AiiistecdaMsche !Beucs fes- i Weee&encfil £aat<Ue Betichten Stad en Omoeewv ^fcheepstijdiHgen !Bucqecüike Stand JiacktBeachten Lichte brigade. iïï3" naar waarnemingen, verricht in den morgen van Woensdag 23 September. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 771,3 m.M. te Maastricht. Laagste barometerstand 764,3 m.M. te Vardö. Verwachting, geldig tot den avond van Donderdag 24 September: Meest zwakke veranderlijke wind; neve lig tot licht of halfbewolkt; waarschijnlijk droog weer; weinig verandering in tempera- tuur. Buitenlandsch weeroverzicht. Waarschijnlijk nog mooi herfstweer. Het weer in centraal-Europa en op de Britsche eilanden wordt nog steeds be- heerscht door het gebied van hoogen lucht druk, dat zich met kernen in midden- Duitschland en Engeland uitstrekt van de Balkan tot Groenland. Geheel Scandinavië is onder invloed van een diepe depressie in de Poolzee. De krachtige noordwestelijke winden aan de achterzijde dezer depressie, brachten een koude-inval met sneeuw in Lapland. Op IJsland steeg de barometer sterk en brachten polaire winden eveneens koude. De diepe depressie op den oceaan is thans tot 30 graden westerlengte en 53 gra den noorderbreedte genaderd, doch schijnt te zullen opvullen en het mooie herfstweer niet te zullen verstoren. Op het vasteland heerscht bij zwakken wind overal mist en morgennevel. De temperaturen in de bo venlucht blijven hoog en op het Jungfrau- joch is de temperatuur nauwelijks onder nul, met zeer groote droogte en onbeperkt zicht. Voorloopig is nog weinig verandering in het weer te wachten. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 19.26 uur tot 6.20 uur licht op. (Van onzen R-redacteur.) De commandant van de lichte brigade, generaal-majoor H. A. C. Fabius, heeft dit jaar voor het laatst met de onder zijn bevel staande troepen manoeuvres gehouden. Weldra zal hü den dienst met pensioen verlaten en het lijdt geen twijfel, of dit afscheid zal beide par tijen zwaar vallen. De voorbode ervan was het défilé, dat Maandagmiddag de oefeningen van de lichte brigade besloot en daardoor, ondanks het feestelijke ka rakter, dat steeds aan een dergelijke ge beurtenis eigen pleegt te zijn, een ern- stigen, ja, haast weemoedigen ondertoon had. Voor dat dit défilé begon, is evenwel eerst nog deze driedaagsche oefening voortgezet. Onnoodig te zeggen, dat de roode partij het glansrijk gewonnen heeft. Zoo was immers de opzet van deze manoeuvres en de verhou ding in de sterkste der beide partijen was zorgvuldig zoo gekozen, dat rood aanmerke lijk sterker was. Juist daardoor is goed naar voren kunnen komen, hoe vertragend een tegenstand van een zwakke partij nog kan werken. De rooden hebben waarlijk de over winning niet cadeau gekregen! Er zijn zelfs jachtvliegtuigen aan te pas gekomen, hetgeen bij deze oefenin gen nog niet gebeurd was. Met ronkend geweld stortten de snelle jagers van rood zich op de tegenstand biedende blauwen. Wel een half uur lang heeft de omgeving van het Wilhelminakanaal gedaverd van het lawaai van motoren en mitrailleurs. Als luchtacrobaten scho ten de vliegtuigen steil omlaag, den vijand bestokend, die tenslotte moest terugwijken. Het luchtwapen heeft eens te meer zijn felle macht getoond. De blauwen lagen aan het Wilhelminaka naal, waar de rooden over moesten. Maar deze konden door den toestand van het ter rein hun tegenpartij niet goed zien, zoodat een bestoking met de beschikbare artillerie in de letterlijke beteekenis geen doel zou hebben. Wel konden de blauwen met hun mitrailleurs alle aanvallen van rood op de kanaalovergangen glansrijk afslaan, zoodat het er op leek, dat de rooden 't hun gestelde doel niet zouden bereiken. Toen werden de jagers ingezet en deze hebben het beslissen de woord gesproken. Het was een prachtig gezicht, zooals deze vlugge machines zich op den vijand stortten Steil omlaag vlogen ze op hun doel neer, om op het laatste oogenblik plots van richting te veranderen en weer het wijde luchtruim te kiezen. Telkens weer kwamen de roode luchtja- gers terug, telkens weer herhaalden ze hun roffelende mitrailleurs op de blauwe bezet ting. 't Duurde steeds maar even, doch het was tenslotte genoeg. Wel trachtten de blau wen met hun afweerwapens zich den aanval van het lijf te houden, doch de jagers zijn zoo snel, dat een kogel niet gemakkelijk doel treft. Daarentegen konden de vliegtuigen door hun geregeld herhaalde aanvallen zoo veel verliezen aan de tegenpartij toebren gen, dat deze tenslotte moest wijken. Op munitie wordt bij zulke gelegenheden in zekeren zin niet gekeken. De vijand moet worden vernietigd, althans tot terug trekken worden gedwongen en dat mag kosten wat het wil. Vandaar dan ook, dat aan beic'.c zijden de karabijnen onophoude lijk hun knetterende schoten lieten hooren en de mitrailleurs zich er met hun doffen roffel op gezette tijden tusschen mengden. De laatste patronen. Alphonse Daudet heeft de Fransche lite ratuur aan zich verplicht, door het navrante verhaal uit den Fransch-Duitschen oorlog, dat tot opschrift draagt „Les derniers car touches" en waarin de toestand wordt be schreven van soldaten, die hun laatste ko gels verschieten. Een dergelijk gevoel moet een groepje militairen dezer dagen bij de manoeuvres hebben gehad, toen het bleek, dat de hun beschikbare munitie op was ge raakt in het vuur van het gevecht Geluk kig was wanneer tenminste waar is, wat in dit verband werd verteld de oplossing niet zoo tragisch als in het klassieke ver haal van Daudet. Het is altijd ietwat pijnlijk, wanneer men op tegenweer is bedacht, alles er voor in orde is en plotseling de midde len niet toereikend zijn. Goede raad is dan duur, maar gelukkig kreeg de lei der van het groepje een fortuinlijke in geving. Hij liet een van de soldaten bij zich komen. Zet je helm af en je kwar tiermuts op, beval hij. Neem dan je zak doek, als die tenminste voldoende wit is, en wandel daarmee naar den over kant. Dan doe je mijn complimenten en vraag om wat munitie. En als een haas ,kom je terug. Zoo gezegd, zoo gedaan. Na een poosje kon het gevecht weer voortgaan, maar nu werd de eene partij door zijn eigen munitie beschoten. Het leek wel iets op den slag bij Duins, waarin admiraal Tromp aan de En- gelschen kruit aanbood, dat ze zeiden niet voldoende te hebben, om slag te kunnen le veren. Uit den afgeloopen wereldoorlog zijn ook verhalen bekend, die wijzen op een goede onderlinge verhouding van vijande lijke militairen, die elkaar, door een maan- denlangen strijd zonder uitzicht, hadden lee- ren kennen. Maar of het toen ooit zoover is gekomen, dat men elkaar munitie 1 eende, meenen wij te mogen betwijfelen. Het gaat bij zulke manoeuvres altijd een beetje gemoedelijker dan in den oorlog, al zijn de soldaten aan beide kanten er meestal volkomen in, zoodat ze in de gestelde om standigheden geheel meeleven. Ze hebben er plezier in en doen hun taak met trouw, opgewektheid en volharding. Dat ze na deze vermoeiende oefeningen nog zoo uitmun tend defileerden als ze dezen laatsten mid dag gedaan hebben voor hun chef, strekt hun tot eer. En nu staan hen nog vermoeien de dagen te wachten, wanneer ze straks in het groote verband meedoen aan de leger- oefeningen, die tusschen Breda en Roosen daal staan gehouden te worden onder den commandant van het veldleger, luitenant-ge neraal jhr. W. Röell Met de voorbereidin gen daarvan is men reeds druk bezig, zooals we al hebben geschreven. Belangrijke en interessante dagen staan voor de deur. Tusschen Breda en Roosendaal wemelt het dezer dagen van militairen. Offi cieren en minderen van alle wapenen, die daar deelnemen aan de groote leger- oefeningen onder leiding van den com mandant van het veldleger. In den nacht van Dinsdag op Woensdag, pre cies om twaalf uur, zou het aanvalssein worden gegeven; wanneer deze courant dus onder de oogen van de lezers komt, is de strijd al begonnen. Voordat het zoover was, zjjn er natuur lijk heel wat voorbereidende maatregelen genomen, ten einde alles zoo goed mogelijk te doen verloopen. Want het is geen kleinig heid om zooveel militairen daar voor eenige dagen te concentreeren. Aan den vooravond van deze legeroefeningen, die aansluiten op de zoo juist beëindigde oefeningen van de lichte brigade, ben ik eens het gebied rond gegaan, om een kijkje te nemen bij die werkzaamheden, die voor den goeden gang van zaken noodig zijn. Terwijl ik dit zit te schrijven, gaat onder mijn raam een detachement huzaren voorbij, klikklakkend in matigen draf over het asphalt en nagestaard door belangstellende voorbijgangers. Zoo is het in deze streek al den geheelen dag geweest: telkens trekken er troepen beredenen of onberedenen voor bij, motoren grommen langs de wegen, stuk ken geschut en wagens bolderen over de keien, het is een gedraaf en geloop, die een groote gebeurtenis aankondigen. Op drie plaatsen zijn Maandag de troepen van deze legeroefeningen geconcentreerd. In breda liggen artillerie uit Utrecht, Leiden en Den Haag, infanterie uit Arnhem en Nij megen en de ponton- en pioniersafdeeling van de lichte brigade uit Utrecht. Bergen op Zoom verleent gastvrijheid aan een verbin- dingsafdeeling en een afdeeling infanterie- geschut uit Utrecht, aan de grenadiers en jagers uit Den Haag en aan infanterie uit Maastricht. En tenslotte zijn in Roosendaal gelegerd infanterie uit Venlo en afdeelingen infanteriegeschut uit Amersfoort. Boven dien ligt in Breda en omgeving de gansche lichte brigade, die zoo juist met de eigen oefeningen gereed is gekomen en nu, met eenige versterking, de roode partij zal vor men. Den geheelen morgen hebben lange trei nen de manschappen en het materiaal aan gebracht. Op de stationsemplacementen van Breda, Bergen op Zoom en Roosendaal is het een drukte geweest, als de spoorwegen in dagen van hoogconjunctuur zich nauwelijks hebben durven droomen. Infanterie-regi- menten stegen uit en formeerden zich langs de wegen, geschut en wagens werden uitge laden, paarden werden voorzichtig uit de wagens geholpen en zoo heeft overal groote drukte geheerscht. Al die militairen kunnen onmogelijk in de beschikbare kazerneruimten worden onder gebracht. Daarom zij op verschillende plaat sen tentenkampen ingericht, waarin zoowel manschappen als paarden een legerplaats vinden. Zoo is bijvoorbeeld het geheele ter rein van de Chassé-kazerne in Breda door een agglomeratie van tenten gevuld. Daar enboven zijn in plaatsen in de omgeving talrijke onderdeclen ingekwartierd, die er goed onderdak vinden. Want eens te meer blijkt ook nu, hoe uitstekend de militairen zich hier met de burgers verstaan. De Bra bander is vastvrij en de bewoners trachten het hun gasten naar den zin te maken. Aan den anderen kant toonen de soldaten het goedgunstig onthaal te waardeeren. zoodat hier aan beide zijden tevredenheid heerscht en overal opgewekte gezichten zijn te zien. Maar hoe moet het nu, wanneer deze troe pen zich gedurende de manoeuvres verplaat sen? Daarvoor is in verscheidene dorpen de legeringsgelegenheid opgenomen, zoodat men is voorbereid op een komende invasie. Een goede oefening voor een eventueele mobilisatie, waarbij ook plotseling groote groepen militairen onderdak moeten vinden in plaatsen, die er niet voor zijn ingericht. Dat is echter niet genoeg. In de omgeving van de dorpen Hoeven, Rucphen en Schijf zijn in totaal zes tentenkampen opgebouwd door de genie uit Utrecht, die hier in korten tijd heele dorpen van linnen onderkomens voor soldaten en paarden als het ware uit den grond heeft gestampt.- Deze tenten zijn alle afkomstig uit het centraal magazijn te Woerden. Er is voor het Noordelijkste kamp een speciale waterlei ding aangelegd door de Brabantsche water leiding-maatschappij, een leiding, die in de toekomst zal moeten dienen voor de water voorziening van Ruckhen en later dan ook zal worden doorgetrokken. Daarom is nu reeds de aanleg op solieder basis geschied, dan anders voor een tijdelijk doel als dit noodig was geweest. Ons leger heeft nog altijd witte tenten, die uit de lucht een prachtig doelwit vormen. Groene tenten zouden zonder twijfel beter in overeenstem ming zijn met de moderne krijgsopvattingen, maar de vernieuwing ervan is wel wat duur, omdat de tenten van het Nederlandsche legei' van zulk een uitnemende kwaliteit zijn. In een oorlog worden zulke onderko mens evenwel nooit meer gebruikt, dus is de opzichtige kleur gelukkig niet zoo erg. Ongecorrigeerd). AANBESTEDING. Volkshuisvesting. Namens het Bestuur van de Vereeniging voor Volkshuisvesting „Alkmaar" werd door den architect Niva C. D. v. Reijen- dam aanbesteed het maken van muurtjes en hekken voor een twaalftal huizen aan de Boomkampstraat en aan de Eikelen bergstraat. Ingeschreven werd als volgt: S. Schaaf, Alkmaar, 1047; J. Dinger- dis, Alkmaar, 1025; J. Brouwer, Heiloo, 955; G. Hoetjes, Heiloo, 762; J. Beu- mer en P. Butter, Alkmaar, 1042; M. Duinmayer, Alkmaar, 1185; J. Huiberts Jr., Alkmaar, 929; L. Visser en B. Korn, Koedijk, 989; P. Schenner, Alkmaar, 1165; Nic. Badenhuizen, Alkmaar, ƒ1200; P. Veel, Alkmaar, 1162; J. Bakker, Alk maar 1145. De gunning is aangehouden. BEKEND BEROOVING TE HEBBEN GEPLEEGD. Geld evenwel weggeworpen. Zooals gemeld, is Zondagnacht in het veld bij Glanerbrug de groentenkoopman M. uit Enschede, die in slaap was gevallen, be roofd van een bedrag van 450. De 29-jari- gc timmerman van Z. uit Glanerbrug, die in verband met deze berooving werd aan gehouden en aanvankelijk ontkende, heeft thans een volledige bekentenis afgelegd. Op zijn aanwijzing is een bedrag van 398 in een sloot gevonden. Hy had het geld, uit vrees voor ontdekking, weggeworpen. BUURSERBEEK BUITEN HAAR OEVERS GETREDEN. In verband met den hevigen regenval van de laatste dagen is de Buurserbeek, onder de gemeente Haaksbergen, buiten haar oevers getreden. Tal van landerijen staan blank. Nabij het dorp Haaksbergen heeft men zelfs een dam moeten opwerpen om een villa van den heer Jordaan te beveili gen. Een boerenwoning is geheel onder wa ter geloopen. KONINKLIJK BEZOEK AAN ROTTERDAM. Op 9 October a.s. Het ligt in het voornemen van H. M. de koningin om, vergezeld van de prinses en van prins Bernhard, in den middag van 9 October een bezoek te brengen aan Rotterdam. H. M. zal zich daartoe met de prin ses en den prins per trein van „Het Loo naar Rotterdam begeven. ONZE POSTVLUCHTEN. De Perkoetoet, thuisreis, is te Medan aangekomen. De „Djalak" (uitreis) is te Boedapest aangekomen en om 11.29 uur weer van daar vertrokken. DE AMER1KAANSCHE VERKIEZINGEN. Rede van Landon te Chicago aan gekondigd. Gouverneur Alf. Landon zal op 9 Octo ber een redevoering houden in het Stadion te Chicago. Pessimistische voorspelling van socialistischen candidaat. Norman Thomas, de candidaat der so- cialistei voor het presidentschap der Ver een igde Staten, heeft Dinsdag gezegd, dat de Vereenigde Staten voor een crisis staan een rampzalige depressie. Hoewel Thomas gelooft, dat Roosevelt den verkiezingsstrijd zal winnen, voor spelde hij, dat men zich binnenkort zal afvragen, wat men na de New Deal zal krijgen. KIND VERDRONKEN TE ZWAMMERDAM. Gisteravond werd te Zwammerdam het vier-jarig zoontje van den fabrieksarbeider van Zwieten vermist. Het kind had om vier uur de ouderlijke woning verlaten en was daarin niet teruggekeerd. Bij lavraag bleek een buurmeisje het jongetje het laatste te hebben gezien in een tuin van een perceel in de omgeving, waarin hij zich bezig hield met het zoeken naar kastanjes. Daar de boom bij een diepe sloot staat, rees het ver moeden, dat het knaapje te water was ge raakt, zoodat onmiddellijk met dreggen werd begonnen. Inderdaad slaagde men er na eenigen tijd in, het kind op het droge te brengen. Een terstond ontboden geneesheer kon slechts den dood constateeren. ALKMAAR. GEBOREN: Cornelis Maria, z. van Johannes Kunst en Wilhelmina Hoogeboom. GETROUWD: Volkert Johannes Keijsper en Güsbertha Engeringh. Martinus Nicolaas Adrianus Oud en Maria Catharina Kühne. Kon. Paketvaart Mij. Swartenhondt, 21 Sept. v. Kobsichang te Kaapstad. Roggeveen, 20 Sept. v. Singapore n. Kaap stad. JavaChinaJapan Lijn. Tjikarang, 20 Sept. v. Sjanghai te Hongkong Tjisadane, 20 Sept. v. Batavia te Sjanghai. SilverJavaPacific Lijn. Siantar, 20 Sept. v. Calcutta te Manilla. Bengalen, 21 Sept. v. Pacific Kust te Cal cutta. Ver. Ned. Scheepvaart Mij. HollandAfrika Lijn. Randfontein, uitr., 22 Sept. te Mombassa. CORRESPONDENTIE. J. R. M.. alhier. Een ingezonden stuk wordt nooit opgenomen als de Redactie den naam van den schrijver niet kent. Red. Alkm. Crt. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 23 Sept. 1936. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 239 Vette kalveren, le kw. 4856 cent, 2e kw. 4048 cent, 3e kw. 32 40 cent per K.G. levendgew.; 48 Nuchtere kalveren 7f 11; 248 Varkens, vleesch- varkens, wegende van 90110 K.G. 4748 cent, zware varkens 4647 cent en vette varkens 4445 cent per K.G. slachtgew. BROEK OP LANGENDIJK, 23 Sept. 1936. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 14000 K.G. Aardappelen: Schotsche muizen 1.10—1.30, Bonken 1.60—f 1.70, Drie- 2.10, Eigenheimers Tsobq^"8 1 U(lL 11000 K.G. Roode kool 1 K.G. Gele kool U0;'SS vl0; 2A ge witte 80 cent; 30000 K.G Ui! Vro* 3.50—4.10, gele drieling /Z™* *ep gele uien 0.80—1.40, groVe 0.70 1.50; 2500 K.G. Slaboonen 1-loi K.G Bieten 0.60-/ i.70; Lt~L^ 3000 - - 50t NOORDSCHARWOUDE, 23 s 1#°' (Noordermarktbond). 5500 K G a l936- len: Schotsche 0.90—1.20 Gr™» ^Pe- 1.80, Drielingen 1.60, Bi 1.501.70; 18800 K.G. Uien? 3.60—4.10, drielingen 60—90 een? n®P 0.801.40 en groote uien i 30- uier> Kroten f 0.801.20; 500 K G R ^G- 1.50; 4700 K.G. Spercieboonen 6000 K.G. Roode kool 1 io2 ^20; K.G. Witte kool 80—90 cent WARMENHUIZEN, 22 Sept. löa« sche: muizen 1.10—1.30, grove 1.60, drielingen 1; Eigenheimers f 1» 2.20; Gele nep f 3.703.90, Uien t drielingen 70—90 cent; Gele kool 1.10; Witte kool 80 cent; Slaboonen f v f 11.60. 1 T.40 Aanvoer: 15700 K.G. Aardappelen- K.G. Gele Nep; 2300 K.G. Uien? 1600 Gele kool; 36300 K.G. Witte kool en 390 v Slaboonen. H AFLOOP VAN VERKOOPINGEN" Bij de veiling bij opbod gehouden' September 1936 ten overstaan van net J. de Groot te Alkmaar zijn de percJi? in bod gebracht als volgt: 8 Perc. 1. Het huis en erf te Alkn*, Koorstraat 17, groot ongeveer 1 Arefti c.A. opJ Mm Perceel 2. Het huis en erf te Alkmaar, Koorstraat lf hoek Augustijnsteeg groot ongeveer 1 Are 45 c.A. op 4600 Perceel 3. Een pakhuis te Alkmaar aan de Augustijn- steeg, groot 17 c.A. op 4*^ Perceel 4. Het huis en erf te Alkmaar aan de Overdie- straat nummer 1 groot 66 c.A. op 9 66S.— Perceel 5. Het huis en erf te Alkmaar aan de Overdiestraat nummer 3 groot 66 c.A. op J2i- Perceel 6. Een winkelhuis en erf te Alkmaar aan den Geestersingel 41 groot 2 Aren 1 centiare op3400-, De afslag en combinatiën blijven bepuft op Dinsdag 29 September 1936 des ivondi 7 uur in het café „Het Gulden Vlies" te Alkmaar. van Woensdag 23 September 1936. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te Vonge koers pl.m. l.M r AviNGEN. 4 7» Nederl. 193-, 4 Ned -Indië 1934 5H Duitschland 1930 Idem met verklaring BANKINSTELLINGEN. Amsterd. Baak Handel Mpij. Cert v, 250 Koloniale Bank Ned Ind. Handelsbank. Rotterd. Bank INDUSTR. OND BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Nederl. Ford Philips GloeiL Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting 49 Vi WW* 21'/, 24 122'/, 131 47'/, 100 117»/, 35 581/. 2251/, 165 110*/* pl.aa. 1.4» 2!»/. pl.B. 2.00 pl.B. 2.15 Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper Steel comm. U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. H. V. A.. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vort'enianden Dito actions ..10 ut) MIJNBOUW. 23^* 41 "Ai, 2»*/* 29»/* 43 »h 2851/, 115* 96 18'/, Alg. Ezplor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtacbe Petr. Kon. Petr. Per lak Philip, Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot tabÏ«IT" U" Deli Batavia. Oude Deli benembab AMER. SPOORWEGEN. Atchison iopeka Southern Pacific 1 Southern Railw. Cert 1 Union Pacifie «Noteering per 50. x) ex-coup^n tExclaim. PROLONGATIE vorig. koer. WISSELKOERSEN AMS I l-KDAM NIET OFFICIEEL K" Mtórid 163 200Vs 2827, 302 81 25*/, 13"h, ll'/is 145'/, 11 93 39»/, 66* 2* IV* S5»A, 183 247 230 49 25 "Vu 13»/, 83* 46»/, 106 28*/, 58* 225 165* 117-'/, 49* 24 42'/, 2* 29* 3'/, 288 163 200 307 81 14-7* ui-"y* 147*/,-8 72* 94 39 57* 164-5 116*-7 29'/, 28*-»A 58* 164J-* 116* 2 "VI 43»/* 28*-'A 164* 117 29* 43H» 287 286* 306J 306-7»/. 305tyi*® 147* UW* 147H 183 246 232 48* 26* 13*/, 84 141/*- ""/u-I 147»/,-} 73* 66* 551/,-* 183 14-V», ll%i 146i-7i 26*. 54*-^ 1 947* 1'/, pCi. Hedea 1'/, pCt "Exdividend. Vorige koera 1.47'/* 7.46* M.26 9-70* 24.90 48 01 33 35 38.50 37 52 00.00 Koer, op heden 2 uur L471*, 7.49'/, 59 35 9.73* 24.97 48 12 33.60 38 70 37 70 00 CO

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8