Amstecdamsche Jbeucs Ome Jiolonim JUooutciaal 'ïlieuws Pluimveeteelt. JlecfU&zaAeu W i Zwart als de Nacht! EGMOND AAN ZEE HEERHUGOWAARD Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. waren ingezonden. Na de lunch werd door de eere-presidente der I.V.B., mevr. A. Heuff, gesproken over „Eenheid in actie" in welke rede door spreekster werd be toogd, dat het doel der I.V.B. en van iede- ren Bellamiaan in het bijzonder, is om door opbouw tot een nieuwe maatschappij te komen, niet door anderen aan te vallen of er zich vyandig tegenover te stellen, niet dus door de punten van verschil op te zöeken, maar integendeel door het Neder- landsche volk aan te toonen, waar de fout zit in het bestaande economische stelsel en het daarvoor in de plaats stellen van het economische stelsel van Edw. Bellamy. De stemming aangaande het vlaggen- concours had tot resultaat dat met groote meerderheid de keuze was gevallen op het ontwerp van den heer v. d. Hoof te Hilver sum en keurig uitgevoerd door mej. Bierens. De nieuwe Bellamy-vlag werd geheschen en het Haagsche Bellamy-mannenkwartet zong het door den heer D. Slebos gecompo neerde vlaggenlied. Door den heer dr. IJssel de Schepper werd het afscheidswoord gesproken, waarin h(j er op wees, dat alleen door broederschap een nieuwe maatschappij kan tot stand komen, als door afschaffing van het on- chrstelijke winst-systeem betere economi sche verhoudingen zullen worden geboren, waarin de eene mensch niet genoodzaakt zal worden zijn medemenschen uit te bui ten en onder den voet te loopen. JONGEN VERDRONKEN TE EINDHOVEN. Gisteravond warén eenige jongens in het Eindhovensch kanaal te Eindhoven aan het visschen naby de tweede brug onder de ge meente Eindhoven. Een der jongens ontdek te plotseling in het midden van het kanaal een groote visch, welke naar den kant werd gehaald. De 13-jarige J. Scheepers wilde het beest ophalen, doch verloor daarby het evenwicht en verdween in de diepte. Toen de jongen op het droge werd gehaald, wa ren de levensgeesten reeds beweken. HOFBERICHT. .1 De koningin zal zich bij de opening van de Britsche tentoonstelling te Amsterdam doen vertegenwoordigen door H.M.'s groot officier baron van Hardenbroek van Harden- broelf, terwyl de adjudant van H.M., luit.- koloriel jhr. de Jonge van Ellemeet zal wor den toegevoegd aan Z.K.H. den hertog van Kent, gedurende diens verblijf hier te lande. Hare Majesteit heeft gedurende dien tjjd ook koninklijke auto's beschikbaar gesteld, ten' gebruike van Z.K. hoogheid. KOMT SIR HENRY DETERDING IN ONS LAND WONEN? Naar „De Standaard" ter oore kwam zou dr. Henry Deterding, pres.-dir. van de Ko ninklijke, het landgoed van de familie Kröller te Wassenaar hebben aangekocht. Hiermede wordt in verband gebracht een spoedig te verwachten aftreden van den heer Deterding als directeur en een zich vestigen in ons land. NOODLOTTIG VERKEERSONGEVAL. Twee jongetjes ernstig gewond. Gisteravond te omstreeks zeven uur heeft onder de bunurtschap Haarlo bij Bon culo een ernstig ongeluk plaats gehad. Het 11-jarig en het 5-jarig zoontje van de familie Koeslag uit Eibergen waren tijdens het hevig onweder per fiets onder weg. Zij besloten bij den landbouwer H. Veldink te Haarlo te schuilen. Toen de regen verminderde togen zij huiswaarts. Op het moment, dat zij van den zijweg den hoofdweg opfietsten, naderde uit de rich ting Eibergen een personenauto bestuurd door den heer M. uit Borculo. Deze laatste kon een aanrijding niet meer voorkomen en de beide jongetjes werden tegen den grond gesmakt. Een tweetal doktoren was spoedig ter plaatse. De eene jongen bleek ernstige wonden aan hoofd en armen te hebben opgeloopen, terwijl zijn broertje beide beenen en een arm had gebroken. Zij zijn bij den landbonwer Veldink bin nengebracht en voorloopig opgenomen, daar vervoer minder gunstig werd geacht. De heer M., die met zijn auto tegen een boom was opgereden, waarbij de wagen erristig werd beschadigd, kwam er met den schrik af. GENOOTSCHAP VOOR RECLAME. In het Kurhaus te Scheveningen is heden ochtend een tweedaagsch congres (5e Ne- derlandsche reclamecongres) geopend van het genootschap voor reclame. Het congres, dat druk bezocht was, werd geopend door tien voorzitter jhr. dr. J. C. Mollerus, die in zyn openingswoord wees op het nut voor het genootschap van een jaarlyksch congres. In een tijd als dezen, zeide hy, waarin ons economisch leven nog altijd te lyden heeft van de gevolgen eener kortzichtige politiek, dei sedert November 1918 haar verwoesten de uitwerking ook in ons land in alle lagen der bevolking tot uiting heeft gebracht, noopt ons in de eerste plaats die problemen aan de orde te stellen, die misschien tot eenige verlichting kunnen bijdragen. Na een kort overzicht te hebben gegeven van het op vorige congressen van het ge-1 nootschap behandelde, zeide spr., dat het bestuur zich gelukkig acht, ter zake kundi- gen te hebben gevonden, die het genoot schap ter hulp zyn gesneld Om dit congres aantrekkelijk te maken. Daarna verklaarde hij het congres voor geopend. Marktanalyse. In de ochtendzitting hebben de heeren L. C. Vervooren, raadgevend ingenieur voor commercieele bedrijfsorganisatie, en S. Kolt- hoff, expert in marktonderzoek, hun reeds in druk verschenen prae-adviezen nader toegelicht. De heer Vervooren komt ten aanzien van marktanalyse tot de volgende conclusies: onder marktanalyse dient men een ruimer gebied samen te vatten, dan men veelal ge neigd is, hieronder te verstaan; marktanalyse biedt hulp by het opstel- eln van een logisch reclamebudget, tot een verbeterd inzicht in de distributie, bij het onderzoeken van de door het publiek aan het product te stellen eischen en de daarbij passende verkoopsargumenten, benevens tot het coördineeren van reclame- en verkoops activiteit. Voor het verkrijgen van een juist inzicht in den verkoop heerschende factoren dienen drie nieuwe begrippen ingevoerd te wor den, namelijk: maximum opname-mogelijk heid, verzadigingssnelheid en vervangings snelheid. SCHIPBRUG VAN VIANEN TE ZUTFEN GEARRIVEERD. Restauratie van de IJselbrug zal een half jaar duren. Hedenmorgen is te Zutfen de schipbrug van Vianen gearriveerd die de overver- binding zal zijn gedurende den tijd dat de IJselbrug buiten gebruik gesteld wordt voor reparatiewerkzaamheden. O.a. zal een nieuw wegdek een pad voor voetgan gers en een voor wielrijders worden aan gelegd. Terwijl de oude klapbrug door een hefbrug zal worden vervangen. Men hoopt a.s. Maandag, wanneer de weg door de Uiterwaarden gereed zal zijn, de schipbrug welke op ca. 100 M. afstand van de IJsel brug tegenover de Marschpoortstraat zal komen te liggen en aldaar de oeverver binding in de richting Apeldoorn en Arn hem zal onderhouden, in bedrijf te kunnen stellen. De IJselbrug wordt dan tegelijker tijd voor alle verkeer afgesloten. Met de reparatie van deze brug zal ongeveer een half jaar gemoeid zijn, doch dan zal deze nieuwe brug een groote verkeersverbete- ring beteekenen. EEN OVERVAL VAN BANDIETEN. In de dessa Tapelan, op de grens van Ngawi en Bodjonegoro, heeft een overval plaats gevonden. Een troep gewapende ban dieten drong het huis binnen van een oud- bekel (dessa-hoofd), die evenals zijn vrouw, mishandeld werd. De boeven maaken driehonderd gulden aan geld en kleedingstukken buit. GRAFSCHENNIS IN INDIE. En de stral daarvoor. Eennigen tijd geleden meldden wij, dat op een doodenakker ten Zuiden van den Tange- rangschen weg een groot aantal gevallen van plundering van Chineesche graven was gecon stateerd, welke ontdekking leidde tot de- arrestatie van vele verdachten. Het „Bat. N.-blad" meldt thans het volgende omtrent de veroordeeling van eenige dezer verdachten door den Landraad van Batavia. De patjols, waarmee de graven „gebongkard" waren, zag men op de rechtszitting als stukken van overtuiging aanwezig. Eerst werden gehoord de tani Mohammad bin Gering en zijn zoon, die samen een Chi- neesch graf in de nabijheid van hun woning hadden geplunderd. De buit bestond slechts uit twee dubbeltjes en waarschijnlijk uit ergernis over de zoo slecht beloonde moeite, hebben de vandalen toen de blootgelegde doodkist van ijzerhout uit elkaar gekapt om er brandhout van te maken. Of zij niet bang waren voor de geesten der afgestorvenen? zoo vroeg de president mr. J. H. Peter, en een bot stilzwijgen bewees, dat vader en zoon zich daarover niet al te zeer bekreunden. Het werd zes maanden voor ieder, en Pa kreeg er nog een half iaar bij, omdat hij een ander Chineesch graf alleen had geplunderd en daarin een zilveren ring had buitgemaakt. Vijf andere beklaagden werden al\in v r hetzelfde delict eveneens tot zes maanden gevangenis straf veroordeeld. R.K. BOND VAN HARMONIE- EN FANFARECORPSEN IN N.-HOLLAND. Concours te Purmerend. Begunstigd door zeer mooi weer werd te Purmerend de tweede concoursdag gehouden door den r.k. Bond van Harmonie- en Fanfare corpsen in N.-Holland. De marschwedstrijd, waaraan door 10 ver- eenigingen werd deelgenomen, had den volgen den uitslag: 3e afd. Harmonie: Bovenkarspel 1 prijs 99 punten. 2e afd. Fanfare: Spierdijk 2e pr. 89 punten. Aalsmeer eerste prijs 104 punten. 2e afd. Harmonie: Beverwijk 2e pr. 91 pnt. Ie afd. Fanfare: Ifeiloo le pr. 96 pnt. Afd. Uitmuntendheid Fanfare: Castricum le prijs 98 pnt. Zwaag 2e prijs 89 pnt. Haarlem Noord eerste prijs 104 pnt. Eere-afd. Harmonie: Purmerend le pr. 107 p. Afd. Uitmuntendheid Harmonie: Zaandam le pr. 105 pnt. De uitslag van den concertwedstrijd was: 3e afd. Harmonie: St. Gregorius, Nibbixwoud 2e prijs 322 pnt. Bovenkarspel le prijs 357 pnt. 2e afd. Fanfare: Spierdijk 2e pr. 298 pnt. Aalsmeer le pr. 339 pnt. xi»mW - -'v.'óf' Üp» geen drie meter zicht en dan nog zonder achterlicht? i Is n poging ioi zelfmoord om zonder achierlichi fe rijden (om van siilsiaan heelemèal niei ie spreken!) Alleen reeds hei iranspori naar een ziekenhuis is heel wal duurder dan de aan- schaffing van een veilig achier- lichil 2e afd. Harmonie: Beverwijk 2e prijs 328 pnt. le afd. Fanfare: Heiloo 3e pr. met 286 pnt. Waarland 2e prijs 319 pnt. Afd. Uitmuntendheid Fanfare: Castricum 2e pr. 329 pnt. Zwaag 2e pr. 329 pnt. Afd. Uitmuntendheid Harmonie: Haarlem Noord 2e pr. 331 pnt. Zaandam le prijs 353 pnt. Eere-afdeeling Harmonie: Nieuwendam le pr. 358 pnt. Purmerend eerste pr. 360 .pnt Lutjebroek le pr. 349 pnt. Het hoogste aantal punten was 360, behaald door Crescendo van Purmerend. Hiermede legde deze vereeniging beslag op den wissel beker, welke hiervoor beschikbaar is. De eere-wedstrijd over beide concoursdagen gaf voor Fanfare de volgende resultaten: Eerste prijs W. I. K. Ilpendam 168 punten. 2e pr. Aalsmeer met 165 punten en derde prijs Bovenkerks Fanfare Bovenkerk 126 punten. Harmonie: Eerste prijs Zaandam 156 pnt.: 2e pr. Lutjebroek 153 pnt. en 3e prijs Crescen do Purmerend, 150 pnt. Purmerend had even veel punten als Nieuwendam. Bij loting viel de derde prijs ten deel aan Purmerend. WERKLOOZE ARBEIDERS OP WIERINGEN Op Wieringen zijn nog vele arbeiders ge vestigd, die destyds by de Zuiderzeewerken hun brood verdienden, maar die nu sinds langen tijd werkloos zijn. Deze menschen wonen voor het meerendeel in krotten. Aan gezien zij met den landarbeid niet voldoen de bekend zijn, is er geen uitzicht, dat zy op Wieringen werk kunnen vinden. Onder deze omstandigheden zint de regeering op midelen om deze arbeiders met hun gezinnen naar elders, bij voorkeur naar hun gemeente van herkomst te verplaatsen. Deze verplaatsing zal waar mogelijk op kos ten der regeering geschieden. Ook zal de regeering aan de gemeenten, waarheen deze werkloozen worden verplaatst, een bijdrage geven in de .kosten van hun levensonder houd. Waar mogelijk zullen deze arbeiders in de nieuwe inpolderingswerkzaamheden worden betrokken. De strandexploitatie en het kam peeren. Vrijdagavond gaven wij een overzicht van de regeling der strandexploitatie en het kampeeren, zooals die dit jaar is, in afwachting van hoogere goedkeuring op de nieuwe regeling. Inmiddels hebben Gedeputeerde Staten de uitgave der ge meente voor inrichting van een kampeer terrein op het Zuiderstrand goedgekeurd. Er zal dus nu waterleiding komen, W.C.'s, gelegenheid om tenten op te bergen en een wacht om op de tenten te passen. De ge meente hoopt e. e. a. nog deze week in orde te kunnen brengen, waarna dan tevens het kampeertarief in werking treedt. Geslaagd. De heer J. M. van Rijn, tydelyk ambte naar ter secretarie te Heerhugowaard, slaagde te 's Gravenhage voor het examen gemeente-administratie. Werkverschaffing. De werkverschaffing te Heerhugowaard is door plaatsing van byna alle landarbei ders in de vrije bedrijven, stop gezet. Vragen, deze rubriek betreffende, kunnen door onze abonné's worden gezonden aan Dr. te Hennepe, Heemraadsingel 84 te Rot terdam. Postzegel voor antwoord insluiten en blad vermelden. Zomerwerk en de wereld-tentoonstelling te Leipzig. De vorige keer eindigde ik met een op wekking de jonge hennen en hanen thans te laten inenten tegen diphtherie door den dierenarts. Het weer lijkt er heelemaal niet op om thans aan diphtherie te denken, doch het is 'n wijze maatregel tegen dat het na jaar komt. De dieren lijden er absoluut niet van, terwijl als men wacht tot het najaar komt, ze vaak al aan den leg zijn en dan door het enten van den leg af kunnen ra ken. Bovendien volgt er op een enting al- tijd een periode waarin de dieren gevoelig zijn voor allerlei invloeden. Ent men dus in het najaar dan is er kans dat er snot uit breekt. Deze kans is nu zeer gering. Ik raad sterk af om zelf te enten. De er varing leert, dat vele entstoffen die men in den handel brengt niet werkzaam genoeg zijn en als men ze niet goed aanwendt loopt het uit op misère. Het laten enten door den dierenarts is veel betrouwbaarder en is te genwoordig niet veel duurder dan het zelf enten, omdat het ryk de entstof der rijks- seruminrichting tegen een zeer geringe prijs voor de dierenartsen beschikbaar stelt. Na deze waarschuwing, die dus nog bij den èrnst van het vak behoort, gaan we weer praten over het congres in Leipzig, dat ook natuurlijk hooge ernst is, doch dat tevens voor de deelnemers een prachtige en nuttige ontspanning wordt door de daaraan verbonden tentoonstelling, excursies, enz. We zullen nu eens bespreken wat er op de tentoonstelling te zien zal zijn. De wereld-tentoonstelling is verdeeld in drie onderaf deelingen, n.1.: le. de inzendin gen der verschillende regeeringen; 2e. de in zendingen van levend pluimvee en konijnen van de fokkers en 3e. de inzendingen der industrie. De tentoonstelling wordt gehouden vlak bij het gebouw van het congres in drie der reusachtige hallen van het jaarbeursterrein der stad Leipzig. Dat de belangstelling al- lerwege groot is blijkt wel uit het feit, dat en eerst slechts 2 hallen genomen had, doch er thans 3 blijkt noodig te hebben. Dat er in de hallen wat te zien zal zijn kan blij ken uit het feit dat hal 9, waarin de inzen dingen der verschillende landen komen, 180 meter lang en 100 meter breed is. Hal 8 voor de Duitsche dieren meet 180 bij 85 en hal 7, eveneens voor pluimvee en konijnen, meet 150 bij 100. In totaal is het terrein (hallen met daartusschen gelegen restaurant-tuinen) 67.000 M2., een flinke gelegenheid dus. In de grootste hal komen langs een lan-1 ge, breede middenlaan de inzendingen van ongeveer 25 landen. Ieder land vertoont daar wat er op pluimveegebied belangrijk is, dus demonstraties van het onderwijs, van wetenschappelijke proeven, van het organi satiewezen, van de inrichting der eiercon- trole, enz. enz. Deze internationale straat wordt dus wel zeer interessant. Zy begint in de voorhal waar Duitschland zelf een groote demonstratie opbouwt en daar o.a. een glazen broedmachine vertoo- nen zal waarin men met behulp van ver grootglazen van dag tot dag de ontwikke ling van de kiem in het ei zal kunnen be- studeeren. Alleen aan de voedingsleer wordt een ruimte van 26 M. lang gewijd, men krijgt daar een volledig inzicht in de verschillende grondstoffen, hun verteerbaarheid enz. Op het gebied der konijnen komt er ook een zeer bijzondere inzending, n.1. allerlei konijnenrassen en hun ontstaan uit het wil de konijn. Verder worden er standsgewys aan de ziekten van het konijn en de voede ring van het konijn. Aan het einde van deze internationale laan wordt een oud-Saksische boerderij op gebouwd met demonstraties van zyderup- senteelt. DR. B. J. C. TE HENNEPE. Nadruk verboden. (Zitting meerv. strafkamer van 30 Juni.) Uitspraken. P. F., venter te Enkhuizen; verduistering; Eisch 4 maanden gevangenisstraf. Uitspraak: 1 maand gevangenisstraf. J. v. d. S., electricien te Den Helder; zeden delict. Uitspraak: 4 maanden voorwaarde lijke gevangenisstraf met een proeftijd van 3 jaar. S. J. B., zonder beroep, te Den Helder; openbare schennis der eerbaarheid. Uit spraak 3 maanden gevangenisstraf. W. R., bollenkweeker te Uitgeest; brand stichting. Eisch 1 jaar gevangenisstraf. Uitspraak: onderzoek hervat. A. D., hooger beroep van het O.M. inzake vervalsching bankpapier. Vonnis kanton rechter te Hoorn: vrijsraak. Eisch 25 of 10 dagen. Uitspraak: 5 of 1 dag hechtenis: N. S., bollenkweeker te Zwaag; hooger be roep vonnis kantonrechter te Hoorn, luiden de 80 of 40 dagen, inzake kweeken zonder teeltvergunning. Eisch bevestiging van het vonnis van den kantonrechter. Uitspraak: bevestiging vonnis kantonrechter. J. A. en P. J. B. te Berkhout, tuinder; hooger beroep vonnis kantonrechter te Hoorn inzake vischstrooperij, resp. 50 of 25 d. en 30 of 15 dagen. Eisch bevestigin» van het vonnis van den kantonrechter voor J. A. en 40 of 30 dagen voor P. J B. Uit spraak: bevestiging vonnis kantonrechter. J. E., los arbeider te Bovenkarspel; zeden delict. Uitspraak: 3 jaar gevangenisstraf BOOTENHUIZEN AAN HET PATERSWOLDER MEER. Aan J. van D. te Groningen is ten laste gelegd, dat hy te Haren twee bootenhuizen heeft gebouwd aan het Paterswoldermeer zonder vergunning krachtens de woning wet. De rechtbank te Groningen heeft ver- dachte vrijgesproken op grond, dat van D niet zelf deze bootenhuizen gebouwd zou hebben. De Hooge Raad heeft inzake het cassatie beroep van den officier van justitie te Gro ningen in deze zaak, op grond, dat de rechi- bank niet heeft beraadslaagd op den grond slag der tenlastelegging, het vonnis vernie tigd en de zaak verwezen naar het Hof te Leeuwarden. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat in het Gemeenteblad van Alkmaar nr. 1531 is opgenomen het be sluit van den Raad dier gemeente van 2 April j.1. waarbij is vastgesteld Eene VERORDENING tot wijzi ging der algemeene salarisveror dening voor de ambtenaren, be trekking hebbende op het salaris van de stadsvroedvrouw. Deze verordening is heden afgekondigd en gedurende drie maanden ter gemeente secretarie ter lezing gelegd. Zy is aldaar tevens in afdruk, tegen betaling der kosten verkrijgbaar. Alkmaar, 30 Juni 1936. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. GEMEENTELIJK BUREAU VOOR SOCIALE ZAKEN. Bekendmaking. De directeur van het Gem. Bureau Voor Sociale Zaken deel aan belanghebbenden mede, dat gedurende het tijdvak van Woens dag 1 Juli tot en met Dinsdag 7 Juli 1936 de volgende kleuren bons geldig zijn: Gehaktbonnen: groen met roode streep. Boterbonnen: rose kleur. De directeur voornoemd, v. d. HEUVEL. Alkmaar, 30 Juni 1936. van Dinsdag 30 Juni 1936. OPGAVE VAN NOORDHOLL." V')SCH LANDBOUWCREDIET N. Y. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te STAATSLEENINGEN. 4 Nederl 1934 4 Ned.-lndië 1934 5H Duitschland 1930 Idem met verklaring BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned lnd. Handelsbank. Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Vorige koers 97*/, 93"/l« 18»/i6 21V. 117 V» 133 46 110 109'/, 21'/. 39'/, Calvé Delft Cert 57'/» Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting463/4 Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper 22*/, Steel comm 30^ U. 5. Leathcr 41/.. CULTUUR MAATSCH. /16 V A;25/1,4 Java Cultuur 124 Ned. lnd Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr. Per lak 204'/, 172'/, H3V/tó 204/s 30»/i« 3 105 lv'/, lU.Vu 161 201 Philips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Del. Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadiadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia. Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atcbison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific SNoteering per 50 x) ex-coupon tExclaim. PROLONGATIE vorig, koers WISSELKOERSEN AMS I KRIJAM 259 27IV, 79 25'/, lu 9*/i« 125V8 72 9->'/« 38V, 66»/, 2'/l6 «V, 46^/is 184 2391/s 228 45'/, 9»/, 781/, pl.m. 1.30 18 21 118 44V, 110'/, 217, 203 1/21/4 M3V, «1/, 207/, 30V, 3 22»/, 3t»/« 257V, 12, 105 19'/, 200 26 V, '9 251/, 10 9»/8 1231/,-è 72 95 38i/, 46"/, 185 240 2381/, 441/, 201/, 781/, pl.m. 1.45 97'/, pl.m. 2.00 95'/, 21 pl.m. 2.15 91'/,.6 32 113»/, 172'/, 3 113'/,-| 20V.-V, 29'/,-30 2915/1,-30 3 26»/,, 30i-»/u 36>/i,-| 369/j, -| 36*/,-Vs 257V4-8 2WV4 267»/,-8 268 IOV18 9'/i« 101/M-J 1231/, 123V4 1831,4 2'/, pCt Heden 2»/, pCt •Exdividend. vi NIET OFFICIEEL. New-Vork Londen Brussel (Belga) Kopenhagen j Stockholm 0*1° Madrid Vorige koers 1.47 738»/, 59 25 9.73'/, 24.80 48 04'/, 3290 38 20 37 20 2015 Koert op heden 2 uur 1 467/8 7 31'/, 59. 21/, 9.73V, 24 82 48 08 33.00 38 05 37 071/4 20.15

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 6