PROFES 'Buitenland. OR SLIM EN nachtwaker overvallen. scheveningen en de storm. echtelijke twist te voorburg. plechtigheid aan boord van de „de ruïter". Branden. Verkeersonge'ukken. ZOON JHR IR. DE MURALT. t Oud-kamerlid en oud-burge meester van Borculo. In Den Haag is overleden, in den ouderdom van 65 jaar, jhr. ir. R. R. L. de Muralt, oud-kamerlid en oud burgemeester van Borculo. De heer Muralt werd in 1871 in Utrecht geboren en doorliep daar de H. B. S., waarna hy in Delft zijn studies voor ingenieur voortzette. In 1897 verkreeg hij het diploma van civiel ingeneur. Daarna trad hy in dienst bij den waterstaat en by de spoorwegen in Nederlandsch-Indië. Na zijn terugkeer in Nederland werd jyj waterstaatsingeneur op het eiland Schouwen en vervolgens directeur van het kchnisch bureau „Zeeland" in Zierikzee. Hij was ook lid van den gemeenteraad van genoemde plaats. In 1913 werd de thans ontslapene geko- 2en tot lid der Tweede Kamer. Hij vestig de zich in den Haag en was van 1916 tot 1922 lid van den Haagschen gemeente raad. Hij werd in laatstgenoemd jaar be noemd tot burgemeester der gemeente Borculo, welke functie hy tot 1928 heeft vervuld. De heer De Muralt heeft zich als burge meester van Borculo zeer verdienstelijk gemaakt door zijn organisatie van de hulpverleening aan zijn gemeente, welke in 1924 door een stormramp zoo zwaar werd geteisterd. In 1923 werd jhr. de Muralt gekozen tot lid der Eerste Kamer, waarin hij tot 1929 zitting had. De heer de Muralt was de liberale be ginselen toegedaan. Tal van publicaties van zijn hand zijn in verschillende technische periodieken, zoowel in Nederland als in het buitenland verschenen. In het bijzonder heeft hy vele artikelen gewijd aan bruggenbouw, pol derbemaling en zeewering. Ook in den Bond voor Staatspensionneering bekleed de hij een vooraanstaande positie. Schoten in den nacht Vrijdagavond omstreeks elf uur werd te Made (N.-Br.) een aanslag gepleegd op den surveilleerenden nachtwaker c. van den Diepstraten. In verband met den laatsten tijd veelvuldig voorkomende klei ne diefstallen uit aan den weg onbeheerd staande auto's, had de nachtwaker in de omgeving der protestantsche kerk post gevat. Omstreeks elf uur zag hij plotseling de in het dorp niet gunstig bekend staan de gebroeders S., gevolgd door eenige familieleden. Zij bedreigden den nacht waker met een mes en een stuk hout. De nachtwaker trok toen zijn revolver. Op dat moment hoorde hij uit een donkeren hoek een revolverschot lossen, welk schot hij met een schot beantwoordde. De nachtwaker vroeg assistentie van den veldwachter T., die telefonisch de hulp inriep van de marechaussee te Raams- donksveer. Kort daarna arresteerde de marechaussee het geheele gezin S. Allen worden in de marechaussee-kazerne te Raamsdonksveer ingesloten. Nader vernemen wij nog omtrent de zen overval, dat in totaal vijf personen in arrest waren gesteld. Nadat allen verhoord waren, zijn twee van hen in vrijheid gesteld. De overige drie personen blijven voorloopig in arrest. Opnieuw heeft een stormweer zich sinds gisteren doen gelden. Vooral van nacht is het wat men in Scheveningen noemt ,stug weer" geweest. De wind was Z. Z. W. en is nu meer naar het Zuidwesten geloopen. Er zyn thans omstreeks honderd schepen, die in Scheveningen thuis be- hooren, op zee. Uit opgevangen radio berichten is op te maken, dat men van nacht door den storm niet heeft kun nen „halen" (inhalen van de netten). Zaterdagavond ontstond er twist tusschen bet echtpaar S., wonende aan de van Haas burgstraat te Voorburg. Be twist liep zoo hoog, dat de man zijn ^ouw met een mes te lijf ging en haar ern- bg aan den bovenarm verwondde. De vrouw b®P gillend de straat op en is door de po- btle hevig bloedend naar het ziekenhuis St. ^utoniushoven overgebracht. S. is door de Politie in verzekerde bewaring gesteld. Hedenmorgen te 10 uur heeft aan boord H.M.'s kruiser „De Ruyter" welke zoo- als men weet op het oogenblik in de haven v*n Nieuwediep ligt, een korte plechtigheid P'aats gevonden. Een groot aantal laden van den Kon ink eken Nederlandschen bond van oud-onder- officieren van landmacht, zeemacht en kolo niën te Den Helder, waarbij zich ook bevon- den. ondanks de buitengewoon slechte Weersomstandigheden, leden van de afdee- 'ngen Kennemerland en Hoorn, had gebruik gemaakt van een speciaal geboden gelegen- beid om het schip te bezoeken. Alvorens dit bezoek een aanvang nam, v«r*amelde men zich op het halfdek, alwaar n»mens de leden commandant A. V. van de Sande Lacosta een zilveren schild met in- J*tptie aangeboden werd met het verzoek, J11 geschenk een plaatsje te willen geven in e' 0nder-officierenverblyf. «J?6 heer J- Langerak, een korte rede uit- Jfobend, wees erop, dat oók de oud-onderof- 'ici«ren deze aanwinst van onze marine ^oogelyk 0p prijs stellen, evenals de wel vriendelijke geste om den bond pL füdagavond uit te noodigen aanwezig e ?Hlen zyn by het feest in Casino. De com- "bandant dankte voor het fraaie cadeau en gaf de verzekering, dat het inderdaad een eere-plaatsje in het onderofficierenverblijf zal krijgen. Hierna ging men over tot het bezichtigen van den kruiser. TYPHTS TE AMMERSTOL IS GEWEKEN. De laatste weken zijn geen nieuwe geval len van de te Ammerstol voorgekomen be smettelijke ziekte typhus geconstateerd. De ziekte wordt nu als geweken beschouwd. Het aantal gevallen is, dank zij den snellen doel- treffenden maatregelen van overheidswege en veler medewerking, tot tien beperkt ge bleven, waarvan een met doodelijken af loop. De burgemeester heeft de bevolking ernstig aangeraden ook in de toekomst de gevolgde veiligheidsmaatregelen, welke uit stekend hebben gewerkt, toe te passen: melk koken, handen wasschen, geen sloot water, waarvoor ook, gebruiken en steeds gebruik maken van leidingwater, dat drie maal voor onderzoek naar het laboratorium is opgezonden en volkomen vrij van ziekte kiemen is verklaard. WOONHUIS TE SOESTDÏJK UITGEBRAND. Gisteravond om half negen brak brand uit in een woonhuis, gelegen aan de Konin- ginnelaan 111 te Soestdijk, bewoond door den brandstoffenhandelaar G. Maassen. De Soester vrijwillige brandweer, die vrij spoe dig ter plaatse was, kon niet verhinderen, dat het huis tot den grond toe afbrandde. De brand is ontstaan in het achterhuis, waar het vuur in den inboedel gretig voed sel vond. Omtrent de oorzaak van den brand tast men volkomen in het duister, daar de familie gistermiddag om half drie was uit gegaan en nadien niemand meer het huis had betreden. De geheele inboedel ging in vlammen op, een vrachtauto en eenige vaten benzine, welke zich in de kolenopslag- plaats bevonden, werden door snel toege schoten omwonenden in veiligheid gebracht. De brandweer moest haar uiterste krachten inspannen om overslaan van het vuur naar naburige huizen en de kolenopslagplaats te voorkomen, daar de wind juist in die rich ting woei. Zoowel het woonhuis, dat toebe hoorde aan de firma Groenhuizen te Baarn, als de inboedel is verzekerd. IN HOUTZAGERIJ TE BSEK. Schade ongeveer 8000. In den nacht van Zaterdag op Zondag ontdekte een commies der belastingen brand in de opslagplaats van het houtma gazijn van den heer J. Lemmens Dols te Beek (L.) Door revolverschoten waar schuwde hij de bewoners van het bran dende perceel, alsmede die der omliggen de perceelen, zoodat vry spoedig een groot aantal menschen op het terrein van den brand verscheen. Het vuur vond gretig voedsel in den ouden achterbouw van het perceel en tastte vry spoedig den aangrenzenden meelmolen en houtzagerij van den heer Lemmens Bols 'aan. Onder leiding van den burgemeester, jhr. mr. W. Michiels van Kessenich, tastte de plaatselijke brandweer met drie stralen het vuur aan. Zij kon echter niet voorko men, dat het pand grootendeels uit brandde. De houtzagerij en meelmolen werden geheel vernield. Van een aan grenzend perceel, dat ook door het vuur werd aangetast, brandde een tweetal stallen af. De oorzaak van den brand is vermoede lijk kortsluiting. De schade, welke ruim acl.tduizend gulden bedraagt, wordt door verzekering gedekt. BOVENVERDIEPING UITGEBRAND. Gistermiddag brak te Zwolle brand uit in het perceel Wilhelminasingel 9, waarin gevestigd is het reclamebureau „Ankra" van den heer E. Anholt. De brand ontstond doordat een brandende petroleumkachel, die de heer Anholt naar boven wilde dragen, op de trap opensloeg en naar beneden yiel Behalve de heer Anholt wonen in het per ceel de familie Everts en van Munster. Buren en voorbijgangers hebben de in boedels van deze gezinnen in veiligheid ge bracht. Die van den heer Anholt ging ver loren. De brandweer, die spoedig ter plaatse was, wist het vuur tot de bovenverdieping te beperken. Deze brandde echter geheel uit. De schade wordt door verzekering gedekt. WIELRIJDER DOOR AUTO AANGEREDEN. Tijdens transport naar ziekenhuis overleden. De 14-jarige wielrijder W. van Alphen, gewoond hebbende aan de Hillevliet te Rot terdam. is Zondagnamiddag op den Groene Hilledijk ter hoogte van het Sandelingplein aangereden door een personenauto, bestuurd door den 24-jarigen W. K. G. van den Ber- kendaal te Rotterdam, waarbij de jongen zoo zwaar werd gewond, dat hy tijdens overbrenging naar het ziekenhuis overleed aan de bekomen verwondingen. De oorzaak van het ongeluk moet gezocht worden in de omstandigheid dat de auto mobilist geen voorrang verleende aan het van rechts komende verkeer en nog juist langs een auto, die de straat wilde overste ken, trachtte heen te glippen, heeft de eerste hulp verleend. OVERREDEN EN GEDOOD. Zaterdagmiddag reed de 65-jarige boe renarbeider J. Jongsma, wonende te Sua- meer (Fr.), met paard en wagen, toen het dier plotseling op hol sloeg. J. viel van den wagen en kwam onder de wielen terecht. De ongelukkige was op slag dood. ONDER EEN WAGEN GERAAKT EN GEDOOD. Zaterdagmiddag is de 13-jarige Sierd de Vries, wonende te Heerenveen, van een met basalt geladen vrachtauto gesprongen. De jongen kwam onder de wielen terecht en werd vry wel op slag gedood. ERNSTIG AUTO-ONGELUK NABIJ MOERGESTEL. Vijf gewonden. Gistermiddag omstreeks drie uur is onder de gem. Moergestel op den Oirschotsche- weg wederom een ernstig auto-ongeluk ge beurd, waarbij vijf personen min of meer ernstig gewond werden. In een der vele bochten ter hoogte van den heikant kwam een auto, bestuurd door ir. Tromp uit Eindhoven, in botsing met een uit de richting Oirschot komende auto, wel ke bestuurd werd door den heer van Ier land, eveneens uit Eindhoven. Eerstgenoemde wagen werd in den flank aangereden en vloog vervolgens tegen een boom. Mevr. W. uit Breda, die naast den bestuurder zat, werd op den weg geslingerd en met een ernstige hoofdwonde opgeno men. Mevr. Tromp kreeg eveneens ernstig let sel aan het hoofd. De drie inzittenden van den anderen wagen liepen alleen kleine snijwonden op. Mevr. W. die er het ergst aan toe was, is door een toevallig passee- renden dokter naar het ziekenhuis te Eind hoven vervoerd, terwijl mevr. Tromp door een anderen geneesheer naar het St. Elisa- beth ziekenhuis te Eindhoven werd ge bracht. Bij onderzoek bleek, dat zij een ernstige schedelbreuk had bekomen. De oorzaak van het ongeluk moet worden toegeschreven aan het feit, dat de auto van den heer van Ierland tengevolge van de he vige windvlagen aan het slingeren was ge raakt. Het drukke verkeer ondervond geruimen tijd vertraging. De beide vernielde wagens zijn weggesleept. AUTO OVER DEN KOP. Zaterdagmiddag te ongevier vier uur is de autobesturder J. S. uit Haarlem op den Rijksweg tusschen Muiden en Naarden bij een poging om door snijden vóór een na derenden tegenligger een vrachtauto te pas- seeren, door een windvlaag tegen deze vrachtauto gedrukt. De chauffeur van de vrachtauto, J. H. uit Hilversum, raakté daardoor de macht over zijn stuur kwyt en kwam met zijn voertuig in een sloot terecht. Zelf bleef hij ongedeerd, doch C. R. uit Hil versum, die naast hem had gezeten, liep een ernstige hoofdwonde op. De auto van S. sloeg over den kop en kwam met de wielen naar boven te liggen. S., zyn vrouw en drie zoons werden door glasscherven gewond. Zij zijn in de Majellastichting te Bussum ver bonden, waar mevrouw S. en C. R. ter ob servatie zyn achtergebleven. De auto van S. werd geheel vernield, ter wijl de vrachtauto zwaar werd beschadigd. VAN DUOZIT GEVALLEN. Zaterdagmiddag had de heer M. uit Lochem het ongeluk van een met groote snelheid rijdende motorfiets te vallen. Hij heeft vermoedelijk, terwijl hij op de duo- zit zat, zijn steunpunt voor de voeten verloren. Zwaar gewond, met een sche delbreuk en een wonde in de zijde, bleef hy na zijn val op den weg liggen. Over brenging naar het ziekenhuis te Deventer bleek noodzakelijke IJ® toestand van den gewonde is hoogst ernstig. Nader vernemen ,wy, dat hedennacht de dood is ingetreden. ERNSTIG AUTO-ONGELUK TE DUIVENDRECHT. Zondagmorgen te ongeveer half twaalf heeft nabij de Duivendrechtsche brug te Duivendrecht een ernstig auto-ongeval plaats gehad. Een auto, bestuurd door den heer A. S., komende uit de richting Amsterdam en afkomstig uit Leiden, kwam in botsing met een auto bestuurd door den heer Huyten, uit Heerlen, doordat eerstge noemde wagen de auto van den heer H. niet tijdig genoeg opmerkte. De Limburgsche wagen werd ernstig beschadigd, terwyl de inzittenden, de schoonmoeder en schoonzuster van den heer H., zoo ernstig gewond werden, dat zy per ziekenauto van den G. G. D. naar het O. L. Vrouwegasthuis te Amsterdam moesten worden vervoerd. De schoonmoeder van den heer H. heeft een bekkenfractuur en inwendige kneuzingen opgeloopen, terwijl zijn schoonzuster een wervelfractuur heeft bekomen. Een passeerende geneesheer uit Utrecht BESCHONKEN LANGS DEN WEG. Toen in den afgeloopen nacht de 23-jari- ge Th. uit Tegelen, die onder den invloed van sterken drank verkeerde, midden op 't wegdek over den Roermondschen weg liep, werd hij aangereden door een passeerende personen-auto. Th. werd over den weg ge slingerd en kwam op het vier meter lager langs den weg gelegen bouwland terecht Ook de auto kwam tengevolge van de aan rijding op het bouwland tot stilstand. Th. liep levensgevaarlijke inwendige verwon dingen op. Hij is in het r. k. ziekenhuis te Tegelen opgenomen. Van de drie inzittenden vap de auto den heer R. uit Roermond en zyn beide zusters liep een dame niet ernstige schaafwonden op. De beide anderen bleven ongedeerd. De auto is ernstig beschadigd DE FRANSCHE BEGROOTING. Een deficit van 3K milliard. Zaterdag is de uiteenzetting van de be- grootingsoverwegingen gepubliceerd. Hierin wordt gezegd, dat de begrooting voor 1937 een overgangsbegrooting is, die de hoop op economische en financieele verbetering weerspiegelt en de beginselen der financieele en economische politiek der regeering tot uiting brengt. Het wer kelijk deficit bedraagt 3H milliard, (een herhaling van een zoodanigen toestand moet vermeden worden en voorbereidin gen moeten worden getroffen voor een definitief en spoedig in evenwicht brengen der begrooting. Naast de gewone begroo ting zyn op afzonderlijke rekening opge nomen de beleggingen voor groote werken en militaire uitgaven. Frankrijk bevindt zich in een goede po sitie voor wat aangaat een economisch herstel ter wereld. Hiertoe dragen by de gestegen koopkracht der arbeidende klas sen en de nieuwe bedrijvigheid tengevolge van uitvoering van het program van openbare werken etc. De regeering zal er naar streven een stijging der detailprijzen te beteugelen. De gevolgen van de mon- taire hervorming op de omzetcijfers zijn reeds merkbaar, vooral ten aanzien van de uitvoer-goederen. Een belangrijke hoe veelheid kapitaal is onmiddellijk na de monetaire hervorming teruggevloeid. Wat de leeningen voor de nationale verdedi ging betreft, rekent de regeering op den burgerzin der Franschen. Het totaal bedrag der begrooting voor 1937 is groot 48 milliard francs, d. w. z. 3K milliard meer dan in 1936. Deze stij ging is het gevolg van uitgaven voor de civiele en de militaire diensten. 725 mil- lioen is meer uitgetrokken voor de depar tementen en gemeenten. Ook de verlen ging van den militairen diensttijd, bezet ting van fortificaties, e. d. brengen groo- tere kosten met zich mede. PARADE OP HET ROODE PLEIN TE MOSKOU. Op het Roode plein is Zaterdag een parade gehouden door het Moskousche garnizoen, waaraan door alle wapens werd deelgenomen, terwijl zich voorts afdee- lingen van het gewapende proletariaat bij de parade aansloten. Met deze parade ging een „luchtparade" gepaard. De volks comissaris van verdediging, maarschalk Worosjilof passeerde de revuè eh richtte een korte toespraak tot de troepen en ge- noodigden. Op de tribune van het Mau soleum van Lenin bevonden zich o.m. Sta- lin, Kaganowitsj, Kalinin, Ordzjonik idze en andere leidende figuren van party en regeering, die door de voorbijtrekkende troepen luide toegejuicht werden. Onder de gasten, die-de revue bijwoonden, be vonden zich talrijke buitenlandsche ar beidersdelegaties, o.m. een delegatie van Spanje. Na de parade trok over het Roode plein een millioenen-optocht van Moskou sche arbeiders. De betoogers droegen vaandels en portretten van party- en re- geeringsleiders met zich mede, verder transparanten en leuzen. De optocht duur de tot in den avond voort. EEN BRITSCHE NOTA AAN BELGIE. De Belgische regeering heeft een Brit- sche nota ontvangen met het oog op de voorbereiding van de Locarno-confe- rentie. Naar verluidt zou deze nota voorstellen doen betreffende den te volgen weg en de Belgische regeering preliminaire vra gen stellen. In Belgische kringen toont men zich gereserveerd ten aanzien van den inhoud van de nota. Voorts verluidt, dat gelijkluidende nota's gezonden zijn aan de andere Lo- carno-mogendheden. GRAAF CIANO TE WEENEN ONTVANGEN. Graaf Ciano is te Weenen aangekomen in gezelschap van zijn vrouw. Het Itali- aansch gezelschap werd buitengewoon harteljjk ontvangen door bondskanselier dr. Schuschnigg en andere leden der regeering. Voor het station stond een eere-com- pagnie opgesteld. Lunch ter eere van Ciano. De Italiaansche gezant heeft den Italiaan- schen minister van buitenlandsche zaken, Ciano, hedenmiddag voor de lunch uitge- noodigd. By dezen maaltijd zal ook de Duitsche ambassadeur von Papen aanzitten. DE CLANDESTIENE HANDGRANATEN- FABRICAGE IN LYON. Zaterdag zijn in verband met de kwes tie van de clandestiene handgranaten- fabricage vier nieuwe arrestaties verricht. Hef eerfe Oosten NOG GEEN VERDERE ONTWIKKELING IN DE CHINEESCH-JAPANSCHE BESPREKINGEN. De situatie in het Verre Oosten. De woordvoerder van het ministerie van buitenlandsche zaken deelt mede, dat de besprekingen tusschen Japan en China nog geen verdere voortgang hebben gemaakt. Japan bereidt zich voor op langdurige on derhandelingen en met nadruk wordt ont kend, dat Japan een deel van zyn eischen zou hebben laten varen. De betrekkingen tusschen beide landen zyn alleen te rege len in het kader van het programma, dat door Japan is opgesteld. Evenwel kan men slechts langzaam voorwaarts- gaan, aan gezien eerst de basis moet worden gelegd voor een overeenstemming op breeder grondslag. De onderhandelingen tusschen Japan en China. De woordvoerder van het Japansche mi nisterie van buitenlandsche zaken heeft aan journalisten verklaard, dat Japan geen ver andering heeft gebracht in de politiek, die by de onderhandelingen te Nanking volgt, terwijl ook de Japansche voorstellen niet gewijzigd zijn. De woordvoerder stelde vast, dat toen de consul-generaal Soema uit Nanking naar Tokio terugkeerde, niet slechts in China, doch ook in Japan onjuiste geruchten zijn verspreid, o.a. dat de ambassadeur, Kawa- goe, zou worden teruggeroepen, en dat Ja pan zou hebben besloten, zijn houding te wijzigen. Het was volgens den woordvoer der duidelijk, dat dergelijke onjuiste ge ruchten bij de Chineesche regeering een verkeerden indruk zouden kunnen wekken en China in zijn houding bij de onderhan delingen te Nanking zouden kunnen stijven, waardoor de besprekingen zouden worden vertraagd. De Japansche regeering zou de onderhandelingen te Nanking echter ge duldig voortzetten. De Mitaatie van Dantziff. HET POOL8CH—DANTZIGSCHE CONFLICT. Het PoolschDantzigsche conflict schijnt ernstiger te worden. Tijdens een vergade ring van de nat.-soc. partij te Oliva heeft de N.S.D.A.P. leider te Dantzig Förster verklaard, dat de Dantzigers niet wensch- ten, dat Polen zich met hun binnenlandsche zaken bemoeide. De Pool Csapiecki, die, na door nationaal- socialisten te zijn aangevallen en gemo lesteerd, in arrest was gesteld en vervolgens weer was vrijgelaten, is opnieuw gearres teerd. i*)a De autoriteiten te Dantzig verklaren, dat noch Czapiecki, noch de andere bewoners van Schöneberg, die het slachtoffer gewor den zijn van aanvallen, Polen zyn en dat het Poolsche commissariaat-generaal door naar deze zaak een onderzoek in te stellen van deze binnenlandsche aangelegenheid een internationale zaak wil maken. De toestand blijft gespannen. Niettegenstaande de verzekeringen, welke de Senaat van Danzig heeft gege ven aan de Poolsche autoriteiten, duurt de onderdrukking van Polen in Danzig voort. De deurwaarder van het dorp Schoene- berg, waar kort geleden de ongeregeld heden plaats hadden, is ontslagen, omdat hy zijn zoon in het Poolsch geschreven had en verscheidene Poolsche werklieden ondergingen hetzelfde lot. De autoriteiten hebben verder onmoge lijk gemaakt, dat 'n functionnaris van het Poolsche commissariaat-generae.1 een be zoek bracht aan Schoeneberg. Het com missariaat-generaal heeft hiertegen ge protesteerd bij den senaat. HONGAARSCHE STUDENTEN BETOOGEN VOOR MUSSOLINI. Tweeduizend katholieke studenten heb ben een groote betooging georganiseerd om uiting te geven aan hun gevoelens van dankbaarheid jegens Mussolini. Zij trokken in optocht naar het Italiaansche gezantschap met den kreet „Leve de Duce, leve de ko ning-keizer". SMYRNA GEDEELTELIJK ONDER WATER. Gevolg van hevige regens. Tengevolge van hevige regens zijn de la ger gelegen wijken van Smyrna over stroomd. Bovendien heeft een zware storm groote verwoestingen in de stad aangericht. 275. Dat was een harde slag voor den professor en hij smeekte het meisje te blijven. Maar het dienstmeisje zei koppig „nee". Eerst toen Pietje haar zijn volle spaarpot aanbood zei ze, dat ze er nog eens over zou denken. 276. Bij al dat feesten moesten de professor en Pietje natuurlijk aldoor in hun zwarte jasjes blijven rondloo- pen. Pietje vond dat wel leuk, maar de professor voelde zich niets op zijn gemak. Die hield er meer van om in den tuin bezig te zijn.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 7