was het woord aan dr. Tj. Franken uit Haarlem, die een korte causerie hield over Oranje en het Lied. De heer Franken schetste hoe uit innige bewogenheid van de volksziel het volkslied werd geboren. Was het dan wonder, dat naar buiten uit te dragen, De heer Dun dankte hierop ds. Dijkstra voor zijn leerrijke lezing, waarna een leden vergadering werd gehouden. In het kort w;erd ds. de Pree nog even in de herinne ring gehaald. In de vacatures-Adriaanse en mej. Tak werden met algemeene stemmen gekozen de heeren Moene en v. 't Laar. Hierna werden nog eenige religieuze lie deren gezongen. Na de pauze declameerde de heer Gronds ma, waarna eenige filmpjes het programma completeerden. Na gezang en gebed werd deze bijeenkomst door den voorzitter geslo ten. VRIJZINNIG ALKMAARSCH KNAPENKOOR. Een tjokvolle Harmonie-zaal is gister avond getuige geweest van een propaganda- feestuitvoering" van het Vrijzinnig Alk- maarsch Knapenkoor en wij durven hier wel beweren, dat die tjokvolle zaal zich uit stekénd geamuseerd heeft, zoowel met de zanguitvoering voor de pauze, als met het meer amusante gedeelte in de tweede helft van den avond. Wat het eerste gedeelte betreft de zang terecht! Want het zeer groote koor, naar schatting een 80 jongens, heeft op meer dan verdienstelijke wijze gezongen en alles ging in stijgende lijn, waarbij natuurlijk eenige hoogtepunten waren. Hoogtepunten voor ons, als deel van het publiek, als luisteraar. En al is het best mogelijk, dat onze muziek- verslaggever er anders over denkt, wij noe men hier het Vogellied en Hopsa, Heissasa; twee nummers, die met een daverend ap plaus werden ontvangen. Ze werden goed gezongen, helder en duidelijk en wij misten geen woord! Dat laatste kan men niet steeds van zanguitvoeringen zeggen. Het eerste gedeelte werd afgesloten met het „Vacantie-Kinderfeest" en daarna volg de als tusschennummer de Crinolien. Een groepje dames heeft het kinderkoor bezon gen op een manier, die zeer insloeg. Het nummer zelf is wel bekend en behoeft hier geen nadere verklaring. Het tweede gedeelte gaf eenige meer humoristische zangnummertjes, tintelend van ondeugendheid. Tot zoover het geheele koor. Maar wat daarvoor kwam, ontroerde door de manier, waarop gezongen werd. De derde klasse zong n.1. twee kerkliederen: Wiegenlied der gende gelegenheid iets meer lijn in dit ge deelte kunnen brengen? Wij zouden de één- acters misschien net zoo goed kunnen mis sen en daarvoor in de plaats kunnen krij gen, wat de Avro noemt „debutantjes". 't Ligt bovendien nog meer in de lijn ook van een koor. En het „alleen zingen", liefst met Jonker aan den vleugel, geeft zelfver trouwen en brengt zelfstandigheid. En het succes zou zeker niet minder groot zijn. Ons dunkt: een paar muzieknummertjes, zooal» we ze gehad hebben en een aantal soli of duetten en verder niets; het zou aan het ge heel ten goede komen. Ds. Baar heeft den avond met een harte lijk en dikwijls geestige speech geopend, heeft hulde gebracht aan Jonker en aan de leiding van het comité, de heeren Dalen berg en Haasbroek, heeft in den loop van den avond aan mej. Zwaan, de schrijfster van de Ode op het Koor (Crinolien) en aan den dirjgent bloemen geboden, heeft de an dere medewerkenden gehuldigd en een op wekkend slotwoord gesprokend. Onze muziekverslaggever schrijft ten slotte nog: Na de opening was het podium geheel door het koor bevuld en zongen de jongens een zestal liederen van mej van Rennes, van Ramshorst, Arnold Spoel, Reekers, den Her tog, en als extra nummer „de Beiaardier". Het koor heeft nu een mooie hoogte be reikt, het zingt volstrekt zuiver, 't klankge halte is uiterst beschaafd, de uitspraak ver rassend duidelijk. Zonder onderscheid wer den alle liederen keurig voorgedragen, niet temin wijs ik in 't bijzonder op „Gondel liedje" van van Ramshorst en Hopsa, Heis sasa" van Reekers. Dat de dirigent wel wat aandurft en zeer goed weet wat hij met z'n jongens bereiken kan, bleek overtuigend uit de voordracht van „Ave Verum" van Mozart en van „Wiegenlied der Hirten" van Reimann. deze nummers werden door de derde klasse voorgedragen en zij zetten de kroon op Jon- ker's werk. N. V. NOORDHOLLANDSCH LANDBOUW CREDIET. Aan het verslag, over het boekjaar 1935, uit te brengen in de algemeene ver gadering van aandeelhouders op 11 Mei a.s. ontleenen wij het volgende: Het jaar 1935 was voor het bankbedrijf een slecht jaar. Ook het Noordhollandsch Landbouwcrediet kon aan het vrijwel al gemeen voorkomend verschijnsel van terugloopende balanscijfers niet ontko men. Hierdoor werden, zooals vanzelf spreekt, de winstcijfers gedrukt, terwijl ook de effectenprovisie, niettegenstaande de laatste maanden wat meer levendig heid brachten, beduidend lager was dan het vorig jaar, toen de conversies der groote staatsleeningen hierop haar in vloed ten goede deden gevoelen. De bruto winst bedraagt, het saldo van het vorige jaar ad 1998,09 inbegrepen, 505.917,17. De onkosten beloopen 318.767,85, gevende een saldo van 187.149,32. Van dit saldo moet een be drag van 22.511,35 worden toegevoegd aan het pensioen- en ondersteunings fonds, terwijl voorgesteld wordt te reser veeren voor diverse belangen 65000. af te schrijven op safe-inrichtingen en meubilair 440,39, welk hoofd hierna als naar gewoonte voor 1.op de balans voorkomt, en uit het resteerende een di vidend van 6 pet. uit te keeren op de cu mulatief preferente aandeelen, waarvoor, inclusief de belasting, een bedrag van 99.045.benoodigd is. Op de gewone aandeelen zal alsdan het dividend wederom moeten worden ge passeerd. Onder de in April uitgereikte nieuwe boekjes zijn begrepen 5 boekjes voor jong geborenen (op deze boekjes plaatst de Spaarbank een eersten inleg van 1. De lediging in den loop der maand April van 363 spaarbusjes leverde een bedrag van 4668.03 aan kleine besparingen op. UITSLAG AANBESTEDING. Gehouden Woensdag 29 April in restau rant Kinheim te Alkmaar. Het amoveeren van de bouwmanswoning „Bundervreugd" te Oterleek en aldaar bouwen van een woonhuis met veestalling enz. voor den heer G. J. Borst te Oterleek. Architect de heer G. W. Vis te Alphen aan den Rijn. Gebr. A. en P. Kleerenbezem, A'dam 18.780 Jan J. Limburg te Purmerend 19.395 T. Abma te Enkhuizen 19.960 Gebr. J, J. A. Bons, Alph. a. d. Rijn 20.437 20.480 20.992 21.424 22.080 22.090 22.678 23.556 23.775 23.870 24.890 M. Duinmayer te Alkmaar Jac. J. Feijen te Heiloo G. Slot en Oudejans te de Rijp P. Buis te Oudorp G. Jonker te Ursem Th. A. Hoogenwerf te Ursem O. Hamstra te de Rijp Joh. v. Harskamp te Oterleek P. Schotsman te Schermerhorn Gebr. Boekei te Alkmaar A. Joh. Hille te Ursem J. Bruin te Bobeldijk J. den Das Jbz. te Bergen Portegies te Haarlem 25.576 25.800 26.000 28.600 ARBEID VERKEERSPOLITIE. Bij de door de verkeerspolitie dezer ge meente in de maand April 1936 gehouden controles, werden 40 processen-verbaal op gemaakt, terwijl 76 personen werden ge waarschuwd terzake slechte hand- of voet- remmen, stuurinrichtingen, inschrijvingsbil jetten, spiegels, achterverlichting, hinderlij ke verlichting, te snel rijden en autorijden met slechte banden. De processen-verbaal werden opgemaakt voor de volgende feiten: autorijden zonder goede remmen autorijden zonder goede stuurinrich ting autorijden en geen nummerbewijs kunnen vertoonen autorijden en geen inschrijvingsbewijs kunnen vertoonen autorijden zonder spiegel autorijden zonder nummerplaten autorijden en geen richting angeven motorrijden zonder goede remmen rijden met vrachtauto met te hooge en te breede lading rijden met vrachtauto met te lange lading rijden met zeswieligen woonwagen zonder ingeschreven te zijn het doen rijden met een handkar door een persoon beneden 16 jaar wielrijden links in de bocht wielrijden en geen richting aangeven wielrijden in verboden straat wielrijden en tweede persoon vervoe ren wielrijden op wandelpad wielrijden op rijweg van den Hoever- weg overtreding wet op woonwagens en woonschepen overtreding trekhondenwet openbare dronkenschap aanhouding gesignaleerde 13 Totaal 40 Hirten (Reimann) en Ave Verum (Mozart). Oranje, die goed en bloed veil had voor dit I Kijk, toen bleek, wat Jonker bereiken kan. volk, op allerlei wijzen in het lied te be- Kristalhelder klonk alles, overtuigend zon- trokken? Spr. illustreerde dit met oude volkslie deren, die spreken van strijd maar ook van dankbaarheid. Het oude Wilhelmus van Marnix van Sint Aldegonde, waarin Oranje als het ware sprekende wordt voorgesteld, is daar het beste bewijs van. Maar ook in vele andere liederen komt de Oranjefiguur naar voren. Met tal van voorbeelden zoowel van den ouden tijd als van latere eeuwen tconde spr. dit aan, om te eindigen met een vurige opwekking, om aan dit Oranjehuis trouw en liefde te blijven betoonen. Het overige gedeelte van den avond werd op buitengewoon prettige en waardige wijze gevuld met declamatie door den heer G. Grondsma, die op de reeds algemeen geken de en gewaardeerde wijze; een aantal ge dichten voordroeg, waarvan wij noemen het Wilhelmus, Scheepspraet van Huygens; ver der gedichten van Bilderdijk, de Clercq en A. Prins. Maar ook de zang werd niet vergeten. Onder leiding van den heer Joh. Brands, plaatsvervangend leider van de afd. Alk maar van de Volkszangvereeniging, werd veel en met groote animo gezongen uit de liederenbundel van den Volkszang. Zoowel Vaderlandsche als andere liederen werden vlot en prettig door alle aanwezigen meege zongen. Ondanks de minder goede opkomst kan de Oranjevereeniging op een goedgeslaag den avond terugzien. Feestelijke bijeenkomst Chr. Oranje vereeniging. De Chr. Oranje-vereeniging, afd. Alk maar, had gisteravond in 't Gulden Vlies een feestelijke bijeenkomst belegd ter her denking van het feit, dat H.K.H. prinses Ju liana verjaarde. De groote zaal en het bal- con waren goed bezet, toen de voorzitter, de heer G. C. D u n, de vergadering opende. Spr. heette de aanwezigen hartelijk wel kom en sprak er zijn blijheid over uit, dat gen de jongens, die hun tekst en hun melo die vast in het hoofd hadden. Was het won der, dat er gebisseerd moest worden? Wanneer dit groepje nog gelegenheid krijgt, om te blijven zingen in dit verband en met deze helderheid, dan gaan wij lang zamerhand denken aan buitenlandsche jongenskoren en een vergelijking maken! Na de pauze een varieerend programma. Goede en laten we zeggen minder ge schikte nummers wisselden elkaar af. Het brandweerlied, gezongen door P. Heems, D. Pol en J. Smit (allen in keurig brand weeruniform!) was aardig en leuk, het radio-nummer, hoewel niet onverdienstelijk gespeeld, was minder goed en de Huis knecht, gespeeld door W. Gilles, had mis schien beter achterwege kunnen blijven, al speelde de jonge acteur zeker niet onaardig. Veel beter geschikt voor de jeugd was het nummertje „Twee schooljongens" en „Ako, de pientere krantenjongen", resp. door P. Heems, D. Pol en S. Rem. En het slotnummer „Bij den kapper" door J. Grootebroers, P. en E. Overdijk, J. van Reenen en K. Vellinga, heeft allen eenige minuten danig geamuseerd. Wij bewaren nog vier nummers. Aller eerst het optreden van Piet Cloeck als lied jeszanger. Hij zong frisch en vroolijk en duidelijk, had een zeer verdiend succes en kwam er niet zonder een extraatje af. En verder drie jeugdige musici: Paul Busch speelde een Sonatine heel goed en W. Hollenberg had uitbundig succes met het Scherzo van Schubert. Dat was goed ge speeld en Jonker mag tevreden zijn over deze twee leerlingen. En de 10-jarige A. Dam hanteerde de harmonica, speelde dat EINDEXAMENS HANDELSSCHOOL. De gecommiteerden bij de eindexamens van de Handelsschool te dezer stede zijn dit jaar de volgende heeren. Als voorzitter is aangewezen de heer 'H. K. de Wild, de anderen gecommiteerden zijn de heeren Ir. Ph. M. Bosscher, mr. M. Moens, S. W. Eijssen, A. T. J. Teeling en D. Woldendorp. Als vertegenwoordigers van de Kamer van Koophandel zijn aangewezen: S. W. Arntz en G. Grondsma. Het schriftelijk examen begint Woensdag 10 Juni en het mondeling Donderdag 25 Juni. GUNNING VAN WERKEN. Door de directie der Nederlandschen spoor wegen is het afbreken van de takkenbos- schenloods te Schagen opgedragen aan de firma Blaauboer en van de Hoven te Scha gen met toebetaling van een bedrag ad 57 als zijnde het hoogste bod gedaan bij de destijds gehouden openbare aanbesteding. ALKMAAR. ONDERTROUWD: IJsbrand van Doorn en Johanna Wllhel- mine Maria Schlüter. Rinse Zijlstra en Vrouwtje Jelletjt Kater. Klaas Soer en Wilhelmine Stefaner. Ewoud Joseph Beemster en Elisabeth Telleman. Petrus Cornelis Komen en Catharina Anna Rijper. Sander Schurer en Trijntje Dalenberg. GEBOREN: Sijmen, z. van Jacob Kooij en Hiltje Jans Aagje Eenkhoorn. HINDERWET. Bij besluit van 30 APRIL is aan den heer J. MUELINK, alhier, vergunning verleend tot het uitbreiden van een brood- en banketbakkerij, door bijplaatsing van één electromotor van 2 P.K., voor de aandrij ving van een deegmachine, in het Bisschop Bottemannestraat nr. 2, alhier. Alkmaar, 1 Mei 1936. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. NIEUWE TAXI-ONDERNEMING. De heer Kooy, Nieuwlandersingel heeft Alkmaar met een nieuwe taxi-onderneming verblijd. De Kooy-taxi's (Telef. 3220) zijn, naar men ons verzekert, goedkoop, ruim. ver warmd en bovenal snel. UITKEERINGSLIJST. Ter griffie van de arrondissements rechtbank te Alkmaar is gedeponeerd de uitdeelingslijst in het faillissement van H. Tromp te Uitgeest met een uitkeering van 5.39 NUTSSPAARBANK TE ALKMAAR. Maandbericht April 1936. In den loop der maand April werd op de spaarbankboekjes ingelegd 138.711.89 en terugbetaald 171.250.60. Het aan de inléggers verschuldigde kapi taal bedraagt thans 3.904.495.77. Het aantal in den loop van April nieuw uitgegeven boekjes bedraagt 74. Ingetrokken het een lust was, gaf nummer na nummer en I werden 85 boekjes. Het aantal in omloop t ging zoo goed, dat de zaal meezong. Een zijnde boekjes bedraagt thans 12109. mooi succes voor de muziekschool Zwaag. waar de knaap pas een half jaar les krijgt! En om nu nog even op alles na de pauze terug te komen, zou het bestuur bij een vol- Van dit aantal behooren 8268 aan perso nen of instellingen te Alkmaar gevestigd; 2153 aan personen elders woonachtig 1688 aan schoolspaarders. en DIENSTPLICHT. Bekendmaking van uitspraken inzake vrijstelling. De Commissaris der Koningin dezer provincie heeft omtrent de aanvrage om vrijstelling van den dienstplicht wegens BROEDERDIENST betreffende den hieronder genoemden per soon de uitspraak gedaan, achter zijn naam vermeld: ADRIANUS BAARS, lichting 1935. Uitspraak: voorgoed vrijgesteld. Tegen deze uitspraak kan uiterlijk den TIENDEN DAG na den dag dezer bekend making in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt of door diens wettelijken ver tegenwoordiger; b. door elk der overige voor deze ge meente ingeschreven personen of door diens wettelijken vertegenwoordiger. Het verzoekschrift daartoe moet, met redenen omkleed, worden ingediend bij den Burgemeester ter secretarie dezer gemeente, afdeelir.g Militaire Zaken, die voor de doorzending aan de Koningin zorgt. Alkmaar, 1 Mei 1936. De Burgemeester van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT. Den 3en Mei hopen onze lieve Oom en Tante en te Ursem, hun 45-jarige Eohtver» eeniging in stilte te herdenken. Bergen N.H. C. KONING. N. KONING. T. KONING. en hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Woensdag 18 Mei a.8. Kerkelijke inzegening te half elf in de Geref. Kerk te Alkmaar, door den Weleerw. Heer Ds. von Meijenfeldt. Sneek, Regenboogstraat 7, Alkmaar, Nieuwlandersingel 22, 80 April 1936. Receptie te Alkmaar, 4 Mei van 79 uur. Toekomstig adresEmmastraat 15, Sneek. De Heer en Mevrouw J. RINGERS, Kennemerstraatweg 15, kunnen, zeer tot bun leedwezen, Zaterdag 2 Mei niet ontvangen. Heden overleed, in den ouderdom van 59 jaar, mijn lieve Man, Directeur van de Handels school te Alkmaar. M. POSTMA— SCHURINGA. Alkmaar, 30 April 1936. Westerweg 90. (tijdelijk adres: Gerar'd Terborgstr. 35, Amsterdam). Geen bezoek. De Crematie zal plaats hebben te Driehuis-Wester- veld, a.s. Maandag 4 Mei, van uit het Luth. Diacones- sehuis te Amsterdam, na aankomst van treinen 11.41 en 11.44. Heden ging zacht en kalm in ruste, na een langdurig doch geduldig lijden, onze innig geliefde vrouw, moe der en behuwdmoeder in den ouderdom van bijna 58 jaar. Uit aller naam, A. DEN DAS. Schoorldam, 1 Mei 1936. De teraardebestelling zal plaats hebben te Schoorl op Maandag 4 Mei n.m. 2 uur vanaf het sterfhuis te Schoorl. Heden overleed te Davos, nog geheel onverwacht, mijn lieve jongen WILLEM FREDERIK, oud 29 jaar. TH. M. RUYGROK— VAN DER NAGEL. Bergen (N.H.), Kerkelaan. 30 April 1936. Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve Zuster, Be huwdzuster en Tante, In den ouderdom van 63 jaar. Namens de Familie, P. VOS. Heiloo, 30 April 1936. Heerenweg F 42. De teraardebestelling zal plaats vinden op Maandag 4 Mei 1936 op de Algemeene begraafplaats te Limmen. Vertrek van het sterfhuis des n.m. 2 uur. Na een korte, doch hevige ongesteldheid, overleed he denmorgen, 9 jaar oud, onze eenige jongen en lieve broer Allen, die hem gekend hebben, zullen ons groot ver lies beseffen. J. P. WIELART. G. WIELART—JANSEN. ANNIE. Alkmaar, 1 Mei 1936. Oudegracht 184.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 3