Amstecdamscfie Jieucs goede zelfgemaakte jam! UITGEEST OOSTHUIZEN HOOGWOUD OPMEER SCHAGEN GROOTSCHERMER NOORDSCHARWOUDE BEVERWIJK ZUIDSCHARWOUDE BERGEN ZUID- EN NOORDSCHERMER Sla Aardbeienmarsch. Op Zondag 28 Juni a.s. zal wederom de jaarlijksche aardbeienmarsch plaats hebben. Hieraan zal thans ook deelgeno men worden door de gymnastiekvereeni ging Uitgeest, en wel met 2 groepen. D eene groep, voor de meer grooteren, is in geschreven voor een af te leggen afstand van 30 K.M. en de 2e groep, adspiranten, voor 20 K.M. Eiken Vrijdagavond wordt regelmatig geoefend. Teraardebestelling K. Peereboom, Onder groote belangstelling vond Maan dagmiddag te Oosthuizen de teraardebestel ling plaats van het stoffelijk overschot van den heer K. Peereboom, die hier vroeger als kaashandelaar was gevestigd. Het personeel der firma, dat voor deze gelegenheid uit Alkmaar was gekomen, vormde aan beide zijden van de oprijlaan van de begraafplaats een haag, waardoor het stoffelijk overschot van hun overleden patroon langzaam naar de groeve werd ge bracht. Nadat de kist langzaam in het graf was neergelaten hield dr. Visser uit Terborg ais vriend van den overledene een korte rede, waarin hij wijlen den heer Peereboom schetste als een warm voelend mensch, die de ziel was van het huisgezin. Nadat door familieleden en ook door an deren bloemen op de kist waren gestrooid, dankte de heer N. Peereboom mede namens zijn moeder en broer voor de belangstel ling, welke men heeft betoond bij dit ver lies. Diep onder den indruk van deze treffen de plechtigheid verlieten allen daarop den doodenakker. Auto wilde café in. Zaterdagavond werd de caféhouder H. Bakker te Aartswoud opgeschrikt door een hevigen slag. Het bleek, dat een auto, ko mende uit de richting Medemblik, in plaats van de bocht te nemen, rechtuit reed en de deur van het café ramde. Gelukkig was de snelheid niet groot, zoodat de schade tot een kapotte deur beperk bleef, hoewel ook de auto niet geheel onbeschadigd uit den strijd kwam. De automobilist bleek bereid de schade te vergoeden, zoodat alles in der minne kon worden geschikt. De hoofdprijs van Opmeer. Wij vernemen, dat de hoofdprijs der Op- meersche verloting, bestaande uit twee paarden, is gevallen op no. 10013, welk nummer werd verkocht door den bekenden lotendebitant P. Karsten te Nibbixwoud aan iemand, woonachtig onder die gemeen te. Luchtwacht. Tot commandant van de luchtwacht te Schagen is benoemd de heer G. Koning, tot plaatsver. commandant de heer W. Nie- stadt, beiden te Schagen. Kerkelijk ontvanger benoemd. In de vacature van kerkelijk ontvanger te Grootschermer, ontstaan door het over lijden van den heer J. Waterdrinker, werd voorzien door de benoeming van den heer P. Klinkhamer Pzn. Baldadige jeugd. Naar men ons mededeelt, komen er bij de commissie voor het organiseeren van de autotocht voor ouden van dagen te Noord- scharwoude en Oudkarspel verschillende klachten binnen over baldadigheden van de jeugd. Zooals in het verslag van de tocht reeds was medegedeeld, bestond er voor de terug komst een overweldigende belangstelling van de zijde van het publiek, waarbij de jeugd in niet geringe getale vertegenwoor digd was. Tijdens het oponthoud in de zaal van den heer Vis te Oudkarspel, waar de tocht officieel werd ontbonden, waren de auto's geparkeerd bij het hotel. Nu heeft de jeugd in dien tijd van de gelegenheid ge bruik gemaakt, om aan verschillende auto's vrij belangrijke schade toe te brengen. Zoo goed als alle vlaggetjes, welke op de auto's waren aangebracht, zijn er afgescheurd, sommige met vlaggestok en al, terwijl an dere vlaggestokken verbogen zijn. Andere eigenaars klaagden over ingedeukte spat borden, waarvan het lak was afgesprongen en men moest laten overspuiten. Eén auto was zoo onderhanden genomen, dat de deu ren bijna niet meer kon worden opengedaan. Voor de diverse eigenaren beteekent dit behalve de kosten welke zij maakten voor de beschikbaarstelling van hun auto's, nog extra-onkosten, hetgeen het werk van het comité niet zal vergemakkelijken, daar de betrokken eigenaars op een dergelijke ma nier hun wagens niet meer beschikbaar zou den stellen. Aan den burgemeester van Oudkarspel wien vooruit om politie-toezicht was ver zocht, is door het comité van dezen gang van zaken schriftelijk mededeeling gedaan. „Kennemerlands Glorie" een his torisch landsspel. De opvoeringen van het landsspel „Ken nemerlands Glorie" zullen een belangrijk onderdeel vormen van de feestweek, die de V. V. V. van 15 tot en met 23 Augus tus heeft georganiseerd ter gelegenheid van de vereeniging der gemeenten Bever wijk en Wijk aan Zee en Duin. Dit lands spel zal worden opgevoerd op een daar voor ingericht gedeelte van het feestterrein aan het einde van de Cornelis Amsestraat. „Kennemerlands Glorie", dat geschreven werd door den heer Joh. N. Tromp, secre taris der V. V. V., behandelt een belangrijk tijdperk uit de historie van Beverwijk. Het is een fantasie, die haar oorsprong vond in een historisch feit, dat voor de ontwikke ling van Kennemerland van zoo grooten invloed is geweest: het verleenen van het recht om een markt te houden te Bever wijk, een privilege, dat Floris V in 1927 aan de Heerlijkheid schonk. De schrijver ver plaatst in zijn landsspel de toeschouwers naar dit tijdperk van de geschiedenis. De opvoeringen zullen geschieden op Zondag 16, Woensdag 19, Zaterdag 22 en Zondag 23 Augustus, telkens des middags om halfdrie. Aardbeienprijzen. Dinsdagavond waren de prijzen even stijgend en per 100 slof besteedde men voor Moulin rouge m. d. 5565, Export m. d. 60, Terivoorten idem, Amazonen z. d. 5575, Deuts Evern m. d. 4560, id. z. d. 50—70. Per 100 K.G. 15—22. Fabrieken koopen nog weinig. Ingestort. Bij den veehouder J. B. op het Melkpad te Zuidscharwoude stortte gisteren een ge deelte van het dak van de koeienstal in, ge lukkig zonder persoonlijke ongevallen tc veroorzaken. Juist even te voren waren een paar personen door de stal gegaan. Ingekomen personen, I. W. Dernee, R.K., kapster, Dorpsstraat 21 van Gouda. E. M. L. Publiekhuijsen, R.K., leerling-verpleegster, Heerenweg 25 van 's-Gravenhage. E. M. Publiekhuijsen, R.K., z.b., Heerenweg 25 van Voorburg. M. Boerma (echtg. R. M. de Haan), geen, z.b., Meerweg 39 van Kopenhagen (Den.) D. Binnenwijzend, R.K., electro-techn., Dorpsstraat 29 van Akersloot. W. de Boer, N.H., dienstbode, Kastanjelaan 9 van Zaan dam. C. D. van Vliet, N.H., electricien, Noordlaan 44 van Amsterdam. A. Kuit- waard, N.H., z.b., Zeeweg 22 van 's-Graven hage. A. Tikal, R.K., dienstbode, Breelaan 79 van Amsterdam. G. de Jong, geen, kunstschilder, Lijtweg 13 van Amsterdam. E. Smetan(ova), D.E., bedienjuffrouw, Breelaan 19 van Amsterdam. J. A. Knor ren, D.G., scheepsmach., Vinkebaan 6 van Alphen aan den Rijn. C. M. Wijnker, R. K., religieuze, Loudelsweg 20 van Hoede- kenskerke. W. Storbeck, geen, verpleeg ster, Julianalaan 16 van Haarlem. A. Schoen, N.H., landbouwer, Bergerweg 189 van Egmond-Binnen. M. Leeuwrik, N.H., z.b., Dr. van Peltlaan 16 van Amsterdam. P. H. Verburgt, geen, z.b., Zuidlaan 13 van Amsterdam. N. Visser, N.H., garagehou der, Bergerweg 60 van Aalsmeer. H. W, G. van den Bergh, geen, assuradeur, Linden- laan 1 van Alkmaar. R. Slik, D.G., land bouwer, Kanaaldijk 13 van Barsingerhorn. E. Asjes, N.H., veehouder, Bergerweg 167 van Alkmaar. P. Kaaij, N.H., veldarbei- der, Eeuwigelaan 5 van Oterleek. N. W. Jansen, N.H., dienstbode, Dorpsstraat 12 van LAkmaar. W. C. van der Helm, N.H., fa brieksarbeider, Meerweg 49 van Alkmaar. D. Kuijper, geen, kapper, Berkenlaan 10 van Amsterdam. B. D. Wijsma, geen, verte genwoordiger, Dr. van Peltlaan 24 van Am sterdam. W. P. Stadegaard, R.K., veehou der, Bergerweg 1 van Ilpendam. A. Rui ter (echtg M. P. Nanne), R.K., z.b., Karei de Grootelaan 50 van Ilpendam. M. Harre- veld, N.H., h.i.d.h., Breelaan 6 van Heiloo. M. P. Hoveling, R.K., huish., Eeuwi gelaan 32 van Alkmaar. J. A. van der Griend, N.H., spoorw.beambte, Witteweg 15 van Haarlem. A. Harmanni, G.K., dienst bode, Russen weg 11 van Haren. C. Smit, R.K., veehouder, Colnotweg 14 van Scher- merhorn. G. Helder (wed. A. Asjes), N. H., z.b., Heerenweg 23 van Alkmaar. K. Mulder, geen, kapper, Dorpsstraat 10 van Groningen. A. Besse, N.H., O.I. ambt., Breelaan 58 van 's-Gravenhage. A. P. Hopman, R.K., bakker, Loudelsweg 10 van Egmond-Binnen. J. M. G. Schneider, D. E., vertegenwoordiger, Prinsesselaan 21 van Amsterdam. AKERSLOOT (Mei). Geboren: Gerardus z. van J. Kerssens en M. C. Vrouwe. Lourentia Geertruida Maria d. van W. G. Buren en J. Kapteyn. Petrus Maria z. van Jb. Baltus en D. Spaan- sen. Getrouwd: P. N. Hollenberg en C. J. Vrouwe. H. J. Konijn en C. M. Blanken- daal. Overleden: Jacob Groot, 73 j., wed. van I. Kat (overl. te Alkmaar). Aaltje Meijne, 83 jaar, wed. van J. Roskam. Neeltje Bakker, 74 jaar, wed. van J. Ter- luin. NIEUWE NIEDORP (Mei). Geboren: Gertrude Elizabeth d. van Dol en C. Bleeker. Wilhelmus Cornelis z. van W. J. Keesom en J. M. Ruiter. An na Sijbrecht d. van P. Groen en S. Vreeker. Ghiselein Hubertus Irma z. van L. J. M. van Waesberghe en C. M. de Pauw. Ondertrouwd: Wouter Frantsen te Uitgeest en Maria Bakkum. Hermanus Ott te Alkmaar en Trijntje Elisabeth Jes. Getrouwd: Gerrit Veldman te Heer- hugowaard en Maria Ursem. Jan Eriks te Zijpe en Trijntje Kuiper. Wouter Frant sen te Uitgeest en Maria Bakkum. Her manus Ott te Alkmaar en Tryntje Elisa beth Jes. Overleden: Jan Stoop, 62 jaar, echtg. van A. Leek. gen waren Ter vergadering van hedenmorg alle leden aanwezig. Bij de opening sprak de voorzitter, bur gemeester-secretaris K o 1 b een hartelijk woord van waardeering ter nagedachtenis van wijlen de heeren Koning, ambtenaar ter secre tarie, en Waterdrinker, gemeente-ontvanger. Spr. getuigde van hen, dat zij naar hun beste weten de gemeente hebben gediend. Bij de ingekomen stukken waren onderschei dene mededeelingen van Ged. Staten met goedkeuring van raadsbesluiten. Van den mi nister van sociale zaken was een schrijven ontvangen met mededeeling dat de steunver- leening wordt goedgekeurd tot 2 Jan. 1937. Al deze stukken werden voor kennisgeving aan genomen. In handen van B. en W. om prae-advies werd gesteld een verzoek van den heer R. E Schermerhorn om vergoeding van reiskosten voor zijn zoontje, dat de chr, school te Alk maar bezoekt. Benoeming; lid burgerlijk armbestuur. Ter voorziening in de vacature van lid van het burgerlijk armbestuur (afgetreden de heer D. de Geus, wien eervol ontslag werd verleend op verzoek) hadden B. en W. de volgende aan beveling ingediend: I. K. Veldhuis; 2. D. de Boer Pz. Op verzoek van den heer Schot werd hier nog aan toegevoegd de naam van den heer T. Slooten. Na twee stemmingen werd gekozen de heer Veldhuis met 4 stemmen, de heer Slooten kreeg er drie. Burgerlijke stand. Voor de benoeming van twee ambtenaren van den burgerlijken stand hadden B. en W. de volgende aanbevelingen ingediend: vaca ture-Koning: 1. W. Schermerhorn Dz., 2. F. Posch; vacature-Waterdrinker: 1. M. C. van der Laan, 2. F. Posch. Mevr Slooten beval in de eerste vaca ture nog aan den veldwachter A. Groot, die h. i. het meest was aangewezen om den bur gemeester te vervangen bij aangifte voor den burgerlijken stand. Hij toch is, naar zij zei, meestal op het raadhuis of i" de nabijheid daarvan. De voorzitter was het met dit motief niet eens. De veldwachter is meestal niet zoo gemakkelijk te bereiken, wèl daarentegen de heer Schermerhorn, dien B. en W. daarom als no. 1 hadden gesteld. Mevr. Slooten handhaafde haar voorstel, dat gesteund werd door den heer Schot, zoodat als no. 3 in de vacature-Koning nog werd gesteld de heer A. Groot. Daarna werd gestemd met den uitslag, dat de heer Schermerhorn 4 stemmen kreeg en de heer Groot 3 zoodat eerstgenoemde was be noemd. In de tweede vacature werd eveneens no. 1 benoemd met 4 stemmen; hier waren drie blan co uitgebracht. Rekening burgerlijk armbestuur. De voorzitter schorste de vergadering eeni- gen tijd, om den heeren Stekelbos en Heinis gelegenheid te geven de rekening van het bur gerlijk armbestuur na te zien, waarvoor de penningmeester van dat college, de heer De Geus, aanwezig was tot het geven van toelich tingen. Na heropening stelde de heer Stekelenbos voor, de rekening goed te keuren in ont vangsten op 2278,53 en uitgaven 3461,38, alzoo met een nadeelig saldo van 1182,85. Alzoo werd besloten. De voorzitter bracht dank aan het burgerlijk armbestuur, speciaal aan de heeren Buis en de Geus, die in dat college veel werk deden in het belang van de ge meente. Speciaal de laatstgenoemde, die der tig jaren lang lid ervan was en vele jaren president-armvoogd, heeft aanspraak op waardeering van de gemeente. Hij heeft in zijn functie vette, maar ook magere jaren gehad, waarin het moeilyk was aan de aan vragen te voldoen. Spr. wenschte hem in zijn nieuwe woonplaats veel goeds en hoopte, dat de heer de Geus veel aangename her- inneringfen aan Zuid- en Noordschermer zal bewraen. De heer d e G e u s verzekerde, dat dit het geval zal zijn. Met veel genoegen heeft hy zijn tijd en werk gegeven voor de gemeente; alleen de laatste paar jaren viel het moei lijk. De heer Sc h o t stelde voor, den heer de Geus een herinnering voor zijn langdurigen dienst aan te bieden. De voorzitter vond dit idee zeer sympathiek en stelde voor de uitvoering ervan op te dragen aan B. en W. Werd goedgevonden. Gemeenterekening dienst 1934. Op verzoek van Ged. Staten werd een post van 9.72 van de gemeenterekening 1934 overgebracht naar 1936, waarna de rekening opnieuw werd vastgesteld. Gemeentebegrooting dienstjaren 1935 en 1936. B. en W. stelde voor op beide begrootin gen eenige af- en overschrijvingen goed te keuren, voor 1935 zijnde in verhoogde uit gaven 1900.66, waartegenover stond een bedrag van 3512.48, waarmee men be neden de ramingen was gebleven. Voor 1936 was het meerdere 2829, het mindere 290. De af- en overschrijvingen werden goed gekeurd. De voorzitter deelde hierbij nog mede, dat, zooals de verschillende beschei den zich op het oogenblik laten aanzien, het dienstjaar 1935 zal eindigen met een klein batig saldo. Geldleening. Goedgekeurd werd een voorstel van B. en W. om ten behoeve van den bouw van een brug over de Ringvaart te Grootschermer een leening van 12000 aan te gaan met de Nutspaarbank te Alkmaar, tegen een rente van 4 y, pet. en een koers van 100 pet. Op een vraag van den heer H e i n i s of ook voorwaarden waren gevraagd van de boerenleenbank, antwoordde de voor zitter, dat zulks overbodig was geweest, want er was van tevoren al gezegd, dat die niet kon ingaan op een leening met een looptyd van 30 jaren, zooals met deze het geval is. Mevr. Slooten wenschte te weten of in deze 12000 ook het bedrag voor toezicht enz. is inbegrepen, waarop de voorzit- terbevestigend ter bevestigend antwoordde. Mevr .Slooten vroeg andere mededee lingen hierover, om voor de toekomst moei lijkheden te voorkomen. De voorzitter merkte op, dat dc benoeming van een opzichter moet geschie den door B. en W. en niet door den raad, die een bepaald bedrag voor de brug heeft gevoteerd (met alles wat daarmee samen hangt.) Het college zal dat bedrag niet overschrijden zonder den raad hierin te kennen. Overigens moet mevr. Slooten ver trouwen stellen in B. en W. Op verschillende vragen deelde spr. nog mede, dat de vaart niet geheel wordt afge- damd( er blijft een opening van 2.50 M maar de scheepvaart zal worden gestremd) dat het werk hoogstens 4 maanden zal du ren en dat het oude bruggehoofd door de Schermeer is afgestaan aan de gemeente. Men zal moeten trachten overeenstemming te krijgen over een erfpacht. Mevr. Slooten keurde af, dat de ge meente het onderhoud van het bruggehoofd zal bekostigen, de 100, die de Schermeer daarvoor voor éénmaal zal betalen, is niet voldoende. De voorzitter was overtuigd van wèl; practisch komt er geen onderhoud aan het werk van beton. Bovendien heeft het waterschap nog toegezegd de kosten voor het plaveisel te zullen betalen. De heer Schot vond het percentage van 25, genoemd als te werk te stellen ingezete nen, wel wat gering. De voorzitter wees erop, dat de raad dit zelf zoo heeft vastgesteld, maar misschien heeft de minister daar reeds bezwaren tegen gemaakt. Hij wil dergelijke voorkeur niet. Voor het onderhavige geval kwam 's minis ters wenk te laat. De minister kan nog veel méér vertellen, zei mevr. Slooten, op zoo'n manier wor den gemeenten en bevolking uitgebuit De voorzitter wilde dergelijke uitla tingen niet toelaten. Legesverordening. Goedgekeurd werd een wijziging in de le gesverordening (bevolkingsboekhouding), waardoor deze in overeenstemming zal zijn met de nieuwe rijksvoorschriften. Vergoeding kweekeling met akte te Driehuizen. De voorzitter deelde mede, dat mej. Kroon naar Alkmaar was geroepen als wachtgeldster, maar daarna is terug gekomen en nu kan blijven tot de groote vacantie, mits de gemeente 250 per jaar voor vergoeding uittrekt. De definitieve vaststelling van het salaris zal geschieden by benoeming van een kweekeling met akte. Na eenige bespreking goedgekeurd. Heffing schoolgeld. De voorzitter deelde mede, dat tot Mei 1937 de heffing van schoolgeld nog kan geschieden volgens de thans geldende ver ordening, met dien verstande, dat voor de lagere klassen een verlaging van het te be talen bedrag wordt vastgesteld, terwijl ook voor het tweede en de volgende kinderen uit eenzelfde gezin de verlaging wordt toe gepast. Werd goedgekeurd na een opmerking van mevr. Slooten, waarvan de voorzitter Jams maf Opekte bereid zijn altijd goed! Mooi wan kleur, goed van dikte, heerlijk van smaak e met alle voedingswaarde van het versche ooft Zélf jam maken met Opekta is eigenlijk kindersptO Zoo gemakkelijk! 10 minuten koken, kléirl leder, drogist en comestibleszaak heeft Opekta Recto! ten voor alle soorten fruit bij elke verpakkinl* Fleschjes 60 ct., pakjes 15 en 28 ct. MAAK ZELF JAM MET NAIUU""*' IM 10 MINDIEH Nmd. OpmU» Mil SImgml 400. TM. 37039. zei, dat zy pas ter sprake kan komen by de regeling van 1937. Herziening strafverordeningen. De nog geldende strafverordeningen in de gemeente werden weder uitgesteld voor den tyd van vyf jaar, waarbij de voorzitter toezegde, dat eventueel noodig geachte wijzigingen tusschentyds wel kunnen worden aangebracht. Zoo zullen bijv. B. en W. eerlang wijziging van de politie-verordenig voorstellen. Rondvraag. Mevr. Slooten vond het gelukkig, dat het nadeelig saldo van de wijkverpleging minder groot wa- dan de heer v. d. Laan destijds vreesde. Was de subsidie-verhoo ging nu wel noodig geweest? De heer v. d. Laan zei, dat het tekort op 1 Juli ongeveer 1000 zal zyn. De voorzitter geloofde dat dit meer interne kwesties zyn. In elk geval heeft de gemeente groot belang by de wijkverple ging. Men zou over de zaak later kunnen spreken, als subsidie wordt gevraagd. Mevr. Slooten betoogde nog, dat de gemeente toch niet heeft te betalen voor de gemeenten Graft en Akersloot (Wordt vervolgd). van Woensdag 17 Juni 1936. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te Vorige koers STAATSLEENINGEN. 4 Nederl 1934 4 Ned -lndië 1934 a 5Duitschland 1930 Idem met verklaring BANKINSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned lnd. Handelsbank. Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL Alg. Kunstzijde Unie t v. Berkels Fatent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper Steel comm U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr Perlak Philips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Del' Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw Cert Union Pacific gNoteering per 50. x) ex-coupon tExclaim. PROLONGATIE vorig. koer. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. 95% 93'/, 19'/, 21 117V, 133 451/s 116»/, 110 21% 371/, 593/, 206 1823/, 1151/M <6% 20% 3!% 2% 23 38% 4'/. 2611/, 1291/, 108 21 11.00 159 201 2631* 2761, 80i/e 24% 10»/l6 9»/), 12H/, 89 371/, 621/, 2 IV, 471/, 186 22di/, 229 44 20% 791/4 pl.m. 1.30 95»/, 93}% 191/4 21»/8-'/4 45V, Hó»* 22»/, 59V, 180-1 116-5»/, pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 95»/, 93H/m pl.m. 2.15 95% 21'/, 21**6 22»/,.»/, 178-9 115W 178'/,.}" 115-1* i •i 47 217/w 32}-% 3 23% 391/14, 4Vs 268-7 20'/, 201 265 2'7il 80 25 10% 9'i/w 21% I 3<% -} 3-1*6 23-} 39%-i 21*-% 32% 3 23J-% 39»/;,-i 264 188} 114'/,-5} 21}% 32|-% 3 237/„ 39-i 2631*-4} 276'/, 10% 9'/i 276-275»/, 1241/,-} 123-f 66 371 61 Va 1'/, 48'/, 1861*. 235 229 45 <0»/, 9'/, 79 66- 9U* 63'/, 4»»/, 7 185-6 231'/,.3} 228 9|-u*, 123-i 123»/, 184'/,.5 232 227-8 48»/, 'A •184-i 227-8 20}-% 20}-% 20 V« NIET OFFICIEEL Ncw-York 9 f Londen Parijs Brussel (Belga) Bazel Kopenhagen Stockholm 4} pCt. *Exdividend. Vorige koer* II i t 1.47'/, 7.45 59 55 9.74 25.02 47 90 33.40 38 40 37 40 20 20 Heden 4'/, pCt Koer, op heden 2 uur 1.48 7.44V, 59 54 9-74'/, 25 02 47 81'/, 33.20 38 30 37 35 20.171* i

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8