J&ucqecüike Stand MadMedchtett Staatsloterij. ÏÖeerfedcJi KOUDERE Bal-Masqué-Englander. Een uitbundig feest in 't Gulden Vlies", naar waarnemingen, verricht in den morgen van Maandag 8 Februari. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 759,2 m.M. te Sarna. Laagste barometerstand 737,2 m.M. te Holyhead. Verwachting, geldig tot den avond van Dinsdag 9 Februari: Meest matige zuidoostelijke tot zuidelijke wind; betrokken tot zwaar bewolkt; in het noorden en oosten tijdelijk sneeuw; in het zuiden en westen regen; wellicht natte sneeuw; temperatuur om het vriespunt in het noordoosten; in het zuidwesten kouder. Buitenlandsch weeroverzicht. Koud, regenachtig weer te verwachten met kans op natte sneeuw. De opklaring van Zaterdag met snel stij genden luchtdruk werd Zondag weer spoe dig gevolgd door daling van den luchtdruk met toenemende bewolking en krimpen van den wind. In den avond begon het te rege nen met in het zuiden en midden van ons land stijging van temperatuur. In Duitsch- land en het Oostzee-gebied namen de storm achtige westelijke winden gisteren in den loop van den dag af en draaiden in den nacht eveneens tot zuid en oost. Over Scan dinavië kwam een gebied van hoogen luchtdruk tot ontwikkeling met zeer strenge vorst. Over de Botnisehe Golf en Finland stormt het nog uit noord en wordt arctische koude naar Europa getransporteerd. Het vorstgebied in het noorden breidt zich naar het zuiden en westen uit en bereikte weer de Duitsche kusten der Oostzee. Van Enge land naar west-Duitschland komen op kor ten afstand groote temperatuurverschillen voor en ligt een gebied van betrokken weer met mist en regen. In zuid-Engeland en noord-Frankrijk viel zware regen. Het is te verwachten, dat dit gebied zich langzaam verder naar het zuidoosten zal uitbreiden en vervolgens naar het zuiden terugtrekken. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en alle andere voertuigen van 19.30 uur tot 7.14 uur licht op. EEN GREEP UIT DE SPAANSCHE CULTUURGESCHIEDENIS. Mr. dr. J. A. van Praag zal Woensdag avond in de Handelsschool over bovenver meld onderwerp voor de Volksuniversiteit spreken. GESLAAGD. Voor het Vrijdag te Amsterdam gehouden examen van de Ver. van Leeraren in Steno grafie en machineschrijven slaagde mej. H. de Jaeger alhier voor stenografie in de Duit sche taal. Onze oud-stadgenoot, de heer B. A. Visser, is te den Haag geslaagd voor het examen commies der directe belastingen, invoerrech ten en accijnzen. DE NIEUWE BURGEMEESTER VAN CASTRICUM. en Man der rechtswetenschap gemeente-administratie. Thuis in de partijpolitiek en maatschap pelijk werk. Gelijk reeds vroeger bericht werd, is per 15 Februari a.s. in de vacature van wijlen P. Lommen tot burgemet ster van de ge meen te Castricum benoemd mr. C. A. F. H. W. B. van den Clooster Baron Sloet tot Everlo. Met dit nieuwe gemeentehoofd zal bin nen Castricum een man zijn intrede doen, die als arbeids-antecedeniten medebrengt een rechtstitel, een volledige bekwaam heid in de gemeentelijke administratie, be kendheid in de R. K. partijpolitiek en ken- nis van verschillende onderdeelen van maatschappelijk werk. Want de nieuwbenoemde studeerde rechten te Leiden, naast een langdurige werkzaamheid als employé aan de Am «terdamsche Bank, was leerling voor de studie van gemeente-administratie van „Roovers van Amsterdam" en stond op verschillende plaatsen in het R. K. ver- eenigingsleven van de hoofdstad. Derhalve kan Castricum te dezen op zichte een man tegemoet zien, die theore tisch welbewust den weg heeft afgelegd welke voeren moest naar dit doel. Geen bijkomstigheid is overgeslagen en dus zul len zich voor de openlijke ambtsvoering voor mr. van den Clooster geen vreemd heden voordoen. Voor Castricum is dit van belang, om dat deze gemeente zeer noodig heeft technisch-vakkundig te worden geregeerd Mr. van den Clooster Baron Sloet tot Everlo werd geboren te Tilburg op 3 April 1898, als zoon van den toenmali- gen griffier aan het Kantongerecht. Hij bezocht de H. B. S. te Den Haag. Aanvan kelijk studeerde hij daarna medicijnen doch liet deze studie varen en bekwam een plaats op het Haagsche kantoor van de Amsterdamsche Bank. Later ging h( over naar de kantoren te Amsterdam. Den vrijen tijd besteedde de jonge Sloet tot Everlo nu aan het voeden van zijn hoogere aspiraties. Daartoe vatte hij de studie aan van de rechtswetenschap en promoveerde na weinig jaren te Leiden De aandacht van den jongen meester bleek te hangen aan het gemeenterecht en dit was dan misschien aanleiding voor een burgemeesters-droom. Van het gemeente recht naar de praktijk der gemeente administratie was hierbij een logische stap en deze studie werd voortgezet bij den kweeker van gemeente-technikers: den heer J. J. Roovers, oud-secretaris der gemeente Amsterdam. Inmiddels had mr. Sloet op het pad zij ner R. K. beginselen inzicht gezocht in maatschappelijken arbeid. Hij was voor zitter der afd. D van de R. K. Staatspartij en bestuurslid van den propaganda-raad dezer partij, benevens werkend lid der R. K. reclasseering. Wij kunnen dus wel degelijk spreken van een man, die zich althans theoretisch op alleszins respectabele wijze heeft voor bereid-tot het ambt waarnaar zijn adspi- ratie ging en tot den verantwoordelijken post, welken hij aanvroeg te mogen gaan bezetten. Als zoodanig hopen wij dan, dat Castri cum zijn nieuwen burgemeester zal ont vangen en omgekeerd, dat het den niéu wen functionnaris moge gelukken deze gemeente heen te brengen door de bran ding van de maatschappelijk hooge zee, waarin zij zich juist nu bevindt. Ten opzichte van de publieke inkomst \i ii Tien nieuwen burgemeester kunnen wij meedeelen, dat deze zal plaats hebben op 15 Februari a.s. Burgemeester Sloet zal met familie per trein tegen half elf dien morgen te Uit geest van Amsterdam arriveeren. Te Uit geest zal de verwelkoming plaats hebben door het huidige college van B. en W., waarna de tocht verder per auto zal wor den voortgezet. Hierbij zal worden gevolgd de primaire weg tot Limmen en vandaar de nieuwe Zeeweg tot Bakkum. Aan de noordgrens der gemeente zal de plechtige intrede plaats hebben, waarna het nieuwe gemeentehoofd zich via Bakkum en Cas tricum naar het raadhuis zal begeven tot het bijwonen van een installatiezitting door Castricum's gemeenteraad en onder voorzitterschap van den loco-burgemees ter. Hierna zal worden gepauzeerd voor de lunch. In den namiddag zal een officieele receptie plaats hebben, waaromtrent nog nadere bijzonderheden zullen worden be kend gemaakt. ^Het reeds met zooveel enthousiasme tege moet geziene bal-masqué, uitgaande van het dansinstituut A. Englander, is alweer ge schiedenis geworden en wel een stukje Alk- maar's feesthistorie, waarvan wij met bui tengewoon genoegen gewagen. Duidelijk is nu gebleken, dat dit jaarlij ksche bal-masqué een reputatie heeft gekregen van te zijn een feest van sfeer en stemming, van gezellig heid en ongedwongen vreugde. Daartoe hebben dan wel vele factoren ten gunste meegewerkt, waarop wij straks zullen terugkomen, maar goed, het eindresultaat is dan toch zoodanig, dat de organisatoren met groote voldoening kunnen terugzien op dit gecostumeerde dansfestijn. Het was Zaterdagavond tegen 9 uur reeds voor het feestgebouw een groote drukte; taxi's reden af en aan om de keurig uitge doste feestgangers op de plaats van bestem ming af te zetten en vele tientallen nieuws gierigen trachtten op een afstand een glimpje te zien van al het fraais, dat zich haastig en veilig voelend achter het masker naar bin nen spoedde. Daar was inmiddels met bekwame hand alles in gereedheid gebracht om de gasten een glorieuse ontvangst te bereiden, de ge- costumeerden en dat waren er zeer veel, moesten verschillende posten passeeren, voor en aleer zij de rijk-versierde feestzaal moch ten betreden. Wanneer het dan eindelijk zoover was en aan alle formaliteiten vol daan was, kon men zijn opwachting maken aan jury en toeschouwers, die al naar ge lang het costuum in den smaak viel, daarbij getuigenis aflegden. De muziek speelde dan op verzoek van den introducer (den heer J. Best) een toe passelijk wijsje en zoo geraakte langzamer hand de zaal heel vol. En tegen half tien, toen allen bijeen wa ren en de muziek iedereen ten dans noodde, liet ook de onmisbare bal-masque-stemmirg niet lang op zich wachten. Weldra vlogen serpentine en confetti in overvloed door de zaal, er was een zee van licht en vroolijk- heid, er was een bonte mengeling van kleu ren en de resultante van dit alles gaf een bron van amusement, onder welk motto deze avond ook was georganiseerd. Polonaise, wals en foxtrot volgden elkaar in snel tempo op en de feestelijke glans vor.d voor een groot deel zijn oorsprong in de dol zinnige combinatie van costumes. Daar danste de voorname Rococo-dame met het zielige schooiertje, ginds hadden de „Handtasch" en de Wolga-bootsman elkaar gevonden en alsof het de gewoonste zaak van de wereld was, kon men de populaire figuur van Hein. Kug van Mosterstad aan schouwen in zoet gepeins met de myste- rieuse tooverfee. „Roe bestaat het!", zou men bijna zeggen. En nu wij het toeh hebben over costuums en gecostumeerden, konden wij constatee- ren, dat over het algemeen van de costumes zeer veel en goed werk gemaakt was. Vooral bij de „enkele' 'dames viel veel moois waar te nemen. En aan temperament ontbrak het al evenmin, hiervan kan een der juryleden, die met een al te geestdriftig rondgezwaai de tamboerijn van een Hongaarsche zigeurin Kennis maakte en derhalve een en ander „aan den lijve (neus) ondervond", getuigen. Hoewel minder talrijk in aantak viel er toch ook bij de individueele heeren aardig werk waar te nemen. In dit verband noemen wij Prins Carnaval, de Toreador en de Bridge-kampioen. Het Russische boerenpaar was ongetwijfeld het mooiste van de „paren", alhoewel ook de beide Schotsche meisjes bijzonder fijn gekleed waren. Wan neer wij over de „groepen" gaan schrijven, moeten wij nog even denken aan de onge kende vroolijkheid, toen bekend werd, dat niet minder dan 3 Canadeesche vijflingen dit feest luister kwam bijzetten, zoodat men met niet minder dan 15 zuigelingen ge ducht rekening moest houden. Vooral „de vijfling met verpleegster" was bijzonder goed uitgebeeld en ontving o.i. terecht een eersten prijs. In deze groep noemen wij nog de „Zwe vende gulden" en de keurige groep „Ned. Fabrikaat", Het was ongeveer half twaalf, toen het défilé voor de jury een aanvang kon nemen, de heer A. Englander leidde op de hem be kende wijze een polonaise en langzaam werd elke deelnemer cfitisch aan het oordeel der jury onderworpen. Nauwelijks was dit défilé geschied of het middernachtelijk uur het zoo belangrijke moment van elk bal-masqué naderde sne1. En bij het slaan van 12 speelde de gezame- lijke bands het Wilhelmus en vond op plech tige wijze het démasqué plaats. Nadat hierna eenige foto's gemaakt waren, trok de jury .bestaande uit de dames mevr. CouvéeMisik en mej. Nine Musses (Pur- merend) en de heeren baron v. Haersolte v. d. Doorn (Den Haag), v. d. Wint en Han- sen, zich terug om uit dit labyrinth van costumes en deze cacaphonie van geluiden de bekroningen vast te stellen. Dit vorderde vrij veel tijd en het was eerst half twee, toen de voorzitter der jury, de heer H a n s e n, met de prijsuitreiking kon beginnen. Spr. bracht allereerst dank aan den heer A. Englander, die op zoo voortreffelijke wijze het initiatief tot dit feest had genomen en uitgevoerd, om vervolgens erop te wijzen, dat dit bal-masqué wederom ondubbelzinnig bewezen heeft, dat een dergelijk carnavals festijn ook in Alkmaar een gerechtvaardigde plaats was gaan innemen. Er was dit jaar veel zorg besteed aan de costumes en het geheele feest had het karakter van een be schaafd carnaval gekregen, dank zij de feestvierenden zelf,', der uitstekende muziek van de bands van Slem Spruit en Willi Kohier, de microfoon-installatie van „Your Voice" en de kleurige zaalversiering. Na dank gebracht te hebben aan zijn mede-juryleden reikte spr. hierna met toe passelijke woorden en onderbroken door luide instemming, de prijzen uit. Zoo na derde het eind met rassche schreden. Voort durend feestelijker en schallender gingen de uren voorbij, terwijl de wijzers op de klok voortschreden naar het tijdstip, waar op de ochtendstond begon te gloren En eerst toen nam dit carnaval een einde, zij het dan bij velert nog met tegenzin. Tenslotte moge hier nog de bekroningen volgen: Dame (fraaiste); Ie pr. Baboe (T. Mooy); 2e pr. Bloemenmeisje (D. Versteeg); 3e pr. Oud-Holl. dame (A. v. Vuren). Dame (origineel): le pr. Handtasch (G. Ackerman)2e pr. Toeriste (L. Deen); 3e pr. Zigeunerin (G. de Vries). Heer (fraai): le pr. Toreador (Erke- lens); 2e pr. Wolga-bootsman (Langereis); 3e pr. Boemelbaron (Slikker). Heer (origineel): le pr. Boer (Kalf); 2e pr. Luciferkoopman (Bierman); 3e pr, Bridge-kampioen (Trijbetz). Paren: le pr. Russisch boerenpaar (Hen- neman en Witteveen); 2e pr. Schotsche meisjes (Visser en v. d. Pol); 3e pr. Ween- sche meisjes (Geels en Brakenhof). G r o e p e n: le pr. Canadeesche Vijfling en verpleegster (Biemans c.s.); 2e pr. Ned. Fabrikaat (de Munk c.s.); 3e pr. Vijfling met dokter (Bos c.s.) T r o o s t p r ij z e n: le pr. Hongaar sche zigeunerin (KohierSchouten); 2e pr. Hein Kug (Kemp) en 3e pr. Zwevende Gul den (Rus c.s.). DE MOLLEBOONEN. Een late, maar welgeslaagde N ieuw jaarsvisite. Men schrijft ons: Zoaterdagoavend het de verainen van old- Grunnegers in Alkmoar en omstreken „De Molleboonen" de eerste vergoaderen hollen noa nei-joar en dus was dit de vanolds be kende Nei-jaorsvezide. Verschillende om standigheden, benoam de griep, wazzen oor zaak, dat dizze bieainkomst zoo loat in tied hollen wuir, nou d'r al, zooas de veurzitter zee, 'n dikke kop van 't joar óf was. Moar d'r was nog meer verschil mit aander joaren, zoodat dizze oavend volgens meneer Bark man ston in 't taiken van A(alles) A(ans) A(s) A(anders). Doar was bieveurbeefcl de zoal: nait 't Gulden Vlies, woar we in de leste joaren geregeld binn', moar de dancing van de Harmonie, woar we gain tooneel harren, moar rondom de dansvlour zatten, mit de muziek van „The Ramblers" onder laiden van Henk Kloaver op 't podium, Aanders was ook 't programmoa en de op zet van d' haile oavend, d'r was dizze raize es weer 'n verlötten.woarveur de leden en ook aanderen wie nuimen moar de ta- bakfebrieken van Niemeijer en Gruno in Grunnen en de thee- en koffiehandel van Tiktak, ook in Stad, mooie priezen geven harren. Ieder van de heeren kreeg ook nog 'n pakkie Ster-tabak. Moar nait aans as aanders was de band dei de Grunnegers bindt, de geest van haartelkhaid ondernander en de traktoatsie van de verainen op kouk en ollewieven. De veurzitter docht nog even aan de zai- ken onder de leden hai nuimde mit noa- me 't old-bestuurslid Leemeijer en hoop te dat aalleraoal d' aander keer d'r weer tusschen zitten zeilen. En dou won hai ons aallemoal de zoal was hailendal vol 't nei-joar óf, nait gewoon, moar zingend, mit onder aanderen 'n aandrang om weer bie ons terog te komen veur de luu, dei ons in de loop van de leste poar joar verloaten hebben. We hebben mitnander uut volle borst zongen ons clublaid Grunnen's Laid en dou zatten we inains middenin 't pro grammoa. D'r wuir zongen, mit of zunder refrain, 'n weemoudege herinneren aan 't Knoal, 'n laifdelaidje, van de stroaten in Grunnen, van d' ontdekking van Amerikoa (in 't Grunnensch verteld bie „olie ploaten en femilieprenten"), van de deugden en ondeugden van onze laandsluu in 't Noor den, van scheuvellooperij noar Koakhaim, en van nog veul meer en bie dit alles heb ben de schilders en taikenmeesters onder onze leden zain loaten dat de joaren aan heur kunst nog gain kwoad doan hebben. Tusschen aal dei stokjes deur wuir 'n dans je moakt op de tonen van de meziek; 't aan tal dansers was nait aaltied gelieke groot, moar toch mainsttied wel voldounde. Oareg was 't laidje op de kniepkoukies, dat zongen wuir deur drei doames in Grun- nersch costuum. Zai luipen deur de zoal en boden als aalle luu kniepkoukies aan. 't Grootste en veurnoamste stok van de oavend was ,,'t Peerd van Oome Loeks is dood", mit 'n eerlieks peerd en eerliekse belangstellende eigenoar en noabers, der treurden over 't dair, dat „gunster nog vroo lijk met zien steert in 't rond sluig". Of d'r lacht is bie dit stok? Nou, bizonder! Dat peerd en aal wat 't bie kwam was 't knal- stok van de oavend. De verlötten, woar 't programmoa mit besloten wuir, het vanzuls nogal wat tied in beslag nomen. Mooie priezen dat 'r bie wazzen, meroakel! De leden hebben veur- goud toond, dat ze wat mit de verainen op hebben, nait allain dat er zokse mooie prie zen wazzen, moar ook zoo veul! En dou is d'r nog 'n poar uur geregeld deur danst, totdat om twei uur de zoal leeg mos, en 'n ènd komen was aan de Nei- joarsvezide, dei wel wat loat, moar doarom nait minder gezellig west is. CORRESPONDENTIE. Wij ontvingen de vorige week enkele brieven in blokletters en zonder ondertee- kening waarin ons verzocht wordt hulde te willen brengen van een jongmensch, dat ergens iets op een piano begeleid heeft. Wanneer de schrijver of schrijfster de brie ven eens onderteekent, zal hjj of zij eerder bereiken, dat wij eenige aandacht aan het verzoek kunhen schenken. Red. Alkm. Crt. ALKMAAR. GEBOREN: Frans Richard Eduard, z. van Cornelis Jo- hannes Govers eD Luise Amalie Plap. Abraham Johan, z. van Abraham Johan Bruin en Aaltje van der Laan. Dirk, z. van Carel Johannes 'e Waard en Meinoutje Jonker. Harry Gerard, z. van Klaas Stam- mis en Jannetje de Boer. Johan Willem, z. van Karei Josee en Hendrika Cornelia Moesman. Willemina Bertha, d. van Arie Schenkeveld en Willemina Cornelia Ver burg. Johannes Jacobus, z. van Johannes Ferdinand Kalksma en Helena Geertruida Plas. Catharina Margaretha, d. van Jo hannes Leonard Harder en Anna Bek. Anna Elisabeth Theresia, d. van Cornelis Gerardus den Nijs en Elisabeth Geertruida Bakker. Agatha Johanna Maria, d. van Theodorus Put en Agatha Hof. OVERLEDEN: Aafje Jonker, wed. van Cornelis Groen veld, 50 jaar. Duifje Boersen, gehuwd met Johannes Bruin, 30 jaar. Paulus Cornelis Nicolai, 24 jaar. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 8 Febr. 1937. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 98 Vette koeien 145245, handel matig; 2 Vette kalveren 4085 per K.G. 5090 cent; 127 Nuchtere kalveren (slacht) 414; 19 Vette schapen 24 28; 326 Vette varkens 434(f cent per K.G, Handel vlug. DE AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 8 Febr. 1937. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 466 Vette koeien, le l^w. 66 70 cent, 2e kw. 5864 cent en 3e kw. 5056 cent per K.G. slachtgew.; 90 Melk- en kalf- koeien 180230; Vette kalveren: 2e kw. 5258 cent, 3e kw. 4550 cent per K.G. levendgew; 106 Nuchtere kalveren 610 38 Schapen 201 24; 555 Varkens, vleesch- varkens, wegende van 90110 K.G. 5556 cent, zware varkens 5456 cent en vette varkens 5253 cent per K.G. slachtgew. Ter veemarkt waren 2 wagons geslachte runde ren uit Denemarken aangevoerd. DE AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 8 Febr. 1937. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prij zen als volgt: Zeeuwsche: bonten 2.40 2.60, blauwen 2.402.60, eigenheimers 22.20, Bevelanders 1.90—2.20 en po ters 1.501.70; Noordholl.: eigenheimers 1.902 en Bevelanders 1.701.80 Andijker: bonten 2—2.10 en blauwen 2.10; Friesche borgers 2f 2.20; Drent- sche zandaardappelen 1.902.20; Duin zandaardappelen 33.50. Alles per H.L. Aangevoerd werden 262000 K.G. BROEK OP LANGEND IJK, 8 Febr. 1937. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 400 K.G. Aardappelen: Blauwe 2.50; 38000 K.G. Roode kool 1.40—2.20; 148000 K.G. Gele kool 1.20—1.30; 80000 K.G. D. witte kool 1; 4000 K.G. Groene kool 1.50 2.90; 24000 K.G. Uien: gele drieling 1 1.20, gele uien f 0.801.20, grove 1 1.20; 6300 K.G. Peen f 1.50—1.70, allee per 100 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 8 Febr. 1937. (Noordermarktbond). 52400 K.G. Roode kool 1.40—3; 38400 K.G. Gele kool 1.20; 122600 K.G. D. witte kool 1; 3700 K.G. Uien 1.20—1.30, grove 1.30—1.50; 1600 K.G. Peen 1.10—1.50, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 6 Febr. 1937. Roode kool 1.40—2.70; Gele kool 1.20—1.30; D witte kool 1; Drielingen 80 cent, Uien 1.20fl.50, Grove uien 1.60. Aanvoer: 87800 K.G. Roode kool; 56200 K.G. Gele kool; 61300 K.G. D. witte kool; 3725 K.G. Uien. (Niet officieel) 5de klasse, 13de lijst Trekking van Maandag 8 Februari 1937 Hooge Prifeen 50.000.— 2900 1.500.— 4658 1.000.— 285 3572 3707 5226 7432 400.— 1818 4958 10005 14506 200.— 2589 5427 6536 9094 9525 16151 17424 20686 100.— 1036 2192 4063 4735 6108 7312 8789 9647 15394 17627 19129 19546 Prijzen van f 70. 6 286 468 571 582 630 649 654 717 799 1079 1097 1191 1293 1358 1463 1515 1521 1527 1591 1730 1788 1800 1808 1881 1901 1928 2172 2188 2264 2267 2368 2435 2494 2496 2504 2544 2773 2883 2886 2982 3123 3156 3427 3538 3938 3955 3988 4062 4212 4274 4285 4294 4394 4532 4726 4788 4862 4904 «54 5013 5040 5196 5202 5260 5396 5520 5596 5614 5783 5794 6123 6196 6201 6265 6285 6287 6364 6429 6619 6684 6804 6821 6829 6865 6909 6937 6955 6977 6994 7174 7315 7490 7534 7634 7799 7861 8026 8104 8138 8170 8237 8493 8625 8752 8776 8827 9014 9033 9124 9125 9190 9286 9326 9335 9345 9356 9419 9542 9600 9715 9744 9844 9875 9912 9998 10069 10088 10192 10204 10277 10377 10403 10447 10536 10537 10583 10587 10785 10918 10921 11005 11057 11090 11489 11535 11721 11956 12082 12085 12108 12114 12212 12227 12255 12289 12300 12322 12561 12640 12674 12772 12896 12939 13000 12307 13044 13119 13237 13259 13303 13392 13466 13490 13615 13745 13779 13799 13813 13821 13853 13930 13933 14029 14211 14218 14308 14412 14492 14518 14578 14642 14682 14868 14875 14984 15038 15102 15127 15150 15189 15235 15245 15447 15525 15612 15895 18021 16081 16215 16225 16233 16249 16323 16362 16461 16577 16613 16638 16649 16761 16894 16899 16964 17132 17165 17208 17325 17343 17416 17439 17461 17562 17587 17691 17987 18035 18145 18288 18477 18490 18558 18744 18858 18952 18957 19117 19219 19231 19396 19538 19712 19767 19859 19871 19931 20181 20340 20374 20378 20396 20468 20494 20497 20582 20637 20655 20695 20772 20814 20825 39 316 558 900 1091 1282 1513 1835 2081 2377 2526 2907 3091 3317 3515 3662 3883 4077 4384 4609 4916 5247 5554 5775 5931 6131 32 308 503 826 1068 1259 1500 1797 2076 2324 2507 2857 3089 3310 3482 3654 3822 4056 4368 4603 4854 5238 5464 5709 5929 6126 6439 6612 6621 6875 6884 7096 7135 7368 7379 7502 7526 7771 7780 7881 7914 8193 8199 8436 8458 8649 8656 8875 8948 9161 9220 9432 9440 9614 9623 9759 9819 9975 9996 10209 10222 10464 10655 10739 10818 11143 11228 11371 11430 11690 11725 11731 11990 12000 12264 12275 12392 12471 12719 12817 12846 13177 13187 13484 13489 13828 13851 14160 14167 14307 14388 14543 14545 14767 14773 14956 15042 15149 15196 15288 15296 15538 15602 15749 15755 15958 15989 16119 16156 16360 16382 16558 16580 16837 16861 17027 17072 17317 17375 17412 17430 17567 17584 17625 17633 17752 17776 18158 18179 18344 18356 18533 18537 18971 18996 19171 19190 19450 19490 19760 19782 19901 19975 20111 10122 20294 20328 20534 20589 20850 20889 Varbet. 5e 11566 i 70.- 46 332 581 901 1103 1287 1567 1902 2099 2380 2538 2962 3218 3345 3575 3756 3894 4135 4409 4653 4949 5269 5621 5793 5996 6151 6511 6638 6886 7180 7380 7531 7782 7994 8241 8541 8665 8956 9260 9455 9631 9833 10040 10242 10580 10870 11246 11520 Nieten 180 189 334 341 677 689 953 958 1152 1176 1375 1417 1570 1589 1919 1920 2121 2246 2407 2451 2621 2660 2976 3067 3226 3237 3349 3358 3576 3590 3774 3779 3952 3961 4164 4170 4452 4487 4665 4728 4960 4962 5270 5282 5659 5669 5823 5849 6042 6047 6155 6203 6531 6537 6673 6761 6905 6915 7280 7300 7384 7409 7539 7567 7808 7834 8086 8090 8252 8364 8582 8594 8675 8690 8989 8998 9270 9271 9463 9495 9656 9666 9871 9872 10047 10060 10265 10268 10624 10630 10922 10983 11279 11301 11542 11550 200 350 783 1010 1205 1447 1629 2025 2269 2486 2715 3069 3246 3390 3595 3805 3967 4188 4495 4780 5043 5305 5687 5865 6060 6218 6582 6762 6078 7309 7410 7641 7840 8110 8373 8602 8725 8999 9296 9539 9687 9877 10084 10406 10642 11037 11320 11575 201 478 786 1028 1219 1454 1740 2042 2277 2487 2726 3076 3288 3444 3596 3807 3971 4215 4519 4833 5175 5324 5701 5881 6067 6275 6588 6855 7073 7354 7475 7664 7870 8164 8376 8606 8734 9037 9380 9577 9694 9949 10100 10409 10720 11049 11325 11604 264 501 813 1062 1253 1466 1776 2051 2314 2495 2770 3078 3293 3458 3615 3810 4001 4216 4575 4835 5216 5425 5705 5914 6085 6310 6595 6872 7061 7360 7491 7763 7880 8184 8435 8622 8788 9149 9410 9603 9718 9954 10158 10424 10731 11075 11328 11632 11768 11800 11839 11862 12002 12013 12030 12031 12279 12303 12338 12343 12491 12588 12596 12686 12872 12912 12972 13036 13266 13275 13295 13328 13491 13573 13760 13787 13856 13919 13965 14013 14168 14223 14232 14248 14474 14476 14477 14511 14546 14579 14592 14595 14776 14802 14818 14845 15058 15065 15066 15074 152)05 15206 15269 15276 15442 15458 15470 15485 15619 15644 15662 15685 15758 15782 15868 15886 16006 16038 16039 16079 16222 16241 16260 16278 16399 16406 16418 16444 16581 16640 16681 16740 16864 16878 16886 16921 17068 17096 17098 17115 17386 17401 17410 17443 17459 17470 17489 17585 17589 17593 17602 17638 17681 17697 17714 17824 17933 17972 18017 18218 18219 18236 18286 18376 18404 18428 18481 18543 18571 18688 18735 19005 19054 19100 19103 19255 19371 19383 19412 19571 19605 19609 19642 19802 19815 19819 19826 19990 20005 20058 20077 20133 20166 20186 20247 20424 20451 20490 20602 20610 20693 20729 20731 20898 klas, 12e lijst: 6612 m. i. 11665 70,—, 11922 11941 12137 12171 12353 12368 12687 12714 13127 13379 13790 14093 14254 14623 14621 14905 15115 15279 15516 15727 15941 16090 16342 16535 16760 16929 17269 17506 17609 17723 18077 18310 18495 18750 19120 19425 19696 19860 20082 JUliöÜ 20503 20609 13140 13472 13827 14108 14269 14534 14712 14943 15134 15285 15533 15737 15942 16101 16347 16637 16774 17003 17315 17536 17610 17750 18143 18343 18503 18871 19125 19436 19748 19889 20083 2027J 20621 20848 m. Z. 655?:

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 3