Amstecdamsche !Beucs Jkootiiciaai 'Fiieuws ytheepstijditujm Qemeentecadett ZUIDSCMARWOUDE SCHAGERBRUG HEERHUGOWAARD OUDKARSPEL HEEMSKERK NIEUWE NIEDORP CASTRICUM HEILOO OUDE NIEDORP io%«-$- 8% van werkplaatsen van onvolwaardigen. Op de besteding der gelden wordt, voor zoover de regeering die niet vooruit had be paald, door haar toegezien. Ook dit jaar geeft, ingevolge beslissing nog uurtjes welke hij den heer de Groot zeer lang toewenschte. De algem. bondsvoorzitter, de heer van Kampen, sprak zijn vreugde uit over de wijze waarop zijn collega, medebestuurder der regeering, het staatsbedrijf der P. T. T. en vriend door het hoofd der gemeente weer zomerpostzegels met opslag uit, waar- was toegesproken. Spr. wist niet of hij hier van de extra opbrengst onder de leuze „Hulp moet feliciteeren of condoleeren op dezen zal strekken voor cultureele 1- - in Nood" zaï ivreKsen voor cunureeie en sociale doeleinden. De uitgifte geschiedt Weer in een serie van 4 postzegels, en wel van 11/2 ct., Waarvan de verkoopprijs wordt 3 ct.; van 5 ct., waarvan de verkoop- gewichtigen dag. Ook hy dankte den heer de Groot voor het vele werk in den bond verricht waar hij eerst het secretariaat behartigde en later ook nog secretaris- penningmeester was. Spr. haalde gezellige prijs wordt 8 ct.; van 6 ct., waarvan de ver- herinneringen op en bood den scheidenden koopprijs wordt 10 ct.; van 12 1/2 ct., waar van de verkoopprijs wordt 16 ct. De extra-opbrengst zal, na aftrek der on kosten, dit jaar als volgt worden besteed: helft zal door den minister van onder wijs worden aangewend tot vorming van een fonds, waaruit werkopdrachten aan beel dende en sier- en nijverheidskunstenaars collega het eerelidmaatschap van den bond aan omdat, naar hij zeide, de collega's den vriend in hun midden wilde houden. De afd. voorzitter, de heer Vis uit Ben- nebroek, verklaarde zich van het eerste oogenblik af, dat hij den heer de Groot had ontmoet tot hem had aangetrokken ge voeld en zeide dat die vriendschap in den kunnen worden gefinancierd, terwijl een loop der jaren was gegroeid. Hij gewaagde van de nauwe band die bestaat tusschen de dorpsbevolking en den brievenbezorger, den brenger van blijde en minder prettige boodschappen. Spr. herinnerde aan de kerkelijke functie welke met liefde door den heer de Groot werd vervuld en ein digde met een woord uit den kerkzang: „Ga niet alleen door 't leven." Na den heer G. de Groot, den zoon, die getuigde van het voorrecht met zijn zuster en zwager tegenwoordig te kunnen zijn bij de hulde zijn vader gebracht, waarvoor hij allen dankte, sprak mevr. Meindersma haar dankbaarheid uit voor den steun bij den verkoop van de kinder postzegels, van den heer de Groot onder vonden. Ten allen tijde kon ik op U 'n be roep doen, altyd waart gij dezelfde, ik wensch U nog vele gelukkige jaren toe, zoo eindigde zij. Daarop dankte de heer de Groot voor de belangstelling. Spr. had tegen dit oogenblik opgezien doch het gevoel iets voor anderen te zijn geweest verlichtte het afscheid. Inspecteur Heenschoten, die we gens ziekte verhinderd was, had een brief geschreven waarin hij de prettige samen werking memoreerde en ook de dames van het telefoonkant nur in Alkmaar had den een dankbetuiging van een prachtige plant vergezeld doen toekomen, waarvoi spr. gevoelig was. Hij roemde den ijver van zijn personeel, sprak een hartelijk woord tot dr. Heringa en dr. Siewerda en besloot aat hij alles op zeer hoogen prijs stelde en dezen dag mmmer vergeten zou Nadat men onder het genot van eenige ververschinger. nog een poosje bijeen Ge bleven was, verliet men, in het bewustzijn dat dit werkzame leven thans anderen arbeid naar de mate zijner krachten zal vervullen, de g^zeUige bijeenkomst. kleiner deel zal strekken tot bijdrage aan een reservefonds voor noodlijdende kun stenaars. De andere helft zal, naar de be slissing van den minister van sociale zaken, vor drie kwart ten goede komen aan de Nederl. Centr. Ver. tot Bestrijding der Tu berculose voor de verpleging van on- en minvermogende t. b. c.-patiënten, en voor één kwart aan de Nederl. Ver. Arbeid voor Onvolwaardigen (A. V. O.) voor de arbeids- sorg voor onvolwaardige arbeidskrachten De verkoop wordt centraal georganiseerd met medewerking der kunstenaarsorganisa ties, der t. b. c.-vereenigingen, der A. V. O, enz. Deze actie staat weer onder patronaat van een algemeen comité van aanbeveling, waarin zitting hebben de betrokken minis ters, de Commissarissen der Koningin in de meeste provincies, de burgemeesters van de gemeenten boven 100.000 inwoners en vooraanstaande deskundigen op het ge bied der tuberculose-bestryding, der ar beidszorg voor onvolwaardigen en der beeldende en sier- en nijverheidskunst. De vier postzegels zullen prijken met de beeltenissen van vier welbekende Neder landen:, twee op cultureel en twee op so ciaal gebied, n.1. D. Erasmus (14661536), .Prof dr. H. Kamerlingh Onnes (18531926), dr. H. J. A. M. Schaepman (18441903) en ds. A. S. Talma (18641916). De kop van Erasmus zal herinneren aan den sterfdag (12 Juli 1536) van dezen groote humanist, welke in Nederland dit jaar, na vier eeuwen, met internationale deelneming, zal worden herdacht. De verkoop der zomerpostzegels zal dit jaar geschieden in de maanden Mei en Juni; ze behouden hun geldigheid nog gedurende vijf jaar na het jaar van uitgifte. Ieder, die een gedrukte bestelkaart a 5 ct of een gewone briefkaart, met minstens drie zomerpostzegels van 6 (10) ct. beplakt, aan het Hoofdcomité zendt, ontvangt een waar devol zakatlasje van Nederland, samenge steld in overleg met den A.N.W.B. De ont vangen briefkaarten of bestelkaarten wor den op volgorde van ontvangst genummerd en op het zakatlasje, dat inzender ontvangt, wordt hetzelfde nummer gestempeld. Ook nummer geeft recht op deelname aan een lotery met waardevolle en fraaie prijzen. Bovendien zal een serie van zes fraai ge kleurde prentbriefkaarten worden uitgege ven, waarvan de opbrengst zal dienen tot bestrijding der onkosten van de plaatselijke comité's en voor het overige tot vergrooting van het totale batig saldo. Deze prentbrief kaarten, kostende 6 cent per stuk en 25 ct. per serie, zijn gewijd aan toerisme en zomer sport en worden samengesteld in overleg met den A.N.W.B. naar teekeningen van er kende deskundigen. Samenwerking is gezocht met vereeni- gingen en lichamen op het gebied van toe risme en verkeer. Waar het Nationaal Comité ook in het algemeen een intensieve propaganda zal voeren, is de verwachting niet misplaatst, dat de extra opbrengst der zomerpostze gels, gezien ook het sympathieke culturee le en sociale doel dezer uitgifte, zal mee vallen mits ieder die daarvoor naar zijn neiging, zyn belangstelling, zijn positie of zijn sympathieën is aangewezen, naar alle vermogen medewerkt. Bereids zijn een groot aantal plaatselijke comités gevormd, die in haar rayon den verkoop der zomerpostzegels zullen bevor deren. Wie in dezen wil medewerken, kan zich opgeven aan het Nationaal Comité, adres Overtoom 187, Amsterdam. AFSCHEID VAN DEN KANTOOR HOUDER VAN SCHERMERHORN. De heer Jb. de Groot gaat na 35 dienstjaren heen. Zeer velen waren Vrijdagmiddag bijeen gekomen in de gezellige woonkamer van het postkantoor om afscheid te nemen van den stationhouder en postbode, den heer Jb. de Groot, die na 35 jaren dienst te hebben gedaan, op pensioengerechtigden leeftijd, uit zyn ambt ontheven werd. Onder de aanwezigen zagen wij den bur gemeester en zijn echtgenoote, dominé en mevr. Boerendonck, den algem. voorzitter van den bond van kantoorhouders in Nederland, vele collega's uit dien bond, de heide wethouders, Dr. Heringa uit Stom- Petoren en den veearts Siewerda uit de dat de menschen stakingsbereid waren. Van-1 daag had spreker echter den indruk, dat dit niet meer zoo was. Spreker heeft de men schen in overweging gegeven geen onbera den stappen te doen. De voorzitter vreesde, dat de leiding niet I voldoende sterk staat en dat zij de menschen niet goed in handen heeft. Dit bleek wel by de relletjes in Hoorn bij een vergadering I van de modern georganiseerden. Uit de ver gadering bleek dat de menschen niet bereid waren om te staken. De voorzitter zeide, dat het geen kunst is j de menschen warm te praten, maar onder deze omstandigheden achtte spreker dit niet verantwoord. Besloten werd nog met steunlijsten te werken. De „Emmabloem"-collecte in gemeente heeft 34.60 opgebracht. Een afscheid, De heer v. d. Berg, derde leerkracht aan de O.L. school alhier, heeft Donderdag af scheid moeten nemen van de school, waar aan hij geruimen -tijd heeft gewerkt, maar thans door de vermindering van het aantal leerlingen boventallig was geworden. Het is een ontroerend afscheid geworden voor meester v. d. Berg. De kinderen heb ben hun onderwijzer bij zijn vertrek ver rast met een prachtige leeslamp, waardoor hij nog menigmaal aan de school uit onze gemeente zal terugdenken. De kinderen van de geheele school zijn door den heer v. d. Berg getracteerd geworden. Vrijdagmorgen heeft de heer D. Stam, door het hoofd der school aangesteld, zijn werkzaamheden als kweekeling met acte aangevangen. De besprekingen in den gemeenteraad van Donderdagavond waar men niet tot een be sluit kon komen doordat de stemmen staak ten over een eventueele aanstelling van een kweekeling met acte geven hierbij wel een eigenaardige toestand. De raad komt niet tot een besluit en toch is er een kweekeling met acte door de zorgen van de oudercom missie. Geslaagd. De heer P. J. Ott alhier is geslaagd voor het schriftelijk gedeelte van het examen ge meente-administratie, afgenomen door de Ned. Ver. voor Gemeentebelangen. Gouden huwelijksfeest, Vrijdag vierde het echtpaar P. Rampen- G. Delver alhier zijn 50-jarig huwelijksfeest. Receptie werd gehouden in Het wapen van Zijpe alhier, waarvan velen gebruik maak ten om het krasse paar gelukwenschen aan te bieden. Een nieuw sportterrein. Naar we vernemen zal op Zondag 24 Mei a.s. de feestelijke opening van het nieu we sportterrein plaats vinden. Het comité van actie bestaat uit de heeren burgemeester Sutman-Meijer, voorzitter; v. d. Ham, secre taris; J. Biersteker, P. Bot, As. Groot en dr. Zwarteveen, leden. Harddraverijvereeniging opgericht. Onder auspiciën van den heer Sutman- Meijer, burgemeester dezer gemeente, is een harddraverijvereeniging opgericht, welke zich ten doel stelt wedstrijden op het sport terrein te organiseeen. Leden zijn o.a de peioren en den veearts bieweraa un o Oudeman en H. Rijp. Verder verschillende afgevaardigden heeren v. d. Ham, P. Bot, K. Oudeman Schouten. Plan is de eerste wedstrijd te houden ter gelegenheid van de Zwanner-kermis en een tweede in September te laten volgen. Actie tegen het rouleersysteem. Door het actie-comité was Vrijdagavond een vergadering belegd ter bespreking van betoo'nd' aan rdeTd^zü^hulpTad'"^- I de te voeren actie tegen het rouleersysteem, roepen. Namens de burgerij bood hij het Dat de opkomst niet zoo groot was als ge- echtpaar een prachtig radiotoestel aan, woonlyk, weet de voorzitter aan een strooi- waarvoor het geld zoo spontaan geofferd biljet van het Centraal-comité, waarin werd was, dat het spr. in deze benarde tijden opgewekt tot daadwerkelyke actie diep getroffen had. Van harte hoopte hij De voorzitter gaf een uiteenzetting van dat het cadeau veel tot de gezelligheid zou de actie die gevoerd is by de werk verschaf- bijdragen tijdens de welverdiende rustige fing m de duinen. Aanvankelijk leek het, van het huldigingscomité en een hoofdbe stuurslid van den bond uit Zeeland. Burgemeester Meindersma, die de rij van sprekers opende, constateerde, dat het uur van afscheid van een werkkring, welke mèn met zooveel plichtsbetrachting heeft vervuld, zooals de heer de Groot dat had gedaan, wel zwaar moest vallen. Met dank baarheid getuigde spr. van de groote wel willendheid steeds door den functionaris I aan Jaarvergadering Boerenleenbank. De leden dezer bank kwamen Vrij dagavond in jaarvergadering bijeen. De kassier bracht verslag uit waaruit bleek dat in 't afgeloopen jaar een winst van 665 te boeken viel, terwijl per 31 Dec. 1.1. het totaal geleden verlies 17.848.75 bedroeg, hoofdzakelijk debieuse vorderingen. De inspecteur der C. B. las vervolgens eene verklaring van die bank voor inhou dende dat de geleden verliezen door haar gedekt zullen worden doch dat zy be staanszekerheid moet hebben en ieder jaar het financieel voordeel van de Heems- kerksche bank zal opnemen. Als het verlies over de leden verdeeld zou moeten worden zou dit per hoofd 65 a 70 bedragen, doch op een vraag van een der aanwezigen of de bank dit bedrag I in eens zou storten deelide de inspecteur mede dat dit geleidelijk zal gaan. Van een omslag over de leden was geen sprake. Rekening en balans werden daarna goedgekeurd. By de bestuursverkiezing werd het pe riodiek aftr. lid de heer C. de Ruyter her kozen, terwijl in de vac.-C. de Ruyter Szn. die wegens hoogen leeftijd niet meer voor eene herkiezing in aanmerking wenschte te komen, gekozen werd de heer A. Meyland welke alreeds lid van de Z. V. T. was. Onderlinge hulp bij ziekte. De vereeniging „Onderlinge hulp bij ziekte" vergaderde Vrijdagavond ten huize van de nheer H. J. Kossen. De ontvangsten hebben bedragen 838,87 en de uitgaven 1035,93, alzoo een nadeelig saldo van 197,06. Echter is nog een be drag over het afgeloopen jaar te ontvangen van den bond, ongeveer 80, wat het na deelig saldo ten goede komt. De stand van het bezit was over 5 jaren respectievelijk: 2677,59, 2284,57, 2301,43. 2126,21, 2124,95. Geadviseerd werd tot goedkeuring der rekening, waartoe werd besloten, met dank aan de rekeningcommissie voor de be moeiingen en aan den penningmeester voor zijn beheer. Nog werd medegedeeld, dat de vereeni ging thans 67 leden telt. Het wordt be treurd, dat het mooie werk van de vereeni ging nog maar steeds niet goed wordt be grepen, en het dan ook zeer moeilijk is het ledenaantal op te voeren en het zelfs ver- zabend moeilijk is het bestaande aantal op peil te houden. Hierna volgde bestuursverkiezing wegens aftreding van de heeren Jm. B de Jong, P. Takken en J. van der Welle, welke allen werden herkozen. Als afgevaardigden naar de bondsverga dering werden benoemd de heer Jb. B. de Jong en Jb. van der Welle. Hierna sluiting. Emmacollecte. De Emmabloempjesdag van Zondag heeft opgebracht de som van 78.45. Ontslag Raadslid. Naar wij vernemen is door den heer E. C. v. d. Vijgh wegens vertrek uit de gemeente ontslag genomen als lid van den Raad. De heer v. d. Vijgh was in September lid van den raad geworden voor de S. D. A. P. en trad dus nog niet lang als zooda nig op. Hij deed zich echter kennen als een rustig man, die de zaken welke zijn speciale belangstelling hadden, goed be zag. Hij is wegens ziekte afgekeurd voor den Prov. dienst, was jarenlang verbon den als verpleger aan 't prov. ziekenhuis alhier. Hij heeft zich metterwoon in den Haag gevestigd. De opvolger op de lijst van de S. D. A. P. is mevr. BakkerPieters, die als zooda nig reeds door den voorzitter van het hoofdstembureau is aangewezen. deze Het jubileum van den heer N. Mulder. I Vrijdag herdacht de heer N. Mulder zijn zilveren jubileum als boschwachter. Een reeks van jaren ging zijn zorg over de bos- schen van de familie van Foreest en de laatste jaren na den overgang van de Ned. Ver. tot behoud van natuurmonumen ten. De dag is niet onopgemerkt voorbijge gaan. De burgemeester, de gemeentesecreta ris, de familie van Foreest, rijksveldwach ters, de oud-majoor v. d. Steen, de gemeen teveldwachter en vele anderen kwamen den boschwachter Mulder feliciteeren. Bloem stukken en vele gelukwenschen waren be wijzen van hoogachting voor den jubilaris. Het volgend jaar is hij 25 jaar onbezoldigd rij ksveld wachter. 1 Mei-viering. I De 1 Mei-dag van de s.d.a.p. en s.d.v.c. werd ingezet met een bezoek aan het kerk hof. De presidente van de s.d.v.c., mej. A. Elzer, sprak op het kerkhof. Allereerst her dacht zij den grooten voorganger Wibaut, die aan zijn gezin en de partij is ontvallen. De spreekster gewaagde van zijn lichtend voorbeeld, dat we dienen na te volgen. Ver volgens sprak zij over den oud-veteraan Koch, die het vorig jaar den 1 Mei-dag nog meemaakte, doch die in de bloeimaand ter ruste is gegaan. Herdacht werd ook mevr. de Kruif-Blokker, bestuurslid van de s.d.v.c. die ons eveneens is ontvallen. Daarna wer den roode tulpen op de graven gestrooid, waarna de talrijke bezoek(st)ers den doo- denakker verlieten. STOOMVAARTLIJNEN. Kon. Nederl. Stoomb. Mij. Ajax 1 Mei te Rotterdam. Amsterdam 1 Mei v. Liverpool n. R.'dam. Costa Rica 1 Mei 18.00 te Hamburg. Hercules 2 Mei te Amsterdam. Merope 1 Mei v. A'dam n. Kopenhagen. Pluto 1 Mei 19.00 te Aarhus. Rhea 30 April v. Kopenhagen n. A'dam. Titus 1 Mei te Amsterdam. Ulysses 1 Mei te Izmir. Venezuala 1 Mei v. A'dam n. Boulogne. Venus 1 Mei v. Genua n. Livorno. Kon. Holl. Lloyd. Salland 1 Mei te Amsterdam. Zaanland 1 Mei op de uitreis te Dakar. U dacht immer», dat o nog bett vóór die andere auto het kruispunt kon passeeren! Maar lang» den weg moet u dat niet „den ken", u moet 't zeker wetenl Donderdag vergaderde de raad. De voor zitter herdacht den terugkeer van den heer J. F. Folkers, lsten ambtenaar ter secreta rie en hoopte, dat hij na zijn langdurige ziekte de werkkrachten weer herwonnen heeft. Aan deze gemeente is 'n extra bijdrage in de werkloosheidslasten verleend van 2210 alsmede een belastingbijdrage van 3629. Voorloopig wordt door de gemeen te ontvangen 70 De rest volgend jaar. Werd voor kennisgeving aangenomen. Ingekomen stukken. Schrijven van den heer C. Postma dd. 5 April j.1. houdende verzoek tot verlaging van zijn huishuur voor 1935 met 70. B. en W. stelden voor dit schrijven te behandelen vóór de begrooting 1937. De raad besloot daartoe. Voorstel van B. en W. tot beschikbaar stelling van ten hoogste 42 voor steun- verleening B (extra hulp aan werkloozen). Ten hoogste 4.20 per jaar per werk- looze mag worden besteed, waarvan komt ten laste van de gemeente 2 en ten laste van het rijk 2.20. Gerekend op een ge middeld aantal werkloozen over de eerste 10 maanden van 1935 van 21 zal dus in totaal mogen worden uitgekeerd 21 x 4.20 is 88.20, waarvan komt ten laste van de gemeente 42. Het voorstel van B. en W. werd door den raad aangenomen. Voorstel van B. en W. tot vervoer van een dochtertje van P. Wit naar de bijzon dere school voor gewoon lager onderwijs te 't Veld tegen een vergoeding van 25 per jaar met ingang van 21 Dec. 1935. De raad besloot daartoe. Voorstel van B. en W. tot wijziging van de verordening op de heffing van een be lasting op tooneelvertooningen en andere vermakelijkheden in de gemeente Oude Niedorp. In de verordening waren vrijstellingen gemaakt voor het betalen van belasting voor in deze gemeente gevestigde vereeni- gingen, die muziek en voordrachtkunst be oefenen. De in andere gemeenten geves tigde vereenigingen zouden dan dus be lasting hebben te betalen, wanneer ze in deze gemeente optraden. Dit was volgens de minister, en volkomen terecht, een privilege op het stuk der belastingen en dus ongrondwettig. De in Oude Niedorp gevestigde vereenigingen immers zouden vrijgesteld zijn en de andere niet. Aan de door den minister gemaakte be denkingen werd door den raad door wijzi ging van de verordening tegemoet geko men. Nu zullen alle vereenigingen, die de voordracht- en muziekkunst beoefenen van belasting vrijgesteld worden. Voorstel van B. en W. om te besluiten tot splitsing van den Keuringsdienst van vee en vleesch in den kring Barsingerhorn; in principe te besluiten tot vaststelling van een gemeenschappelijke regeling voor de exploitatie van den destructorjgtt; noodslachtplaats in het distructoroistnut Barsingerhorn; vast te stellen de gemeenschappelijke regeling voor den keuringsdienst van vee en vleesch in den kring Barsingerhorn. In verband met een ingekomen schrijven van de commissie van uitvoering van den Vleeschkeuringskring Barsingerhorn te singerhorn is het wenschelijk den be- staanden dienst te splitsèn; voor de keu ring van vee en vleesch de gemeenten de Vleeschkepringskring Barsingerhorn te laten blijven vormen en voor de exploita tie van den destructor met noodslacht plaats met de aansluitende gemeenten een rechtspersoonlijkheidsbezittend lichaam te vormen. Vermits nog niet bekend is welke gemeenten tot de regeling zullen toetreden zal het besluit vermeld onder b een prin cipebesluit zyn. (Wordt vervolgd). van Zaterdag 2 Mei 1936. OPGAVE VAN NOORDHOLL \DSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te STAATSLEENINGEN. 4 Nederl 1934 4 Ned-lndië 1934 5X Duitschland 1930 Idem met verklaring BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned. lnd. Handelsbank. Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie a v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper Steel comm. U. S. Leather a CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd, Suiker Uöie a Vorstenlanden Dito actions a t MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong t PETROLEUM. Dordtsche Petr. t Kon. Petr. Perlak a Philips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd, Rubber a Deli Bat, Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon, Ned, Stoomboot a Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw, Cert. Union Pacific gNoteering per 50, x) ex-coupon tExclaim. PROLONGATIE vorige koers WISSELKOERSEN AMSi.-.ti»AM m NIET OFFICIEEL. New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belgal Bazel Kopenhagen Stockholm Otlo Madrid pl.m. 10.30 Vorige koers 99%, 9696'/, 20% 20% 211s/H 219/is pl.m. 1.045 21%, pl.m. 11.00 pl.m. 11.15 1153/, 121 45% 105% 105 22% 33% 56 200% 1/2% 104% 44% 3%« 21 34% 3% 2163/, 116 101 20% 12.00 150% 220 120% 46% 105% 204 120% 174%.J 175% 174% 104-% 104% 104% 44 201-1/(6 20 a/16 19^20 29% 29-%, 29%, -i 2"/l6 2^/i6-3 2»/i«-3 21% 21-%« 34|.»/w M/r'/i 341-U/iö 216 217-% 217-8 118 102 22% 22%. 174% 104% 19%. 20 297/16 2W/16-3 21%, 215 150 2263/, 226 247% 248 84% 263/, 26% 9% 9u/io 95%, 114% 69% 93% 423/, 63% 1% 1% 39% 174% 200 197% 10%, 115 93 39 'Va 40 200% 197 249-50 84% 10Vl6 116% 2493/, 2493/, 918/l6 10%6-i 116%-7 673/, 94 40 93/, 1161/,-7 69 61 203-4 42 42 18%, ls%.% 18-% 73% 3 75% 197% 17%-8 196 3/, 18.% 1% pCt Heden 1% pCt 'Exdividend, Vorige koers 1.477% 7.288% 59 22$ 9.70% 24.92 47.90 32.42% 37 42% 36 47% 20 10 Koers op heden 2 uur '•47 Vis 7 28% 59 23 9.70% 24 92 47 89 32.50 37 50 36 55 20.07%

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 7