SPORT EN WEDSTRIJDEN. Om het kampioenschap van Nederland. Alcmaria Victrix l-M.F.C. I. De Sport in Alkmaar en Omgeving. Alcmaria Victrix na 39 jaar. Verkeersongelukken. AANRIJDING MET DOODELIJK GEVOLG TE LEIDEN. Gisteravond omstreeks half negen is op den Rijnsburgerweg te Leiden de 54-jarige amanuensis, de heer L. D. Kouw, die op weg naar Leiden, per rywiel van den War- monderweg te Oegstgeest kwam, aangere den door een auto, bestuurd door den heer A. H. de V. uit Haarlem. Hij werd zoodanig gewond, dat hij tijdens het vervoer naar het Academisch ziekenhuis te Leiden is overle den. pe man was gehuwd. FIETSRIJDER DOOR AUTO AAN GEREDEN EN GEDOOD. Gisteravond is de 35-arige H. van G. uit Hilversum, toen hij gezeten op zijn fiets op den Soestdijkerstraatweg in de richting Baarn reed door een, uit tegenovergestelde richting komende auto aangereden en ge dood. De aanrijding had plaats op het oogen- blik, dat de wielrijder den Soestdijkerstraat weg overstak om de Gezichtslaan in te rij den. Blijkbaar heeft de bestuurder van de auto niet tijdig meer kunnen stoppen. De wielrijder werd tegen den grond gesmakt en zoo ernstig gewond dat hij spoedig overleed. De auto is door de politie in beslag geno men. Promotie- en bekerwedstrijden. Ons voetbaloverzicht kan beknopter zijn dan gewoonlijk, omdat thans de competitie op een kleinigheid na voorbij is. Slechts hebben wij hier melding te maken van de kampioenswedstrijden, de promotiewedstrijden en de beker-ont moetingen. Wij beginnen natuurlijk met den strijd om den nationalen titel en zien dan, dat hier twee wedstrijden gespeeld worden, n.1. Be QuickFeijenoord en AjaxGo Ahead. Be QuickFeijenoord! Men weet, dat in den regel de eerste wedstrijden van de Noordelijke kampioenen meestal ook de slechtste zijn, omdat het tempo der andere clubs vaak veel hooger is. Dat is een handi cap, die zich vrijwel steeds heeft doen ge voelen, met uitzondering van Be Quick's kampioensjaar. Thans mag men bijna niet anders ver wachten, vooral niet, nu Be Quick misschien niet volledig kan uitkomen. De zwakte van Be Quick zit in de middenlinie en nu treft het niet, dat de withemden al dadelijk in 't veld moeten tegen een ploeg, die mis schien de sterkste middenlinie van ons land heeft. Toch kan Feijenoord, versterkt met Ven te, op krachtigen tegenstand rekenen en het zal haar zeker veel moeite kosten, om in Gro ningen te winnen. Echter, de punten gaan ongetwijfeld naar Rotterdam. Verder is daar AjaxGo Ahead. Hier is het veel moeilijker, om te voorspellen wie winnen zal. Technisch zijn de Amsterdam mers wellicht iets beter, maar 't is de vraag, of dat voldoende is. Go Ahead speelt in den regel in kampioenswedstrijden haar beste spel en mag ook thans in staat geacht wor den, om Ajax te weerstaan. Daarom zou een gelijk spel nog zoo gek niet zijn. Intus- schen zal de eventueele winnaar een zeer lastige klip omzeild hebben! Z.F.C. tegen R.F.C. De Zaansche eersteklasser Z.F.C. begint haar strijd om het eersteklasserschap met een thuiswedstrijd tegen R.F.C. uit Rotter dam. Hoewel men R.F.C. niet mag onder schatten, gelooven wij toch, dat Z.F.C. zich zal kunnen handhaven. De competitiewed strijden der laatste weken hebben het ver trouwen der ploeg hersteld en als alles nor maal verloopt, moet de Zaansche club ten minste morgen de twee zeer kostbare pun tjes kunnen veroveren. Z.F.C. heeft weer een paar oudjes van stal gehaald, die nog niet gemist kunnen worden en heeft boven dien een goede verdediging. Z.F.C.-ers! houdt moed! BloemendaalV olewijckers. Wij geven het wel zeer zwakke Bloemen daal, hoewel het thuis speelt, niet al te veel kans op een zege, want de Volewijckers zullen er alles op zetten, om de promotie competitie met een overwinning te openen. Bij Bloemendaal hangt te veel af van de achterhoede, die maar heel matig is en voor moet het vrijwel alleen van de Bock komen. Wie weet echter, welk een verrassing Bloe mendaal in petto heeft! Bekerwedstrijden. Voor de eerste ronde van de bekerwed strijden hebben Alcmaria en de Alkm. Boys elk een thuiswedstrijd geloot. Onze tweede klassers ontvangen de vierdeklasser M. F. C. en moeten den wedstrijd met vrij weinig inspanning kunnen winnen, zelfs nu, waar onze stadgenooten voortgaan met probeer sels. Zoo is Keppel vervangen door Schager, wat natuurlijk onnoodig is. Keppel is een zeer goede rechtsbuiten en kan altijd nog wel een jaar of vier mee, zoodat een proef neming op de rechtsbuitenplaats zeker niet dringend noodzakelijk is. Men zou met evenveel rede van Ham door een anderen speler kunnen probeeren. Proefnemingen zijn goed, maar dan moet men allereerst beginnen met proefnemingen op onvoldoend bezette plaatsen. Wie moet bijvoorbeeld Bijlsma opvolgen? Dat is ac tueel. En verder zou men de halflinie iets kunnen veranderen, bijv. Gerritse-de Grand- Rootring. Omdat Gerritse op elke plaats in d* middenlinie kan spelen en omdat Grand veel meer spil dan kanthalf is. Enfin, morgen zullen de withemden winnen. De Boys ontvangen Beverwijk. Compe- titiegenoote dus. Ongetwijfeld ontmoeting veel spannender, krachtsverschil zeer gering is. Wanneer de Boys willen toon en, dat zij een sterke derdeklasser zijn, moeten ze morgen winnen. En dat kan o.i. ook, maar dan moet er vlot en enthousiast gespeeld worden. de wel wordt deze omdat het Wij rekenen intusschen op twee Alkmaar- sche elftallen in de tweede ronde. Van de overige bekerwedstrijden verwijzen we naar het reeds gepubliceerde programma, herinneren er nog slechts aan, dat bij gelijk spel de hezoekers de volgende ronde be reiken en dat geen enkele club is vrijgesteld van het spelen van voorronden of wat dan ook. langs de N.H.V.B.-velden. Drie belangrijke ontmoetingen in de eerste klasse. Zware opgaaf voor Alkmaa.rsche Boys III. Weinig gevaar in de tweede klasse D. Dirkshorn IUrsem I. Als de diverse terreinen door de groots hoeveelheid sneeuw niet te veel doorweekt zijn, als Pluvius nog niet onverwachts ei voor gaat zorg dragen, dat „de kou" wat van de lucht regent, danja dan zou den we weer eens een flinke stap vooruit kunnen komen, temeer, daar er nog al veel belangrijke ontmoetingen zijn vastgesteld en we dus weer een nauwkeuriger kijk op de kopgroepen zouden krijgen. Zoo is het b. v. b. in de eerste klasse A alles belangrijkheid, wat de klok luidt. De Bergenaren gaan naar Z. V. V. IIIen zullen het tot een volledige zege dienen te brengen, willen zij hun goede kans behou den. We hopen nu maar, dat de „duinkan- ters" evenals in de laatste ontmoetingen geducht zullen aanpakken om wederom na de thee een belangrijken voorsprong te nemen. En,indien het de blauw zwarten ook nu weer mocht gelukken, laat men dan niet dat angstvallige defensieve Zondag a.s. 2 uur: (K.N.V.B.-BEKER WEDSTRIJD). Tribune 40 cents. Ie en 2e Rang 25 cenls. spelletje gaan spelen, maarnet doen of er geen „vuiltje" aan den lucht is en royaal door gaan, dan durven we een nieu we overwinning voorspellen. Afgesproken dus „duinkanters", we rekenen op den volle winst! Z. F. C. IV ontvangst C. S. V. I en zal het zeker tot een overwinning brengen, terwijl we O. S. V. III eveneens de volle winst toe denken, nu Beemster I op bezoek komt. De tweede klasse B laat een zeer belangrijke ontmoeting voor Alkmaarsche Boys III zien, daar Z. V. V. IV de grootste gegadigde uit deze afdeeling, in eigen omgeving partij moet worden gegeven. Geblokten, ge zult stellig volko men begrijpen dat Uw taak uiterst zwaar is en.-. een hernieuwde nederlaag, kon nu wel eens terdege beteekenen: weg kans! Daarom verwachten we een hardnekkig strijdend Boys III zooals het vorig sei zoen bij O. F. C. I dat alle beschikbare krachten zal aanwenden, om niet alleen het resultaat zoo goed mogelijk te doen zijn, doch tevens revanche te nemen voor de 20 en onverdiende nederlaag. Het klinkt misschien gek, maar we durven warempel nog een zwaar bevochten zege voorspellen, als de rood witten zich ten minste niet te veel door het Zaansche systeem laten slachtofferen. Opgepast dus Boys! K. V. V. III ontvangst R. C. Z. II en haalt ongetwijfeld beide winstpunten weer binnen. Of Assendelft III het in eigen huis tegen Uitgeest II zal kunnen bolwerken, meenen we te moeten betwijfelen, terwijl Z.F.C.VI W. R. C. I wel eens op een puntenverdee- ling kon uitloopen. De tweede klasse D laat een bezetting zien, waarbij de kop groepen het allen tot een volledige winst zal kunnen brengen. Het leidende Egmondsche Boys I ont vangst Alkmaar II en als de Egmonders wat op hun tellen passen, zal het wel goed losloopen. Ook Oudorp I brengt het eveneens tot een volledige zege, waatoe Akersloot I in eigen huis wordt geslagen, terwijl M. E. V. O. I de concurrenten op den voet zal volgen, daar we hier het bezoekende Alcmaria V niet veel kans geven. Alkmaarsche Boys IV zou het weer eens tot winst kunnen brengen, nu D. T. S. II op bezoek komt. In de derde klasse E krijgt Alkmaar III een heel goede kans op positie-verbetering, daar de groenwitten zelf bezoek van Egmondsche Boys II krij gen, waarvan gewonnen kan worden, ter wijl ér een treffen plaats vindt tusschen Dirkshom I en Ursem I, wat van zelfspre kend voor een van beiden, ofbeiden verlies kan geven. Wij voor ons voorzien hier een hardnekkigen strijd en mogelijk een puntendeeling. Vrone II ontvangst Bergen II en indien de Vronianen geducht aanpakken, geven we de Bergen-reserves niet veel kans. In de vierde klasse F zal C. £j>. V. III «jLcit pp eigen veld speelt haar mooie kans w?l niet door M. E. V. O. III in gevaar laten brengen. Alle goede bedoelingen ten spijt, zien we de Mevoanen met ledige handen uit Castricum vertrekken, ofzullen de bezoekers hun nederlagenreeks eindelijk eens afsluiten met een overwinning? In deze zware ontmoe ting zal het wel niet lukken. Ook Alkmaar IV dat bezoek van Alk maarsche Boys V krijgt zal wel geen „vergissing" begaan en in de running blij ven. Werkt aan den weder-opbouw I BESCHEIDENHEID Wanneer wij dan na de vrij uitvoe rige inleiding de verschillende takken van sport wat nader beschouwen en ons allereerst bezig houden met de voetbalsport, dan spreekt het vanzelf, dat wij met onze tweedeklasser Alcmaria Victrix beginnen. Alcmaria Victrix! Straks, aan het eind van dit jaar zal ze haar 40-jarig bestaan vieren op waardige wijze. We zyn dan in het seizoen 1937'38 beland en bij de uitreiking van de K. N. V. B.- bondsvlag zal de spreker wellicht ge wagen van twee jubilea: het 40-jarig bestaan der vereeniging enhet 30- jarig abonnement op het tweedeklasser schap. Want in September e. lc. zal Alcmaria voor de 30ste keer starten als tweedeklasser en opnieuw een poging doen, om het einddoel te bereiken: de uit-eindelijke promotie. Dat brengt ons meteen tot het onder werp, dat wij thans behandelen. Want wel bekruipt onsde lust, om iets meer van Alcmaria's geschiedenis te vertellen, maar dat is hier de bedoeling niet. De uit-eindelijke promotie! Als wij het over promotie hebben, moe ten we natuurlijk eerst aan een kampioen schap denken en dan komt meieen de vraag: zou Alcmaria voor het volgende sei zoen een elftal kunnen samenstellen, dat de eerste plaats zou kunnen veroveren in de competitie? En dan moeten wy die vraag ontkennend beantwoorden. Dat klinkt niet prettig, misschien zelfs eenigszins onvriendelijk. Maar is het niet beter, de waarheid onder de oogen te zien, dan er om heen te draaien? Zeker, wij zouden het van ganscher harte toejuichen, als Alcmaria binnen afzienbaren tijd promoveerde, wij zouden zelf een pret tig seizoen tegemoet gaan, als wij slechts overwinningen moesten verslaan, maar wij meenen tevreden te moeten zijn met een middelmatig seizoen '37'38. Bovenstaande regels eischen een verduide lijking. Welnu, om dan maar met de feiten zelf te beginnen: Alcmaria had een „leegte". Om dat te begrijpen, moeten wij in ge dachten een jaar of zes teruggaan. Toen kwam er de bekende aderlating, die nood zakelijk was geworden en die waarschijn lijk goed is geweest voor beide partijen. Het directe gevolg was, dat Alcmaria een vrij groot aantal jongere spelers verloor. Dat heeft zich niet direct gewroken. Want het eerste elftal was van behoorlijke sterk te en ook de andere elftallen bleven vol doende. Alleen was er een verzwakking onder de junioren en adspiranten te bespeu ren. Elk verder jaar werd het echter moeilij ker. Want juist die spelers, die geleidelijk voor een der hoogere elftallen in aanmer king zouden zijn gekomen, waren vertrok ken, tenminste een groot gedeelte er van, en de vernieuwing en verjonging van de hoogere elftallen moest daardoor wel ver traagd worden. Wanneer men dan ook de verrichtingen van Alcmaria's hoogere elftallen uit de laatste jaren wil beschouwen, dan mag men niet vergeten, dat er onder zeer moeilijke omstandigheden is gewerkt. Omdat de ech te reserves ontbraken. En dit ontbreken noemden wij hierboven een „leegte". Men zal begrijpen, dat deze overgangspe riode steeds moeilijker werd, maar waar schijnlijk is thans het moeilijkste punt voorbij. Want de eigen „kweek", die zes jaar ge leden als schooljongens een balletje trapte, is ouder geworden en varieert al van pl.m. 1618 jaar, is dus bijna klaar voor de pro motie. En elk nieuw seizoen zullen er nieu we jongere krachten klaar staan, zoodat alle hoogere elftallen weer regelmatig nieuw bloed kunnen krijgen. Enelk jaar verder zal de keuze groo- ter worden en de selectie dus zuiverder, Ten voordeele van Alcmaria! x Die keuze is thans nog niet groot genoeg, maarze is er. En daarom meenen wij te mogen zeggen: Alcmaria is, wat het spe lersmateriaal betreft, over het moeilijkste punt heen, maarAlcmaria heeft nog geen keuze genoeg uit de beschikbare jonge krachten, óm reeds nu een kampioensploeg op te kweeken. Maar zal men ons tegenwerpen Alcmaria had dit seizoen dan toch maar een kampioenskans, stond langen tijd mede aan het hoofd der ranglijst en alleen door pech en ziekte zakte de ploeg af. Helaas, wij zijn het daarmee niet eens. Zeker, wij weten het zeer goed, dat Alcma ria een voortreffelijken start had en langen tijd een theoretische kans had op de eerste plaats. En wij weten ook, dat ziekte de ver richtingen van Alcmaria belemmerd heeft. Maar pech? Het klinkt misschien vreemd, als wij zeg gen, dat Alcmaria dit seizoen juist „geluk" heeft gehad! En dat ze daardoor een veili- gen voorsprong kon nemen op het zwakke Bloemendaal. In de serie-overwinningen, en enkele ge lijke spelen in de eerste helft van het sei zoen zijn feitelijk maar twee normale over winningen te noteeren geweest: thuis tegen H. F. C. en uit tegen H. R. C. En vraag niet. hoe het gelijke spel uit tegen 't Gooi be vochten werd en nog minder de kleine 21 overwinning uit op de Spartaan! Eerlijk gezegd, Alcmaria had beide keeren geluk: tegen 't Gooi, toen ze in de laatste minuut gelijk maakte, tegen de Spartaan toen haar verdediging het laatste kwartier stand hield, mede dank zij de doelpalen. Die dosis geluk bracht Alcmaria in het leidende peleton. En niet de meerdere tech nische vaardigheid van de ploeg, of de be tere taktiek, of het uitgelcnobbelde systeem. Het was louter de dosis geluk met en dat was een prettig verschijnsel een ruim voldoende enthousiasme. Ziedaar onze meening, gebaseerd op het zien van 17 competitiewedstrijden. Toen het enthousiasme luwde, en de tech nische kwaliteiten den doorslag hadden moeten geven, toen kwam de inzinking. Toen bleek het tekort aan techniek bij meerdere spelers. En die techiek moet ten slotte zegevieren, omdat zij blijvend 'kan zijn, terwijl het enthousiasme slechts van tydelijken aard is. Wij willen hier niet verder op dit onder werp ingaan en slechts r:og dit zeggen: er is in Alcmaria iets mcois te doen, nu reeds in de komende maanden. Dat is de weder opbouw! De weder-opbouw. Over dien „weder-opbouw" mogen we nog wel iets zeggen. De situatie is thans zóó, dat Alcmaria I ge red is, zooals 't eenige jaren achtereen gered werd. Maar Alcmaria II staat definitief on deraan en Alcmaria III, IV en V kunnen waarachtig niet op een fraai seizoen bogen. Zoodat onze tweedeklasser, wat betreft de vijf hoogste elftallen, zéér, zéér bescheiden moet zijn. Op zich zelf is dat niet erg. Maarhet wil ons voorkomen, dat de techniek over het algemeen achteruit is gegaan. En dat is er ger. En die achteruitgang is in meer dan één elftal te constateeren geweest. Dat bleek herhaaldelijk uit de zeer onvoldoende balcontrole van vele spelers (niet van alle!), dat bleek dikwijls uit het stoppen en het plaatsen van den bal, dat bleek vaak uit de zeer onvoldoende lichaams-beheersching. Deze tekortkoming aan techniek moet verdwijnen en wel zoo gauw mogelijk. En als dat over alle linies gebeurt, te beginnen bij de jongste adspiranten en te eindigen bij de vaste eerste-elftallers, dan is dat een machtig deel van het werk van den weder opbouw. Er is nog meer te doen! Er is naast de reeds genoemde lichaamsbeheersching de zelfbeheersching. Acht en dei*tig jaar lang heeft Alcma ria een naam opgehouden. Het thans voor bije seizoen heeft dien naam een knak ge geven. Gelukkig nog niet zoo erg, dat de gevolgen onherstelbaar zijn, maar toch wel zoo, dat dit onderwerp ernstig bestudeerd moge worden. Wy willen het hier niet hebben over de schorsing van Hams-i a, die geheel ten on rechte gestraft is, maar wij willen herinne ren aan de gebeurtenissen bij den wed strijd A. F. C.Alcmaria. Natuurlijk, men kan verontschuldigingen vinden, maar daar is men er niet mee. Wat op het A. F. C.-vell gebeurd is, moest niet mogelijk zijn en we meenen, dat hier wel degelijk sprake was van een tekort aan zelfbeheersching. Trouwens, in meerdere wedstrijden bleek dat tekort; we hebben zelf meerdere uit latingen gehoord tijdens een wedstrijd, die verre van behoorlijk waren. En we hebben meer dan eens van de zijde van het publiek opmerkingen gehoord aan het adres van de withemden, die niet prettig klonken. En wy hebben het zelfs meegemaakt, dat een supporter van Alcmaria by een uitwedstrijd een standje kreeg, omdat hij den bal, die in een sloot dreigde terecht te komen, tegen hield. „Trap dat ding liever nog verder weg, dan rekken wij den tijd!", werd hem toegeroepen. (Alcmaria stond met 2I voor en moest zich uitsluitend tot verdedigen be palen En wat te zeggen van de schorsing van één der junioren, n.b. in een wedstrijd tusschen twee Alcmaria-elftallen? Het zijn harde woorden, die wij hier schrijven. Maar waarom het „Himmelhoch jauchzend?", als de waarheid anders is? Ziehier dus weer werk aan den weder opbouw! En dan slaat ons de schrik om het hart, als wij juist dezer dagen in een blad het volgende lezen: „Er wordt wel eens gezegd dat verschillende „van onze withemden eerst kwaad moeten „worden gemaakt, alvorens ze van goeie „lobbessen veranderen in een soort voet- „balduivels. Het heeft er veel van weg en „wij hebben ons wel eens afgevraagd of het „niet dienstig zou zijn, dat Alcmaria er „naast een trainer een „kwaadmaker" op na „ging houden, die er alleen voor te zorgen „heeft, dat de spelers het veld betreden in „een gemoedsstemming die voor de tegen standers aanleiding is, maar liever een „straatje om te gaan wandelen". Wij gelooven, dat het Alcmaria-bestuur er gelukkig anders over denkt en dat het met ons betreurt, dat er dit seizoen dingen gebeurd zijn, die beter achterwege geble ven zouden kunnen zijn. Toch hoopvol! En toch, na deze pessimistische toon mag een optimistische niet achterwege blijven. In den aanvang van dit artikel hebben we reeds gezegd, dat de „leegte" bezig is te verdwijnen. Zoo is het. En wy noemen hier een paar namen: de Jong, Schaper, Rampen, Venema, en anderen. Zij komen reeds! Brouwer en van Wieringen zyn er al! Ziedaar een groepje jongeren, dat Alc maria nog moet helpen, er weer bovenop te komen. Een mooie taak is voor hen weg gelegd: helpen aan den weder-opbouw. Dat groepje jongeren wordt elk jaar grooter. en de tijd schijnt niet ver meer, of de K. N. V. B.-elftallen kunnen gevormd worden door jonge spelers, dooreigen kweek! (Men denke hier maar eens aan de goede prestaties der junioren!) En dandan kan Alcmaria zich prepa reeren op de promotie! Het volgend jaar, het jubileum-jaar, kan Alcmaria wellicht de gevreesde tweedeklasser worden, die kampioenscandidaten kan verslaan, en als het zoover is, dan Proficiat, Alcmaria. EnVictrix! ZONDAG a.s. half 3 K. N. V. B.-BEKER. Alkmaarsche Boys I Beverwijk I. Rijwielstalling gratis. Biljarten. BILJARTBOND ALKMAAR EN OMSTREKEN. Gisteravond werd de beslissingswedstrijd gespeeld tusschen De Driesprong I en De Drie Ruiten I, welke clubs in de eerste klas se gelijk geëindigd waren. De Drie Ruiten I won met een voorsprong van 112 caramboles en is nu kampioen geworden. Het tweede team van De Drie Ruiten won van Z.E.K.Z. I, dat nu op de laatste plaats staat en degradatiewedstrijden zal moeten spelen tegen Excelsior I. Het derde team van De Drie Ruiten is kampioen van haar afdeeling. Uit dit alles blykt wel, dat De Drie Rui ten op een succesvol jaar kan terugzien. Schaken. ALKMAAR WINT VAN „DE PION". Vrijdag j.1. had de return-wedstrijd plaats tusschen de schaakclub „De Pion" te Bergen en de Christ. Schaakclub „Alk maar" te Alkmaar. De eerste wedstrijd, gespeeld te Alkmaar, was door Bergen met 15 'A12 *A gewonnen. Deze keer ging „Aikmaar" naar Bergen en wist te win nen met 14t zll}4. De uitslagen waren als volgt: „De Pion" „Alkmaar" W. GootjesP. Hoekstra 01 W. BreeuwerJb. Wagen,». 01 J. DapperH. Bulthuis 10 J. SmitH. Nauta 10 J. Bak—S. Vos 0—1 C. de Lange—Jac. Bruin 1—0 C. HoogvorstD. Plomp 0—1 A. BlankensteynS. de Boer 0—1 H. SjoerdsP. Blankn.an 01 J. MorschC. Blankman 01 J. MinA. Moene 01 P. J.-BeeldmanJ. v. Zalinge 01 B. MinJac. Wagenaar A—V> H. RoobeekJ. Schortinghuis 10 H. v. d. KamerG. v. Amstel 1-0 W. Bijl—J. Wolzak 0—1 J. BlokkerA, Bruin 1—0 F. JongendijkB. Vinke 01 J. de RuyterM. A. Marbus 01 B. Min—C. Mijlhoff 1—0 J. OutJ. G. d. Hollander 10 A. GoudkuilJ. Ver weel 10 J. W. PrinsA. Haytema 01 P. WeyersJ. v. 't Veen 1—0 P. TielenburgG. Lebbing 01 W. DelisJ. Lam 10 lXü-14

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 11