SPORT EN WEDSTRIJDEN België breekt ons trotsch record. Mier ce WONNEN Een ongelukkige wedstrijd van Oranje. DE IN DE PIJR ALKMAARSCHE COURANT van MAANDAG 5 APRIL 1937 VoetbaL WILDERS VIEL UIT. Het trotsche record van het Neder- landsch Elftal, in 12 achtereenvolgende uitwedstrijden ongeslagen te zijn, is op dezen zomerschen April-Zondag in het Deurnestadion te Antwerpen gebroken in een wedstrijd, welke zeer waarschijn lijk een geheel ander verloop zou heb ben gehad, als de nieuwe F.I.F.A.-be- paling, kortelings ingevoerd en waarbij vastgesteld is, dat t ij d e n s de ontmoe ting geen invallers worden toegestaan, er niet was geweest. Na een vrij ernstige botsing in de eerste helft met Buyle moest Wilders op medisch advies van verder spelen afzien. Met tien man heeft het Neder- landsch Elftal de tweede drie kwartier moeten spelen. Maar met tien man is eigenlijk nog te veel gezegd, immers in de eerste helft liep Anderiessen een enkelblessure op, die hem in normale omstandigheden on getwijfeld genoodzaakt zou hebben den strijd te staken. Nu moest hij door spelen, men kon na de rust toch niet met negen spelers in het veld komen? De Belgen hebben in de tweede helft door hun numeriek overwicht de overwinning behaald, niemand zal dat kunnen betwisten en uit dat oogpunt bekeken is de 12 neder laag der Oranjehemden nog zelfs zeer eer- Vol te noemen. Voor Nederlandsche begrippen werd door de Belgen o.i. echter wel te hard gespeeld en daartegen trad de Engelsche scheidsrech ter Mee niet voldoende op. Onder hard ver staan wij een overmatig gebruik maken van physieke kracht met af en toe unfaire trucjes, waardoor de tegenstanders altijd groote kans loopen geblesseerd te raken. Fel hebben de Boode Duivels ge speeld, niet alleen omdat zij den zege tocht van hun aloude tegenstanders wilden stuiten, maar vooral ook, omdat de Belgen individueel alles op alles heb ben gezet, daar zij een behoorlijke pre mie kregen bij een eventueele over winning. De Belgen zullen echter zelf tot de erken ning moeten komen, dat de factoren, die tot hun zege den doorslag gaven, voor hen een minder prettig aspect hebben. Dat door deze buitengewone omstandig heden de beoordeeling van spel en spelers niet zoo eenvoudig is, laat zich begrijpen. Doch in onze nabeschouwing komen wij hierop nog uitvoerig terug. Slechte organisatie. Enkele jaren waren wij niet meer in het Deurne-stadion geweest. De hernieuwde kennismaking is ons niet meegevallen. De organisatie was buitengewoon slecht en uit alles bleek, zoowel voor als na den wed strijd, dat de verantwoordelijke instanties dezen ontzaglijken toeloop van belangstel lenden niet konden verwerken. Onze indruk was, dat er wel plaatsbewij zen meer waren verkocht, dan eigenlijk toe laatbaar was. Geen wonder, dat een kwar tier voor den aanvang van den wedstrijd de toeschouwers, die nog buiten waren en geen toegang konden verkrijgen, maar wel voor zien waren van een geldige kaart, de loket ten bestormden, de poorten kwamen binnen stroomen en zich rond het veld nestel den. De verkeersregeling na afloop leek een voudig naar niets, het was letterlijk een chaos. Minstens een derde van de 60.000 toe schouwers bestond uit landgenooten, dat was aan alles te merken: aan de vlaggetjes, de oranjemutsen, het zingen van het Wilhelmus bij de binnenkomst der spelers. Het weer was voortreffelijk, zonnig met een friseh windje, dat juist over de lengte van het veld, dat geenszins op een glanzende grasmat leek, stond. Door het feit, dat de toeschouwers zoo dicht om het veld geschaard zijn, is het verblijf er echter wel knusser. Onder de be langstellenden bevond zich o.m. minister president van Zeeland, die bij zijn verschij nen een ovatie van het Belgisch publiek in ontvangst nam. Verder merkten wij op den gezant van H.M. de Koningin, mr. J. A. N. Patijn. Het was precies 3 uur, toen van Heel en 2yn mannen het veld opkwamen. Het Wil helmus werd ingezet, indrukwekkend klonk de samenzang over de Deurnsche velden. Direct daarop volgden Stijnen en zijn spe lers: de Brabangonne werd onder groote stilte ten gehoore gebracht. De toss lokte zooals altijd veel belangstelling op het mid denveld uit van fotografen en operateurs. Van Heel koos zon en wind tegen en zoo kon Voorhoof precies 6 minuten over 3 (Belgischen zomertijd) aftrappen. België Braet Paverfek Joachim Dalem Stijnen de Winter Ceuïeers Braine Fievez Voorhoof Buyle Scheidsrechter Mee y. Nellen Lungen Wels Bakhuys v. Spaandonck van Heel Anderiessen B. Paauwe Caldenhove Wilders Halle Nederland. Het begin was wel zeer verrassend. Nauwelijks was er 1 minuut gespeeld of de Belgen hadden reeds de leiding ge nomen. Nadat de eerste aanval der Oranjehemden was afgeslagen, ging de Belgische linkervleugel er razend snel van door: Fievez zette voor, het leder kwam bij den vrijstaanden Ceuïeers en met een scherp schot in den rechterbe- denhoek scoorde de Belgische rechts binnen (10). Wie gemeend mocht hebben, dat dit doel punt een minder gunstigen invloed zou heb ben op het moreel onzer ploeg, had verkeerd gedacht. Want onmiddellijk na dit onfor tuinlijk begin kreeg van Nellen reeds een scoringkans. Een fraaie pass van Bakhuys gaf den D.H.C.-er een vrij veld; op het mo ment, dat hij wilde schieten, struikelde onze linksbuiten, zoodat hij geen gelegenheid meer kreeg zuiver te richten. De druk op het Belgische doel bleef slechts even aanhouden, wij noteerden toen schoten van van Nellen en zelfs een van Wilders, doch de lange Belgische doelman greep de hooge ballen in zijn veilige handen. Het tempo was aanvankelijk zeer hoog opgevoerd, het spel golfde de eerste tien minuten van doel tot doel en het zag er naar uit, dat het een wedstrijd zou worden, niet alleen met een spannend karakter, maar ook met hoogstaand spel. De Belgen vooral speelden met groote geestdrift, zaten fel op den bal en startten voortdurend iets sneller dan de Nederland- sches pelers. In die periode viel voorts het slechte plaatsen van de Hollandsche mid denlinie op, vooral bij Anderiessen man keerde hieraan zeer veel, terwijl ook. van Heel een zeer matigen indruk maakte. Een fout was ook, dat het spel in onze ploeg te kort werd gehouden, het ging te weinig met lange passes over de vleugels, waardoor in het eerste kwartier men niet bepaald den indruk kreeg, dat hier een op papier zeer krachtige Nederlandsche voorhoede in het veld stond. -Eindelijk kwam Lungen, die zwaar door Stijnen gedekt werd, eens goed in actie. Anderiessen speelde hem een bal toe, de A.F.C.-er tipte het leder over enkele Belgen heen, er ontstond verwarring in de Belgische achterhoede en ook doelman Braet wist niet of hij wel of niet zou uitloopen. Tusschen enkele Belgen door plaatste Lun gen met den „hak" in doel, doch Braet liet zich niet verrassen en wierp zich nog juist bijtijds op den bal. Maar de situatie zou nog gevaarlijker voor het Belgische doel worden! En fijn trapje van Bakhuys leidde naar Wels, keurig legde de kleine rechtsbuiten den bal voor de voe ten van van Spaandonck, de laatste zag, dat Lungen er beter voorstond, weer een klein tikje en Lungen had slechts voor het in schieten. Maar het schot van Lungen was niet hard genoeg en Braet kon den bal gemakkelijk houden. Wilders geblesseerd. Zoo verliep het eerste half uur en België had nog steeds de leiding door het doelpunt, in de eerste minuut gescoord, Maar toen kwam dat allerongelukkigst moment voor het Nederlandsch Elftal, dat, naar later zou blijken, beslissend was voor het verdere ver loop van de ontmoeting. Bij een aanval van links kwam Buyle, opspringend in botsing met Wilders. Met de elleboog raakte de Belg den Blauw Witter aan het hoofd en hij zelf kwam ook minder gelukkig op den grond te recht. Buyle kon spoedig weer mee spelen, Wilders moest, ondersteund door Bob Glendenning, buiten de lijnen gaan zitten om weer op verhaal te komen. Van Heel ging toen linksachter spelen, Caldenhove rechts, Bakhuys werd linkshalf. Met 11 tegen 10 man werd verder gespeeld. Een oijverwachte kans om den gelijk maker te scoren kreeg van Nellen, toen hem door Lungen een bal voor de voeten werd gespeeld. Met Joachim op de hielen rende v. Nellen op doel af, hij struikelde, bleef in het bezit van den bal, doch Braet kreeg daarna voldoende gelegenheid zich goed op te stellen en zoodoende het harde schot van onzen linksbuiten tot hoekschop te keeren. Deze eerste corner voor Nederland leverde niets op. De bal ging onmiddellijk naar den anderen kant, waar Fievez een afgemeten voorzet gaf, Buyle trapte in en iedereen telde, toen Halle uitliep, reeds het tweede doelpunt, doch daar dook op het allerlaat ste oogenblik Caldenhove op en trapte den bal van de doellijn weg tot corner. Uit de situatie, door dezen hoekschop op het Nederlandsche doel ontstaan, schoot Braine hoog in den linkerhoek, maar Halle tipte den bal opnieuw tot corner. Onder luid applaus verscheen Wilders, na 6 minuten niet te hebben meegespeeld, weef in het veld en speelde ons elftal weer in de oude opstelling verder. Gelijk! Er waren toen nog vijf minuten van de eerste helft te spelen. Een prachtig staaltje Hollandsch voetbal leverde den gelijkmaker op. Van Nellen kopte den bal naar Lun gen, deze trapte tusschen twee Belgen door naar den linkerhoek van het veld, kwam daar zegevierend uit een duel met Paverick te voorschijn, schoot hoog en met effect voor, Braet kon er juist niet by en Wels, die was toegeloopen, had slechts voor het intrappen, 11. Dit doelpunt inspireerde onze voorhoede. Lungen en van Spaandonck kwamen goed Douwe Egberts Echte Friesche Heeren-Baai en Baai-Tabak. Nederlands geurigsfe pijptabak. samenspelend door de Belgische verdediging heen, de Neptunusman vond een vrij veld voor zich, doch werd door een der Belgen „genomen", vlak buiten het strafschopge bied. Terecht kende de heer Mee een vrijen trap toe. De Belgen stelden zich in een haag voor doel op, Bakhuys kogelde het leder, hoewel hij beter n^ar een vrijstaanden speler had kunnen plaatsen, op doel, doch het schot ging over. En het getuigde wel van het snelle en spannende karakter van deze eerste helft, toen nog geen minuut later Voorhoof dank zij schitterend werk van Braine, alleen voor Halle kwam te staan. De Deventenaar echter wierp zich voor den aanstormenden Belg en zag nog kans het gevaar te bezweren. Zoo brak de rust aan. Tweede helft. Tijdens de rust werd Wilders door enkele geneesheeren onderzocht. Niet meer spelen, was het eensluidend ad vies. Van een hersenschudding kon niet worden gesproken, doch om medische redenen was het beter, dat de Blauw Witter van verder spelen afzag. En ook Anderiessen was geblesseerd: hij toon de ons een dikken enkel. Ware het in een gewonen competitiewedstrijd ge beurd, Anderiessen ware na de rust niet meer in het veld verschenen. Nu moest hij, nu wilde hij de ontmoeting uitspe len: met negen man kon de wedstrijd toch niet worden hervat. En toen om 7 minuten over 4 Lungen den bal aan het rollen bracht, bleek, dat van Heel linksback was opgesteld, Caldenhove rechtsachter, van Spaandonck linkshalf, Bakhuys zwervend over het geheele veld, drie man practisch in de voorhoede. In drie tweede drie kwartier kreeg het spelpeil een geduchten knauw, de wedstrijd een rommelig karakter. Natuurlijk was er van een zeker veldoverwicht der Belgen sprake, hoe kon het ook anders met deze numerieke meerderheid. Het mag echter on begrijpelijk klinken, maar niettemin heeft de Nederlandsche voorhoede toch nog en kele kansen tot tegenscoren gekregen. Wels was de eerste, die een dergelijke kans kreeg, doch hij slaagde hier niet. Even later een hoekschop voor Nederland, doch ook deze leverde niets op. De aanvallen der Belgen waren gevaarlijk van opzet, doch aan de af werking ontbrak nu heel veel. Lungen werd weer eens'„genomen", maar de vrije schop, door Bakhuys genomen, miste zijn doel. Een tweede hoekschop werd door Braet keurig opgevangen. En deze twee hoekschoppen wer den weldra door een derde gevolgd, doch ook deze bleef zonder resultaat. Langzaam maar zeker kwamen de Belgen nu sterk in den aanval, hun overwicht werd groot, geen wonder, het tempo konden de Hollanders niet meer zoo goed bijhouden, de vermoeid heid ging een rol spelen. Ruim 20 minuten na de hervatting kreeg Voorhoof een haast niet te missen kans, maar Pauwe redde nog op het laatste oogen blik, dank zij even aarzelen van den Bel- bischen midvoor. Voorhoof kreeg direct daarop weer een kans. nu van Buyle, hij draaide zich lïstig om, stond onverwacht voor open doel, doch hij was er zelf van geschrokken en zijn schot, gelost enkele meters van het doel, ging naast. We noteerden vervolgens een kopbal van Voorhoof tegen den paal en uit dit alles bleek toch wel heel duidelijk, dat een doel punt der Belgen in de lucht zat. De Belgische overwinning. Een kwartier voor het einde scoorde Fievez, na een keurigen pass van Ceu ïeers, van dichtbij het tweede Belgische doelpunt, hetwelk, wat de cijfers be treft, de beslissing bracht. En hoewel het Nederlandsch Elftal vol komen uitgespeeld raakte,, kreeg de Oranje- ploeg toch nog enkele kansen. Een bal van Bakhuys belandde bij Lungen, deze pas seerde handig zijn bewakers, een scnot volgde, hoog op doel, maar via de handen van Braet en de lat, sprong de bal het veld weer in. De Belgen kwamen terug, sterk aangemoedigd door de toeschouwers, zij wenschen een zoo groot mogelijke overwin ning. Maar enkele gemakkelijke kansen werden verknoeid. Wels was er nog een keer door heen, maar zijn schot keerde Braet tot hoek schop. En enkele minuten later sloeg Lun gen met de hand naar een hoog naar voren gespeelde bal, op het zelfde moment, dat de uitloopende Braet het leder wilde vangen. Wels kreeg den bal voor de voeten en schoot in het verlaten doel. Terecht kende de heer Mee dit doelpunt niet toe wegens hands. Zoo braken de laatste minuten aan, Bakhuys probeerde het nog even als mid voor. Het ging niet meer, al te groote ver moeidheid was oorzaak, dat verder gevaar voor de Belgen Teeds in de kiem gesmoord kon worden. Nabeschouwing. Eigenlijk leent alleen de eerste helft van dezen wedstrijd zich tot een beschouwing. Immers, na de pauze was geen enkele linie van ons elftal meer in tact, enkele spelers stonden op voor hen vreemde plaatsen (van Spaandonck als linkshalf), het verband was er toen uit, het moreel was geknakt;. Al gaven de tien overblijvenden tot de laatste minuut alles en alles. Laten wij beginnen met onze tegenstan ders. De Belgen zijn hun depressie volko men te boven, zij tellen weer mee in de in ternationale voetbalwereld. Het is ook daarom, dat men onzen tegenstanders gaar ne deze overwinning kan gunnen. Het wa ren in de eerste helft twee volkomen ge lijkwaardige ploegen, die elkaar in niets toegaven en het resultaat I1 bij de rust was volkomen juist. Van den afloop was toen ook moeilijk iets te voorspellen. Doch het noodlot, of liever de F. I. F. A- bepalingen hebben anders gewild. In die eerste helft heeft onze achterhoe de uitstekend gespeeld, onze middenlinie iets te veel verdedigend, hetgeen onjuist was, omdat wij ditmaal een „zwerver" in de voorhoede misten. Had men gemeend, dat Bakhuys dit zou kunnen, dan is dat een misrekening geworden, spelers als Smit en Vrauwdeunt kunnen zwerven, Bakhuys gaat dat heel slecht af. Het gevolg was weer, dat er groote gaten kwamen tusschen voor hoede en middenlinie, en dat het zoo me nigmaal gebeurde, dat passes van de mid denlinie bij de Belgen en niet bij de eigen spelers terecht kwamen. Is het experiment Lungen gelukt? Lungen heeft ongetwijfeld goede dingen gedaan, gefaald heeft hij zeker niet. Hij was de grondlegger van het Hollandsche doelpunt. Zijn schot heeft ons echter niet kunnen be vredigen, al dient daaraan te worden toe gevoegd, dat hij niet veel gelegenheid voor schieten heeft gekregen, immers hij werd sterk bewaakt. Ook zijn spelverdeelen was niet zijn sterkste zijde. Voor ons is een voorhoede: Wels, Bak huys, Lungen, Smit en van Nellen met Smit als zwerver en Bakhuys beslist vóór. veel en veel sterker en wij hopen slechts, dat Smit in den wedstrijd tegen België op 2 Mei kan worden opgesteld. Juist dat ploegverband was bij de Belgen beter verzorgd. Hier zwierf Braine over het veld, was de ziel van den aanval, terwijl de middenlinie zoowel haar defensieve als voe dende taak uitstekend verzorgde. Thans nog iets over de spelers. Halle heeft op prachtige wijze zijn doel verdedigd. Aan beide doelpunten heeft hij weinig kunnen doen. Caldenhove was weer de beste spe ler van onze ploeg, hij heeft vooral in de tweede helft een ontzaglijke hoeveelheid werk verricht. Hij hoede zich echter voor te veel gebruik van zijn lichaamskracht. Wilders speelde tot zijn uitvallen uit stekend. Tegen Zwitserland kon hij door een enkelblessure niet uitkomen, thans heeft de Amsterdammer weer pech gehad. Paauwe was van het drietal uit de middenline de beste. Hij speelde het meest geacheveerd, was de snelste, plaatste het beste. Van Heel was voor de rust niet zoo goed op dreef, af en toe moest hij het toch in snelheid tegen de ijverige en enthousiaste Belgen volkomen afleggen. Als linksachter is van Heel geëindigd. Was het niet beter geweest van Spaandonck op dê linksback plaats te zetten en daardoor de middenlinie ook in de tweede helft intact te laten? Anderiesen viel voor de rust te gen. Slechts zelden plaatste hij goed. Ver dedigend deed hij weer magnifiek werk, het voeden der voorhoede liet veel te wenschen over, vooral misten we zijn passes naar de vleugels. Overigens mag het toch heel moedig van hem genoemd worden, dat hij met zijn enkelblessure tot aan het einde heeft doorgespeeld. De andere spelers van de Nederlandsche elftalclub heeft hij niet in de steek gelaten. Dat is een extra-pluim waard. Over Lungen schreven we reeds. Een- tweede proef, doch dan met een andere for matie der voorhoede, lijkt ons toch wel ge- wenscht, alvorens een definitief oordeel uit te spreken. Bakhuys heeft als linksbinnen niet voldaan. Niet dat hij zwak was, doch zijn spel bereikte op deze plaats niet de hoogte van een midvoor. Van Spaandonck beviel ons als rechtsbinnen wederom niet, terwijl hij als linksmidden lang niet slechts gespeeld heeft. Wel een wonderlijke tegenstelling, maar we hebben dit feit toch kunnen cor.- stateeren. De Rotterdammer is van goeder, wil, maar hij heeft na Dusseldorff nimmer meer uitgeblonken. Wels was snel, handig, evenals van Nellen. Het doelpunt van Wels getuigde van koel overleg, dat wij juist op beslis sende momenten in het spel van van Nellen misten. Want de laatste heeft enkele prach tige kansen gehad, doch niet benut. Bij de Belgen was Braet prachtig op dreef. Hij is verreweg de beste doelverde- diger, dien Belgie op dit oogenblik bezit. De backs waren trapvast, snel en moeilijk te passeeren. Doch fair was het niet altijd en vooral Joachim demonstreerde menigmaal min der sportieve trucjes. In de middenlinie was spil S t y n e n de beste. Vooral voor de rust heeft hij prach tig werk laten zien, trad af en toe als stop per op, terwijl juist de beide kantshalfs meer aandacht besteedden aan hun voeden de taak. In de voorhoede was Ceuïeers de ge vaarlijke man. Braine het voetbalgenie, Vooorhoof de midvoor, die zich de luxe veroorloofde enkele haast niet te missen kansen om zeep te brengen, Fievez en Buyle vlug ge buitenspelers, die een levendig aandeel in den strijd hadden. Scheidsrechter Mee was rustig, doch zag naar onzen smaak wat te veel door de vingers. Hetgeen overigens van een Engel- schen scheidsrechter niet anders te ver wachten is. Vroeger gebeurden er bij HollandBelgië- wedstrijden ook wel overtredingen, doch dan was dat in het vuur van het spel. Nu konden wij het gevoel niet van ons afzet ten, dat de Belgen als volleerde profs van de meegaandheid van den scheidsrechter gebruik maakten om ongewoon hard te spelen. De meening van anderen. Het was begrijpelijk, dat na afloop de stemming in de kleedkamer der Neder landsche ploeg zeer rustig was. Wilders lag op een tafel stil voor zich uit te kijken, met den altijd zorgenden Bob Glendeniiing om zich heen. De andere spelers waren, door dat zij in de tweede helft zich geheel had den moeten geven, en eigenlijk nog meer dan dat, rustig, neergezeten en zonder veel praten begon men zich te kleeden. Gede primeerd waren zij niet deze spelers, doch wel voelden allen het als een teleurstelling, dat men op deze wijze heeft moeten verlie zen. Het was de heer H. W. H e r b e r t s, voorzitter van de keuze-commissie van den K. N. V. B., die aller gevoelens vertolkte, toen hij verklaarde, dat de spelers niet graag tegen de Belgen meer uitkwamen omdat met het tegenwoordige premiestelsel en de mede daaruit voortvloeiende hardheid van het spel, de kans, dat men geblesseerd geraakt, zoo buitengewoon groot is gewor den. De heer Herberts roemde de werklust van allen, vooral in de tweede helft, toen tien spelers voor elf moesten werken. Anderiesen verdient wel een extra pluim, omdat hij met een opgezwollen enkel ook in de tweede helft nog is blijven doorspelen. Het was jammer, dat Wilders moest uitval len. Overigens, zijn indruk was, dat de Bel gen beter speelden dan vroeger, al achtte hij het gelukkig, dat, nu eindelijk eens in het buitenland is verloren, het Nederlandsch elftal onder den druk uit is van altijd te moeten winnen. De heer O. de Vries, kon zich vol komen bij de woorden als voorzitter van de technische commissie, van den heer Her berts aansluiten. De heer K. J. J. L o t s y had een naar gevoel. Het resultaat bevredigde hein geenszins. Reeds in het eerste kwartier hield ik mijn hart vast, zoo hard begonnen die Belgen. Overigens is het spel van de ploeg en de spelers individueel, moeilijk te beoordeelen en met deze woorden stemden ook alle andere T. C. en K. C.—leden in. En allen betreurden de pech, die Wilders had gehad, want juist hij was zoo goed begon nen. In de Belgische kleedkamer heerschte na afloop een opgewekte stemming, al kregen wij sterk den indruk, dat men met de wij ze, waarop het resultaat verkregen was, toch niet geheel tevreden kon zijn. De trai ner, de heer B u 111 e r was uiterst tevre den over de verrichtingen van beide ploe gen. België had met meer doelpunten moe ten winnen, maar het eindschot ontbrak. Hector G o e t in c k, een der hulpoefen- meesters van het Belgische elftal, was van meening, dat België met minstens drie goals verschil had moeten winnen. Joachim vertelde ons, dat als Neder land in de tweede helft ook met elf spe lers was uitgekomen, de strijd ongetwijfeld gelijk zou zijn verloopen. Ook aanvoerder S t y n e n drukte zijn spijt uit over het uit vallen van een der oranjehemden. Raymond Braine meende, dat de overwining van België te danken was aan het uitstekende werk van de halflinie, ter wijl Voorhoof in het geheel niet over zijn eigen prestaties tevreden was: wat heb ik slecht geschoten. De scheidsrechter, de heer Mee, vond het een sportieven wedstrijd van beide kanten met meermalen uitstekend spel, al gaf deze scheidsrechter toe, dat Nederland wel zeer gehandicapt was door het spelen met tien man gedurende de volle tweede helft. ENGELSCHE EN SCHOTSCHE LEAGUE. De uitslagen van de Zondag in de Engel sche league gespeelde voetbalwedstrijden luidden: Eerste af deeling. ArsenalWestbromwich Albion 20 Bolton WanderersPortsmouth 10 BrentfordManchester City 26 Derby CountyLiverpool 4—1 EvertonChelsea 00 Huddersfield TownStoke City 21 Manchester UnitedLeeds United 0—0 Preston Noth EndMiddlesbrough 20 Sheffield WednesdayBirmingham 03 SunderlandCharlton Athletic 1—0 Wolverhampton W.Grimsby Town 52 Tweede afdeeling. Aston VillaBury 04 Bradford CityLeicester City 12 BurnleyNewcastle United 03

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 5