Rond den internationalen financieelen toestand. De speciale ministerraad. ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 29 September 1936 Door den minister-president, dr. H. Colijn, is Maandagmiddag het nieuwe havenziekenhuis aan de Oosterkade te Rotterdam officieel geopend Ministers betreden het departement van Koloniën te den Haag voor den specialen ministerraad in verband met de monetaire politiek der regeering. V.l.n.r.minister Oud in gesprek met oud-minister Kan; minister Deckers en minister Van Schaik Op de begraafplaats te Barneveld is Maandag het stoffelijk overschot van wijlen den heer A. VV. J. J. baron van Nagelt, oud-burgemeester van Barneveld, ter aarde besteld De voorbereidingen voor de groote Engelsch Fran- sche kunsttentoonstelling te Londen Vincent Auriol doet op het ministerie van Financiën te Parijs den journalisten mededeeling omtrent de besluiten der regeering naar aanleiding van de deva luatie van den franc In de omgeving van de Beurs en op het Damrak te Amsterdam bestond Maandagmiddag voor de effecten- en geldkantoren een buitengewone belangstelling in verband met den internationalen financieelen toestand SSSi Te Klimmen (L.) is Maandag een groote landbouwtentoonstelling gehouden, waarop diverse fraaie exemplaren te bewonderen waren Prof. dr. Ir. H. C. J. H. Gellssen, minister van Economische Zaken en dr. H. M. Hirschfeld, directeur-generaal van Handel, Nijverheid en Scheepvaart, begeven zich naar de zitting van den ministerraad in verband met de monetaire politiek der Nederlandsche regeering c. ij r H Prinses Juliana met Prins Bernhard von Lippe- nds de verloving Huis Llppe de belangstelling van vele lesterleld heeft het Nederlandsche reisgezelschappen voor het stamslot •cantiegangers. - de te [j0De.Detmold

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 9