CHELMIS Agenda !Pxovinciaal 'llieuws £uchtaaact Radionieuws HaaUU AeckfUm Stad en OmoemttQ 'n Heerlijke sigaret 10 stuks 10 cents 20 stuks 20 cents r;sirv.r?vuu,e"e"° Auto-ongeluk te Ermelo. Vijf personen in het zieken huis opgenomen. Dr. Veene- klaas van de Nederl. ambu lance onder de gewonden. HEILOO HOORN HOOGWOUD den Oceaana?neTerl!ing n°°dig is' wil men mo.taT. df/ k""neV™rs'el«"- EEN KAASBEURS. twee eerste prijzen behaald. nederlandsch instituut van architecten. robert de kers. de alarmklok luidt. van wie is dat smoushondje? felle brand te beverwijk. Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Het geheim van Evelijn Prenlice (rom.); hoofdrollen William Powell en Myrna Loy. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Schenders der wet (spannend); hoofdrol George O'Brien. Toegang boven 14 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Bioscoop Harmonie, half 8, hoofdnummer Samson (dram.); hoofdrol Harry Baur. Toe gang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. City-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Vrou- wenbad (rom.); hoofdrollen Simone Simon, Jean Pierre Hum int en Francaise Rosay. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. gedeelte worden gered. Eenig pluimvee kwam in de vlammen om. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. De oorzaak van den brand is niet bekend. Donderdagmorgen is te Ermelo om streeks half tien een ernstig auto-onge luk gebeurd ter hoogte van het Blinden instituut „Zonneheerdt". Een auto, waarin een neer met zijn zoontje en drie vriendjes zaten, komen de uit Haarlem en rijdende richting Harderwijk werd ingehaald door een andere auto, waarin een heer met zijn verloofde zaten. Deze auto slipte door de gladheid van den weg, kwam tegen een boom en botste daarna tegen de eerstgenoemde wagen. Beide auto's werden zwaar beschadigd. De gewon den waaronder twee ernstig en vier minder ernstig, werden nadat medische hulp was verleend door dr. Binnendijk en dr. Waardenburg naai het zieken huis Salen te Ermelo vervoerd. Vier gewonden konden na verbonden te zijn weer huiswaarts gaan. De toestand van de andere gewonden maakt het noodzake lijk, dat zij nog in het ziekenhuis blijven. Omtrent dit auto-ongeluk wordt nader gemeld, dat in de geslipte auto waren gezeten dokter Veeneklaas uit Utrecht, de bekende geneesheer, die deel heeft uitgemaakt van de ambu lance van het Nederlandsche Roode Kruis in Abessinië en een dame, even eens wonende te Utrecht. In den an deren wagen bevonden zich de heeren J. H. Senff uit Haarlem, secretaris van de directie der Drostefabrieken aldaar, diens ongeveer 10-jarig zoontje en drie vriendjes van het knaapje. De drie volwassenen en de vier kinderen liepen allen kwetsuren op, voornamelijk aan hoofd en gelaat. In den loop van den dag konden twee der kinderen het zieken huis verlaten. Zij werden door hun ouders afgehaald. De toestand van de anderen is gunstig. Het ongeluk is gebeurd, nadat dokter Veeneklaas den anderen wagen had voorbij gereden. Zijn auto kwam toen te slippen en vloog tegen een boom. De heer Senff, die toen achter hem reed, kon niet meer uit wijken en botste tegen de auto van den arts op. NEDERLANDSCH SCHIP OP BRITSCHE KUST VERGAAN? De Engelsche kustwacht van Walton en Aze telegrafeerde, dat het s.s. „Argus" mee deelde, dat op de Buxey Sands een wrak ligt, dat gevaar oplevert voor de scheep vaart. Het wrak ligt op 4.3/4 mij] ten Zuid- Zuidwesten van Clacton pier. De letters D E zijn duidelijk leesbaar. Vermoedelijk is het het wrak van een Ne- derlandseh motorschip. is het NederIandsche motorschip Vaderland van Colma naar Londen vertrok- DOOR TREIN GE^EN en GEDO()d Vanmorgen is even vooibii het ataii^ Hattemmerbroek de wegwerker der Ne derlandsche spoorwegen, H. J. Hanejcamp uit Zwolle, terwijl hy werkzaamheden aan de lyn stond te verrichten, aangereden door den trein van Apeldoorn naar Zwolle, die omstreeks half negen dit station passeer de. De man werd op slag gedood. VROUW VERDRONKEN. Kon niet om hulp roepen. Een oude vrouw van 2 jaar had te Bos koop het ongeluk in een sloot te vallen. Daar zij een spraakgebrek had, kon zij niet om hulp roepen .Haar zoon, die haar eeni- ge oogenblikken daarna in het water zag liggen, heeft haar onmiddellijk op het droge gebracht. Hoewel zij toen nog teeke nen van leven gaf, hebben de gedurende vijf kwartier togepaste middelen om het de levensgeesten op te wekken niet meer mogen baten. TWIST IN CAFE. Aan de Amsterdamsche Overtoom. Gisteravond omstreeks half ontstond in een klein café aan de Overtoom twist tus- schen eenige bezoekers, welke ontaardde in een vechtpartij, waarbij een man met een bierglas een zoo hevigen slag op het hoofd kreeg, dat hij met een hersenschudding naar het Wilhelminagasthuis moest worden overgebracht, waar hij ter verpleging is op genomen. 102-JARIGE OVERLEDEN. Te Waalwijk is hedenmorgen in den ouderdom van 102 jaar overleden de heer Judocus Timmerman, die tot zijn 99ste levensjaar directeur is geweest van de levensverzekeringmaatschappij „Noord- Brabant". 38 jaar lang heeft de heer Timmerman zitting gehad in het gemeentebestuur, waarvan 23 jaar als wethouder. Het program van de V. V. V. De V. V. V. heeft voor de zomermaan den een program vastgesteld dat ten doel heeft het de burgers en pensiongasten zoo aangenaam mogelijk te maken. Dank zy de medewerking van vele zijden heeft men weer de beschikking over het muziekpark en de muzieknis voor het geven van con certen. De commissie van uitvoering, be staande uit de heeren J. Th. van Diepen, P. Zwaag, W. Bruul, W. Beemster en P. Hoetjes heeft, wat de concerten betreft, een program ontworpen dat er mag zijn. Volledige medewerking is verkregen van Eensgezindheid en Jeugdcorps en St. Caci- lia voor een 6-tal concerten. Bovendien zullen er een 3-tal groote concerten plaats vinden. Voor den verlichtingsavond te hou den in Augustus bestaat groote belangstel ling. De buurten die tot heden niets deden worden door de spontane medewerking ge prikkeld om ook mee te doen. We kunnen hieraan nog toevoegen, dat de 3 groote concerten mogelijk zijn door de door den raad toegezegde subsidie van 190. Boven dien komen er veel aanvragen van corp sen uit Hoorn, Amsterdam en de Zaan streek, die hier gratis willen concerteeren. alleen om in een doelmatige nis en in een mooi park te zijn. Hoe goed ook de bedoe ling is, het bestuur van V. V. V. kan er niet op ingaan, daar de reiskosten en de kosten voor den directeur (dien men toch dient te vergoeden) een bezwaar zijn. Ambtenaar benoemd. Door B. en W. is tot 4e ambtenaar ter gemeentesecretarie benoemd de heer M. H. Schuytemaker, alhier. Schorsing opgeheven. Naar we vernemen heeft de minister van sociale zaken de schorsing van da stakende tewerkgestelden in zooverre thans opgeheven, dat de betrokkenen met ingang van 11 Mei j.1. weer in de normale steun regeling zijn opgenomen. Hiervan zijn echter een twaalftal leiders van de actie uitgesloten. Melk op scholen. Naar aanleiding van een vraag in den gemeenteraad naar de mogelijkheid van de verstrekking van melk aan de schoolkin deren, hebben B. en W. een onderzoek in gesteld. Volgens het onderzoek is van ondervoe ding der kinderen nog geen sprake. De verstrekking zou rond 800 per jaar kos ten, waarmee B. en W. afwijzend meenen te moeten beschikken. Aldus werd besloten. MILITAIR LES VLIEGTUIG NEERGESTORT. Tijdens een oefenvlucht is nabij Kowno een militair lesvliegtuig neergestort. De twee inzittenden werden gedood. VODOPIANOFF TE MOSKOU TERUGGEKEERD. De Russische aviateur Vodopianoff is gister te Moskou teruggekeerd na den tocht MoskouFranzMoskou te hebben volbracht. BETERE METEOROLOGISCHE OCEAANDIENST GEWENSCHT. Kapitein Lehmann en luitenant Orville, die de tweede vlucht naar het luchtschip „Hindenburg" naar de Vereenigde Staten ?®b,ben meegemaakt, verklaarden na de natfonL Lakehurst> dat een betere inter- meteorologische dimt voor de oceaan! vluchten nog niet goed georganiseerd is. WEDEROM EEN POU DU CIEL VERONGELUKT. Op het Fransche vliegveld Mont Belliard is een „Pou de Ciel" omlaag gestort. De pi loot is om het leven gekomen. RADIO UITZENDING. Over het referendum van „De Groene". De Vryzinnig-Protestantsche Radio om roep (V.P.R.O.) zal hedenavond te 8 uur aan haar gewone, reeds aangekondigde programma een korte uiteenzetting doen voorafgaan, gewijd aan het op initiatief van de „Groene Amsterdammer" georga niseerde referendum „vrede, welvaart, staatsorde". Spreker zal zijn mr. W. Ver- kade. (Ongecorrigeerd.) DOOR IJZEREN BINT GEDOOD. De 11-jarige J. van der G., wonende aan de Rietvinkstraat te Eindhoven, was hedenmiddag omstreeks 1 uur bij een schip op het Eindhovensch kanaal aan het spelen, terwijl dit schip gelost werd. Bij het lossen viel een der ijzeren binten, die daar gebruikt worden, in het ruim. De jongen kreeg het zware voorwerp tegen de borst en werd op slag gedood. TRAP VAN ZIJN PAARD GEKREGEN. De landbouwer W. te Winterswijk was Woensdag bezig met een span van twee paarden zijn land te beploegen, toen hij plotseling een trap van een der paarden kreeg. Hij werd naar het ziekenhuis te Win terswijk vervoerd, waar hij gistermiddag is overleden. CRISISBOTERMERK. De prijs van het crisisbotermerk en de vervoervergunning voor buitenlandsche bo ter is voor de week van 2530 Mei bepaald op 0.95 per K.G. AANBIEDING AARDAPPELEN VOOR DENATURATIE. Van bevoegde zijde wordt ons medege deeld, dat, met uitzondering van vroege aardappelen alle aardappelen van oogst 1935, dus ook fabireksaardappelen ter de- naturatie kunnen worden aangeboden, waarvoor alsdan de op het tijd van dena- turatie geldende toeslag zal worden uitbe taald. KARDINAAL LEPICIER OVERLEDEN. Volgens bericht uit Vaticaanstad is Woensdag kardinaal Lepicier overleden. Alexeius Henricus Lepicier werd te Vaucouleurs in Frankrijk geboren op 28 Februari 1863. Op vijftienjarigen leeftijd trad hij in de orde der dienaren van Maria (Servieten), waar- hij zijn studies deed en in 1885 tot priester werd gewijd. In zyn orde bekleedde hij een vooraan staande plaats, getuige het feit, dat hij van 1913 tot 1920 generaal-overste der Ser vieten was. Op 22 Mei 1924 werd pater Lepicier benoemd tot titulair-ö'artsbisschop van Tarsus. In de volgende jaren bezocht mgr. Lepicier als apostolisch-visitator Enge land, Schotland, Britsch-Indië en Abes- synië. In het consistorie van 19 December 1927 werd mgr. Lepicier door Paus Pius 11 tot het kardinalaag verheven met St. Susanna als titelkerk. In 1928 werd de kerkvorst prefect van de congregatie der religieuzen. Als pauselijk legaat woonde kardinaal Lepicier de Jeanne d'Arc-feesten in 1929 en het internationaal eucharistisch con gres te Carthago in 1930 bij. In 1935 be zocht hij als zoodanig Malta en Gozo. Kardinaal Lepicier maakte deel uit van de concregaties van het H. Officie van het Consistorie, voor de Oostersche kerk, van de riten en van de seminariën en studiën, voorts was hij lid van de pauselijke com missie voor de bijbelstudie en van de pau selijke commissie voor de authentieke in terpretatie van de canonieke wetboeken. Van een zeer groot aantal orden en congregaties was de zeer begaafde over leden kerkvorst protector, zoo o. m. van de St. Josephs congregatie van Mill Hill en van de missionnarissen. N.V. ROTTERDAMSCHE VERZEKERINGS-SOCIETEITEN. De gewone algemeene vergadering van aandeelhouders is heden gehouden. De balans en de winst- en verliesreke ning werden goedgekeurd. Het voorstel van commissarissen tot ver deeling van het winstsaldo is aangenomen. Het dividend is 20 op de verplicht cn 8 op de onverplicht gestorte bedragen en de uitkeering op Winstbewijzen 79.99 per stuk. CORRESPONDENTIE. L., Heiloo. Het is mogelijk, dat de door U genoemde woning een leelijk gebrek heeft, maar dat wil nog niet zeggen, dat het een algemeene kwaal is. Wellicht is het euvel door een kleine reparatie te verhelpen. Bovendien wanneer U de wo ning aanduidt en den huisheer met name noemt, zal Uw stuk ook met Uw eigen naam onderteekend moeten worden. In de heden te Alkmaar gehouden vergadering van zuivelfabrieken op coöperatieven grondslag is met 124 tegen 23 stemmen besloten hier ter stede een kaasbeurs te vestigen waar voor het bestuur van den bond met het gemeentebestuur overleg zal plegen. EEN LEGAAT VOOR DE DIACONIE. Wijlen de heer J ci vv/-»»-« gewoond hebbende, heeft g^le^aTeerd aïn som v^Tsnnr Ned" HerV' Gem- alh'er een som van 500 vry van successie-rechten. Door het Gemengd Mannenkoor en het Mannenkoor „Vocaal Alkmaar", beiden on der leiding van Nico Snel, werd gisteren deelgenomen aan het nationaal zangcon cours te Veenendaal. Het Mannenkoor behaalde in zijn afdee- ling een eersten prijs en het Gemengd koor eveneens met het hoogste aantal punten. Bovendien kreeg dit koor een extra eervolle vermelding van de jury. Een mooi succes voor de koren en den directeur Nico Snel. Maandag werd te Alkmaar, onder lei ding van het hoofdbestuur, geïnstalleerd de Kring Alkmaar van het N.I.V.A. Het bestuur werd als volgt samengesteld: Voorzitter: architect l. Sok te den Helder en secretaris: architect D. S. de Boer te Alkmaar. Belgie's beste band speelt in ,,'t Gulden Vlies". Wij hebben hier niet te klagen over goede dansmuziek; nauwelijks is de eene band verdwenen of de directie van ,,'t Gulden Vlies" presenteert de vol gende. En er zit climax in, al vermoeden we dat het hoogtepunt met Robert de Kers' optreden wel gekomen is, immers deze band maakt zulk een voortreffely- ken indruk, dat wij moeilijk kunnen aan nemen, dat er een nog betere zou komen of het zouden misschien de Ramblers moeten zijn. Want wat Robert de Kers bracht en waarover thans geheel jazz- wetend Nederland wel overtuigd is, be hoort inderdaad tot een genre bij uitne mendheid. Dat zit 'm niet alleen m de stuk voor stuk bekwame musici, doch het excellente moeten we zien in de homoge niteit van rhythm en melody. Merkwaar dig eigenlijk dat bij een samenstelling dubbel trompet-dubbel-trombone-sax een rhythm-ondergrond van piano, drums en guitaar voldoende is. Dat 't voldoende was, bewezen wel de vele nummers, wel ke wij gehoord heb' en. Armand Courtois aan den vleugel de monstreerde een verbluffend staaltje rhythm piano, waarbij zijn linkerhand- accoorden sterk opvielen. And.é Engelen beschikt over een buitengewone vaardig heid op guitaar en met hem mag de drummer Serluffens genoemd worden. Dammer en Weimann waren twee ver dienstelijke trombonisten, terwijl Turner en Booms de begeleidende trompet-arran gementen voor hun rekening namen, met in veel soli Turner een prima sax. Zoodat Robert de Kers lui-méme vol doende gelegenheid had zijn muzikale lusten en fantasieën op zijn koper-instru ment bot te vieren op een hem waardige en prachtige wijze. Resumeerend dus een band van internationaal gehalte, welke door een talrijk publiek enthousiast ont haald is op daverend applaus, een band, die vooral wat de show-nummers betreft, lang in herinnering zal blijven. Men schrijft ons: Het Alkm. Kleeding- en Dekking-comite trekt aan het touw, opdat een ieder hoore, dat er nood is, die tot helpen roept. In ge zinnen, waar voor eenigen tijd nog rede lijke welstand ne«.rschte, heeft de armoede met al haar schrijnend leed haar intrede gedaan. Hoevelen zyn niet door werkloos heid getroffen en kunnen van hun steun geld hun huishuur, fondsgelden en de nood zakelijke kosten voor levensonderhoud ter nauwernood voldoen. En waar het met de voeding nog eenigszins gaat daar hoort men de klacht: Waarvin moeten we ons kleeden, hoe kunnen we voor ons en onze kinderen aan schoeisel komen en hoe zullen wij ons dekken, als het winterseizoen nadert. Hoe onrustbarend groot is reeds net aantal van hen, die wegens ondervoeding naar her stellingsoorden moeten uitgezonden worden en hoe zullen zy aan de daarvoor vereischte kleeding komen? En zult gij nu lezer dezer courant, die bo vengenoemde zorgen nog niet kent voor ai deze klachten de ooien stoppen? Neen, dat mag toch niet. De noodklok heeft deze week wel zee hard geluid, dat ge het moest hooren. Gij wilt met alle U ten dienste staande middelen, financieelen en moreelen steun geven aan het Alkmaarsche Kleeding- en Dekking-comité, waarin alle gezindten samenwerken. Woensdagavond werden weer 30 gezin nen aan het allernoodzakelijkste geholpen, waarbij de zieken den voorrang hebben. Hoevelen werden de laatste weken slechts gedeeltelijk geholpen, omdat of de verlang de goederen qntbraken of de middelen tot aankoop niet toereikend waren. Hoe gij helpen kunt tot leniging dezer nood? Als laatste opwekking voor de col lecte, welke morgen gehouden zal worden, sporen wy U aan mild te geven. Laat een ieder zich tooien met het vlaggetje in de Alkmaarsche kleuren, met de Alkmafrsche Burcht Weet U morgen te verplaatsen in den toestand van hen, wier roep tot U komt er. denkt dan aan de spreuk: Zoo gij wilt, dat U de menschen zouden doen, doet gij hen ook alzoo. Woensdag is in zwervenden toestand aan getroffen een licht bruin smoushondje, reu, 6 maanden oud. De eigenaar kan zich hedenavond tusschen 6%7 J4 uur vervoe gen by den inspecteur der dierenbescher ming, den heer Verwer, Baanstraat, Alk maar. EN BOVENDIEN GEEN RIJBEWIJS! Gistermiddag reed de bestuurder van een personenauto met geopend portier tegen het ijzeren hek van een op het Ver- dronkenoord staand perceel, waardoor het portier werd ontzet en het portierraam brak. De bestuurder van de auto bleek niet in het bezit van een rijbewijs te zijn. Pro cesverbaal is tegen hem door de politie opgemaakt. naar waarnemingen, verricht in den moroen van Vrijdag 22 Mei. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 766,8 m M. t Valentia. Laagste barometerstand 750,3 m.M Marseille. Verwachting, geldig tot den avond van Zaterdag 23 Mei: Meest matige, tydelyk afnemende, noord- westelijke tot zuidwestelijke wind; zwaar bewolkt tot betrokken; regenbuien; aan- vankelijk iets zachter. Buitenlandsch weeroverricht. Guur weer zal aanhouden De sterke afkoeling, die zich in den mid dag van den 20sten reeds deed gevoelen, leidde tot een grooten temperatuurval met krachtige en buiige winden en in het wes- ten van ons land zware regen- en hagel- buien. Thans heerscht koude in het geheele westen tot aan de kusten der Middelland- sche zee en de Pyreneeën. Na het verdwij nen van den hoogedruk in het noordoosten, werd die in het noordwesten tydelyk aan-' getast door een depressie, die uit het noord westen in ons waarnemingsgebied binnen kwam en op dit oogenblik by Schotland ligt. In de Golf van Biscaye en in Spanje steeg de luchtdruk, in de Oostzee en in de Golf van Genua liggen nog depressies, de laatste geeft storm en regen aan de Fran sche Riviéra. In het oosten bluft het warm. Het is te voorzien, dat het weertype met gure buien nog eenige dagen zal aanhou den. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 21.27 tot 4.32 uur licht op. AANGEHOUDEN. Woensdagmorgen is door de politie in de Langestraat een persoon aangehouden, die in het Algemeen Politieblad stond ge signaleerd tot het ondergaan van enkele dagen hechtenisstraf. Hy is naar het huis van bewaring overgebracht. Gisteravond heeft een felle brand gewoed in een oude boerderij aan den Hoflandeweg te Beverwijk, waarin thans is gevestigd het expeditiebedrijf van A. Blom. Het geheele complex met zyn vele lood sen, stallen en afdaken is door het vuur verwoest, met uitzondering van het woon huis. De brandweer bestreed den brand met vier stralen. De oorzaak van den brand is onbekend. De heer Blom had zich 's morgens heel vroeg begeven naar de draveryen te Drach ten en was nog niet van de courses terugge keerd. Alleen zyn huishoudster bleek aan wezig, toen de brand door een passeeren- den motorrijder werd ontdekt. BLAUWE POSTDUIF AANGEVLOGEN. By den heer M. Swenne, Ooievaarsstr. r 7, is een blauwe postduif komen aan vliegen, gemerkt: 3 36 A 18205. BUSDIENST VAN DE ALKMAAR PACKET. Bij besluit van 13 Mei hebben Ged. Sta ten van Noordholland goedgekeurd een busdienst van de Alkmaar Packet van Akersloot (De Hoorne) via Heiloo naar Egmond aan Zee en terug. De dienst zal gereden worden van 28 Juni tot en met 1 September. De bus rijdt driemaal daags, t.w. 9.45, 11.45 en 16.45 van Akersloot en 11.05, 14.05 en 18.05 van Egmond aan Zee. STRAATLANTAARN GESNEUVELD. Op het Groot Nieuwland is een straat lantaarn stukgereden, vermoedelijk door een auto. Door de politie wordt een onder zoek ingesteld. NIET VOETBALLEN OP STRAAT. Door de politie is procesverbaal °Pge" maakt tegen jongens, die op straat aan het voetballen waren, waarbij enkele ruiten werden ingegooid. BEGIN VAN BRAND. Bij de firma Spanjaard aan de Lange straat ontstond Woensdagmiddag een brandje op de bovenste verdieping. Door een zoon van den eigenaar en een knecht de brand met een paar emmers water ge* bluscht. Eveneens is door de politie me een brandbluschapparaat hulp verleen Een en ander verspreidde veel rook en ee sterke brandlucht. JUBILEUM MATTH. WIEGMAN. De tentoonstelling van den Bergensch® schilder Matth. Wiegman, die van 23 Me tot 14 Juni in het stedelijk museum te Am sterdam zal worden gehouden, wordt Zater dagmiddag half drie officieel geopend. Herman van den Eerenbeemt zal hierDU een inleiding houden over het oeuvre van den jubileerenden kunstenaar. Een groot werk van Matth. Wiegman, fl« zeer de aandacht trekt, drie gebrandschil derde ramen voorstellende Maria en Engelen, koren is dezer dagen gereed ie' komen in de rozenkranskerk aan de JaC° Obrechtstraat te Amsterdam. Bezoekers van de tentoonstelling vorzU!" men niet deze fascineerende ramen, in onmiddellijke nabijheid van het stedeW. museum te gaan bezichtigen.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 2