De ambulance van het Ned. Roode Kiuis uit Abessynië teruggekeerd. ALKMAARSC )r- COURANT van Woensdag 20 Mei 1936 Dr. Ch. W. F. Winckel, de leider der Nederlandscfie ambulance in Abessynië, welker leden Dinsdag met het s.s. .Palembang" te Rotterdam arriveerden, passeert na het verlaten van het schip het escorte van Roode Kruissoldaten det stond opgesteld van Mussolini zijn te Rome teruggekeerd na hun krijgsverrichtingen in Abessynië. Even na de aankomst op het vliegveld Littorio, waar een hartelijke begroeting plaats vond Landry in de tenniswedstrijden om de Davis Cup tusschen Frankrijk en Engeland De negende en op één na de laatste overspanning voor de nieuwe verkeersbrug over den Moerdijk is Dinsdag geplaatst. Het transport bij het verlaten van de werf Van Penn Bauduin te Dordrecht (boven). Onder: de plaats van bestem ming is bereikt; de negende overspanning rust op haar peilers H. K. H. Prinses Jullana sprak Dinsdag de leden der Ned. Ambulance In Abessynië na hun terugkeer in Rotterdam toe in een er oodsen van den Kon. Hollandschen Lloyd. - Tweede van links: dr. Ch. W. F. Winckel V V,-. v In afwachting van de aankomst van het s.s. .Palembang" met aan boord de leden der Ned. Ambulance in Abes. synië, onderhield H. K. H. zich met eenige familieleden aan den wel De mfnisters Deckers en Gelissen brachten Woensdag te den Haag, een bezoek aan den Internationalen Tentoonstellingstrein, welke mo- menteel een bezoek aan ons land brengt. De ministers tijdens de bezichtiging Een merkwaardige tegenlicht-opname tljdens de schermwedstrijden Oxford tegen Cambridge, welke te Barnes zijn gehouden Op het vliegveld bij Hayes (Eng.) zijn wedstrijden voor de jeugd gehouden met model-vliegtuigjes, waarbij merk waardige exemplaren aanwezig waren

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 9