Teekening der felicitatieregisters ten paleize Noordeinde te den Haag. ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 11 September 1-936 Tijdens zijn bezoek aan den Balkan op zijn reis met het jacht Nahlin vertoefde Koning Edward van Engeland ook te Sofia. De Koning verlaat in gezelschap van Koning Boris de kathedraal te Sofia Te IJmuiden werden Donderdag groote internationale draverijen gehouden, waarvan hierboven een snapshot Van de gelegenheid tot het teekenen der felicitatieregisters in het paleis Noordeinde te den Haag wordt door duizenden gebruik ge maakt In lange files wachten de bezoekers voor het paleis geduldig hun beurt af |Wj heer D. Rijnders, voorzitt.rder directie van het staatsbedrijf der artd- 'eria-inrichtingen, zal, wegens het b r«ihen van den pensioengerechtigden feefttld als zoodanio aftreden De Belgische minister-president Van Zeeland tijdens de radio-rede, welke hij deze week tot het Belgische volk hield De ministers Deckers en Gelissen be treden het paleis Noordeinde te den Haag, waar zij Donderdag door H. M. de Koningin in audiëntie werden ont vangen, en voorgesteld werden aan Prins Bernhard Een snapshot te Aldershot bij de voorbereiding der uitzen ding van Engelsche troepen naar Palestina Namens het Nederlandsche Meisjespadvlndstersgilde werd Donderdag aan H. K. H. Primas Juliana en Prins Bernhard een bloemenhulde ge- bracht - benige padvlndsters dragen het bloemstuk naar het paleis Omstuwd door een enthousiaste menigte verlaten H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard de '"inner te den Haag, waar zij Donderdag de film van hun aankomst in de residentie zagen

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 9