jra TRIUMPH Agenda ffel triomfeert! £anxU en Suin&cuw Weei&edcftt JlecfU&iaJken Ml VIRGINIA LANDBOUWTENTOONSTELLING. Naar wij vernemen zal de j aarlij ksche Landbouwtentoonstelling van de afdeeling Alkmaar der Holl. Mij. van Landbouw dit jaar op Woensdag 22 September gehouden worden. STEUNT HET ALKMAARSCH KLEEDING- EN DEKKINGCOMITE. Het Alkmaarsch Kleeding- en Dekking comité, dat financieel aangewezen is op den steun van vereenigingen en van particulie ren, kon dezen winter weer honderden ge zinnen helpen. lederen Donderdagavond zijn de bestuurs leden in de voormalige Keetkolkschool aan wezig om de klanten te helpen. En hoe dankbaar het Comité ook is voor de hulp, welke het ontvangt, toch moet het constateeren, dat er steeds aan verschillende aanvragen niet kan worden voldaan, omdat de geldmiddelen uitgeput raken. Weliswaar worden kleedingstukken tegen een klein bedrag verkocht, doch op eiken .verkoop moet een zeer belangrijk bedrag worden toegelegd. Thans is de bodem van de geldkist zicht baar. Het comité komt daarom binnenkort een beroep op u doen. Wil het dan krachtig steunen; geef b.v. 1/4000 deel van uw jaarltjksch inkomen. Teneinde u het gemakkelijk te maken ge ven wij hier een voorbeeld: jaarinkomen 1000 gift 0.25 jaarinkomen 2000 gift 0.50 jaarinkomen 3000 gift 0.75 jaarinkomen 4000 gift 1. jaarinkomen 10000 gift 25. (Ingezetenen met het laatstgenoemde in komen geven in den regel iets meer.) GROOTE TANKWAGEN VAN DE KON. SHELL GEKANTELD. Vrijdagmiddag reed te Noordschar- woude een groote tankwagen van de Kon. Shell te Alkmaar, volgeladen met ben zine op weg naar Noordscharwoude en geraakte plotseling van den Provincialen weg nabij de Diepsmeer in den berm van den weg. De wagen kantelde en kwam zoodanig te liggen, dat de chauffeur uit de cabine verlost moest worden. Hij be kwam vrij ernstige inwendige kneuzingen en werd door een passeerende automobi list meegenomen naar het ziekenhuis te Alkmaar. De wagen bekwam slechts wei nig materieele schade. Hoe het ongeluk precies gebeurd is, is een raadsel, daar naar omstanders zagen de wagen slechts met een geringe snelheid de zich in de nabijheid bevindende brug zou oprijden. ARBEIDEBSTOONEELVEREENIGING „VOORWAARTS". De heeren Harder en Fokkert, oprich ters van de nieuwe arbeiderstooneelver- eeniging „Voorwaarts" verzoeken ons te willen vermelden, dat zij zich aan geen enkele minder juiste handeling ten op zichte der door hen verlaten vereeniging „Ontwaakt" hebben schuldig gemaakt en de nieuwe vereeniging op volkomen nor male wijze tot stand is gekomen. Wij meenen hiermede aan het conflict tusschen „Ontwaakt" en „Voorwaarts" voldoende aandacht te hebben besteed. WEL KAASMARKT OP 30 APRIL. Men vroeg ons heden of er op 30 April de verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana welke dag op een Vrijdag valt, ook kaas markt zal worden gehouden. Naar wij vernemen, zal die dag, wat de markt betreft, als een gewone werkdag be schouwd worden, zoodat er dus wel markt zal zijn. ARBEID VERKEERSPOLITIE. Bij dé door de Verkeerspolitie dezer ge meente in de maand Maart 1937 gehouden controles, werden 55 processen-verbaal op gemaakt, terwijl 78 personen werden ge waarschuwd terzake slechte handremmen, stuurinrichtingen, spiegels, achterverlich ting, verblindende verlichting, onduidelijk letter en nummer, te snel rijden en autorij den met slechte banden. De processen-verbaal werden opgemaakt voor de volgende feiten: Autorijden zonder goede remmen 10 Autorijden zonder goede stuurinrichting 1 Autorijden en geen rijbewijs vertoonen 6 Autorijden met onduidelijk letter en nummer 4 Autorijden zonder geluiddempende inrichting 1 Autorijden zonder spiegel 2 Autorijden en het verkeer van rechts den doorgang niet vrij laten 1 Autorijden met teveel personen naast den bestuurder 2 Autorijden en bij passeeren in bocht op linkerhelft komen 1 Auto zonder noodzaak op grasperk aanwezig hebben 1 Auto bij vluchtheuvel in stilstand hebben 1 Rijden met motorwals over weg 1 Rijden met transport driewieler zonder rem 2 Wielrijden en het verkeer van rechts den doorgang niet vTij laten 2 Wielrijden zonder reflector 1 Wielrijden in verboden straat 3 Wielrijden zonder rem 2 Wielrijden zonder bel 5 Wielrijden zonder licht 1 Wielrijden met te breede lading 1 Wielrijden en niet rechts houden 1 Wielrijden en geen richting aangeven 3 Aanhouding gesignaleerde 2 Tot en met 7 April, tentoonstelling van schilderijen enz. in perceel Langestraat 87. Langestraat 88, van 719 April, vredes- tentoonstelling. Bioscopen. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Burg theater (rom.); hoofdrollen Werner Krauss, Hcrtense Raky, Willy Eichberger, Olga Tschechowa. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uux af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Ziegfeld, .de revuekoning; hoofdrollen Frank Morgan, Reginald Owen, Fanny Brice e.a. (Geprolongeerd). Toegang boven 14 jaar. Zondag voorstelling om 2, 4.30 en 7.30 uur. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, half acht, tot en met Woensdagmiddag (behalve Zaterdag), hoofd nummer Onder het asfalt van een groote stad (sens.); hoofdrollen Gustav Fröhlich en Heli Finken zeiler. Toegang boven 18 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De man die zijn ziel verkocht (sens.); hoofdrol Boris Karloff; extra: Een gevaarlijk complot (sens.) Toegang boven 18 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zaterdag 3 April. 8 uur, 't Gulden Vlies, gevarieerde avond van Ulvadero: schetsen, chansons en too- neel. 8 uur, de Unie, mej. dr. Kaayk uit Arn hem over gezondheid en moderne voeding; tentoonstelling natuurgeneeswijze; film- vertooning. Zondag 4 April. 8 uur, 't Gulden Vlies, feestavond voor donateurs van K.V.K.V. Te Schoorldam, optreden van Loeven's gezelschap met „Dokter Bavino". ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 4 April is de apotheek van Dr. H. Hartong van Ark, Langestraat 1, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. NEDERLANDSCHEN TUINBOUWRAAD. De jaarvergadering yari den Nederland- schen Tuinbouwraad werd door den voor zitter, den heer A. Verduyn Jr„ geopend met een korte beschouwing, waarin hij mededeelde, dat van een vergrooten ex port van tuinbouwproducten nog altijd weinig te bemerken valt, dat Duitschland als afzetgebied dezer producten zeker niet gemist kan worden en dat het zoo juist verschenen voorontwerp Landbouworde- ningswet 1937 de volle belangstelling van den raad zal hebben. Als vertegenwoordigers van den raad naar de jaarlijksche algemeene ledenver gadering van de Tuinbouw Onderlinge werden aangewezen de heeren J. Barendse en mr. J. H. J. Schmidt. De rekening en verantwoording van den raad over 1936, zoomede de begrooting 1937 werden, behoudens een kleine wijzi ging, goedgekeurd. Naar aanleiding van een daartoe gedaan verzoek van de zijde van de Koninklijke maatschappij voor landbouw en plantkun de te Gent werd besloten te antwoorden, dat de raad zich gaarne in April 1938 zal belasten met de verzorging van een Ne- derlandsche deelneming ter gelegenheid ven de 21ste Gentsche floraliën. Uitvoerige mededeelingen werden ge daan over de deelneming aan de tentoon stelling Parijs 1937, waaruit bleek, dat vele moeilijkheden te overwinnen zijn. Besloten werd aan een eventueelen export naar Sovjet-Rusland bijzondere aandacht i te besteden, in verband waarmede mede- deeling werd gedaan van een reeds door den raad verzonden schrijven aan de lei ders der tuinbouwtentoonstelling Moscou 1937, met verzoek om nadere inlichtingen betreffende een eventueele deelneming van Nederlandsche zijde. Vastgesteld werd het verslag omtrent de werkzaamheden van den raad, bestemd voor het landbouwverslag 1937. Naar aanleiding van een desbetreffend schrijven van den minister van justitie werden de voorgestelde wijzigingen der statuten van den raad goedgekeurd. Uitvoerig werd van gedachten gewis seld over de beteekenis van het volkstuin- wezen. Het bleek, dat de raad de groote propagandistische waarde der volkstuin tjes erkent, doch dat streng gewaakt be hoort te worden tegen eventueelen ver koop van producten uit deze volkstuintjes. «xxxxxxx>ooooooo^oo<>ooooooooooö Weest actueel met adverteeren En zeer actief met étaleeren. Alkmaar, Zaterdag. DE ACTIE TOT BEHOUD VAN DE ALKMAARSCHE KAASMARKT. Het is vandaag weer de dag, dat wij moe ten kijken of er in de afgeloopen week nog iets voor onze kaasmarkt is binnen gekomen en dat kijken is niet tevergeefs geweest want het blijkt, dat er nog altijd belangstellenden zijn, die voor het onge schonden behoud van onze markt een financiëel offer willen brengen. Het gaat goed met de markt en er zijn voorteekenen die er op wijzen dat er dit jaar voor onze markt een overgroote be langstelling zal zijn. Vroeger dan in andere jaren hebben de kaasdragers hun karakteristieke witte pak jes aangetrokken en vroeger dan in andere jaren zijn er al buitenlanders en zelfs vele buitenlanders op onze beroemde markt verschenen. Er zijn zelfs al torenklimmers geweest en het is alleen maar te betreuren, dat juist in dezen tijd onze fraaie Waagtoren vol stei gers en ladders staat en dat de schilders op het punt zijn het bovenstuk met een nieu we laag verf te bedekken. Schilderen in den winter schijnt minder aanbevelens waardig en men heeft dus wel op gunstiger weer moeten wachten. Het is alleen maar te hopen, dat men dit karweitje zoo spoe dig mogelijk opknapt opdat het steigerwerk weer zoo spoedig mogelijk zal kunnen ver dwijnen. Iedere zakenman zorgt dat zijn étalage er zoo mooi mogelijk uitziet als er kijkers en koopers komen en wij kunnen niet anders zeggen, dan dat er aan de étalage der ge meente tot dusver nog wel het een en ander heeft ontbroken. De singels zijn al maanden lang onbe gaanbaar. Men legt buizen in den grond en maakt den grond weer dicht. Dan maakt men den grond weer open en legt er ka bels in en dan maakt men den grond weer dicht. Dan maakt men den grond weer open, enz. Maar aan alles komt ten slotte een eind en de jongeren onder ons zullen het waarschijnlijk nog wel beleven, dat er over verbreede singels en nieuwe bruggen kan worden gereden. De Mient ziet er op het oogenblik ook niet erg aantrekkelijk uit en omdat dit het grachtje is, dat op het programma van de kaasmarktbezoekers staat en tegelijk met de kaas bewonderd dient te worden, is het te begrijpen, dat het een stadsbelang is om deze walmuurherstelling zoo spoedig moge lijk in orde te brengen. Naar wij van de zijde der V. V. V. ver nemen, zijn er dit jaar heel wat Amerikanen te verwachten, omdat Engeland met de kroningsfeesten veel touristen zal trekken en men in Holland zijn best doet deze bezoe kers daarna naar hier te laten komen. Het al dan niet verdwijnen van onze markt is ook in Amerika druk besproken en zoo is er daar onwillekeurig een prach tige reclame voor het bezoek aan Holland en aan de AJkmaarsche kaasmarkt gemaakt. Hier laten wij thans nog de namen vol gen van stadgenooten en anderen, die onze actie voor het behoud van de markt nog niet hebben vergeten en ons deze week een bijdrage daarvoor hebben doen toekomen. A. A. W2.50 V. V. V. „Helders Belang" 2.50 D. M. Postma2.50 D. Leujes, Amsterdam 2.50 J. Brouwer1. D. Zaal5. A. Z1_ Totaal 17.— Er was Zaterdag een bedrag van f 2633, dat dus nu is aangegroeid tot een bedrag van 2650. Wij hopen, dat er ook de volgende week nog iets te verantwoorden zal zijn. EEN JUBILEUM. De heer Z. Donker alhier herdenkt Dinsdag 6 April den dag waarop hij voor 25 jaar in- dienst trad bij de firma P. J. van Kessel, bloemenmagazijn alhier. DE EERSTE VLINDER. Door Marietje Jansen, Polderstraat 4, is ons heden ter redactie de eerste vlinder van dit jaar getoond. VOLKSUNIVERSITEIT VOOR ALKMAAR EN OMSTREKEN. Film: Pareh, het lied van de rijst. Door deze film voert de V. U. ons naar ons Ned.-Indië, en stelt zij ons in de gele genheid land en volk nader te leeren kennen. Onder de beproefde leiding yan bekende cineasten als Mannes Franken e a. hebben hier uitsluitend inlanders samengewerkt tot een verrassend mooi resultaat. Met ernst en toewijding hebben zij zich aan hun taak gegeven, en zich ontpopt als zeer zuiver aanvoelende vertolkers van het lief en leed hunner samenleving. Het tempo mag naar ons Westersch ge voel hier en daar wat ongewoon aandoen, dit neemt niet weg, dat met deze film een ethnologisch en artistiek zeer belangrijk werk is geschapen. COVOTO (Comité voor Tooneeluitvoeringen). Over het op Woensdag 7 April door het Centraal Tooneel als laatste abonnements voorstelling op te voeren blijspel „Lorelei 1937" oordeelt de groote pers als volgt: MaasbodeHet Centraal Tooneel heeft van dit alleraardigste blijspel een perfecte vertolking gegeven. Alles was zooals het wezen moest: een voortreffelijke bezetting van alle rollen, een samenspel zoo licht en fijn, dat het een voortdurend ge not was er naar te zien en te luisteren kortom een van de beste en meest gave voorstellingen van dit seizoen Alg. HandelsbladTerence Rattigan's blijspel is als zijn heldin; het heeft even weinig inhoud en even veel charme. Men vermaakt er zich kostelijk meeen de rol len zijn uitnemend bezetMary Dressel- huys bezit alle eigenschappen om deze Diana tot in haar vingertoppen volmaakt uit te beeldenZij speelt zulke rollen volmaakt TelegraafLuchtig en voortreffelijk amusement in het Centraal theaterVoor treffelijk samenspel, met vele kostelijke scènesmen weet hoe het Centraal Too neel zulk licht tooneel in de puntjes kan spelen, en dit lichte tooneel is zoo ge speeld, zonder eenige pretentie, in zijn soort vol geest en goede vondsten, jong, ironisch, fijn en boeiend Nw. Rotterd. Couranteen glanzend spel, waarmee een stampvolle zaal zich uitstekend heeft geamuseerd ONHEBBELIJK. Na het bezoek aan de kaasmarkt, een wan deling door de stad en koffiedrinken in den Muziektuin, trokken de Engelsche en Hol- landsche leerlingen van middelbare scholen, met een 20-tal touringcars, in twee groepen naar de kaasfabriek „Aurora" te Opmeer en „Neerlandia" te Stompetoren. Hier werd hen gelegenheid gegeven met de moderne zuivelbereiding kennis te maken, terwijl melk en kaas werd aangeboden. Op den terugtocht had te Opmeer bij het passeeren van een huis, waarin werklieden bezig waren, een vlerk de onhebbelijkheid een handvol spijkers in één van de open tou ringcars te werpen. Aangezien in file gereden werd, kon niet worden gestopt. De Hollandsche geleiders schaamden zich bovendien over dit onbe schaafd optreden van landgenooten tegen vreemdelingen en bepaalden zich er dan ook toe om de spijkers met spoed in te zamelen. Het is echter wenschelijk, dat de politie te Opmeer poogt den dader van deze onhebbe lijkheid tegenover het toerisme, duidelijk te maken, dat dergelijke daden uit den tijd van het bekkensnijden achterwege behooren te blijven. 40 JAAR DANSLEERAAR. Door den voorzitter van de Ned. Ver. van Dansleeraren, den heer Michielsen, is aan onzen stadgenoot den heer Th. Groen, P. C. Hooftstraat 33, de gouden medaille uitge reikt voor zijn 40-jarig jubileum als dans- leeraar. Dit feit is één dezer dagen in intiemen kring feestelijk herdacht. BESCHERMT DE NATUUR! Een beroep op de jeugd. Een aardig, sprekend vouwblad in kleu ren, met plaatjes en berijmde onderschrif ten en een tot de jeugd van Nederland gerichte opwekking. „Steunt ons streven: Natuurbescherming!" is uitgegeven door de Nederlandsche Heide Maatschappij, den Kon. Ned. Toeristenbond A. N. W. B., de Kon. Ned. Automobiel Club en het Staatsboschbeheer, met het doel, jong Nederland aan te sporen, mede te werken tot bescherming van de natuur en bij haar eerbied, belangstellingen liefde te wekken en levendig te houden voor de ons omringende levende natuur. Door middel van dit vouwblad, dat in honderdduizenden exemplaren door heel het land wordt verspreid, richten de vier genoemde organisaties zich tot de jeugd, met suggestieve, frisch gekleurde teeke- ningen en wijze vermaningen in korte, vlot te, gemakkelijk aansprekende versjes, om in hett bosch en op de heide voorzichtig te zijn met vuur; de voor pic-nic uitgekozen plek niet door zorgeloos achtergelaten afval te ontsieren; bloemen en vogels te sparen; broedplaatsen van vogels te ontzienEen mooi en nuttig doel, dat ieders steunt ver dient en nog maar al te zeer veler steun behoeft. Deze „folders", welke bestemd zijn op groote schaal te wórden verspreid onder jongens en meisjes tusschen de 10 en 16 jaar, zijn gratis voor ieder verkrijgbaar aan de kantoren der vier bovengenoemde ver eenigingen. ALKMAAR EN DE JAMBOREE. De wereld-jamboree heeft vanzelf sprekend de geheele Alkmaarsche pad vinderij in al haar geledingen tot enthou siasme gebracht en gisteravond voor het eerst heeft de burgerij mede een vleugje van dat enthousiasme kunnen overnemen. De padvinders hadden n.1. een fakkelop tocht georganiseerd door de stad, hadden daarvoor de medewerking gekregen van Soli Deo Gloria en hebben een prachtige stadsmarsch gehouden onder de vroolijke marschtoonen der muziek of onder de krachtige en zeer regelmatige roffels der tamboers. Met vlaggen en vaandels trok een lange schare even voor achten vanaf het terrein by de Overdekte de stad door, eerst naar het huis van burgemeester van Kinschot en daarna naar de woning van deken Rengs, om beiden de eerste Jamboree brochure te overhandigen. Dat gebeurde met eenige plechtigheid. Voor beide huizen werd halt gehouden en voor beide huizen zongen de padvinders hun liederen, w.o. de nieuwe jamboree liedjes, terwijl eveneens de bekende „Yelo" werden uitgeroepen. In beide ge vallen werd de gang besloten met een couplet van het Wilhelmus. Zoowel de burgemeester als de deken spraken na de overhandiging van de biochure een kort woord tot de padvin ders, waaruit mocht blijken, hoezeer zoo wel het hoofd onzer gemeente als het hoofd van katholiek Alkmaar sympathi- seeren met de padvindersgedachte en hoe zeer zij begrijpen de beteekenis der wereld-jamboree! Totaal 55 naar waarnemingen, verricht in den morgen van Zaterdag 3 April Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. j Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 774,4 m.M. te Helsingfors. Verwachting, geldig tot den avond van Zondag 4 April: In het noorden matige tot zwakke ooste lijke tot zuideleijke wind; in het zuiden zwakke wind uit uiteenloopende richtin gen; zwaar bewolkt tot betrokken, met waarschijnlijk nog eenige regen; weinig verandering in temperatuur. Buitenlandsch weeroverzicht. Zacht weer met betrokken lucht; geringe regenkansen. Het hoogedrukgebied in het noordoosten nam iets'in beteekenis af. De depressie zuidwest van de Britsche eilanden trok iets naar het oosten, maar vulde gedeeltelijk op, zij ligt thans voor den ingang van het Engelsche kanaal. In het zuidoosten van het waarnemingsgebied ontwikkelde zich een afzonderlijke kern van lagen luchtdruk. Langs de oostzijde van de Oceaandepressie drongen warme luchtmassa's west Europa binnen, welke gisteren ook ons land be reikten. De temperatuur steeg in onze om geving en in Duitschland aanmerkelijk en is thans boven normaal. De wind om de depressie-kernen is in het algemeen slechts matig, de lucht is zwaar bewolkt tot be trokken met plaatselijk regen. Het grootste luchtdrukverval wordt gevonden tusschen het hoogedrukgebied en genoemde depres sie, zoodat in de omgeving van zuid Scandi navië krachtige zuidoostelijke winden waaien,- meest met gebroken luchten. Alleen in Noorwegen en Zweden lag hedenmorgen nog een vorstgebied met tem peraturen tot minus 11 graden toe. De meeste Duitsche en Zwitsersche bergstations zijn in nevel gehuld. Jungfraujoch op 3500 meter meldt sneeuw met dikken mist en een stormachtigen zuidelijken wind. terwijl de terrometer 14 graden vorst aanwijst. Voor Zondag mag voor ons land zacht weer met weinig wind verwacht worden, alleen in het noorden zal de wind vermoede lijk nog matig uit het zuidoosten blijven waaien. De lucht zal vermoedelijk meest zwaar bewolkt tot betrokken blijven met nu en dan plaatselijk eenige lichte regen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 19.06 uur tot 5.02 uur licht op. INTERNATIONALE ZAKKENROLLER VEROORDEELD. De Amsterdamsche rechtbank veroordeel de gisteren den Poolschen internationalen zakkenroller L. Z., wegens het gebruikma ken van een valschen pas tot één jaar ge vangenisstraf met aftrek van den tijd in voorarrest doorgebracht. Hij was op 6 Januari j.1. in de nabijheid van het centraal station gearresteerd en was kennelijk op weg naar den Haag om daar tijdens de prinselijke huwelijksfeesten zijn slag te slaan. KANTONGERECHT TE ALKMAAR. Uitspraken van de strafzitting van Vrijdag 2 April 1937. Overtredingen van de winkel sluitingswet: C. M. te Castricum, P. A. te Castricum, ieder 3 boete of 3 dagen hechtenis. Overtredingen van de arbeids wet: J. S. te Uitgeest, 4 x 1 boete of 4 x 1 dag hechtenis. Overtreding van de vleesc li keur i n g s w e t: A. G. te Bergen, 4 boete of 4 dagen hechtenis. Overtredingen van de trekhon den w e t: P. de G. te Oudkarspel, 3 boete of 3 dagen hechtenis. Overtredingen van de spoor wegwet: C. Z. te Castricum, 5 boete of 3 dagen hechtenis. Overtredingen vandemotor- en rijwielwet: C. S. te Akersloot, S. V. te Andijk, ieder 2.50 boete of 2 da gen hechtenis; G. B. te Alkmaar, D. V. te Castricum, N. T. te Harenkarspel, B. de J te Jisp, J. B. te Alkmaar, D. V. te Den Helder, H. B. te Noordscharwoude, ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis; G. L. B. te St. Pancras, P. J. B. te Amsterdam, J. B. te Midden-Beemster, K. de W. te Ursem, J. B. te Hensbroek, C. M. te Bergen, C. J. G. B. te Bergen op Zoom, P. K. te Hoorn, G. M. te Schoorl, C. K. te Schoorl, ieder 3 boete of 3 dagen hechtenis; C. G. B. te Noordscharwoude, J. S. te Oudorp, E. O. te Bergen, D. B. te St. Maarten, J. F. té St. Maarten, B. V. .te Alkmaar, W. J. B. te Alkmaar, J. L. te Alkmaar, J. V. te Alk maar, J. J. K. te Alkmaar, G. B. te Cal- lantsoog, B. B. H. te Winkel, J. L. te Alk maar, ieder 4 boete of 4 dagen hechte-

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2