Aqmda GEDURENDE DE MAAND FEDNDANI GRATIS GRATIS GRATIS 6RATIS GRATIS Alkmaar. Waar het recht zijn loop heeft. JbucqtcSükt Stand Stad m Omqzmhq. AMSTERDAMSCHE BEURS 'fxovuiciaal 'Hieuw* NOORDSCHARWOUDE Arrondissements-RechibanhJeAlkmonr <*X de grenswijzigingscommissie zal vergaderen. Bioscopen. City-theater, 8 uur, hoofdnummer De ro zenkrans (rom.); hoofdrollen Andre Luguet en Louisa de Mornand. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Ziekenhuis-geheimen (sens.-dram.); hoofd rollen Chester Morris, Virginia Bruce, Ro- bert Taylor e.a. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, half acht, tot en met Woensdag, hoofdnummer MoskouShanghai (dram.); hoofdrol Pola Negri. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer On der twee vlaggen (sens.); hoofdrollen Ro nald Colman, Claudette Colbert, Victor McLaglen en Rosaline Russel. Toegang bo ven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Woensdag 10 Februari. 8 uur, Logegebouw Ged. Nieuwesloot, rede van den heer Muis uit Rotterdam voor de Ned. Vereen, van Spiritisten Harmonia. 8.30 uur, y.k. kerk op de Laat, conferentie Voor niet-katholieken. 8 uur, Waakt en Bidt, rede ds. Dijkstra over „Kerk, jeugd en ouders", voor de jongel. vereen. Zacheus. 8.15 uur, Handelsschool, voor de Vólks- Universiteit, voordracht mr. dr. van Praag over „Een greep uit de Spaansche cultuur geschiedenis". 8 uur, de Unie, alg. vergadering Dieren bescherming. Donderdag 11 Februari. 3 uur, Nassaulaan 37, ledenvergadering Tesselschade. 7.30 uur, Harmonie, uitvoering adspirariten van De Halter. 8 uur, 't Gulden Vlies, soiree „Vocaal Alkmaar" m. m. v. tooneelvereeniging „De Maskers". 8.30 uur, hotel London, vergadering van belanghebbenden bij behoud der kaasmarkt, bijeengeroepen door V.V.V. Alcmaria. PRINSELIJK ECHTPAAR. Niet bekend, waarheen zij zich zullen begeven. Uit Krynica wordt gemeld, dat H. K. H. prinses Julia na en Z. K. H. prins Bernhard vandaar zijn vertrokken. Er zijn geen mededeelingen verstrekt, om trent de plaats, waarheen het vorstelijk paar zich heeft begeven. Jaarvergadering Begrafenisver- eeniging. De plaatselijke begrafenisvereeniging vergaderde Maandagavond in het lokaal van den heer J. de Bakker. Door afwezigheid van den voorzitter werd deze functie waargenomen door den heer K. de Vries, die de aanwezigen een hartelijk woord van welkom toeriep. Van de begrafenisvereeniging te Broek op Langendijk was een schrijven ingekomen, waarin werd medegedeeld, dat zij besloten heeft aan den bond voor te stellen rouw- en volgkoets af te schaffen en daarvoor in de plaats te stellen rouw- en volgauto, daar dit een besparing meebrengt van 8. Tevens was een schrijven ingekomen van den heer Wolfswinkel, waarin deze mede deelde, dat door hem een nieuw tarief is in gevoerd. Was voorheen de prijs 25.50 voor rouw koets en 1 volgauto, thans wordt dit 25 voor rouwkoets en 2 volgkoetsen. De voorzitter zeide, dat het bestuur van oordeel is de bespanning te moeten hand haven. Verschillende heer en gaven hierover hun meening, waarvan de meesten zich absoluut verklaarden voor paardenbespanning, omdat dit den meest plechtigen indruk geeft. Besloten werd om de paardenbespanning te handhaven, terwijl de regeling voor niet- leden in handen van het bestuur werd ge steld. Jaarverslag. Hieruit bleek, dat de vereeniging 388 leden telt Er werden 16 begrafenissen uitgevoerd, waarvan 7 voor leden en 9 voor niet-leden. Rijden OP een voor. rengiweg beteekent, dat u bij kruitingen ook voorrang hebt boven van rechts naderend verkeer. HET BETEEKENT NIET. dat u zich nu ais een wegdictator moogt misdragen en niet meer zoudt behoeven uit te kijkenl Het personeel heeft tot volle tevredenheid van het bestuur gewerkt, waarvoor het een woord van dank in ontvangst had te nemen. De rekening. Door den heer A. Glas werd rapport uit gebracht en deze deelde mede, dat alles in de beste orde is bevonden. De ontvangsten hebben bedragen 1567,51, de uitgaven 1521,40. Er is alzoo een voor- deelig saldo van 46,11. Bij de Coöp. Boe renleenbank is 1726,31 geplaatst, zoodat het bezit der vereeniging 1772,42 bedraagt. Het vorig jaar was het bezit 1942,92, al- zoo is er een verlies van f 170,50. De penningmeester, de heer A. Swager, werd gedéchargeerd. Hierna kwam aan de orde een voorstel van het bestuur om tot inkrimping van het aan tal bestuursleden over te gaan, nJ. van 9 op 7. De vergadering ging hiermede niet ac- coord, zoodat dit voorstel verworpen is. Bestuursverkiezing. Aftredend waren de heeren J. Heidsma, Jb. Houtkooper en J. Meeldijk, waarvan alleen de heer Houtkooper niet werd her kozen. In zijn plaats werd gekozen de heer R. v. d. Ploeg. Als afgevaardigde naar de bondsvergade ring werd gekozen naast den voorzitter de heer A. Glas, Rondvraag. De heer Meeldijk, voorlooper der vereeni ging, adviseerde, om de pakken der dragers eens na te zien. Dit zal gebeuren. Verder stelde spr. voor, om voor de dragers para- pluies aan te schaffen, daar dit vooral bij regenachtig weer van pas zal komen. Be sloten werd dit in handen van het bestuur te stellen. van Dinsdag 9 Februari 1937. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. Vorige STAATSLEENINGEN. 4 NederL 1934 1007/w 4 Ned -lodië 1934 100»/,. 5% Duitschï '30 m. verkL 28 BANK-INSTELL1NGEN. Amsterd. Bank1647'g Handel Mil Cert t. 250 198Vi Koloniale Bank79»/. 167 55 97'/. 255»/, 327»/, 173'/, 695/8 41 7m 62% 3 45'/w 26 »Vm 12»/,, 74»/,, 5»/„ Ned. Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie Calvé Delft Cert. NederL Ford Philip* GloeiL Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh Steel Cities Service Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. HV A Java Cultuur 234'/, Ned. Ind. Suiker Unie. 170»/, Vorstenlanden 39 Dito actions 24.00 MIJNBOUW. Alg. Ezplor. Mij.. 172 Redjang Lebong 200 PETROLEUM. Dordtscbe Petr. 418»/, Kon Petr436»/, Perlak 116»/, Phillips Oil 41 Shell Union 22l/„ Tide Water 15»7-« RUBBERS. Amsterd. Rubber 3107, Deli Bat. Rubber 196»/, Hessa Rubber 220'/. Oostkust 93 506»/. Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot. Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia a Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert Union Pacific Canadian Pac. §Noteering per 50 180'/. 4»/ls 131»/, U9V„ 294 339»/. 346 54'/, 12'»/,, x) ex-coupon laatste k 2.30-2.45 100»/, 100»/, 27 199 79'/, 167 55'/,-'/, 97»/, 264-6 325-»/, 172$-»/, 68'/, 41»/* -I 63*-%, 3 451-%, 26 »»/„-! 12% V4|-»/ls 5"fo 508-9» 236»/, 171 38% 23 90 171% 200 419»/, 4384-»/, 117»/, 42%, 21 -2 311 199-200;' 224»/,-7 93»/, 183-4 4»/m 132 U9|-'/« 301-2 345j-46 355 36^16 37 25 99% 54% 37%, 25'/, 12«%,-3 fExclaim. 'Exdividend. Prolongatie vorige koers 1, heden 1 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. OFFICIEEL. New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Zürich Kopenhagen Stockholm Oslo Italië Praag Vorige koers: 1.82»%. 8.93 7346 8.50'/, 30.81 41.73 39.92 46.10 44.92 9.62 6.37 H Heden: 1.82"/,, 8.947» 73.48 8.507» 30.81 41.72% 39.92% 46.12% 44.95 HEERHUGOWAARD (Januari). Ge b o r e n Anna Margarebha Sophie, d. van L. A. Commandeur en A. Groot man. Johanna Klazina, d. van C. Berk hout en K. C. Wokke. Anna Agnes Cris- sentia, d. van K. Kryer en A. Molenaar. Maria Johanna Catharina Anna, d. van C. P. van Leeuwen en C. Konijn. Helena Alida Petronella, d. van J. Schouten en L. Schilder. Maria Johanna, d. van S. Th. Groot en M. Mes. Johanna Simon Ignatius, d. van J. A. Beekman en T. J. M. Stumpel. Arnolda Catharina, d. van Jb. Oud en C. van Diepen. Alida, d. van N. Zuurbier en C. Kieft. Overleden. Anna Bloothoofd, oud 46 jaar, echtg. van A. Vader. Brigitta Hooijboer, oud 67 jaar, echtg. van C. Kor- ver. Jan Reyne, oud 76 jaar, echtg. van Een ontvoering. De slagersknecht Jacobus M. uit Ooster beek had in een romantische bui een 16-ja- rig meisje uit Winkel ontvoerd. Of de schaking al dan niet met volledige toestem ming van het minderjarige slachtoffer geschiedde, vermeld de historie niet, daar de zaak met gesloten deuren werd behan deld in verband met het zedenkwetsende karakter van een en ander. Rijwieldiefstal met verdichtsels. Toen de heer P. Bakker te Zijpe op 11 December een bezoek gebracht had aan café Ruitenburg bij de Kooij moest hij bij zijn vertrek tot zijn schrik bemerken dat zijn fiets, welke hij voor het café had laten staan, verdwenen was. In geen velden of wegen was van den dader ook maar een Spoor te ontdekken geweest. De heer Bak ker, die blijkbaar een consciëntieus man is, kende alle finnesse van zijn rijwiel tot in de puntjes en wist o.a. ook het nummer daar van. Dat was aanleiding dat zijn fiets na eenige dagen te Leeuwarden werd achter haald waar deze aan den rijwielhersteller J. Edeler was verkocht. De verkooper bleek te zijn de schilder S. R. uit Grootegast, die omtrent de herkomst van zijn vermeend bezit een zeer raadsel achtig verhaal opdischte dat, naarmate het herhaald was geworden, nogal van inhoud veranderde. Eerst gold het dat het corpus delicti in Antwerpen voor een bedrag van 7.50 gekocht zou zijn. Daarna had Sake aan een menschlievend notaris uit Drachten, die R. in zijn auto een eind weegs had ver voerd, verteld dat hy de fiets in Roosendaal had gekocht, terwijl de jongste lezing van het geval was, dat de fiets in Amsterdam, bij een niet te achterhalen adres, voor een be drag van 10.50 was gekocht. Maar gestolen zou ze zeker niet zijn! In ieder geval bleek zonneklaar dat het bewuste rijwiel het eigendom was van den heer Bakker. Het vreemde van de historie was hierbij dat verdachte de fiets in Amster dam gekocht had, een uur nadat dit te de Kooij zou zijn gestolen. De officier van justitie was dan ook van meening dat de fabeltjes van verdachte al zeer doorzichtig waren. Aan alle kanten was met het verhaal gedraaid en spr. hechtte er dan ook niet de minste waarde aan. Boven dien is verdachte geen onbekende van de justitie. Spr. vroeg ten slotte een gevange nisstraf voor den tijd van 1 jaar. Uitspraak 23 Februari. Hfj had beter thuis kunnen blijven. Eenige maanden geleden stonden voor de rechtbank een viertal personen terecht af komstig uit Amsterdam, die te Castricum op provinciaal terrein karpers hadden gevischt, waarbij een van hen zich tegen een park wachter, die het viertal betrapte, zou heb ben verzet. Martinus Dr., die destijds de eenige was, die niet verscheen, was in verzet gekomen van het vor.nis, dat voor hem 4 maanden gevangenisstraf luidde. Hij was degene ge weest, die zich verzet had tegen den park wachter K. Klingeier, terwijl ook hij het was geweest, die een karper had opgehaald. Geldige gronden voor zijn verzet kon ver dachte niet aanvoeren en een eindelooze lijst van straffen, te zamen zoo ongeveer een 15 jaar gevangenisstraf, waren ook niet direct bevorderlijk voor een mildere eisch van den officier van justitie, die dan ook uiteindelijk bevestiging van het vonnis vroeg. Uitspraak 23 Februari. De zitting werd hierna geschorst tot 2 uur. Het maken van glasgordijnen vanaf 35 ct. per el. Het maken van overgordijnen vanaf 40 ct. per el. Het maken en leggen van alle soorten vaste tapijten. Het leggen van bouclé en moquette loopers. Het boorden van alle soor ten loopers. Kofa V Tr. Korver. Guurtje Katrien Schoen, oud 50 jaar, wed. van H. Beets. Catha rina Appelman, oud 72 jaar, echtg. van J. Dekker. Gerrit Rademaker, oud 59 jaar, echtg. van F. Bot. Anna JElisabeth Beers, oud 6 jaar d. van J. Beers en E. A. Smit. Elisabeth Wit, oud 73 jaar, echtg. van P. Scholten. Petronella Koning oud 80 jaar, ehtg. van P. Rohof. Pieter Scholten, oud 74 jaar, wed. van E. Wit. Aaltje Scholten, oud 80 jaar, wed. van P. an Dam. Jacob Groot, oud 84 jaar echtg. van Tr. Joffer. Frederik Frikke' oud 80 jaar, echtg. van M. Ossebaar. WIERINGEN (Jan./Febr.) Geboren: Greta, d. va H. Martens en G. Ottens. Jitske Bregtje, d. van S. van der Velde en C. Groot. Johanna Maria, d. van J. Geerse en C. Timmermans. Aaltje, d. v. D. Dokter en E. de Jonge. Petronella Alida, d. v. H. v. d. Velde en J. Ansink. Clasina Hendrika, d. v. J. W. Ras en A. H. C. Serano. Jan, zoon van S. de Jongh en G. Koorn. Teunis, zoon v. P. Nieman en V. Baas. Derk Hendrik, z. v. H. de Vries en W. Jansen. Cornelis Anthonius, z. v. C. Maulus en J. I. van Eekelen. Ondertrouwd: M. Nieuwland en A. Kooij. W. F. A. Zoons en S. Lont. Overleden: M. Ruijter, 83 jaar, wed. v. J. Rotgans. BENOEMING GEACCEPTEERD. De heer M. J. Wolthuis heeft zijn benoe ming tot hoofd der O.L. school te Oude Nie- dorp aangenomen. GOUDEN HUWELIJKSFEEST. Het echtpaar R. H. J. Morra, A. C. Morra- Feith, Prins Hendrikstraat alhier, herdacht heden in grooten familiekring het feit waarop het vóór 50 jaar in den echt werd verbonden. De heer Morra werd vóór 73 jaar in de Zijpe, als zoon van het destijds bekende schoolhoofd, geboren. Op 16—jarigen leef tijd was hij als banketbakker in verschil lende plaatsen werkzaam en hij trouwde op 23-jarigen leeftijd met de toen 18- jarige bruid. In 1909 werd de heer Morra benoemd tot conciërge van de openbare leeszaal alhier, waarna hij 2 jaar later werkzaam gesteld werd ten kantore van de bekende kunstmesthandel Morra te Alkmaar. Na aldaar 20 jaar werkzaam te zijn ge weest vertrok het echtpaar met pensioen naar Utrecht. Alkmaar bleef daar voor hen zijn aan trekkelijkheid behouden, zoodat zij zich het vorig jaar weer in de oude kaasstad vestigden. Toen wij het gouden paar hedenmorgen in hun woning, temidden van bloemen en feestelingen, bezochten en kennis maakten met de levensblije bruid dachten wij aan vankelijk met de oudste dochter kennis te maken. Toen dit niet het geval bleek, maakten wij de opmerking, dat er alle kans was (ook de bruidegom verkeert in alle opzichten nog in goede conditie) dat dit echtpaar hun 75-jar. huwelijksfeest zou beleven. Een nog jeugdige schoondochter, vermoedelijk nog slechts een jaar of zes getrouwd, merkte dadelijk op dat het toch heelemaal niet aardig was om 75 jaar uit sluitend met dezelfde man te verkeeren, welke opmerking in breeden kring alge- meene instemming bij de dames onder vond. De bruid was het hiermede in het geheel niet eens en tot g. oote voldoening van den bruidegom betoogde zij dat zij nog met evenveel vreugde naar haar echtvriend kijkt als dit vóór 50 jaar het geval was. Het dichtwoord van Vondel: „Waar wordt oprechter trouw dan tusschen man en vrouw ter wereld ooit gevonden", werd hier weer eens voor de zooveelste maal bewaarheid. Gaarne wenschen wij de heer en mevr. Morra, die zich in het geluk van 6 kinde ren, 5 aangetrouwde kinderen en 15 klein kinderen verheugen, ook op deze plaats met hun gouden feest geluk. EEN LEGAAT. Door wijlen den heer G. Veenhuijsen, ge woond hebbende alhier, is aan de kerk voogdij der Ned. herv. gemeente gelegateerd een som van t 500. EEN NIEUWE HEERENKLEEDINGZAAK. Toen in het winkelpand Langestraat 29. waarin het laatst de zaak van „Lido" geves tigd was, nadat het eenigen tijd had leegge- staan, timmerlieden verschenen, die begon nen te breken en te sloopen en daarna op nieuw gingen bouwen, zal menigeen ge dacht hebben: welke zaak komt hier nu weer? Totdat voor de winkelruit de mede- deeling verscheen: Hier wordt gevestigd de Be-Ma. De naam Be-Ma bleek te zijn een verkor ting van Betere Maatkleeding. De heeren Gebr. Polk uit Amsterdam, van wie de één coupeur is, zullen in deze zaak zich speciaal toeleggen op het verkoopen en maken van heeren-maatkleeding. In zeer vele dessins zijn de stoffen voorradig, een goede pasvorm wordt gegarandeerd en wat de prijzen aan gaat, daarvan kan men in de zeer beschaafd uitgevoerde etalage een indruk krijgen. De Burgemeester van Alkmaar heeft de leden der commissie, bedoeld In art. 158, le lid, der gemeentewet, welke vergadert onder voorzitterschap van den Burgemeester, op» geroepen tot een openbare vergadering ten Stadhuize op Maandag 15 Februari a.s., des avonds te 8 uur, ter vaststelling van het ad vies der Commissie met betrekking tot het verzoek van den Gemeenteraad aan H.M. de Koningin om wijziging te bevorderen van de grenzen tusschen de gemeente Alkmaar en de gemeenten Heiloo en Oudorp. GESLAAGD. Onze vroegere plaatsgenoot de heer J. Eikeboom is te Den Haag geslaagd voor het examen van Kommies bij de Rijksbelas tingen. EEN STADGENOOT VOOR DE MICROFOON Donderdag 11 Februari a.s., des namid dags van 2.35—2.50 en van 3.30—3.45 zal onze stadgenoot, de heer Eli Prins, een le zing houden voor den Phohi (Holland-In- dië-Omroep, golflengte 19.71 m.) over het onderwerp: „Werken van Humor uft de Nederlandsche Letterkunde". RAADSVERGADERING. Het ligt in de bedoeling van den burge meester tegen Donderdag den 18en Febr. 1937 een Raadsvergadering te beleggen. WAAR IS JACOB VAN DER POTT De burgemeester van Castricum heeft na mens de ouders de opsporing en aanhouding verzocht van een twintigjarigen jongeman uit zijn gemeente Jacob v. d. Pot ge naamd die sinds Zondag j.1, spoorloos is verdwenen. De jongeman is Zondag in over spannen toestand uit zijn ouderlijk huis verdwenen en daarin nog niet weer terug gekeerd. Het signalement van den vermiste luidt: lang 1.84 M., donkerblond haar, één blauw en een groen cog, gezonde gelaats kleur. Hij is gekleed in een beige gabardine regenjas, gestreept donker costume, ge streept grijs overhemd en blauwe das. CHRIST. HIST. JONGERENGROEP. Men verzoekt ons te melden de oprich ting van de Christelijk-Historische Jonge rengroep voor Alkmaar en omgeving met als dagelijksch bestuur de heeren C. Vas- binder, Heul 9, voorzitter; B. Andeweg Jr., Corfstraat 51, secretaris en B. Dim, Wil- helminalaan 23, penningmeester. De vereeniging is toegankelijk voor hen die instemmen met de chr. hist. beginselen mits de leeftijd van 16 jaar bereikt ie en de leeftijd van 25 jaar niet is overschreden. PLAATSVERVANGEND VOORZITTER SCHEIDSGERECHT. In bijlage no. 17 schrijven B. en W.: De heer mr. P. A, Offers heeft in verband met zijn aanstaand vertrek uit Alkmaar met ingang van 1 April 1937 eervol ontslag ge vraagd als plaatsvervangend voorzitter van het scheidsgerecht dezer gemeente. B. en W. stellen voor aan den heer Offers, die sinds 1911 plaatsvervangend voorzitter is geweest van het in 1931 opgeheven scheidsgerecht voor de werklieden en se dertdien van het scheidsgerecht voor het ge meente-personeel in zijn vollen omvang, en dus in deze functies de belangen van de ge meente 26 jaren heeft gediend, eervol ont slag te verleenen met dankbetuiging voor de langdurige diensten in die functies aan de gemeente bewezen. Ter vervulling van de met ingang van 1 April a.s. openvallende plaats bieden B. en W. de volgende aanbeveling aan voor plaatsvervangend voorzitter van het scheids gerecht. De voorgedragenen hebben bericht, dat zij eventueel bereid zijn een benoeming tot plaatsvervangend voorzitter te aanvaarden. De aanbeveling luidt: 1. Mr. P. Lange veld. 2. Dr. mr. R. R. L, M. Bromberg. VERKOOP GROND AAN DE NICOLAA8 BEETS KADE. B. en W. stellen in bijlage no. 18 voor om aan den heer J. Glas te Heiloo voor zich of zijn lastgevers te verkoopen een perceel bouwterrein, gelegen aan do Nico- laas Beetskade groot ongeveer 365 M2. voor den prys van 3100 in totaal, ten einde daarop twee woningen en een garage te bouwen. De grondprijs is in overeenstemming met de pryzen, door de commissie van bijstand voor het grondbedrijf voor de bouwterreinen ten Zuid-Westen van den Bergerweg in overweging gegeven. SOIREE GEMENGD- EN MANNENKOOR. Het gemengd- en mannenkoor „Vocaal Alkmaar onder directie van Nico SneL zal Donderdagavond 8 uur in 't Gulden Vlies een soiree geven me', medewerking van ds Tooneelvereeniging „De Maskers". VOORDRACHTAVOND IN WESTERLICHT. Gbteravond sprak in Westerlicht de be- Challa V^ HC tCnares mej" Mena*é betjl» "ITF ??UZC dr°eg zij voor "Rob- wijze werd M Cauwelaert: op gevoelvolle lende n voorgedragen, de verschil- zonder R^6." lee,(len v°or ons, in 't bij- trevn ïri Je- WÜ hebben de sfeer aan- J°°r den kinderrechter in het renge Tehuis, zoowel als in het liefde- e, maar ook den innenlijken strijd van et eenmaal afgedwaalde meisje. nl aHf.e f,aü2e iaf zij 4 «eestige schetsen, Alibi, Zes om een dub, Hat Vis- scherswonder en de Wolkenkrabber, waar zeil -hen genoten en waarvan hartelijk is Na ieder nummer ontving zij luid applaus. Aan het einde dankte ds. Bloemhoff voor net ons geschonken kunstgenot en hoopte op een tot weerziens, een wensch, die ook van vele bewoners uitgaat.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2