Het dankwoord van H. K. H. Pt ïnses Juliana en Prins Bernhard- ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 30 September 1936 Na op last der regeering een dag gesloten te zijn geweest, werd de Effectenbeurs te Amsterdam Dinsdagmiddag weer geopend. Onmiddellijk na den aanvang heerschte er een buitengewone drukte H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard bij aankomst aan het hoofdgebouw der P.T.T. te den Haag, waar de vorstelijke verloofden per radio een dankwoord tot het Neder landsche volk richtten De terugkeer van mevr. Markham In Engeland. De oceaan- vliegster spreekt voor de microfoon na haar aankomst met de .Queen Mary" te Southampton Luitenant-kolonel J. A. G. van Andel, commandant van het regiment Grena diers, zal benoemd worden tot com mandant van de He Infanterie-brigade met gelijktijdige bevordering tot kolonel De start voor de Portsmouth Johan- nesburg-luchtrace had Dinsdag te Portsmouth plaats Een der machines aan de startlijn in den vroegen morgen De debatten in de Fransche Kamer. Op de regeeringsbank is Leon Blum in druk gesprek met den minister van Financiën, Vincent Auriof lol commandant hal JJjjJUJj dan Bomh d* majoor der infanterie H. woortt ®'Jl. als opvolger van baron v tot Voorat De radiorede van H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard. De vorstelijke verloofden in de studio der R.U. te den Haag. Rechts de directeur-generaal ir M. M. Domme Op weg naar den Centralen Fokveedag van den Bond van Fokvereenigingen In het wijde Maas en Waaische land en het Rijk van Nijmegen, welke Dinsdag te Wychen werd gehouden

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5