.30ucqectiike Stand Amsietdaatsche Jbeucs Sport 'Provinciaal 'Hieuw* JjHqe&mdui Siukke* WARMENHUIZEN BEVERWIJK Langs de N.H.V.B.-velden. T. nu/, niy, 1"/). «V. Binnenbrandje. Hedennacht is in het huis van de fam. Buiters aan den Oostwal 55 een brandje ontstaan, waarschijnlijk door het omval len van een nachtlichtje. Hierdoor ge raakten de dekens in brand en zag het er op een oogenblik ernstig uit. Ijlings toegeschoten huisgenooten wisten echter door emmers water in de vlammen te werpen, erger te voorkomen. Maatschappij voor Ziekenfondsen afd. Beverwijk. Het jaarverslag vermeldt o.m. het vol gende: De raad van Beverwijk nam het vorig jaar o.m. een besluit, dat al diegenen, die steun van de overheid behoeven, verplicht zijn in het ziekenfonds te gaan, waardoor dit fonds over 1935 met pl.m. 1300 leden is vooruitgegaan. De toeslag wordt betaald door de gemeen te en door het fonds en deze regeling ging ongeveer een jaar geleden in. Het aantal leden bedroeg per 31 Januari 10288; ingeschreven werden 2816 leden cn afgeschreven 1003. Ruim 230 leden werden in ziekenhuizen verpleegd met een aantal verplegings- dagen van ongeveer 4200. Ruim 2000 polikliniekkaarten werden af gegeven, waarvan 700 voor den oogarts, 100 röntgenfoto's werden genomen en 14 röntgenbestraling gegeven. Hoogtezon- en diathermiebehandeling werd aan 40 leden verleend, elctrische be handeling aan 9 personen en aan huis wer den 50 consulten gehouden. Het boekjaar sluit met een saldo van bij na 300. Het ontvangst- en uitgaafcijfer was 98649 en de reserve bedroeg ruim 5500. U dacht hnmari, dat u nog bast vóór dia andara auto hat kruispunt kon passaaranl Maar langs dan weg moet a dat niat „dan ken", u moet 't salcar watanl TENNIS. Bij de uitgeversmaatschappij Kosmos te Amsterdam verscheen dezer dagen eèn keurig boekje „Tennis voor beginners en leeken", geschreven door C. Vreedenburgh, een by uitstek deskundige dus. Het werkje bevat natuurlijk de regels van het tennisspel, maar daarnaast als veel belangrijker de techniek en de tactiek van deze zomersport, de verschil lende slagen, het verloop van het spel, het karakter en de sportieve waarde er van, en vele andere onderdeelen. Alles is op zeer duidelijke wijze geschre ven en kwistig verlucht met foto's, die veelal den tekst nog verduidelijken. Voor spelers en publiek, voQr senioren en nieuwelingen is het boekje zeer, zeer aan te bevelen. VOETBAL. Bij dezelfde maatschappij verscheen een werkje „Lichaamstraining voor voetballers" door Th. Heeg met een voorwoord van K. J. J. Lotsy en verlucht met een dertigtal foto's. Het boekje bevat de volgden hoofdstuk ken: le. Waarom een voetballer aan gym nastiek moet doen; 2e iets over oefentijd en kleeding; 3e. omschrijving van de toe te passen oefeningen; 4e de oefeningen zelf; 5e. athletiek-training voor den voetballer; 6e het oefenen. Men ziet, het zijn belangrijke vraagstuk ken, die voor alle voetballers en vereeni- gingsbesturen van belang zijn, ook hier in Alkmaar en omgeving! Het is prettig ge schreven en overzichtelijk samengesteld. OLYMPISCHE SPELEN. In de libellenserie van de firma Bosch en Keuning te Baarn verscheen als no. 160 „Olympische Spelen", geschreven door C. Mortimer. Het werkje draagt tot ondertitel: „Wat brengt de elfde Olympiade" en bevat tal van zeer interessante-herinneringen van Nederlandsche deelnemers aan de vo rige spelen en natuurlijk beschouwingen ever den komenden strijd in Berlijn. Ook hier vindt men weer mooie foto's, die het geheel opfleuren. V i s s c h e n. „VISCHLUST". D® hengelsportvereeniging „Vischlust vergaderde Zondagmorgen in café P. de Heer te Schoorldam. He secretaris, de heer J. Jongerling, las het jaarverslag dat een kijk gaf op wat in 1935 was voorgevallen. Uit dit jaarverslag vernamen we dat de vereeniging 26 leden heeft. Twee leden hadden wegens vertrek naar elders bedankt en twee nieuwe waren toegetreden. Vier wedstrijden met een vrijen wedstrijd waren in 1935 gehouden. De vereeniging die aan het vischconcours, uitgeschreven door de vereeniging „Vischlust" uit Alk maar en aldaar gehouden heeft deelgeno men, had den vierden prijs behaald. Een schrijven was ingekomen van de hengelsportvereeniging „de Baars" uit Schagen, die een vischconcours heeft uit geschreven, te houden op 7 Juni. Voor deel name was geen animo. Met het financieel verslag van den Pe71~ ningmeester ging de vergadering accoord. Hierna volgde bespreking over de te houden wedstrijden. Besloten is wederom vier wedstrijden te houden waarvan de eerste op Zondag 14 Juni bij de Kerkmeer. Daarna volgde verkiezing van twee be stuursleden wegens periodieke aftreding van de heeren P. Rempt en T. Rol en één commissaris, den heer U. Slot. Zy werden allen herkozen en namen de benoeming aan. Voor den kampioensprys zal een prijs worden aangekocht. Volgens artikel 12 van het reglement wordt deze prijs toegekend aan hem, die de meeste baars over het af- geloopen jaar heeft gevangen. De wedstrijden zijn uitgeschreven door de vereeniging „De Kampioen". Men wordt eigenaar wanneer men twee achter eenvolgende jaren de meeste baars heeft gevangen of drie keer in het bezit van be doelden prijs. De reis naar Amsterdam werd bepaald op 12 Juli. Wielrennen. R. V. ALCMARIA. Aan de Ronde van Hilversum op den weg hebben de volgende Alcmaria-renners deel genomen: A. Bosma, J. Groot, H. Bol, J. Hollebeek en W. Stammes. A. Bosma (nieuweling) wist na een ge weldige race beslag te leggen op den 2en prys, wat wel een zeer bizondere prestatie is, daar er meer dan 150 nieuwelingen iege lijk startten. H. Bol wist by de amateurs en onafhan,- kelijken de 17e plaats te bezetten, wat ook een heel goede prestatie is, daar er in die categorie ongeveer 170 renners startten. Zondag hebben de wegrenners de derde etappe verreden van de toer. J. Martin moest de door hem verdedigde oranje lei derstrui afstaan aan A. Bosma, die in deze race fraai eerste werd. De uitslagen waren: A en B-klasse 64 K.M.: 1. A. Bosma; 2. J. A. Serpentie; 3. J. Schipper; 4. G. Oukes; 5. J. Martin; 6. J. H. Mulder; 7. C. Kuilenboer. C-klasse 36 8/10 K.M.: 1. Hendriks; 2. J. Homan; 3. de Boer; 4. J. Min; 5. Smit; 6. J. Frijn. Duiven. POSTDUIVEN VEREENIGIN G „STEEDS IN SPANNING". Bovengenoemde vereeniging hield een wedvlucht met oude duiven vanaf Vil voorde, afstand 191 K.M., los 8 uur, wind O.N.O., aankomst als volgt: 1. G. Hijmans 11.25.33 2. J. Huiberts Sr. 11.26.38 3. Idem 11.32.33 4. J. J. Veel 11.34.13 5. S. Hooijakker 11.36.06 6. J. J. Veel 11.36.20 7. G. Hijmans 11.35.54 8. J. J. Veel 11.36.45 9. J .Huiberts Jzn. 11.38.57 10. L. W. v. Bruggen 11.39.14 11. G. Hijmans 11.43.10 12. Idem 11.43.25 13. J. Huiberts Jzn. 11.43.47 14. M. Tydeman 11.44.30 Tevens hield genoemde vereeniging een vlucht vanaf Mons 248 K.M.; los uur, wind W.Z.W., aankomst als volgt: 1. J. Huiberts Sr. 11.42.04 2. J. J. Veel 11.43.26 3. J. Huiberts Sr. 11.48.53 4. L. W. v. Bruggen 11.49.37 5. J. Huiberts Sr. 11.50.55 6. J. J. Veel 11.51.36 7. J. Huiberts Jzn. 11.50.47 8. J. Huiberts Sr. 11.53.54 8. Idem 11.54.14 10. J. Cocq van Delwijnen 11.55.31 11. J. A. Rademaker 11.55.32 12. J. J. Veel 11.58.04 13. G. Hijmans 11.57.58 14. S. Hooijakker 11.58.58 15. Idem 11.59.19 Schaken. HET SCHAAKTOURNOOI TE MOSKOU. De partijen van de vijfde ronde. De partijen der vijfde ronde van het in ternationale schaaktournooi hebben de vol gende resultaten opgeleverd: Botwinnik wint van Kahn. Lasker remise met Flohr. Loewenfisch remise met Capablanca. Ragosin remise met Rjumin en Lilienthal remise met Aliskases. De stand na deze ronde is: Botwinnik 3 punten (1 afg.), 2. Capablanca en Loewen fisch ieder 2 1/2 pnt (1 afg. partij), 3. Lasker 3 pnt Vandaag zullen de afgebroken partijen worden uitgespeeld. HET TOURNOOI TE BAD NAUHEIM. Ahues heeft de leiding. De resultaten van de partijen, gespeeld in de tweede ronde van het tornooi te Bad Nauheim waren: Ahues remise met Keres. v. d. Bosch remise met Heincke. Stahlberg remise met Aljechin. Hellstab remise met Vidmar. Bogoljubov wint van Weissgerber. De uit de eerste ronde afgebroken par tijen werden gisteren voortgezet met het volgende resultaat: Aljechin rdtnise met van den Bosch. Heinecke verliest van Weissgerber. Keres remise met Rellstab. De stand van het tornooi is: 1 Ahues 11/2 punt. Gezamenlijk op 2e tot en met 9e plaats: Van den Bosch, Keres, Vidmar, Aljechin, Weissgerber, Stahlberg, Rellstab en Bogoljubov, allen 1 punt. 10 Heinecke 1/2 punt. Tennis. Voetbal. Goed werk te Haarlem van het vertegenwoordigend elftal. Een nieuwe overwinning van de Aikmaarsche Boys-reserves. Het vertegenwoordigende elftal van den Noord-Hollandschen Voetbalbond, heeft zich in het Vierbonden-tournooi dat j.1. Zondag op de R. C. H.-terreinen te Heemstede gehouden werd buitenge woon van zijn taak gekweten. Allereerst zullen we even het samengestelde elftal weergeven. P. W. Looy (Held. Boys I) M. Schenk F. Been (W. Waard I) (Watervogels I) J. Gorter S. Spaarman C. Verbeek (Z. F. C. IV) (Beemster I) (Zeemacht I) G. Hart Jb. Stolp J. Hazeloop (Koedijk I) (W. F. C. IV (W. Waard I) K. Schenk S. Wieren (W. Waard I) (Helder III) De Noord-Hollanders troffen het in zoo verre, dat zij de gelegenheid kregen zich voor de rest van het tournooi wat te kunnen „in" spelen, daar de eerste ronde had uitgewezen, dat de Leidsche Voetbal bond over het algemeen de minst sterke tegenstander als tegenpartij was aangewezen. Tot overmaat van ramp beschikte de L. V. B. ter elfder ure nog over een half elftal invallers en werd het geheel met een 7—2 uitslag het kind van de rekening. De Amsterdamsche Voetbalbond had inmiddels tegen den Haarlemschen dito geducht teleurgesteld en kon het niet verder brengen dan een gelijk (33) spel, een resultaat, wat ons van de Am sterdammers die een serieuze training onder leiding van den bondstrainer Kauf- man hadden doorgemaakt, geducht tegen viel. Daar kwam nog bij, dat de straf- schopnemerij iedere partij kreeg er aanvankelijk 5 toegewezen, een 31 re sultaat voor de Haarlemmers opleverde. De verliezers-ronde bracht den A. V. B. tegen den L. V. B. en toen had het er veel van, dat de Amsterdammers zich volko men zouden rehabiliteeren, tenminste, dat liet een nuttige 60 voorsprong zien. Toen kwamen de „zwakke" Leidenaars los en brachten den stand op 64. Een tijdige herontwaking had toch nog tot gevolg, dat de eindstand op 74 kwam te staan. De Noord-Hollanders deden het beter. Wel liet het begin veel spanning zien, getuige de volgende cijfers: 10, 11, 21, 31, terwijl de rust een 32 stand liet zien. Peuterig spel der Haarlemmers en resolute open aanvallen der Noord- Hollanders hadden tot gevolg, dat de N. H. V. B.-voorsprong kon worden opge voerd tot 82, alvorens de Haarlemmers er weer met een doelpunt aan te pas konden komen. De eindstand werd dade lijk daarop gebracht op 93, zoodat de vertegenwoordigers van den N. H. V. B. beslag konden leggen op den eersten prijs. Kampioenschap van Noord- Holland. Voor de kampioens-competitie had Aikmaarsche Boys II bezoek van K. F. C. III, een ploeg, die in de eerste klasse B - waar niet minder dan 20 wedstrijden gespeeld moesten worden sterk favo riet was en ongeslagen het afdee- lingskampioenschap in de wacht wist te sleepen. Waar de roode witte Alkmaar- ders in hun zoo juist gepasseerde compe titie 't tegen het in hun zelfde afdeeling geplaatste K. F. C. IV in beide wedstrij den niet verder wisten te brengen dan een puntendeeling, stond de verwachting nu niet hoog gespanndh. Het blijkt de Aik maarsche kampioenen meenens te zijn want niet alleen kregen de derde elftal- Iers van de Kooger-ploeg zelf geen schijn van kans, terwijl het heiligdom van den eminenten Klaas van 'tHof tot drie maal kon worden doorboord. Booy opende voor de rust uit een aanval van links de score, terwijl de Groot eenigen tijd na rust een door van 'tHof ten deele gekeerden bal in diens heiligdom kon laten verdwijnen, waardoor de stond op 20 kwam te staan, terwijl het den naar binnen zwenkenden Nol ge lukte, om eenige minuten voor tijd den eindstand op 30 te brengen. De stand is thans: Alkm. Boys II 2 2 0 0 51 4 Watervogels I 1 1 0 0 21 2 K.F.C. III 10 0 1 0—3 0 M.F.C. I 2 0 0 2 2—4 0 A.s. Donderdagmorgen Hemelvaarts dag krijgen de Boys-reserves bezoek van Watervogels I en indien de rood-witten dan niet verkeeren in een roes van zelfover schatting en onderschatting der tegen partij, maar de zaak au serieux nemen, geven we ze heusch wel een kans op de volle winst, waarmede tevens met iederen tegenstander dan eenmaal afgerekend is. Rood-witten, de strijd is zwaar, maar hy kan gewonnen worden! Laat de hoogste titel in de kaasstad belanden! Play up! K.F.C. III krijgt bezoek van M.F.C. I en we geven de Kogers een kans op tijdig her stel, hoewel de Medemblikkers alle kracht op eenige winst zullen zetten. HET KOMENDE PROGRAMMA. Voor Zondag 24 Mei zijn de volgende wedstrijden vastgesteld: Kampioenschap van Nederland Fey enoordEnschedé AjaxN.A.C. Promotie 2e klasse Hermes-D.V.S.Velox H.V.V.C.V.V. Willem II—T.S.C. PalemigN.O.A.D. Donderdag (Hemelvaartsdag) wordt o.m. gespeeld H.R.C.Kinheim voor de promotie 3e klasse. GEZOCHT: EEN SPIL! Nieuw middel van de Keuze-commissie om moeilijk vraagstuk op te lossen. De Keuze-commissie zit voor een vraag stuk, een moeilijk vraagstuk: de aanwijzing van een spil voor het Nederlandsch elftal. Reeds heeft dit seizoen een impasse ge dreigd toen Anderiessen voor deze plaats, die hij zooveel jaren met groot succes bezet heeft, bedankt had, doch gelukkig kon voor- loopig het gevaar worden afgewend. Dat neemt niet weg, dat eerlang in de vervan ging van den Ajaxied zal moeten worden voorzien, vermoedelijk het komende sei zoen al. De K.C. nu weet op het moment geen enkelen speler, die met eenige kans op het succes, dat wy gewend zyn, deze moeilijke plaats in zal kunnen nemen. Men kan wel Bas Paauwe als spil kiezen en Peliikaan rechtshalf plaatsen, doch men acht den Feyenoorder momenteel niet den idealen spil. Hetzelfde kan gezegd worden van an dere spelers, die men in den laatsten tijd onder de loupe genomen heeft. Bij de commissie is nu het plan gerijpt om een middel toe te passen, dat tot op ze kere hoogte on-Nederlandsch zou kunnen worden genoemd. Zij heeft ons namelijk verzocht by dezen een oproep te plaatsen aan de Nederlandsche voetballers, die mee- nen dat zij in aanmerking kunnen komen. De Keuze-commissie roept hierbij dus can- didaten op, die opgeleid wenschen te wor den tot den spil voor het Nederlandsch elf tal. Zy meent, dat de lichaamsbouw van zul ke spelers aan bepaalde eischen moet vol doen en zij acht een lengte van ten minste 1.80 M. en een flink robust postuur, zooals b.v. dat van Anderiessen, het meest ge- wenscht. Uit de spelers, die zich dienen aan te melden by het secretariaat van de T.C., Bondsbureau te Den Haag, zal dan een se lectie gemaakt worden. De bedoeling van de K.C. is nu, dat deze spelers een speciale opleidingscursus, een stoomcursus dan, onder leiding van de Bondsoefenmeesters volgen. Zooals enkele jaren geleden een speciale opleiding tot vor ming van voorspelers van internationaal for maat groot succes gehad heeft, zoo stelt de K.C. zich ook veel van deze opleiding voor. Er zal zoo spoedig mogelijk, dezen zomer dus nog, een aanvang mee worden gemaakt, zoodat men by het slagen van deze proefne ming want als zoodanig moet dit worden opgevat het volgend seizoen over een goe den spil voor het Nederlandsch elftal be schikt. De spelers, die zich beschikbaar strflen, zullen dus in zoo kort mogelijken tijd moe ten worden bijgeschaafd. Zij krijgen een uitgebreide technische opleiding, waarin b.v. aan het koppen, het plaatsen, het stop pen e.d. spelonderdeelen de noodige aan dacht zal worden gewijd. Verder zal ge werkt worden op opvoering van het uithou dingsvermogen, waartoe ook indoor-training zal worden toegepast. En voorts zal ook ge zorgd worden voor het bijbrengen van een zoo groot mogelijke mate van spelkennis. De K.C. hoopt te kunnen beginnen met een 40 tot 50 spelers, uit wie vermoedelijk al spoedig een nadere selectie kan worden gemaakt. Zoo zullen b.v. start-vlugheid en reactie-vermogen eigenschappen, die vooral voor een spil van groote beteekenis zijn al dadelijk aan het licht treden. Hoewel de details van de training uiter aard nog nader moeten worden uitgewerkt, zal vermoedelijk één keer in de week ge traind worden. De geheele opleiding zal, mits van stond af aan goed doorgezet, in drie maanden beëindigd kunnen zyn. De vraag wie hiervoor in aanmerking ko men, moet iedere speler, eventueel in over leg met zijn clubbesturen, voor zichzelf uit maken. Men weet welke eischen gesteld worden aan het postuur. Een speler van een vierdeklasser kan net zoo goed in aanmer king komen als een van een club uit de le, 2e of 3e klasse. Men moet den lust en den aanleg er voor hebben, deze speciale oplei ding zorgt dan wel voor het bijschaven. Misschien zal in sommige kringen deze oproep badineerend worden begroet, doch de spelers mogen zich daardoor niet laten weerhouden en ze behoeven zich stellig niet te geneeren om zich aan te melden. De K.C. krijgt in elk geval, beter dan tot dus ver mogelijk was, een overzicht over het be schikbare spelersmateriaal, speciaal dan het jongere materiaal. Het is een proefneming, een moedige en interessante proefneming. Zy is noodig, om dat het spil vraagstuk nijpende is wegens het klaarblijkelijk gebrek aan goede figu ren voor deze plaats en omdat van de oplos sing daarvan goeddeels zal afhangen of de thans door het Nederlandsch elftal geboek te successen bestendigd kunnen worden. Slaagt de proef, dan zal er voor de K.C. stellig aanleiding zijn ze ook voor andere plaatsen in het elftal te overwegen. Spelers, bedenkt dat iedere soldaat den maarschalkstaf in zijn ransel draagt. Grijpt thans de kans aan en steunt dit loffelijk ini tiatief van onze Keuze-commissie! (Sportkroniek.) EEN VOETPAD IN DEN BERGERHOUt. M. de Redacteur, Nu het drukke verkeersseizoen weer nadert, lijkt het mij zeer gewenscht, dat er, vóór de drukte er is, een voetpad wordt aangelegd, aan den westkant vlak achter de boomen om, opdat de vele voetgangers van af de Bergerbrug langs Heerenlaan naar Westerweg dan met minder gevaar voor on gelukken kunnen loopen. 't Schijnt mij toe een werkje te zijn, dat in korten tijd en met weinig kosten is uit te voeren en dat voor de voetgangers van groote waarde zal zijn. Met dank voor de opname, M. ALKMAAR. GETROUWD: Andreas de Geus en Comelia Oatharina Nettenbreijers. GEBOREN: Arendje Adda, d. van Jochem Woonyk en Arendje van der Plas. Alexander Huber- tus Maria, z. van Gerardus Nicolaes Buren en Anna Theodora Maria Bots. OVERLEDEN: Pieter Groet, gehuwd met Aaitje Laan, 59 jaar. van Dinsdag 19 Mei 1936 OPGAVE TAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCTfeOOT (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden Vorige koers 1934 1934 STAATSLEENINGEN, 4 NederL 4 Ned.-lndië 5K Duitschland 1930 Idem met verklaring BANKINSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. r. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent t t 38 Calvé Delft Cert. 5V3/< Nederl. Ford 204 Philips Gloeil. Gem. Bezit 186*/s Unilever 111T/S INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting 45yls Anaconda§207/la Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper pl.m. 1.30 pijn. 1.46 te pl.m. 2.00 pl.m. 2.16 19Vt 21 120 Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. i Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Philips Oil i Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust t a Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia. Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. ------ Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific SNoteering per 50. s) ex-coupon tExclaim. PROLONGATIE vorige koers 96»/, 95% 191/, 2H/f 114»/, 129'A 47"/,6 48 109 22»/, 204 18b «l'/i 45V« 20»/4 307,6 29»/* 2% 227)6 21»/« 18674 20»/,, 297)6 35%, 47)6 2237a 1181/, 103 22'/, 12.60 1557, 200 2357« 257'/, 80>/a 26'/, 10'/. 10% 107)6 357)6 34iy„-5 186-7, lll»/« 29-9/16 21%-f 34'/a-7/s 220 116 103 156 235 258-»/a 80 101A 219-1/, 219»A 185%.} lil}-»/. *>H/» 297*-i 34%.} 219»/, u 'V* 69 907, 377, 62'/, l,6/)6 IV, 44'/, 1767, 211 *01 116-1/, 69 90 377, 258.1h 107)6-1 107M 111»/, .6 258»/, 107M 25?V,.S 10% 197t6 11574.6 68 437, lOVw 75 WISSELKOERSEN A M SI ER DA M. «Exdividend. 44-i/s 44»/, 1761/, 211*7, 202 43'/, 2'/, pCt. Meden 2'/, pCt NIET OFFICIEEL. N*w-Vork Londen Perlj» Brussel (Belga) Bazel Kopenhagen Stockholm Oslo 1 Madrid Vorige koert H7"/,, 7.34»/, 59.52'/, 9.75i/8 25 02 47 88 32.80 37 80 36 85 20.15 Koert op htden 2 uur 1.47% 7.357, 59 52i/i 9.747, 25.02 47.87 32.85 37 90 37 10 20 15

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 3