Agenda fond- en Juw&ouw £aatsUBetichte* Stad en Omgeving. Weer&edcht SN'JDEN HEILOO SCHAGERBRUG boternoteering. (Ongecorrigeerd). het Alcazar opgeblazen. OUDE NIEDORP ALKMAARSCHE COURANT. BEVERWIJK SCNERMERHORN t4 I e d e Ui k Museum ingang edstraat, eiken werkdag van 9 tot Bre van half 2 tot half 4 geopend; Zater- e „an 9l uur; Zondags gesloten, ulegs va» B ritr theater, 8 uur, hoofdnummer Met 'elde orders (rom.); hoofdrollen Boles, Wallace Beery en Barbara Stan- k In het hijprogramma huldiging ko- ^klijke familie in het stadion- Toegang hnven 1® Zondag voorstelling om 2, 4.30 en 8 uur Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer -.ge Marie (zangfilm, geprolongeerd); hoofdrollen Jeanette Mac Donald en Nelson 11 Extra: de koninklijke familie te Eddy. Amsterdam. Toegang eiken leeftijd. Zondag van 2 uur af doorloopende voor- S'Woensdagmiddag, half 3, matinee. jtoxv-theater, 7.45 uur, vanaf Zaterdag, hoofdnummer Gelukkige landing (avont.- Ui.), hoofdrollen William Farnum en Noah Beery. Extra Stalen vuisten (sens.). hoofdrol John Wayne. Toegang boven 14 jaar. Vrijdagav. en Zaterdagmiddag doorloo pende reportagefilms huldiging onzer vor stelijke familie. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stellingen. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, half acht, hoofdnum mer Noodlottige misdaad (sens.); hoofdrol len Koss Alexander, Patricia Ellis, Lyle Tal bot en Eddie Acuff. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stellingen. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zondag 20 September. 4.30 uur, Alkmaarsche wielerbaan, club wedstrijden, floraliatentoonstelling te Oterleek. deeld. Het gevolg was, dat in den wedstrijd van de Internationale Trophy, waaraan door vijf landenteams wordt deelgenomen, het zeer sterke Italiaansche team, het sterke Tsjecho-Slowaaksche team en het mindei sterke Fransche team ieder een rijder ver loren en dus voor den Trophy geheel zijn uitgeschakeld. De strijd gaat nu tusschen de Duitschers en de Engelschen, waarbij de eersten favoriet zijn. In den wedstrijd om den Zilveren Vaas, waarin ons land met twee teams uitkomt, is des/aaiiting nog veel grooter geweest. Vol lens de laatste gegevens zijn van de 17 in- geseireven teams 10 uitgevallen. Ook de beide Duitsche Vaas-teams hebben strafpun- ten'gekregen, waardoor aan de Duitsche hoop op het veroveren van de Zilveren Vaas vrijwel de bodem is ingeslagen. Ook de bei de Italiaansche team» zijn gesneuveld, ter wijl ook het Belgische team eruit is. Voorts zijn de beide Hongaarsche teams eruit, het Fransche team heeft een rijder verloren, het Tsjecho-Slowaaksche team eveneens en ook ons land heeft gedeeld in de groote pech. Ons b-team is eveneens uit den strijd geval len. Wij hebben n.1. drie Nederlandsche rij ders verloren; alle drie op Eysink, n.1. Eysink zelf, die in een van de snelheidsproe ven een defect kreeg, de Beaufort, die een remitang brak en Verkerke, die een voor vorkdefect kreeg. Ook onze landgenoot van Dinter had pech, waardoor hij 6 straf punten opliep. Met eenige ongerustheid worden de resultaten van de snelheidsproeven van onze landgenooten Roest en Sybrandi tege moet gezien, aangezien zij met defecten had den te kampen. De andere Nederlandsche rijders zyn nog zonder strafpunten. Het a-team heeft echter nog vrij goede kansen. Jicoidnciaal Tlieuws KOE AANGEREDEN. Maandagavond heeft op den Leijerdijk te Oude Niedorp een ongeluk plaats gehad. De heer Rootjes liep met een koe langs den Leijerdijk. Toen een auto van den heer Schot te Schagen voorbij reed, sprong het dier voor den wagen en werd aangereden. Het beest bekwam zoodanige verwondin gen, dat het ter plaatse moest worden af gemaakt. SCHOOLHOOFD HEEFT ONTSLAG AANGEVRAAGD. De heer Buddendorf te Oude-Niedorp heeft, in verband met zyn benoeming tot hoofd der bijzondere neutrale school te Wolversveen met ingang van 1 November bij het gemeentebestuur zijn ontslag aan gevraagd. MEISJE VERDRONKEN TE SLOOTDORP. Het 2 1/2-jarig dochtertje van de familie Holtrop, wonende te Slootdorp werd gis termiddag vermist. Na dreggen in de Slootvaart in de omgeving van de ouder lijke woning haalde men het lijkje van het meisje op. Waarschijnlijk is zij by het spelen in het water gevallen en verdron ken. Floraüatentoons telling. Zaterdag en Zondag opent de Floralia- tentoonstelling in de Rustende Jager. Bloe misten en onderwijzersessenwerken samen °m een mooi geheel te krygen en zyn daar- m wonderwel geslaagd. De groote tooneel- Za*l met tooneel zijn voor de bloemen, Planten, huisvlijt en houtsnij- en zaagwerk, mgericht. Een imponeerenden indruk maakt e toneelzaal met zyn in vier vakken verdeeld Perk. Groote kroonlaurieren en pa m®n vormen de omlijsting van het schitterende middenvak, waar de goed gekweekte plan ten der kinderen een eereplaats kregen, groote agaves (een inzending ter opluis e- rmg) van mevr. Bakker—van Zuiden en mevr. Barnhoorn met een inzending cactus- 8en* Het groote tooneel is ingenomen door een collectie huisvlijt- en dameshandwerken, te veel om op te noemen. Een collectie snij werk en figuurzaagwerk vindt een plaats langs den wand in de tooneelzaal. Alles ziet er wel verzorgd uit en Zaterdagmiddag 3 uur zal de burgemeester de tentoonstelling openen. De entrée is zoo laag mogelijk ge steld, zoodat het voor niemand een bezwaar kan zyn om de expositie te zien. Een aanklacht. De heer Koenen heeft tegen wethouder Akkerman bij den officier van justitie een klacht ingediend wegens laster. Wethouder Akkerman zou zich aldus de klacht hebben uitgelaten, dat K. een op ruier en luiaard was. De heer L. en zyn echtgenoote hebben dit verklaard. Kermis. Onze kermis 1936 is weer achter den rag. Mede door het fraaie weer, is het een volkomen geslaagde kermis geworden. On regelmatigheden van beteekenis hebben zich niet voorgedaan. Het bezoek was over het algemeen zeer bevredigend, zoodat de verschillende ker- mis-exploitanten en zakenmenschen onge twijfeld goede zaken gemaakt hebben. Vooral de kermis-Zondag was zeer druk bezocht; de verschillende danslokaliteiten en andere kermisgelegenheden waren toen overvol. Biljartwedstrijd. De uitslag van den Woensdag J.1. in „Het Wapen van de Zijpe" alhier gehou den biljartwedstrijd is als volgt: le pr. 5.G. Plevier, Schagerbrug. 2e pr. 3.G. van der Werff, Schager brug. 3e pr. 2.P. Wittebol, Schager- Bal-masqué. In café Kuiper alhier werd Woens dagavond j.1. een gemaskerd bal gehou den, waaraan door 25 gemaskerden werd deelgenomen. De uitslag was als volgt: le prijs 4.„Ford V 8", dames Hoornsman te Julianadorp; 2e prijs 3.-| Odol", dames A. Grin en G. Pool te St. Maartensbrug; 3e pr. 2.„Harem- dame", mej. B. Bruin te Avenhorn; 4e pr. 1.„Politieagent", mej. G. Homan, Schagerbrug. Het bal was druk bezocht en zeer ge animeerd. leend. De aftredende bestuursleden, de hee- ren dr. Boerendonk, W. C. van Setten van der Meer en Joh. Krul werden by acclamatie herbenoemd. Hierna sluiting. De commissie-noteering voor Nederland sche boter is voor de week van 2126 Sept. vastgesteld op 58 cent per K.G. HEFFING OP BOTER. De heffing op boter en de vervoervergun- ning voor buitenlandsche boter is voor de week van 2126 September vastgesteld op 80 cent per kilogram. De Spaansche regeeringstroepen hebben het Alcazar te Toledo opge blazen. Zooals men weet, hadden mijnwer kers de laatste dagen loopgraven aan gelegd en daarin mijnen gelegd. AANBIEDING ADRES VAN ANTWOORD DOOR DE EERSTE KAMER. Op de Troonrede. Hedenmiddag te 12 uur heeft in het paleis Noordeinde in de Residentie de aan bieding aan H. M. de Koningin plaats gehad van het antwoord der Eerste Kamer op de Troonrede. De aanbieding geschiedde door een commissie uit de Kamer met den president der Kamer, mr. W. L. baron de Vos van Steenwijk, aan het hoofd. Verder bestond de commissie uit de heeren Br iet, Van der Hoeven, Michiels, Van Kessenich, Blomjous en Kolff. Alle heeren waren gekleed in ambts- costuum. Een detachement grenadiers bracht in de hal van het paleis de eerbewijzen aan de deputatie. Floralia. Hieronder laten we de uitslagen vol gen van de behaalde prijzen by de attracties. Kegelbaan: le pr. G. de Heer met 32 p. Sjoelbak: eersten pry's P. Schermer (bij loting met den heer Blokker). Ringwerpen: le prys T. v. d. Vliet. Maandagavond was de zaal druk bezet en tot ruim 2 uur is er gezellig gedanst. In het slotwoord dankte dj voorzitter, de heer Leek, aHen die aan het slagen ♦an dit feest hebben medegewerkt en zeide, dat al was hij bij den aanvang een beetje pessi mistisch geweest, hij er van overtuigd was. dat wanneer de floraliafeesten in Oude Niedorp zoo goed worden bezocht als dit jaar men niet bang behoefde te zijn, dat deze feesten in Oude Niedorp zouden verdwiinen. TWEE KIPPENDIEVEN AANGEHOUDEN. Gisteravond zijn door de gemeente politie van Bergh (L.) twee personen aan gehouden, die kippen verkochten, waarvan zij de herkomst niet konden mededéelen. I Het vermoeden bestaat, dat de kippen af- m°«elUke "menvoegmg der beide ge HEVIGE SNEEUWVAL IN HET DAL VAN AOSTA. In het dal van Aosta (Italië) is overvloe dig sneeuw gevallen. De pas van den groo- ten St. Bernard is met een halven meter sneeuw bedekt. Het verkeer is onderbroken. In het dal nabij Cervino heeft de sneeuw een hoogte van een meter. en ih hoop dan over twee a drie maanden ie hunnen trouwen". (Prins Bernhard). Een belangrijk kwartaal wacht ons en V. Neemt dus een 3-mnd. abonnement (tot t Ociober alle nummers gratis! SAMENVOEGING VAN DE GEMEENTEN ZIJPE EN CALLANTSOOG GAAT NIET DOOR. In het Gouvernementsgebouw aan de Dreef te Haarlem werd Woensdagmiddag j.1. in openbare zitting door het college van Gedeputeerde Staten der provincie Noord holland behandeld het verzoek van den ge meenteraad van Callantsoog om een onder zoek in te stellen naar de wenschelijkheid van vereeniging der gemeenten Zype en Callantsoog, alsmede de te dezer zake door de Raden en Nevenraden van Zype en Cal lantsoog uitgebrachte rapporten. De vergadering werd gehouden onder voorzitterschap van den commissaris der koningin in de provincie Noordholland, Zijne Excellentie jhr. mr. dr. A. Röell Voor de betrokken gemeentebesturen traden als gemachtigden op: voor de ge meente Zijpe de Edelachtbare Heer mr. D Breebaart, burgemeester dier gemeente en voor de gemeente Callantsoog de heer mr. dr. J. A. E. Buiskool, advocaat en procureur, te Schagen. Na de opening van de zitting hield de commissaris der koningin een inleiding, waarna het woord werd gegeven aan mr dr. Buiskool. In een uitvoerig betoog zette de heer Buiskool de bezwaren tegen Radiodistributie door de gemeente. Reeds jaren bestonden er in onze ge meente plannen tot stichting van een radio- distributiebedryf. Thans doen B. en W. het voorstel aan den raad om een distributiebedrijf te stichten op een basis van samenwerking der ge meente en particulieren in een N.V. Radio- distributiebedryf Beverwijk". Men rekent het eerste jaar op een 500 aansluitingen met een toeneming per jaar van 250 abonné's. Fakkeloptocht. Ter eere van de verloving van H. K. H. Prinses Juliana werd te Schemerhorn Dins dagavond een fakkeloptocht gehouden ge organiseerd door de Chr. Oranjevereeniging Voorafgegaan door eenige ruiters en een zegewagen volgden daarop tal van meisjes en jongelingen en de kinderen van de drie scholen, allen met lampions en met oranje gesierd. De optocht trok het geheele dorp langs. Hooiklamp door den bliksem getroffen. Bij het hevige onweder. hetwelk te Stompetoren Dinsdagavond woedde, werd een hooiklamp van den heer A. Bijvoet op het land in den Eilandspolder getroffen en brandde geheel af. Nutsdepartement. Den 15den September vergaderde de afdeeling van het Nutsdepartement onder leiding van den heer G. Plevier. Medegedeeld werd dat de voorzitter, ds. Boerendonk, de vergadering niet kon bij wonen. Van het hoofdbestuur was ingeko men de rekening over het jaar 1934-'35 en het jaarverslag over 1935, benevens opgave van tal van cursussen, die door het Nut ge organiseerd kunnen worden. Algemeen werd het nut dezer cursussen erkend, die even wel te duur zijn. De secretaris, de heer W. C. van Setten van der Meer besprak nog 't nut van praatavonden, waar eenig onder werp zou kunnen worden besproken. Alge meen was men van oordeel, dat dezen winter iets moet worden gedaan. Dit voor stel, benevens het vaststelen van de winter- propaganda werd in handen gesteld van het bestuur. Van het district Noordholland was nog ingekomen de uitslag van de verkie zing van het hoofdbestuur. De rekening van den penningmeester den heer J. Los, groot in ontvangsten en uit gaven 178.33 met een voordeelig saldo van 86.49 werd door den heer J. de Groot nagezien en keurig in orde bevonden, waar na den penningmeester décharge werd ver- komstig zyn van de diefstallen, welke in de afgeloopen maanden in de gemeenten Bergh en Wehl hebben plaats gehad. De beide personen, J. J. K. en A. H. L. die in Bergh wonen, zyn in bewaring ge steld. ARBEIDER BIJ TWIST MET MES GESTOKEN. Het gebeurde inOss. Hedenmorgen ontstond in het Stadspark achter het gemeentehuis te Oss, twist tus schen eenige arbeiders over de achterstallige huur, welke de arbeider S. nog aan den ar beider B. schuldig was. De twist liep weldra zoo hoog, dat S. een mes trok en daarmede B. eenige vry ernstige steken aan hals en arm toebracht De gemeentepolitie, die direct ter plaatse verscheen, arresteerde S., terwijl B. naar zyn huis werd vervoerd. Het mes is later, op aanwijzing van S. in een struik in het park gevonden. De verwondingen van B. zijn, hoewel ern stig, niet levensgevaarlijk. Nog hedenmiddag zal S. op transport naar 's-Hertogenbosch worden gesteld. DOODELIJKE AANRIJDING. Verdachte vrijgesproken. De Zutphensche rechtbank heeft vandaag uitspraak gedaan in de zaak tegen J. G. R. uit Wehl, die had terecht gestaan wegens dood door schuld. By een aanrijding tus schen een vrachtauto van verdachte en een personenauto op 12 Mei van dit jaar op den weg van Lichtenvoorde naar Groenlo was verdachte's 45-jarige broer, die invalide was, uit de cabine gevallen en later aan de verwondingen overleden. De officier van justitie had, omdat geen sectie op het lijk was verricht, terugverwij zing van de zaak naar den rechter-commis- saris verzocht. De rechtbank sprak verdachte vandaag vry. Dat wil zeggen: Inhalen, terwijl uit tegengestelde richting ver keer nadert en de weg te smal Is voor drie auto's naast elkaar. Manoeuvre, die bijna zeker naar hospitaal of huls-van-be- waring voert! fff» meenten uiteen. Voorts bepleitte mr. Breebaart de wen schelykheid van samenvoeging, welke hij in het belang van beide gemeenten achtte. Het gesprokene gaf geen aanleiding tot re- en dupliek, zoodat de zitting na het be toog van den heer mr. Breebaart werd ge sloten. Nader vernamen wij, dat Ged. Staten aan de gemeentebesturen van Zflpe en Callants oog hebben bericht, dat het college uit de Ingekomen stukken en gehouden bespre kingen geen aanleiding heeft kunnen vin den een voorstel van wet tot vereeniging van de beide genoemde gemeenten aan hangig te maken. De kwestie van eventueele samenvoeging der gemeenten Zype en Callantsoog is hier mede practisch van de baan. In verband met een en ander zal nu wel binnen afzienbaren tijd de benoeming van een burgemeester der gemeente Callantsoog tegemoet kunnen worden gezien. (Sinds Mei 1935 treedt tijdelijk als burgemeester van Callantsoog op de heer H. Kruisveld, wethouder dier gemeente). DE KARPER. Historisch. De amateur-visscher had geluk gehad. Na langen tijd geen kop te hebben ge vangen was het lot hem tenslotte toch gunstig geweest. Hij had een karper van zeven pond (wat een knaap) aan den haak weten te slaan. De dobber was prachtig gaan staan, lang zaam omhoog gekomen toen geslagen en het beestje was gevangen. Bijzonder in z'n schik was onze visschers- man huiswaarts getogen, trotsch en ver heugd, dat hy zoo'n baas van een visch had bemachtigd. 's Avonds op „de beurs" werd heel om standig en met veel zwier het verhaal ge daan van de gelukkige vangst Ieder die er naar luisteren wilde moest het verhaal van de karpervangst hooren. De gelukkige hengelaar geraakte hoe langer hoe meer in zyn sas. In gedachten zag hij reeds de visch in mooten, fijn gestoofd, op den disch prij ken. 's Nachts droomde hij van worstelingen met groote monsters van visschen, maar ook van lekker eten. 's Morgens al heel vroeg gaat hij naar den slootkant om den grooten waterbewoner ge reed te maken voor z'n laatste tocht, naar de keuken. Maar wat ziet hy? Is ie wel wakker? Hij knijpt zich eens in de arm. Ja, wakker is ie. Hij wrijft zich nog eens 1e oogen uit en nog eens. Dan ziet hy, wat er is gebeurd. In plaats van in het water te liggen staat de vischkaar, waarin de karper voor een nacht was gelogeerd, op den wallekant. Het deksel is open envan de groote visch is niets meer te bekennen. Gestolen En weg is ook de illusie van het lekkere maal. BRAND TE STOLPEN. Donderdagavond, ongeveer 8 uur, ont stond brand in het dubbel woonhuis, be woond door de gezinnen J. de Jonge en J. Freeke te Stolpen. De brand brak uit in het woongedeelte van den heer de Jonge. De heer de Jonge kwam thuis van zyn werk, toen hij ontdekte, dat zyn woning in brand was geraakt. Zijn vrouw was uit logeeren en een drietal kinderen bevond zich in het brandende huis. De bewoners konden zich allen tijdig in veiligheid brengen. Bij den heer de Jonge kon overigens niets worden gered, terwijl naar waarnemingen, verricht in den morgen van Vrijdag 18 September. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 775,9 m.M. te Memel. Laagste barometerstand 748,3 m.M. te Janmayen. Verwachting, geldig tot den avond van Zaterdag 19 September: Zwakke tot matige zuidoostelijke tot zuidwestelijke wind; nevelig tot half of zwaar bewolkt; weinig of geen regen; wei nig verandering in temperatuur. Buitenlandsch weeroverzicht. Mooi herfstweer blijft. Het gebied van hoogen luchtdruk in het noordoosten nam weer in beteekenis af en verplaatste zich naar het oosten. Het maxi mum in het westen nam af. Een vlak mini mum bewoog zich van het zuiden naar de Noordzee en bracht in oost- en noordoost- Frankrijk plaatselijk zwaren onweersregen (Parijs meldt 24 m.M.) Bij IJsland blijft de luchtdruk laag en blijft het weer zeer stormachtig. Behalve in het Oostzeegebied en ook in het noorden, waar het hard waait, is het nog volop zomer en de pas op 3000 meter hoogte wijst de thermometer het vriespunt in de Alpen aan. De hefst doet zich reeds kennen aan de ochtendnevels, welke vooral in de kustlanden voorkomen. Aanvankelijk zijn er nog geen oorzaken te zien, die het mooie herfstweer zullen ver storen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 19.38 uur tot 6.12 uur licht op. Freeke nog kans zag eenig geld alsmede een radio-toestel aan de vlammen te onttrekken. De motorbrandspuit van Schagerbrug was zeer spoedig op het terrein van den brand gearriveerd en slaagde er in het woongedeelte van den heer Freeke grooten- deels te behouden. Van het geheele perceel brandde het dak af; de woning van den heer de Jonge brand de totaal uit, terwijl de woonkamer van den heer Freeke hoegenaamd niets van het vuur te lijden heeft gehad. De veroorzaakte water schade in die kamer is echter aanzienlijk. Een achter het perceel staande schuur kon door middel van „nathouden" eveneens worden gespaard. Dank zij het kalme weer en het vlotte optreden van de brandweer breidde de brand zich niet uit tot de onmid dellijk aangrenzende boerderijen. De veroorzaakte schade zal door verzeke ring eenigszins worden gedekt. GEVONDEN VOORWERPEN. Als gevonden aangegeven aan het Bureau van Politie aan de Langestraat alhier tus schen 10 en 17 September 1936 en aldaar te rug te bevragen des Woensdags en Zater dags tusschen 11 en 1 uur: deursleutel, num merbord, verg. zilveren armband, muts, handschoen, radiateurdop, regenjas, honden penning, huissleutel, kastsleutel, ceintuur. Bij de onderstaande ingezetenen zijn te rug te bevragen de navolgende voorwerpen, gevonden tusschen 10 en 17 September 1936: C. Snellingberg, Piersonstraat 31, kinder stofjas; N. Quant, Dr. Schaepmankade 2, ceintuur; K. Krijgsman, Noorderkade 50, fjetstaschje met gereedschap; J. Salm, Karl Marxstraat 4, 1 paar handschoenen; P. Jon ge jan, Dahliastraat 11, damestasch met in houd; C. Hoekstra, Heiligland 24, vulpot lood; Pannekeet, Metiusstraat 8, badpak; J. Bakker, Groenelaantje 5, bril; P. Kroon, Westerlaantje 32, stuurtasch; L. v. d. Putte, Dr. Schaepmankade 7, kano; L. Verwer, Nieuwesloot 15a, 1 paar zwarte gymschoe nen; W. Gijzen, Ruiterweg 29, Castricum, rijwielbelastingmerk; T. Wallaert, Regu- lierslaan 7, stempel; C. W. Stam, Reguliers laan 12, 2 paar gedragen schoenen en zwart met wit gummijasje; P. van de Kuijt, Eike lenbergstraat 19, klapstoel; A. Klinkhamer, Kanaalkade 18, 2 witte duiven; K. Duinen- veld, Oudorperdijkje 39, band van dames mantel; A. van Houten, Limmerhoek 22, at mbandhorioge; K. de Groot, Zeglis 56, da- mesportemonnaie met eenig geld en traject- kaart; G. Wagenaar, Stuartstraat 46, tom- pouce; T. Buter, Baanpad 11, portemonnaie met kleingeld; A. de Boer, Achterstraat 8, muts; W. Pepping, Heiloo, Westerweg C 153, belastingplaatje; W. Spierdijk, le Land- dwarsstraat 23, vulpen; R. V. Weelt, Over- diestraat 60, raffiatasch met inhoud; C. J. Constant, Noorderkade 24, portemonnaie met eenig geld; C. Brouwer, Laat 183, be- lastingmerk; P. J. Kraan, Heiloo, Nicolaas Beetsweg 24, postduif met 2 genummerde ringen; C. Peereboom, Achterstraat 44, huis sleutel; J. S. W. v. d. Meulen, Snaarmans- laan 9, portemonnaie met kleingeld; A. Raad, Kennemerstraatweg 18, portemon naie met geld; A. de Vries, Blockhovepark E 87, Heiloo, belastingplaatje; S. Ros, Tuin straat 50, zilveren armband; S. Boon, Ber- germeer, Groeneweg 52, kinderportemon- naie; W. van Setten v. d. Meer, Schermer- horn 31, belastingplaatje; G. de Jong, Zeglis 1, gymnastiekschoen; J. Uilings, Oudegracht 122, heerenhoed; C. Kleimeer, Snaarmans- laan 12a, rijwielbelastingmerk; C. Spieker man, Heul 34, autoped; Visser, Corfs' aat 44, zwart hondje met bruine snuit; W. Schouten, Macl. Pontstraat 2, rijwielbelas tingmerk; C. Hoogland, Lombardsteeg 5, zil veren ketting; T. Hoekmeyer, Comanstraat zilveren ketting met hanger. Indien men weder in het bezit van zijn eigendom gekomen is, gelieve men hiervan mcdedeeling te doen aan het bureau van politie.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 7