VAN DER SLUIS lüeecêecicht 1}moq mi Aan&od Hifdscheifim JieckóL School JtacktêeticfUw AdvectentiëH afwezig tot nader bericht MONUMENTEN naar waarnemingen, verricht in den morgen van Zaterdag 17.April. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 767,4 m.M. te Biarritz. Laagste barometerstand 748",0 m.M. te Groningen en den Helder. Verwachting, geldig tot den avond van Zondag 18 April: Matige, in het zuiden tijdelijk krachtige, westelijke tot noordwestelijke wind; afne mende bewolking; aanvankelijk nog enkele regenbuien; weinig verandering in tempera tuur. Buitehlandsch weeroverzicht. Wellicht koeler, doch betrekkelijk goed weer te verwachten voor morgen. De depressie is zich over Duitschland blijven uitbreiden, maar de hoofdkern ligt nog op de Noordzee. De rug van hooge drukking blijft naderen en heeft Ierland en het Kanaal bereikt. Daar achter vertoont zich een nog niet diepe nieuwe depressie. De hooge drukking in Scandinavië nam weer af. Op de Britsche eilanden is de wind bijna overal noordwest, krachtig tot storm achtig om de Iersche zee en het Kanaal en zwak tot matig in Schotland. Er valt nog op vrij veel plaatsen regen. Ook in Frankrijk waait het krachtig uit west, daar is de regen voorloopig tot het noorden en oosten beperkt. Zwitserland had weer vrij veel regen, de Alpentoppen hebben sneeuw met temperaturen van acht tot tien graden on der nul. In west- en noord-Duitschland valt regen bij zwakken oostelijken wind in het noorden en krachtigen zuidwestelijken wind in het zuiden. Scandinavië heeft thans ook in het noorden betrokken lucht en vrij veel regen in het zuiden. Aanvankelijk zal de naar noordwest loopende wind hier te lande nog wel regenbuien brengen, daarna is echter opklaring te wachten. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en ander voertuigen van 19.30 uur tot 4.30 uur licht op. commissie en een raaslid-ambtenaar niet. De organisatie is niet gehoord in deze zaak en heeft geen gelegenheid gehad om mon deling met de commissie van beheer hier over te spreken, hetgeen., anders zeer zeker zou~zijn geschiëd. Dè verohdërsfëllïhg werd dan ook geuit, dat dit voorstel met dezen korten termijn met voorbedachte rade was gedaan. De heer Van den Abeele heeft geen offi cieel bericht gehad van het besluit. Verschillende middelen om de beslissing ongedaan te maken werden nog uitvoerig onder .het oog gezien. Men besloot tenslotte, dat in alle vijf ge meenten zoo mogelijk spoedeischende raads vergaderingen zullen worden aangevraagd, om deze zaak te bespreken. Aan H.M. de ko ningin werd. het navolgende verzoek ge- Ticht, dat door de raden bij meerderheid van stemmen zal worden gesteund: „Geven met de diepste eerbied te kennen, de ondergeteekenden, dat in de heden ge houden vergadering van leden van de raden der gemeenten Oudkarspel, Noordscharwou- de, Zuidscharwoude, Broek op Langendijk en Sint Pancras, eigenaressen der gemeen schappelijke lichtbedrijven, in welke verga dering aanwezig waren 18 wethouders en raadsleden, waarvan 18 instemden met dit verzoek, dat het hun gewenscht en noodza kelijk voorkomt, dat het in de commissie van beheer der lichtbedrijven genomen be sluit, waarbij is vastgesteld, dat niet gelijk tijdig het raadslidmaatschap kan worden waargenomen door de ambtenaren in dienst der lichtbedrijven, daar anders de ambtena ren op non-activiteit worden gesteld zonder jaarwedde, niet eerder voor uitvoering vat baar is, dan nadat een uitspraak van de aan gesloten raden is gevraagd, hetgeen thans niet mogelijk is, daar dit besluit met ingang van 1 Mei 1937 van kracht wordt en der halve de ambtenaar, welke het thans be- tret, gedwongen wordt een beslissing te ne men, voor en aleer de raden het besluit hebben bekrachtigd. Redenen, waarom wij Uwe Majesteit eerbiedig verzoeken, de uit voering van het besluit voornoemd te wil len schorsen om voren omschreven motie ven". Tevens zal aan den voorzitter van de comm. van beheer, den heer Kroonenburg, burgemeester van Sint Pancras, een door alle aanwezigen onderteekend verzoek wor den gericht, het besluit op te schorten, tot de raden hierover uitspraak hebben gedaan, of, indien dit besloot, voor beroep vatbaar is, tot de koninklijke beslissing is afgekomen. Hedenavond wordt een gecombineerde vergadering van de afdeelingsbesturen der moderne arbeidersbeweging over boven staande kwestie gehouden. BERGEN De raad komt Dinsdag 20 April voor de tweede maal in dit jaar bijeen. Den hoofd schotel van de zeer uitvoerige agenda vormt de behandeling van de begrooting 1937. Wij kennen in onze omgeving geen ge meente, waar telkenmale de begröoting, die wettelijk vóór den aanvang van het jaar moet zijn behandeld, zoo laat in behandeling komt. Ruim een vierde deel van het jaar is thans reeds verstreken en 't eenige lichtpunt van deze late behandeling is, dat de cijfers met meerdere zekerheid kunnen worden vastgesteld. De begrooting wijst in ontvangst en uit gaaf een bedrag aan van 545927,83 met een post van 3300 voor onvoorzien. Dat de economische toestand in de gemeente aller minst rooskleurig is, bewijst het feit, dat de subsidie aan het Burg. Armbestuur geraamd is op 39500; dat voor steunverleening aan werkloozen 27000 is uitgetrokken en voor werkverschaffingsloon 76340. Van het loon m werkverschaffing draagt het Rijk bij ovei een bedrag van 64250, 65.8 of 60042,50 Aangezien de gemeente door inperking van haar belastinggebied in totaal 48838,13 moet derven, kan zij als extra uit- keering voor de werkloozen-voorziening ten hoogste nog op eén uitkeering van dit bedrag van het Rijk rekenen. Voor schoolvoeding aan daarvoor in aan merking komende kinderen uit behoeftige gezinnen is gedurende 20 weken voor 120 kinderen 1248 uitgetrokken, terwijl voor het verschaffen van nuttige bezigheden aan jeugdige werkloozen een post van 1300 op de begrooting is gebracht. Het electriciteitsbedrijf is voor de gemeen te nog een reuze-melkkoe, want bij een om zet van 39215.67 wordt een winst geraamd van 23574,94. Welke zakenman zou hij een dergelijke grove winst geen kans loopen, als maker van woekerwinsten te worden aangeduid? Het gemeente-slachthuis blijft altijd, zooals wij steeds hebben voorspeld, een nadeeJig zaakje voor de gemeente, want ook voor 1937 wordt het nadeel weer geraamd op 981,77. Het voordeel van het eigen slachthuis is echter, dat de Bergenaren in Bergen het vleesch zooveel goedkooper kunnen betrek ken!!! Zoo langzamerhand komen de Bergenaren te weten, wat belasting betalen is. Het aan tal opcenten op de hoofdsom der personeele belasting bedraagt 150 tot 220 en uit dier. hoofde wordt een ontvangst geraamd van 68000. Op de gebouwde eigendommen worden 80 opcenten geheven en hiervan wordt ver wacht een ontvangst van 13000. Het aantal opcenten op de hoofdsom der grondbelasting op de ongebouwde eigen dommen bedraagt slechts 20 en zal een ont vangst geven van 1000. De vermogensbelasting brengt in Bergen ook al niet veel op, want de 38 opcenten, die de gemeente op de hoofdsom der vermogens belasting heft, vormen slechts een som van 6480. De 75 opcenten op de hoofdsom der ge meente-fondsbelasting brengen meer geld in het laadje, want krachtens dien hoofde wordt een ontvangst geraamd van 45000. De liefde voor den hond moet in Bergen duurder betaald worden dan de liefde voor den borrel, want de opbrengst van de hon denbelasting wordt geraamd op 1800 en die van het vergunningsrecht van 17 zaken op 1200 en van het verlofrecht van 14 zaken op 350. Dat de crisis nog niet voorbij is, spreekt ook wel uit het feit, dat B. en W. verwach ten, dat de 48 opcenten op de hoofdsom van de dividend- en tantième-belasting niet meer dan 200 zullen opbrengen. Verheugend mag het genoemd worden, dat Bergen een-aantal inwoners telt, die er pfijs op stellen, dat hun kinderen middelbaar onderwijs ontvangen. De gemeentekas on dervindt daarvan echter geen voordeeligen invloed, want voor 27 leerlingen, die het gymnasium bezoeken, zal de gemeente 4455 moeten betalen en voor 26 leerlingen naar de H.B.S. over 1936 en 1937 7000 en voor 7 leerlingen naar de Handelsschool 535.36. Van het openbaar lager onderwijs wordt aan schoolgeld een ontvangst verwacht van 2500 en van het-bijzonder lager onderwijs een ontvangst van 2200. Op 1 Jan. 1937 was de gemeente aan geld- leeningen nog een bedrag van 1.250.494,39 schuldig, waarop per jaar 62543,08 moet worden afgelost. Desondanks is er voor de financiering van de uitgaven geen voldoende geld aanwezig, waarom bij de begrooting wordt voorgesteld een kasgeld-leening aan te gaan van 100.000. Op den kapitaaldienst is van de jaren 1935 en 1936 nog een bedrag van 99797,75 aan wezig. Dit geld mag echtea alleen voor den kapitaaldienst worden gebruikt en daar om stellen B. en W. voor, om een aarden baan te maken vanaf het kruispunt Berger- wegNesdijk tot de Zuidlaan, waarvan de kosten geraamd worden op 52000, buiten de arbeidsloonen, waarvoor het Rijk in werk verschaffing bijdraagt. Voor de verbreeding van het laatste ge deelte van den Bergerweg is op den kapi taaldienst 15900 uitgetrokken; voor het af werken van den Heerenweg 22000; voor het restaureeren van de kerkruïne 2000; voor de aanschaffing van een nieuwe motor brandspuit 5000; voor het bouwen van een brandspuiten-huis 3500; voor de meubi leering van het politie-bureau en het maken van twee arrestanten-cellen 4200 en voor het plaatsen van twee brandkranen (er zijn er al 98) 200. B. en W. stellen voorts voor om voor de secretarie twee schrijfmachines aan te schaf fen; kosten 577,50, af te lossen in 5 jaar. De raadscommissie, bestaande uit de raadsleden buiten de wethouders, heeft over de begrooting verscheidene avonden zitten zwoegen en zij zal, blijkens het uitgebrachte rapport, Dinsdag nog pogen om aan den bouw van het brandspuitenhuis te ontkomen en trachten enkele posten wat verhoogd en andere wat verlaagd te krijgen, doch gezien de weinige speling, die er in de begrooting zit, zal er wel niet veel veranderd kunnen worden, al zal nog wel uitvoerig gesproken worden over een door B. en W. voorgestelde regeling ten aanzien van de bezetting der secretarie. EGMOND A. D. HOEF Muziekuitvoering. Donderdagavond gaf het fanfarecorps „Lamoraal van Egmont" een uitvoering in de volle zaal van café „De Drie Egmon- den". Bij ontstentenis van den beschermheer burgemeester Bos, heette de directeur, de heer Weste, de aanwezigen hartelijk wel kom. Daarna speelde het corps een zestal fraaie nummers, waaruit andermaal bleek wat een uitstekende leider de heer Wester is. Begonnen werd met de vroolijke K. L. M.-marsch, waarmede er al dadelijk een vroolijke stemming werd- ingebracht. Onder de nummer waren 2 concours- nummers, vooral het verplichte nummer „Fêtes d' Hiver" was zeer mooi. Na de muzieknummers kwam het beken de Duo Wi-jo ten tooneele die er uitstekend in slaagden het publiek met hun verma kelijke stukjes, in .het West-Friesch dia lect voorgedragen, te amuseeren. Ook de tooneeltjes waren bij die opvoeringen uit stekend verzorgd. NOORDSCHARWOUDE Krakend communisme. Over dit onderwerp hield de heer H. Hermans redacteur van „De Tijd" in hotel „De Burg" een lezing voor de afd. Langen dijk van de R.K. Volksbond. De belangstel ling voor deze vergadering was goed. Achtereenvolgens behandelde de spreker de bekende processen, waarvan men den laatsten tijd zooveel in de kranten heeft kunnen lezen. De beteekenis van deze pro cessen werden door den spreker uiteen gezet. Het probleem, waarmee men tegen woordig in Rusland worstelt, is hoe krijgen we goede arbeiders. De Rus is n.1. over het algemeen geen accuraat arbeider, hetgeen spr. illustreerde door de mededeeling, dat in het jaar 1936 niet minder dan 64.000 spoorweg ongelukken. zijn voorgekomen in Rusland. Een gevolg van de onkunde van het spoor wegpersoneel. De toestand is Rusland is niet veel veranderd. Was de Czaar alleen- heerscher, thans is Stalin dit. Het conflict tusschen Stalin en Trotzki werd hierna door den spreker naar voren gebracht, waarbij hij de drijfveeren van deze beide candidaten voor de opvolging van Lenin uiteenzette. Door dit conflict kraakt het communisme. Met het lot van de arme Russische bevolking kan men medelij den hebben. Eenige vragen werden gesteld. De spre ker beantwoordde ze, waarna de vergade ring met een opwèkkend woord werd geslo ten. Voop kleine tuinen. WERKZAAMHEDEN IN KLEINE TUINEN. Wat we nu zaaien en planten in den moestuin. In deze maand kan in den moestuin heel wat worden gezaaid èn geplant. Zoo zaaien we nu weer spinazie; het eerste zaaisel staat al boven den grond en dit geven we bij droog weer een overbemesting met chilisal- peter, waarvoor we 1 tot 2 ons per 10 M2. gebruiken. We zaaien ook de verschillende sluitkoolsoorten om straks de beschikking te hebben over voldoende planten. De in het najaar gezaaide en onder glas overwinterde bloemkoolplanten, de zoogenaamde weeu- wen, werden reeds uitgeplant en wanneer ze aan' den groei zijn, is het goed om ook deze een overbemesting van chilisalpeter te geven, waarvoor we 2 a 3 K.G. per Are, of 2 a 3 ons per -10 M2. i gebruiken; We strooien den mest om de plant en niet over de blade ren om het ontstaan1 van brandvlekken te voorkomen. Ook de slaweeuwen staan reeds te veld en wanneer dit noodig blijkt, helpen we ook deze met een kleine overbemesting. De in Februari onder glas gezaaide bloem kool- en slaplanten zijn inmiddels onder glas verspeend en kunnen nu, na flink te zijn afgehard, al spoedig buiten worden uitge plant. Ook de onder glas te kiemen gelegde zaden van doperwten, peulen en tuinboonen worden nu uitgeplant en tekens leggen we dezelfde gewassen nu direct ter plaatse voor opvolgenden oogst. Om het snelle ontkie men te bevorderen worden de zaden weer geweekt. Bij de vroegste erwten plaatsen we direct het rijs, wat altijd nog eenige beschut ting geeft aan de jonge plantjes. Van de toe kruiden zaaien we nu selderij, peterselie, en aan het einde dezer maand boonenkruid. Liefhebbers van rammenas kunnen dit ge was voor zomergebruik nu zaaien; voor wintergebruik zaaien we begin Juli We zaaien nu ook uien, waarvoor we met het oog op de uienvlieg liefst geen versch be mesten grond gebruiken. Kroten voor zomergebruik worden nu gezaaid, die voor wintergebruik worden in de volgende maand gezaaid. Ook zaaien we nu schorse- neeren, wat we met het oog op het schoon houden liefst op rijen doen, die we 25 cM. afstand geven. Kroten zaaien we om de zelfde reden op rijen, die we 30 c.M. afstand geven. Verder zaaien we nu peen; het zaad vermengen we met een weinig zand om liet gemakkelijk te kunnen uitstrooien. Onder glas zaaien we tomaten voor vollegronds- teelt, ze worden een keer verspeend en in potjes opgekweekt totdat de tijd van uit- planten, omstreeks einde Mei, daar is. A. G. (Uitsluitend 2e hands artikelen). Van 15 regels 35 cent bq vooruit betaling. Te koop: Philips Wisselstroomtoestel van parsie. Te hooren MIENT 23, Alkmaar. Voor aannemelijk bod: Fongers Meis jesrijwiel voor 8 tot 12 jaar, nog in zeer goeden staat. Te bevragen KERKLAAN 13 H, Heiloo. Prima Brandkasten merk Lips, z. g. a. n. voor billijken prijs, prima Duitsche kruis- snarige piano, vollen toon, 90, pracht veerenbed 7.50, closetstoelen. DEKKER, Laat 182.. Gebruikt „Simplex" Transportrijwiel 12.00, Jongensf. 7.00, 8.00, Dames- rijw. met Torp naaf 15.00 enz. Te koop gevr. motorrijw. voor den sloop. NIEROP, Heerenstraat 10. Te koop uitneembaar. kippenhok, lang 2 M., br. 1.25, hoog 1.80. G. P. LODDER, Kievitstraat 1, Oudorp. Wandelwagentje te koop. KLEIN, Metiusstraat 11. Prima handnaaimachine met garantie 8.50, Singer trapnaaimachine 17.50, luxe hand- en trapmachines z. g. a. n. Naaimachines vanaf 5. DEKKER, Laat 182. Te koop: 2 z. g. a. nieuwe heerenrijwie len 15.00, en 2 z. g. a. nieuwe dames rijwielen 15.50, allen met nieuwe banden. S. H. KOOPMAN, Korte Nieuwesloot No. 5 Alkmaar. Te koop: Harmonicabed a 3.50 en droogrek a 1.50. Adres DOELENSTRAAT 26. Te koop: br. zeer goed onderh. kinder wagen met matr. kussen en pracht vacht 10, gr. box 3, kinderstoel -f- riem (z. g. a. n.) 2. COS TERSTRAAT 3, Alkmaar. Wegens omstandigheden een Matchlees motor 1934 te koop 2 P.K., kopkl. M. ROOZING, Rijksstraatweg A 189, Heiloo. Inkoop van: Couranten en Boeken 1 gul den vijftig per 100 K.G. of 1J4 cenit per kilo. Van huis afgehaald. Tevens kooper van lompen en flesschen, enz. L. DE JONG, Oudegracht 48, Alkmaar. STEEK VOOR STEEK NO. 7. Dit nieuwe breiboekje, uitgegeven door Het Nieuwe Modeblad, brengt een nieuwe collectie voorj aars- en zomermodellen voor dames, heeren en kinderen. Het beschrijft, bij vele goede cliché's, volgens de bekende volledige „steek voor steek"-methode: 6 damesjumpers in maten van 80100 c.M. bovenwijdte, een damesvest, een deux- pièces, een japon, een heerenpullover, een heeren- en een jongensbadcostuum, 2 meis jesjurkjes en 2 jongenspakjes, dus in to taal 16 kleedingstukken. Alle beschrijvingen zijn volledig, duide lijk en betrouwbaar, de 3 kenmerkende eigenschappen van de „steek-voor-steek" methode. NAGEKOMEN PREDIKBEURTEN. UITGEEST, 10 uur, ds. Hanneman. OUDERAVOND. Nicolaas Beetsschool. Onder voorzitterschap van het hoofd der school, den heer Lammes, werd Woensdag een ouderavond gehouden. Na de opening traden een tiental meisjes der 5e en 6e klasse onder leiding van den heer de Vries de zaal binnen. Eenige gyhi- nastieknummers werden op keurige wijze uitgevoerd, waarvoor zij een hartelijk ap plaus oogstten. Hierna nam de heer H. D. Tel, Zaandam, voorzitter van den Noordhollandschen Bond tót het redden van drenkelingen, het woord en hield een causerie met als onderwerp „Het water als vriend en als vijand". Spre ker wees op het nut van schoolzwemmen, spoorde ouders en onderwijzers aan de kin deren te laten leeren zwemmen. Het water als vijand werd wat uit voeriger behandeld, speciaal het te water geraken van auto's. De heer Tel gaf eenige wenken hoe gehandeld moet worden bij een dergelijk ongeval door verongelukten en helper^. Met lichtbeelden toonde spreker aan, dat de Ned. Bond tot het redden van Drenkelingen niets onbeproefd laat om den verdrinkingsdood tot een minimum te be perken. In een vurig uitgesproken slotrede spoorde spreker iedereen aan te leeren zwemmen en les te nemen in eerste hulp bij drenkelingen en ongelukken. De pauze werd, zooals gebruikelijk, ber.ut met het drinken van een kopje thee, waarna de rondvraag aan de orde kwam, die niets opleverde. Nadat de voorzitter den heer Tel dank had gebracht voor zijn interessante lezing, volgde sluiting. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 17 Aprü 1937. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 285000 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: 5658 2.602.75, 58—60 2.75—2.85, 60—62 2.80—2.90, 62—64 2.85—3, o4—66 2.90—3.30. Eendeieren 2.40f 2.50. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 17 Aprü 1937. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 13 Geldekoeien 140210; 17 Nuchtere kalveren (slacht) 612; 3 Bokken en geiten 714. DE BOTERPRIJZEN. ALKMAAR, 17 Aprü 1937. Op de heden gehouden botermarkt waren de prijzen voor groothandel 70—72 cent en klein handel 72 Yi77 y* cent. Handel matig. Kip eieren (groothandel) 2.503 en Eend eieren 2.60. Handel stug. N.V. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 16 Aprü 1937. Op de heden gehouden veüing werd betaald voor: Andij vie 16.50—20, Gele kool 2.90—3.60. Prei 1.502.10, Roode kool 1.40 3.80, Uien 0.60—1.50 en Wortelen: breek f 0.801.20 en wasch 3.505 p. 100 K.G.; Bloemkool le s. 1119.50 en 2e s. 6.50, Kropsla 1.80—5.60 en Knol- selderie f 8.20 per 100 stuks; Peterselie i.30, Rabarber 3.508, Raapstelen 1.50—1.98, Radijs 2.80—6.20 en Sel derie 0.501.20 per 100 bos; Spinazie 26 41 cent per bak; en Witlof le s. 34 en 2e s. 1.502 per 100 pond. DE AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 17 Aprü 1937. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen onveranderd. De aanvoer bedroeg 17000 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 17 April 1937, (Noordermarktbond). 6100 K.G. Aardappe len: Eigenheimers 1.70f 2, Blauwe Eigenheimers 1.502, Blauwe 1.50— 2; 139000 K.G. Roode kool 1.60—f 2.30; 81800 K.G. Gele kool 2.20—4.50; 3000 K.G. Taaie witte kool 2.70-/ 3.60; 148300 K.G. D. witte kool 1—/ 1.80; 9800 KG. Uien 0.701.20, drieling 60 cent eri groote 7090 cent; 1600 K.G. Bieten 4060 cent; 6800 K.G. Peen 6080 cent, kleine 50 cent, alles per 100 K.G. BROEK OP LANGENDIJK 17 April *37. Aanvoer en ;prijzen waren heden als volgiz 150 K.G. Aardappelen; Red star 2.30; 41000 K.G. Roode kool f 1.80—f 2.40; 104000 K.G. Gele kool 3—4.60; 25200 KG. D. witte kool 1.30—2.10; 5000 KG. Ruige gele kool 2.20—3 40; 2600 KG. Uien 0.60f 1.10, gele drieling 60 cent, grove 0.60—/ 1.20; 8000 K.G. Bleten 0.60—1; 1200 KG. Peen 1—/ 1.20, alles p. 100 K.G. 50 bos Rabarber 2.30. WARMENHUIZEN, 16 Aprü 1937. Roode kool 1.40—2,10; Gele kool 3.20—f 4.10; D. witte kool f 11.70; Drielingen 60 ct., uien 80 cent en grove uien 90 cent. Aanvoer: 8200 K.G. Roode kool; 3909 K.G. Gele kool; 9100 K.G. D. witte kool en 1175 KG. Uien. 2 Mei zijn onze lieve Ouders J. H. DE HAAS A. DE HAAS—v. d. POL 25 jaar getrouwd. Zij zullen dien dag van 45.30 gaarne gelukwenschen in ont vangst nemen in Gebouw De Unie. Alkmaar, 18 April. Kennemerstraatweg 108. De Kinderen. Den 28sten April a s, hopen onze geliefde Ouders C. HARINGHUIZEN en M. HARINGHUIZEN—BORST hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun. dankbare kinderen^ TRUUS en JAN. Bergen, Helderscheweg 61. Den lsten Mei hopen onze ge liefde Ouders en Grootouders C. KRIEK en T. KRIEK—NAT hun 50-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Grootschermer, 17 April 1937, Receptie 25 April van 79. Den len Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders K. BUISMAN en D. BUISMAN—VETHAAK hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun lïéfhebbende kinderen, REIN en TEE. Receptie 1 Mei van 35. Koedijk. Den 30 April a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders K. PLOEGER en A. PLOEGER—BROENS hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare kinderen en kleinkind JACKIE. Receptie 1 Mei van 46 nam. Helderscheweg 23, Alkmaar. Bij vonnis der Arr. Rechtbank te Alkmaar d.d. 15 April 1937 is in staat van faülissement ver klaard WILLEM VAN DER MOLEN, veehouder, wonende te Alkmaar, Luttik Oudorp no. 33a, met benoeming van den Rechter Mr. H. M. FRUIN tot Rechten- Commissaris en van Mr. A. SCHENKEVELD, advocaat en procureur te Alkmaar, tot Cu rator. De Curator, Mr. A. SCHENKEVELD. Oudegracht 227. HUID-ARTS ALKMAAR SÏOOMSTEeNHOUWERIJ ïfy. W. F. STO EL 12*1 LUTTIK OUDORP 25.ALKMS® VRAAGT CATALOOUS Bezoekt onze nieuwe toonzaak Grootste keuze in N.-Hollan<£ Prijzen aangepast aan tijd*» pmatandighedeiL.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 3