Springconcours te Amersfoort. Een 125-jarig jubileum nmmxm ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 2 Mei 1936 r f Minister dr. ir. H. C. J. H. Gelissen woonde Vrijdagmid dag de algemeene vergade ring bij ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam Een fraaie sprong van een der deelnemers aan de uithoudingsproeven op den tweeden dag der Voorjaars-military der Kon. Militaire Sportvereeniging te Amersfoort In den nacht van Zondag op Maandag a.s. zal de eerste rolbascule-spoorbrug over de Oosterdoksluis te Amsterdam in gebruik worden gesteld, waarmede in de uitvoering der spoorwegwerken tusschen Centraal- en Muiderpoortstation een belangrijke phase bereikt is De burgemeester van Athene heeft te Hamburg de tewater. lating verricht van het daar gebouwde motorschip .Athene", Het oogenblik, waarop het schip de helling verlaat De Oostenrijksche posterijen geven voor .Moederdag" een specialen post zegel uit 0» nieuwe gezant van Venezuela heeft Vrijdag zijn geloofsbrieven aan H. M. de Koningin overhandigd. Het vertrek der legatie, de gezant Z. Exc. Gustavo Herreire (midden) en de ceremoniemeester van de Koningin, jhr. van Sickinghe (rechts) Het zesde regiment veldartillerie te Leiden herdacht Vrijdag zijn 60-jarig bestaan. - In verband hiermede steide het regiment zich b» de Doelenkazerne op. waar overste C de longh een toespraak hield In het groote kamp van de .Royal Air Force" te Uxbridge (Eng.) zijn de repetities voor het groot militair feest in Oiympia Hall te Londen in vollen gang. - Athletieknummers worden ingestudeerd

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5