Bij Griep Pampo. Does 30 cl. Help! Provinciaal 'flieuws fuMkati&s ftucgectijke Stand Jijdscficiftm Vtaaq en De feestelijkheden in de omgeving. BROEK OP LANGENDIJK BEVERWIJK MIDDENBËEMSTER ST. MAARTENSVLOTBRUG SCHOORL DIRKSMORN BURGERBRUG Glimlachje ZUIDSCHARWOUDE Onder bezwaren tegen de richting van het onderwqs kunnen niet worden begre pen de bezwaren verband houdende met bepaalde onderwijsmethoden of een bepaal de Inrichting van de school of van het on derwijs. Evenmin zijn daaronder te begrijpen be zwaren tegen het onderwijs aan jongens en meisjes te zamen. Daar de staatscommissie meende, dat een overeenkomstige regeling ook moest gelden voor het openbaar onderwijs, wordt voorgesteld, dat het gemeente bestuur ontheven wordt van de ver plichting een openbare school, waar van het aantal leerlingen beneden de gestelde normen daalt, op te heffen, indien ook voor deze school tenminste 25 leerlingen overblijven, voor wie bin nen vier kilometer van hun woning geen plaatsruimte in een andere open bare school voor gewoon lager onder wijs beschikbaar is, benevens voor het geval, dat de instandhouding der school wordt gevorderd op grond van het be paalde in art 19 der wet. HET ONTSLAGEN PERSONEEL VAN DE LLOYD. Een vordering tegen de Lloyd ingesteld. Het bij verleenen der surséance van be taling aan de Koninklijke Hollandsche Lloyd ontslagen personeel heeft voor den kanton rechter te Amsterdam een vordering inge steld tegen de Koninklijke Hollandsche Lloyd tot erkenning van zijn vermeende rechten op uitgesteld pensioen en op uii- keering ineens uit het gevormde spaarfonds, welke aanspraak door de directie van de Lloyd en de bewindvoerders wordt ont kend. Eén van de leden van het personeel treedt in deze test-case op voor 120 man. Mr. Th. J. Eskens zal voor hem de proce dure voeren. Men rekent erop, dat de be slissing spoedig kan worden verwacht HET PAUKENPAARD IN DEN E^GELSCHEN KRONINGSSTOET. Aangekocht te Groningen. In opdracht van Z. K. H. den hertog van Kent hebben gisteren majoor Abel Smith en Lady May Abel Smith, nicht van H.M. koningin Wilhelmina, een bezoek gebracht aan Groningen, teneinde daar een paard te koopen. De hooge bezoekers waren verge zeld van de heeren W. graaf van Limburg Stirum, baron Rengers en jhr. de Beaufort. De aankoop betrof een bont paard, dat bestemd is om in den kroningsstoet van koning George IV op 12 Mei a.s. de pauken te dragen. Er werd een voorloopige koop gesloten met den Groningschen paarden handelaar, den heer Dirk Bolt. Van het ge kozen paard werd een foto genomen, welke zal worden doorgezonden aan den koning van Engeland. Deze zal dan over den defi nitieven aankoop beslissen. Na het bezoek bij den heer Bolt, die de hooge gasten zeer charmant ontving met koffie en Groninger koek, gebruikte het gezelschap de lunch in het hotel „De Doelen". DE GELUIDSDISTRIBUTIE TIJDENS DEN BRUIDSSTOET. Meer dan 100 luidsprekers dienden voor de reportage. De geweldige menschenmenigte, die op 7 Januari j.1. in de binnenstad van den Haag getuige was van het prinselijk huwelijk, stelde de Haagsche politie voor een uiterst zware taak. Het is inderdaad geen geringe opgave als het ware de regie te voeren over een enthousiaste menschenmassa van vele honderdduizenden, te waken voor orde en veiligheid, zonder daarbij afbreuk te doen aan de algemeene feestvreugde. De Haagsche politie had hiertoe omvang rijke maatregelen getroffen. In ruime mate heeft zij hierbij met succes gebruik gemaakt van het door de moderne techniek geboden hulpmiddel, de geluidsversterking, waardoor het. haar mogelijk was om duizenden recht streeks toe te spreken en waar noodig aan wijzingen voor het handhaven van orde te geven. In samenwerking met den Haagschen ge meente-telefoondienst werden voor dit doel niet minder dan 100 speciale luidsprekers van groot vermogen met bijbehoorende ver sterkers langs het geheele traject van den bruidstoet aangebracht. Deze omvangrijke Philips-installatie, die tevens gebruikt werd om de radio-reportage van de gezamenlijke omroepvereenigingen en de Phohi ook op straat hoorbaar te maken en de duizenden langs den weg in de gelegenheid gesteld heeft oorgetuige te zijn van de gewichtige gebeurtenissen, droeg ongetwijfeld belang rijk bij tot het groote enthousiasme, dat onafgebroken langs het geheele traject heeft geheerscht. De weg van den bruidsstoet, welke onge veer 5 K.M. lang was, had men in elf „ge- luidsdistricten" verdeeld, welke ieder over een microfoon, een versterker met een ver mogen van 60 tot 160 watt en een 6 tot 16-tal luidsprekers van groot vermogen, benevens de noodige hulpapparaten de beschikking haddeft. De verschillende versterker-installaties en de microfoon waren voor ieder district af zonderlijk in een bestaande publieke tele fooncel ondergebracht. Door een eenvoudig omschakelen in de telefooncellen kon voor elk district naar omstandigheden de luidsprekerinstallatie voor ordedoeleinden, dan wel voor de radio reportage worden gebruikt. Ook in de St. Jacobskerk was door Philips een uitgebreide geluidsversterker-installatie aangebracht, die het groote aantal genoo- digden bij het volgen van de huweijksplech- tigheid uitstekende diensten bewees. Uw circulaire kwam reeds in de prullemand; Uw advertentie bracht U menig nieuwen klant! i Uitgeest. Het feest georganiseerd door de Oranje- vereeniging alhiet, ter gelegenheid van het huwelijk van prinses Juliana en prins Bern hard mag alleszins geslaagd heeten. De feestelijkheden namen reeds een aan vang op Woensdagavond. Dien avond werd in de Ned. hervormde kerk den wydings- dienst gehouden, waarin voorging ds. Han- neman en daarna in de evangelisatie De Zaadkorrel. In deze laatste dienst werd tevens medewerking verleend door het R.K. kerkkoor. Voorganger der dienst was ds. Becker. Donderdagmorgen te 8.30 uur had er een feestelijk klokgelui plaats van den dorps toren en van den R.K. kerk en werd om 9 uur een plechtige Hoogmis gecelebreerd Hierna had om 10.30 uur een zanghulde der schoolkinderen plaats voor het gemeen tehuis. Nadat de heer Merz, voorzitter van de Oranjevereeniging, eenige woorden tot den burgemeester als plaatselijk vertegen woordiger van H.M. de koningin had ge richt, werd onder de leiding van den heer A. C. Twisk ten gehoore gebracht twee cou pletten van het Wilhe1mus, en eenige jubel liederen, waarna door den burgemeester woorden van dank voor deze welluidende hulde werden gesproken. Er werd een zanghulde gebracht door alle schoolkinderen, welke daartoe rondom het gemeentehuis waren opgesteld, en elk kind was voorzien van een vlag. Des middags te 1.30 uur had bij het ge meentehuis de planting plaats van den her inneringsboom. Onncodig te zeggen, dat evenals des morgens bij de zanghulde, ook des middags het publiek in grooten getale was opgekomen om hierbij tegenwoordig te zijn. Na een speech van den genoemden voor zitter waarbij de oorkonde aan den burge meester werd overhandigd en waarvan er een in een met lak verzegelde flesch bij den boom werd begraven ter gedachtenis.bij een eventueel latere opgraving,' had de plech tigheid plaats. Door vele personen werd een schep aarde bij den boom gedaan, het Wil helmus gezongen en daarna begonnen de kinderfeesten. De kleinste schoolkinderen, de laagste drie klassen gingen naar de groote zaal van het hotel de Ooievaar, alwaar vertoond werd een marionettentheater en in café Wilhel mina had voor de overige kinderen plaats de vertooning o.a. van een Oranjefilm. De kinderen vttn de fröbelschool hadden hun Julianafeest in de R.K. bewaarschool. Door deze werd onder den middag nog een kleine rondwandeling gemaakt door het dorp, waarbij alle kinderen eveneens voor zien van een vlag waren. Ook de harmonie-vereeniging deed des middags een muzikale rondgang door het dorp waarvoor veel belangsteling was. Te 5 uur had de lampionoptocht voor kinderen plaats met muzikale medewerking eveneens van de harmonie. Ook deze optocht die zeer interessant was, slaagde zeer goed. Te 7 uur had in het hotel de Ooievaar de officieele avondbijeankomst plaats in de groote zaaJ De zaal was bij deze gelegenheid meer dan bezet, geen plaatsje was onbenut gelaten. Niet minder dan ongeveer 100 personen verleenden hun medewerking waarbij o.a. het r. k. kerkkoor, de r. k. zangvereeniging en de christelijke zangvereeniging Looft den Heer. De zang stond onder leiding van den heer J. Schavemaker, terwijl de heer A D. Twisk de regie op zich nam. Hier sprak de burgemeester woorden van waardeering. Dan werd door alle aanwezigen staande gezongen 2 coupletten van het Wil helmus. Vervolgens werd door het koor en dan weer door al de aanwezigen in de zaal bij beurten verschillende liederen gezongen. De avond slaagde volkomen. Hierna was in dezelfde zaal gelegenheid tot dansen en was er in de bovenzaal een gelegenheid tot gezellig samenzijn voor eere-comité, comité leden en andere belangstellenden. Een Jazz-band verleende hierbij muzikale me dewerking. Voor allen die dezen avond hebben bijge woond zal steeds met groot genoegen hier aan teruggedacht worden. Uitgeest heeft op waardige wyze den dag van het huwelijk van H. K. H. prinses Ju liana en Z. D. H. prins Bernard gevierd. maintendrai" is een ruggesteun voor hun huis. Spr. eindigde met de woorden: „Deze is de dag die God voor ons heeft bestemd". Door allen werd vervolgens staande het Wilhelmus gezongen, waarna het symphonie- gezelschap „Polyphonia" onder leiding van den heer G. Anderson twee muzieknum mers deed hooren, verder een drietal zang nummers van de chr. zangvereeniging „Hal leluja" onder leiding van den heer P. Ket en door de damesafdeeling van de gymnastiek vereniging „Volharding" knotsoefeningen, door de heerenafdeeling oefeningen op de brug, onder leiding van den heer A. de Boorder. Verder werden vertoond twee films, waarvan de laatste „Kinderkarakters" in 6 tafereelen by de aanwezigen insloeg. I Na nog een paar nummers van Polyphonia werd het slotwoord door den voorzitter ge sproken, waarin deze zijn voldoening uit sprak over het welslagen van dit feest en alle medewerkers dank bracht. Ten laatste werd door muziek- en zangvereeniging het Wilhelmus naar voren gebracht, dat door allen staande werd meegezongen, 't Was dan ook reeds 12 uur geworden, toen allen wel voldaan huiswaarts keerden. Heer-Hugowaard. De feestelijkheden hadden in onze gemeente een zéér kalm verloop. Des mor gens werden de schoolkinderen in de diverse scholen onthaald en ieder kreeg een kaart, waarop naar keuze een bord of beker ingeruild kan worden. De klokken luidden ten tijde der huwe lijksvoltrekking. In de zalen Groenland, Rus en Wester vonden des avonds de z.g. bonte avonden plaats, die wel bezocht waren en waarin, onder afwisseling van muziek en voor drachten, de stemming uitstekend was. Door het bestuur der Chr. Oranje-vereeni- ging werd in het gebouw der Geref. Kerk den leden een zeer gevarieerd programma geboden, o. a. de Oranje-film, welke avond eveneens geslaagd mag heeten. Bovendien was door dit bestuur op het plein voor den ingang van de Geref. Kerk ccn eerepoort geplaatst, voor zoover wij hebben opgemerkt, de eenige versiering in onzé gemeente, waar uiterlijk wel zeer weinig van dezen grootschen, nationalen dag te bemerken was. Loop der bevolking 1936, Geboren 19 (25) jongens en 23 (27) meis jes. Totaal 42 (52). Hiervan behooren: tot de geref kerken 22 (26), herv. kerken 9 (14), chr. geref kerk 3 (3), geen godsdienst 8 (8), doopsgez. kerk geen (geen) en roomsch-kath. kerk geen (1). Overleden 13 (16) mannen en 9 (5) vrou»l wen. Totaal 22 (21). Levenloos aangegeven: geen (geen.) Huwelijken: 19 (14). Ingekomen 27 (28) mannen en 31 vrouwen, totaal 58 (74). Vertrokken 61 (49) mannen en 71 vrouwen, totaal 132 (108). Op 1 Januari 1937 bestond de bevolking uit 1113 (1141) mannen en 1167 (1193) vrouwen, totaal 2280 (2334) personen, De tusschen haakjes geplaatste cijfers hebben betrekking op het jaar 1935 (46) (59) De heer C. Kee, die liefhebbers van orgelspel al zoo dikwijls een genotvollen avond in de Nederl. herv. kerk te Bever wijk verschaft, deed zich Donderdagavond ter eere van het prinselijk huwelijk weer eens voor de zooveelste maal van zijn beste zyde kennen. Ditmaal was het ensemble saamgesteld uit den heer Jac. Stadt, 1ste trompet: H. Schelvis, 2de trompet; Jb. Schilp, 1ste trom- bo; A. Schaap, 2de trombo. Alles bij elkaar genomen was het een pracht muzikale avond welke nog lang in aangename herinnering b(j de talrijke be zoekers zal blijven voortleven. Plaatsing van Rijksveldwachters. Rijksveldwachter A. Beek, alhier, is met ingang van 10 Januari a.s. overge plaatst naar Schoorl, terwijl de Rijksveld wachter S. Salomons met ingang van gelijken datum is verplaatst van Ursem naar Bennebroek. Te zware auto op de brug. Toen een zware auto met aanhang wagen over de vlotbrug over het N.H. Kanaal alhier wilde rijden, bleek de brug tegen dezen last niet bestand te zijn. De beide vlotten verdwenen onder water, terwijl de rechtersluiting krom boog en los schoot, waardoor een der vlot ten ongeveer 1 meter onder water ge raakte. Met groote moeite wist men de auto van de vlotbrug af te krijgen. De brug moest evenwel tijdelijk voor het verkeer worden afgesloten. Nadat men een hulpsluiting had aange bracht, kon het verkeer weer doorgaan. DE VERBETERING VAN DEN TOESTAND IN HET GEESTMER- AMBACHT. Een vergadering van Gedeputeerden met gemeente- en organisatiebesturen. De verbetering van den economischen toestand in het Geestmerambacht heeft op tal van vergaderingen reeds een punt van bespreking uitgemaakt de laatste jaren. De publicatie van het z.g.n. plan-Zeeman, zoo genoemd naar den ontwerper, heeft velen in beweging gezet. Een commissie is inder tijd gevormd om dit plan verder te propa- geeren, doch de werkzaamheden van deze commissie mochten niet tot een resultaat leiden. Eenigen tijd geleden hebben de gezamen lijke standsorganisaties in den tuinbouw aan den Langendjjk een vergadering bijeen geroepen, waar o.m. tegenwoordig waren de gedeputeerden Kooiman en Michels, ver scheidene burgemeesters van om het Geest merambacht liggende gemeenten en organi satie-bestuurders, met het lid van Provin ciale Staten, den heer W. van Dok. In deze vergadering zijn verschillende be sprekingen gehouden, welke zijn genotu leerd en aan Ged. Staten toegezonden. Loop der bevolking. Per 1 Januari 1936: 1212 mannen en 1162 vrouw; totaal 2374. Aantal geboorten: 24 jongens en 13 meis jes; totaal 37. Aantal huwelijken: 13. Overleden: 12 mannen en 8 vrouwen; totaal 20. Gevestigd: 93 mannen en 103 vrouwen; totaal 196. Vertrokken; 82 mannen en 100 vrouwen; totaal 182. Bevolking per 31 December 1936: 1235 mannen en 1170 vrouwen; totaal 2405. Benoeming De heer J. J. Smit, volontair ter gem secretarie te Harenkarspel, is benoemd tot ambtenaar ter secretarie in dé gemeente Koedijk. BUGEMEESTER en WETHOUDERS var ALKMAAR roepen sollicitanten op naai de betrekking van ADJUNCT-RAPPORTEUR(TRICE) by het gemeentelijk bureau voor Sociait Zaken. Jaarwedde 15702100. Bekendheid zoowel met den bulten, dienst als met den bureaudienst eener in stelling van maatschappelijk hulpbetoon is vereischt. Minimum leeftijd 30 jaar. De indienstneming geschiedt voorshands voor een proeftijd, met uitzicht, indien daartoe aanleiding ia, op een vaste aan stelling. Sollicitaties op zegel worden vóór 1 Februari a.s. ingewacht bU den directeur van het gemeentelijk bureau voor sociale zaken, Doelenstraat 30. Pe-soonlijk bezoek alleen na oproeping. Alkmaar, 9 Januari 1937. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester A. KOELMA, Secretaris. ALKMAAR. GEBOREN: Antje Nellie, d. van Joseph Christoffei Vasbinder en Aafje Ruiter. Wilhelmus, z. van Gerardus Heyne en Guurtruida Zonne veld. OVERLEDEN: Klaas Jacob de Groot 3 weken. Ellza- beth Hartog, wed. van Cornelia Beukema, 86 jaar. Aart Hendrik Pieter de Labije, wedr. van Antonette Elizabeth Maré, 69 jaar. Jacob Muelink, geh. met Trijntje Keyser, 73 jaar. Johannea Gerardus Mo lenaar, geh. met Hendrtna Wit, 26 jaar. Christina Waijboer 79 jaar. Augustinus Scholten 78 jaar. ..don maa.dta 'ai wandelstok droogt «Is kg de straat moot knilsan! (Want zoo'* stok wordt gedragen door manschm, die slecht kunnen zien) Schermerhorn. In Schermerhorn is het feest ter herden king van het vorstelijk huwelijk opgewekt gevierd geworden. Met de smaakvol ver sierde winkelétalages, terwijl uit elk huis de vlag wapperde, had de dorpsstraat een fees telijk aanzien. Reeds vroeg in den morgen brachten een paar leden van het comité met den heer D. Luijt in zyn met oranje viersierde auto, een feestgave aan 50 be hoeftige ingezetenen, 's. Avonds te voren was in de Ned. herv. kerk, onder leiding van ds Boerendonk en in de geref. kerk, onder leiding van ds. Bos, een bidstond gehouden, terwijl in de r.k. kerk in den vroegen dienst op 7 Januari een H. Mis voor het bruidspaar werd opgedragen. Ter inleiding van het feest werden om 12.40, na afloop der trouw plechtigheid, de klokken 10 minuten geluid. Het feest begon om 1.30 toen de kinderen in hunne resp. scholen bijeen kwamen en daar werden voorzien van vlag en sjerp, waarna zij in optocht togen naar het huis van den burgemeester, waarvoor het Wil helmus werd gezongen. Vandaar ging het naar de groote zaal van café Schreuder, waar zij werden onthaald op tal van versna peringen, terwijl hun aldaar werden ver toond een paar filmopnamen. Vooral de laatste film „De erfenis van Oom Jan" von den zy schitterend. Het was reeds 5 uur ge worden toen dit was afgeloopen en de kinderen naar huis terugkeerden. 's Avonds om 8 uur was er een groote feestavond in een overvolle zaal. De voor zitter van het feestcomité, pastoor F. Han- sen, opende deze in eene gloedvolle rede, waarin spr. wees op de vreugde van het jonge paar en op die van hunne koninklijke moeder. De sympathie van het geheele volk voor onze prinses, gaat ook uit naar prins Bernhard. Het Nederlandsche wapen „Je P. de Boer Ezn. f Woensdagavond is in den ouderdom van 61 jaren overleden de heer P. de Boer Ezn., alhier. De heer de Boer was ruim 10 jaren lid van den Gemeenteraad van Zijpw. Tevens was hij hoofdingeland van het waterschap Zijpe en Hazepolder en regent van het algemeen weeshuis. Wil mijnheer op de broek wachten, of zal ik 'm thuis zenden? Uitvoering O. K. K De plaatselijke tooneelvereeniging O.K.K alhier heeft Donderdagavond in de zaal van den heer P. Kramer een uitvoering gegeven met „De Geest van den Olmenhoeve", een spel van het land in 3 bedrijven door Joh. Tromp. Voor deze première bestond, waarschijn lijk ook wel door de samenloop van om standigheden. waardoor de uitvoering precies op den huwelijksdag van prinses Juliana en prins Bernhard werd gehouden, zeer veel belangstelling. De zaal was zoo goed als uit verkocht. Het is een stuk met een groote bezetting (er spelen elf personen in mee) waardoor de kans op ontsporingen" natuurlijk groo- ter is, vooral als men er nieuwere krach ten by heeft, dan bij een kleine be zetting door de kern der vereeniging, welke uiteraard meer geroutineerd is. Wy kunnen echter verklaren, dat op een zeer kleine uit zondering na, geen ontsporingen hebben plaats gevonden, maar toch zouden wij lie ver hebben gezien, dat, om in onze beeld spraak voort te gaan, de trein een weinig vlugger ging. Het was wel eens een beetje te traag. Niettemin is deze premiere een goede uitvoering geweest, waarvan het pu bliek, blykens het langdurig appalus na het beëindigen van het stuk, wel heeft genoten. Alle personen uitvoerig bespreken zou ons te ver voeren. Over het algemeen heb ben de vertolkers van de hoofdrollen heel goed spel te zien gegeven. De tooneelaankleeding was heel goed ver zorgd. Het was een frissche heldere kamer. Wy gelooven wel, dat O. K. K. met dit stuk meerdere successen zal oogsten. Geestmer Ambacht. Naar wy thans uit zeer welingelichte bron vernemen, zal Donderdag 21 Januari a.s. vanwege het College van Ged. Staten een bijeenkomst worden gehouden met de be treffende autoriteiten en organisaties, ter bespreking van maatregelen, welke geno men kunnen worden tot verbetering van den economischen toestand in het Geestmer ambacht. In deze bljeenk^nst, welke zal worden geleid door het lid van Ged. Staten, de heer D Kooiman, zal aangaande het onderhavige vraagstuk een inleiding worden gehouden door de heeren F. P. Mesu, directeur van den Cultuurtechnischen dienst te Utrecht en ir. W. Fuhri Snelhlage, directeur van den Economisch Technologische Dienst van Noordholland. De Wereldkroniek heeft een fraai num mer uitgegeven ter gelegenheid van het Vorstely^ Huwelijk. Er sjjn zeer fraaie opnamen van de Kerkeiyke plechtigheden alsmede van de gouden koets en van bruids meisjes en bruidsjonkers. Zeer vele foto's herinneren san den ttyd, dat de prinses nog maar een klein meisje was, waarbij wy menige aardige familie groep ook met de koningin-moeder en prins Hendrik aantreffen. Ook vele momenten uit de jeugd van den prins worden in beeld gebracht en er zyn fraaie opnamen uit den verlovingstyd. Fotu's van diverse paleizen en van de vorstelijke huwelijksgasten vullen dit num- mer op gelukkige wijze aan. (Uitsluitend 2e hands artikelen). V an 15 regels 35 cent by vooruit betaling. Te koop Heerenrijwiel prijs 8, Jon gensrijwiel prys 9. beide met nieuwe banden en remnaaf. 1 nieuw dieiwtrijwiel prys 27.50. Te bevr. LANDSTRAAT 18. Ter overname aangeboden haard (Esse) by IJSPEERT, Ritsevoort. een blanke ogens aanschaffing centr. verw. ter overname een drukautomaat (Juncker). een kl. geyser v. waschtafel, een gr. gas- en 2 ld. gasradiotoren. KENNEMERPARK 26 Nog eenige demonstratie-Pet roleum- ga».nestellen te koop voor zeer vermin derden prys by P. BROKS, Zocherstr. 10. Niet op Zondag. Te koop gevr. tweedeh. schrijfmachine a contant. Brieven met prysopg. onder letter Z 874 bureau van dit blad. fr,c!ltc ManKel z. g. a. n., prima Veeren- ed 7.50, mooie Canapé (moderne stof- feering) 8, pracht Crapeaud 5. Kinder- Gemakskoffer met pot 2. DEKKER. Laat 182. Prima Handnaaimacliine met garantie 5, piacht inzinkbare Trap naaimachine houtonderstel z. g. a. n. (koopje), luxe Naaimachine voor weinia I'EKKER, Laat 182. met Te koop 5 grenen balken 5X M. lang, grenen voordeuren met kozijnen en bovenlicht. OUDORPttRDijKJE 3. Te koop een soliede E. M. Jaarsma haard en een Godinfornuis. VRIESMAN en Zn., Veixironkenoord W- Telef. 2469. Koopjes gebr. Rywiclcn: pracht Jon- M" sf. j 8.50, Damesf. m. torp.naaf 13.50, H. ryw. „Cyrus" met torp naaf 13-50, ™rk „Flora" (hooge maat) 13. NILROP. Heprengfrnn» 10. Tc koop nog 1 soliede haard compL 25, buizen en 1 zwart 7.50 tot 4 v'ïcl-™ gr' vulkachels van 4 tot 15. S. VISSER, Smedery, Kooimeerlaan by de Vier Staten.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 6