JluMicatLes Staatsloteelf Herhaalde oproeping. AANGIFTE TOELATING LEERLINGEN OPENBARE SCHOLEN VOOR GEWOON LAGER ONDERWIJS. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat ouders of verzorgers alsnog ter gemeente-secretarie, afdeeling Onder- v. ijs, hun kinderen kunnen aangeven voor toelating na de a.s. zomervacantie tot de openbare scholen voor gewoon lager on derwijs alhier. Voor deze aangifte zal in het bijzonder gelegenheid zijn op WOENSDAG 21 APRIL e.k., des namiddags van 2'A5 uur. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de Tesselschadeschool aan de Oudegracht (voorheen aan de Laat) in het bijzonder bestemd is voor opleiding van leerlingen, die na het afloopen der school waarschijn lijk gymnasiaal-, middelbaar-, handels- of uitgebreid lager onderwijs zullen ge nieten. Bij de aangifte moet worden overgelegd het geboortebewijs van het kind (of het trouwboekje der ouders) en, voor zoover het kind de koepokinenting heeft onder gaan, het vaccinebewijs. De kinderen moeten, om toegelaten te kunnen worden, vóó^ 1 October a.s. den leeftijd van zes jaar hebben bereikt (der halve geboren zijn vóór of op 30 Septem ber 1931). Alkmaar, 20 April 1937. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. Hij eischte een gevangensstraf van negen maanden met aftrek van de preventieve hechtenis. De verdediger, mr. J. van Hassel te Bergen op Zoom, wees allereerst op het zeer lage inkomen van verdachte, waarvan hij met een gezin met zeven kinderen moest leven. Verder bestond een onvoldoende controle, waardoor het verklaarbaar is, dat de ver duisteringen niet eerder zijn ontdekt. De verdediger heeft toezegging gekregen, dat verdachte na zijn invrijheidstelling weer bij zijn vroegeren werkgever in dienst kan komen en pleiter vroeg daarom de rechtbank verdachte te willen veroordeelcn tot een gedeeltelijk voorwaardelijk, gedeel telijk onvoorwaardelijke gevangenisstraf. Subsidiair verzocht hij de uiterste clementie voor den verdachte. De uitspraak werd bepaald op Maardag 3 Mei a.s. VERDUISTERING VAN RUIM 3000. De 32-jarige reiziger J. P. H. te Roozen- daal stond voor de Bredasche rechtbank te recht, verdacht, dat hij in het jaar 1936 geldswaardige bedragen had geïnd, welke toebehoorden aan de firma gebr. H. en aan de N.V. W., te Wormerveer, terwijl hij deze gelden niet had afgedragen, doch te eigen bate had aangewend. Het totaal bedrag der ontvreemde gelden zou bedragen 838. Uit het getuigenverhoor kwam vast te staan, dat verdachte, wanneer hij gelden in de, ofwel de factuur kwiteerde, dan wel zelf kwitanties afgaf, zoodat controle zeer moei lijk was. Ten slotte kwam het bedrog toch uit en bij onderzoek is ook het bedrag der ontvreemde gelden kunnen worden vastge steld. Later is gebleken, dat het totaal ver duisterd bedrag veel hooger was en dat dit op ruim f 3000 kan worden gesteld. Ver dachte had zich echter te verantwoorden voor verduistering van eerstgenoemd be drag. Een van de getuigen verklaarde, dat H» een prima verkooper was, die een goed loon verdiende en in wien men steeds het volste vertrouwen had, maar toen bleek, dat hij veel grootere verteringen maakte dan zijn inkomen toeliet, ging men hem controlee ren, met het gevolg, dat het bedrog aan het licht kwam. De officier van justitie zeide heel weinig verzachtende omstandigheden te kunnen aanvoeren, vooral wijl het ontvreemde geld in hoofdzaak werd besteed aan cafébezoek. Hij eischte dan ook een jaar gevangenis straf, met aftrek van het voorarrest. De verdediger mr. J. D. Huijer te Bergen op Zoom, meende, dat verdachte heeft ge handeld onder slechten invloed van een col lege en vroeg, vooral met het oog op een uitgebracht gunstig reclasseeringsrapport, een voorwaardelijke straf. Uitspraak 3 Mei a.s. LENTE IN HET LAND! Vogels en bloemen. Ook in de tweede week van April maakte de lente groote vorderingen: dit was te danken aan het feit, dat na genoeg alle dagen zacht waren, zij mochten grijs zijn en regenachtig wat in het begin het geval was 'dan wel zonnig. Ongelooflijk groen werden de weiden, de domeinen der kieviten, grutto's en tureluurs, die hier en daar ook weer gestoffeerd werden door het bonte vee, dat de stallen mocht verla ten. De dotters waren niet meer spo radische verschijningen, maar om zoomden met breede gouden boorden greppels en slooten. Her en der verschenen de gracieuse langgesteelde pinksterbloemen met haar mooie paarse keuren. Bosch viooltjes geur den nadrukkelijk, overal langs de spoor lijn blonk het wit der akkerhoorn bloe men en niemand ook konden de for- sche bruinroode bloeiwijzen van het groo te hoefblad met zijn formidabele bladeren ontgaan. De twee dagen, die echter hel meeste opzien baarden, doordat zij onge looflijk zonnig waren en door een hooge temperatuur werden gekenmerkt, zoodat in de steden stoelen buiten op de café-trot toirs werden geplaatst, waren de 12e en 13 April; wat de ontwikkeling van bloem en blad betrof, leek de avond niet meer op den ochtend: lijsterbessen en meidoorns ontplooiden hun prille, fijne bladeren en in sommige berkenlanen hing reeds hier en daar een teer groen waas. Verwaarloosde akkers, waarop paarse doovenetels stonden, veranderden in kleurige vlakken, het blijde geel der doronicums wedijverde met de schoonheid der duizenden narcissen en de Noorsche eschdoorns schoten plots geel groen in bloei. Het onbebladerde hout der sleedoorn werd ineens wit van vele bloemen, de perziken gaven aan de dorpen een Japansch karakter, de bloei der mag nolia's bracht in de steden en op de bui tenplaatsen een feestelijk element, terwijl nog juist voor het midden der maand de blauwe boschbessen haar rood-groene urntjes openden. Tusschen de rotspartijtjes bloeide daarentegen al sinds geruimen tijd de vleeschkleurige dopheide (Erica carnea) en bij de huizen geurden de muurbloemen met haar bloemen van fluweel. Op die beide stralende lentedagen wa ren 's ochtends voor achten, tegelijk met de gezellige, ronde hommels, de kleine vossen al op den vleugel en in den verde ren loop van den dag wapperden ook de citroentjen en dagpauwoogen door veld en beemd. Bij duizenden verlieten de bijen kasten en korven om honing en stuifmeel te verzamelen. De vogels zongen honderd uit: de gaaien maakten dwaze geluiden, de lijsterachtigen floten, van vroegen ochtend tot laten avond overal in de fijnsparren ontdekte ik reeds hun nesten, de winterkoning en vink sloegen, dat het daverde, de kool meezen, die inmiddels ook voortdurend de nestkastjes inspecteerden, zaagden zon der ophouden en boven de heiden werd de lucht volgesponnen met het fijne lied der akkerleeuweriken. Roodborsten en boom leeuweriken zongen met nog grooter geest drift en nadruk dan de voorafgaande we ken. Wie echter op 11 April buiten wan delde, werd getroffen door een verrassen de wijziging in de bezetting van het vo gelkoor. Plotseling overheerschte de stem van één vogel, een nieuweling: de fitis. Bij honderden, bij duizenden, bij tiendui zenden waren zij ineens in ons land weer gekeerd. Hun aantrekkelijk lied met het weemoedige slot klonk in de tuinen, in de boschjes, op de met boomen begroeide hei den, het klonk overal en domineerde. Zoo kregen de lentedagen in den tijd, dat de ruige rupsen van den kleinen beervlinder (Phragmatobia fuliginosa) gingen verpop pen en het op de ridderzuring nog steeds wemelde van dikke groene agaatvlinder- rupsen, plotseling een ander accent. De eieren van de heideringelrups (Mala- cosoma castrensis), in een breeden ring gekit rondom callunatakjes, vertoonden nog geen verandering, maar tegen den tienden kwa men allerlei andere dVerwinterende eieren uit: van den herfstvlinder (Larentia dilu- tata), den gepluimden vlinder (Himera pen- naria) en den kortzuiger (Crocallis elingua- ria). Wat dezen laatsten vlinder betreft, dien ik er terstond op te wijzen, dat er in het groote boek van D. ter Haar, „Onze Vlin ders", een fout staat. Met betrekking tot de rups van deze soort kan men in genoemd werk lezen: „Van den herfst tot Mei op allerlei loofhout..." Dit is onjuist. Niet de rups overwintert, maar het ei. Dit heeft, on danks zijn uiterlijke teerheid, een geweldig weerstandsvermogen. Het kan de felste vorst verdragen en ook door allerlei andere atmosferische invloeden wordt het geens zins vernietigd. In den afgeloopen winter had ik een legsel in mijn tuin staan, veilig opgeborgen in een jampotje, dat is afsloot met een deksel, waarin gaatjes zaten. Toen ik den pot op een zeker oogenblik inspec teerde, bleek, dat er een decimeter water in stond. M.a.w.: de eieren waren weken lang in water ondergedompeld geweest. Hoewel de kortzuiger een vrij zeldzame vlinder is al zie ik in Soest de meeste jaren wel enkele exemplaren besloot ik na eenige dagen het legsel weg te gooien, omdat het heele gevalletje, toen ik het water had af gegoten, er erg beschimmeld uitzag. Tot mijn geluk kreeg ik het echter juist toen erg druk: het ondergedompelde legsel ver gat ik en toen ik er tegen den tienden toe vallig naar omkeek, verbraken de rupsen net de eischaal. Gretig begonnen zij het jonge blad te eten van een krentenboompje. Prettig was ook de hernieuwde kennis making met de rupsen van Anaitis effor- mata, nog al platte en stijve dieren, die men reeds in den herfst op Sint Janskruid kan tegenkomen: zij veranderen echter voor den winter niet in poppen, doch overwinteren, om in het voorjaar, na flink gegeten te heb ben, van gedaante te verwisselen. Ter Haar vermeldt de soort in het geheel niet, wel echter de verwante soort Anaitis plagiata, waarop zij overigens verbazend veel gelijkt. Daar efformata geen Nederlandschen naam heeft, stel ik voor den vlinder voortaan hertshooispanner te noemen, daar ook het Sint Janskruid een hertshooi- (Hypericum-) soort is. Den naam Sint Janskruid-vlinder, dien wij evenzeer hadden kunnen kiezen, vermijden wy liever, omdat daardoor ver warring zou kunnen worden gesticht; im mers: er bestaat reeds een St. Jansvlinder (Zygaena filipendulae). De smeer- en iichtvangst leidde ook in de tweede week van April tot bemoedigende resultaten: behalve de oude bekenden de boschbesuil en een verwant daarvan, de zwartgestipte gele (Orrhodia rubiginea), de gele vroegeling en het zwartgrijsje, die ik voor het eerst als smeersnoepers leerde ken nen,, het slanke driehoekje, de snuitvlinder, Lobophora carpinata, en verschillende Tae- niocampasoorten, waaronder zich ook de sierlijke nunvlinder bevond vertoonden zich allerlei nieuwelingen, die voor het eerst in het seizoen verschenen: van 7 April af was Pachycnemia hippocastanaria, een kleine donkergrijze vlinder, waarvan de rups met calluna en erica is geassocieerd het is dus een echt heidedier eenige dagen lang een geregelde verschijning. Op 8 April fladderde Chesias rufata, een gracieus fami lielid van den zich vooral in October vertoo- nenden bremmeter (Ch. spartiata) de ver lichte serre binnen. De rufata-rupsen voe den zich met Genista, zoodat men de soort eveneens overal in heidestreken kan ver wachten. De negende van de Grasmaand zorgde ook voor verrassingen: niet alleen stoof de prachtige, kloeke roodbruine uil Pachnobia rubricosa, die voor zeldzaam doorgaat, maar dien ik ieder jaar in Soest zie, binnen, maar tevens was Pygaera anachoreta met de twee sprekende zwarte vlekjes in den binnen- randshoek der voorvleugels present. De rups kan men zoowel op wilgen als popu lieren vinden en de vlinder zelf heeft niet minder dan twee Nederlandsche namen: grijze matje en kleine wapendrager. Eigen lijk is anachoreta een echt Mei-dier; ons exemplaar was merkwaardigerwijze zijn tijd vooruit. Wat in de eerste helft van April niet in de laatste plaats de aandacht trok, was het feit, dat op het lokmiddel zoovele exem plaren afkwamen van Orlhosio ruticilla. Over het algemeen zijn die Orthosia's, waar van er in ons land een achttal soorten voor komen, echte nazomer- en herfstdieren, die als imagines, als volkomen insecten derhalve, plegen te overwinteren. Ruticilla maakt hierop echter een uitzondering: het is juist een dier van het vroege voorjaar: Maart en April. Hij is niet zoo ver naar het Westen doorgedrongen als andere Orthosia's: in Engeland komt de soort n.1. niet voor. Al den tijd nu, dat ik mij met vlinders bezig houd, was ruticilla, een zeer variee- rende soort, waarvan b.v. sommige exem plaren lichtgrijs zijn en weer andere rood achtig, nooit op het electrische licht afge komen. Als smeerdier daarentegen was hij buitengewoon talrijk. Op grond van de ne gatieve lichtvangsten was ik geneigd hem tot de zeldzame vlinders in Soest te reke nen; in werkelijkheid bleek hij te mijnent algemeen te zijn. Waar stroop-met-spiritus dus al niet goed voor is! RINKE TOLMAN. Voetbal. Langs de N.H.V.B.-velden. Z. F. C. IV neemt weer de leiding. De eindspurt van Z. V. V. IV. Benauwde zege van M. E. V. O. I op Boys IV enOudorp's kans iets verkleind. Het is in dit seizoen wel een zeer merk waardig verschijnsel, dat in nog geen en kele afdeeling de kampioen bekend is en dat, terwijl ook bijna de maand April weer tot het verleden behoort, het competitie-rad nu al zeven maanden lus tig draait en het competitie-voetbal fei telijk al zoo wat tot het verleden diende te behooren. We kunnen er echter meteen wel aan toevoegen, dat het feit, dat in vrijwel alle afdeelingen vele ploegen volkomen aan elkander gewaagd zijn, de voornaamste factor is, dat de uiteindelijke beslissingen wat lang op zich laten wachten, daar in vele gevallen de laatste ontmoeting de op lossing moet brengen, terwijl het nog geenszins buitengesloten is, dat in het grootste aantal competitie-standen, extra ontmoetingen den doorslag dienen te ge ven. Het heeft er in de eerste klasse A allen schijn van dat Z. F. C. IV ten slotte toch nog met het afdeelingskampioenschap zal gaan strijken, daar de rood witte Zaan dammers ook nu weer een flinke over winning behaalden. Het bezoekende W. F. C. IV werd met een 41 uitslag het kind van de rekening. C. S. V. I kon zich ook thans niet volko men veilig werken, daar de Castricummers bij Z. V. V. III een kleine 2—1 nederlaag te slikken kregen. De stand is thans: Z. F. C. IV 15 12 1 2 35—21 25 Bergen 1 16 12 1 3 61—27 25 O. S. V. III 15 9 4 2 58—32 22 Z. V. V. III 15 4 4 7 38—60 12 Beemster I 16 4 4 8 36—56 12 W. F. C. IV 14 4 3 7 38—48 11 Vrone I 16 4 2 10 43—66 10 Alcmaria IV 16 3 4 9 35—57 10 C. S. V. I 13 2 4 7 26—38 8 In de tweede klasse B gaat Z. V. V. IV nu regelmatig voort, den grooten achterstand weg te werken en wat meer zegt, in overwinningen om te zetten. Werd vorige week het bezoeken Z. F. C. VI met 41 geklopt, thans kon W. F. C. VI juist nog in eigen omgeving met 0—1 worden geslagen. Er is nu niet zoo heel veel meer voor noodig, of de blauw zwar ten Zaandammers nemen de leiding, zoo als de stand laat zien. K. V. V. IV 17 10 2 5 59—27 22 Alk. Boys III 18 10 2 6 5140 22 Z. V. V. IV 14 9 3 2 24—11 21 Westzaan II* 16 8 2 6 3736 18 Uitgeest II 16 8 1 7 49—37 17 Z. F. C. VI 17 6 4 '7 36—44 16 W. R. C. I 15 6 2 7 42—53 14 Assendelft III 15 4 3 8 3845 11 W. F. C. VI 16 4 3 9 26—46 11 R. C. Z. II 14 1 4 9 13—40 6 De tweede klasse D gaf veel spanning. Oudorp I bracht een bezoek aan Alkmaar II en moest een kost baar punt laten, omdat het einde met een draw'n (1—1) kwam. Ongetwijfeld een kleine teleurstelling voor de Oudorpers, die nu hun lot niet meer in eigen handen hebben en zullen moeten afwachten, wat de beide overige concurrenten tegen elkander gaan doen. Dat M. E. V. O. I heeft anders ook alle be schikbare krachten moeten geven, om het nog tot een overwinning te brengen. De runners up die nu de leiding hebben ge nomen, hadden bezoek van Alkmaarsche Boys IV. Toen de gastheeren reeds een 51- voorsprong hadden ze boften dat de rood-witte doelman z'n dag niet had leek een overwinning reeds een feit. Doch toen verkleinden de Boys den achterstand tot 54 enkwam er geduchte spanning. Kort voor tijd kwam de „opluchting" en de eind stand op 64 te staan. De stand is hier nu: M. E. V. O, I 15 12 1 2 51—19 25 Egm. Boys I 15 11 2 2 50—18 24 Oudorp I 15 11 2 2 58—32 24 Koedijk I 16 11 1 4 53—34 23 Alkmaar II 14 7 2 5 40—28 16 Alkm. Boys IV 15 3 3 9 35—68 9 Akersloot I 16 3 3 10 33—59 9 Alcmaria V 16 2 1 13 30—69 5 D. T. S. II 16 1 1 14 29—64 3 memoreeren we nog In de derde klasse E de 42-overwinning van Egmondsche Boys II, op het bezoekende Vrone II behaald. Zwemmen. LEDENVERGADERING D.A.W. Bespreking plannen a.s. Zomer seizoen. In ue bovenzaal van café „v. Doorn" hield de zwem vereen. D.A.W. gisteravond haar algemeene ledenvergadering. De voorzitter heette de aanwezigen welkom en bracht hierna dank aan den heer Pesie, die ook dezen winter wederom getoond heeft zoozeer met de vereen, mede te leven. Spr. memoreerde in het kort het verloop van het winterseizoen en wees erop ,dat het nationale zwemfeest van 4 Oct. 1936 als een glanspunt in de annalen van D.A.W. geboekstaafd zal worden, evenals trouwens de succesvolle ontmoe tingen met Nereus, Neptunus en H.P.C. Staande de vergadering bracht spr. hulde aan het jeugdige lid Arie Booy, die zooals men zich zal herinneren dezen winter op zoo kranige wijze een klein kind in het Noordhollandsch kanaal van een zekeren dood gered heeft. D.A.W. heeft destijds den be scheiden redder voor zijn kloeke daad een zilveren sigarettenkoker met in scriptie aangeboden en thans mocht Arie Booy voor het front van de ver gadering nogmaals een hartelijk en welverdiend applaus in ontvangst nemen» Na de notulen en de ingekomen stuk ken werd njededeeling gedaan over de plannen voor het a.s. zomerseizoen. Als vaste poloavond werd de Dinsdagavond aangewezen, terwijl op Donderdagavond voor de zwemmers en zwemsters gelegen heid zal bestaan tot training (voor de adspiranten van half acht tot half negen, voor de overigen van half negen tot tien uur). Den leden is voor dit jaar door de direc tie van Pesie's Natuurbad een reductie toegestaan op hun abonnementsprijs. Wat de zeventallen betreft, deze zijn nog niet definitief vastgesteld, elders on der deze rubriek vindt men hierover een nadere uiteenzetting. Het plan van het bestuur om dezen zomer fietstochten e. d. te organiseeren, vond allerwege instemming en vooral het plan van den penningmeester om een tjotter-tocht over de Zuiderzee te organi seeren, ontlokte luiden bijval. Tot leden van de kascontrole-commissie werden mej. H. de Carpentier en de heer C. A. v. Wijk (Schoorl) benoemd. Zonder op- of aanmerkingen werden de statuten en het huishoudelijk reglement vastgesteld. Bij de rondvraag vroeg de heer v. Wijk nadere inlichtingen over de nog steeds niet aan de prijswinnaars uitgereikte bekertjes, ter beschikking gesteld bij de jubileum- wedstrijden van „de" Overdekte". Hierover ontstónd een" zeer uitvoerige discussie en vooral de méerfingen van den vragenstel ler'en deri Voórzitter liepen daaromtrent nogal' uitéén.' Na 'breedvoerige besprekingen werd be sloten alsnog ofti deze bekertjes te ver zoeken. Eenige zaken van meer internen aard werden hierna behandeld, waarna de voor zitter met woorden van dank de vergade ring sloot. Waterpolo. DE KOMENDE ZOMER-COMPETITIE. Tegen welke clubs D.A.W. moet uitkomen. Dezer dagen is de indeeling van de zo- mer-waterpolo-competitie van den K.N.Z.B. bekend gemaakt. Voor zoover daarbij D.A. W.-zeventallen betrokken zijn, is de indee ling als volgt: Dames. 2e klasse: Zignea (Haarlem), D. W.R. (Haarlem), H.P.C. (Heemstede), Ne reus I en Nereus II (Zaandijk) en D.A.W. Heer en. 3e klasse: F.M. I (den Helder), de Bruinvisschen I (den Helder), de Ham I (Krommenie) en D.A.W. I. Reserve 3e klasse: V.Z.V. II (Velzen), de Ham II (Krommenie), Nereus III (Zaan dijk), A.Z. 1870 III (Amsterdam) en D.A. W. II. De dames zullen dus dit jaar voor het eerst in de 2e klasse uitkomen, waar zij meer ge legenheid zullen krijgen om haar krachten te toon en dan vorig jaar in de le klasse van den kring Noordholland. Het eerste heeren-zevental speelt weder om in een kleine afdeeling, waarin de beide Heldersche clubs de zwakke zusjes zijn, ter wijl het gedegradeerde „De Ham" in de plaats is gekomen van V.Z.V. Speelde het tweede zevental vorig jaar in een afdeeling van slechts 3 clubs, thans is dat aantal uitgebreid tot 5, hetgeen deze competitie veel aantrekkelijker maakt. Tevens zullen nog twee heer en zevental len worden ingeschreven voor de competitie van den kring Noordholland. Wielrennen. DE RONDE VAN PURMEREND. De inschrijvingen. De ronde van Purmerend zal Woensdag 28 April, dus de volgende week Woensdag, worden verreden. Wij ontvingen heden de lijst van deelnemers, die er zoo klinkend uitziet ,dat reeds nu gezegd kan worden, dat deze ronde zal slagen. Wat de inschrijvingen betreft, bij de profs zien we de meest bekende Neder landers, zooals Middelkamp, Braspenninx, v. d. Ruit, Gommers, Valentijn, v. Amster dam, v. Nek ,vijf Belgen, een Oostenrijker, een Duitscher, enz. enz. In totaal 70 deel nemers in deze klasse, waar o.m. ook nog de Noordhollanders Kuiper en Klink, en de Amsterdammers Hidden, v. Stek, Mer- kens, v.'d. Heide, Brizee, Verhoef, Bos- land ,enz. De amateurs komen met 60 renners aan den start. Ook hier bestaat het veld uit de beste rijders in deze klasse. We noemen slechts Schulte, Portengen, Aneese, de Beer, Zwartepoorten, Vethaak, v .d. Lin den, Buis en verder de ons natuurlijk meer bekenden J. Groot, J. Pronk, J. Schip per ,enz. Ook de nieuwelingen tellen 60 deel nemers, w.o. J. Hartog, G. Schipper, Boot, W. Bosman, enz. enz. De nieuwelingen starten om 10 uur, de amateurs om 11,30 uur en de profs om 2 uur. De afstanden zijn resp. 45, 90 en 110 K.M. De ronde is 11 K.M. lang en bestaat geheel uit klinkerwegen. W o r s t 1 e n. S.S.S. NIEUWS. Door de krachtsportvereen. „K.D.O." te Amsterdam worden de wedstrijden om het kampioenschap van Amsterdam geor ganiseerd in de 2e klas worstelen en ge wichtheffen. Voor „S. S. S." namen Zon dag aan deze wedstrijden deel: vederge wicht Theo v. IJek, lichtgewicht H. Jensma en S. Schut. Van IJek was ingeschreven voor de afd. extra vedergewicht, doch was hier 2 pond te zwaar voor zoodat hij nu in ve dergewicht moest medewerken. Ondanks deze handicap heeft deze Allernaarder schitterend partij gegeven. Met miniem verschil op den len prijswinnaar wist hij beslag te leggen op den 2en prijs. Jensma en Schut kwamen niet voor een- prijs in aanmerking. A.s. Zondag worden de wedstrijden voortgezet. Voor „S. S. S." zal dan nog deelnemen in de 2e afd. M. A. C. Bom. (Niet officieel) 3de klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 20 April 1937 Hooge Prijzen f 25000.— 18958 f 5000.— 5041 f 2000.— 10947 f 1500.7186 17367 f 1000.— 7097 10241 f 400.— 10704 18398 20247. f 200.— 7691 14928 17203 i 100.— 180 2615 4992 12041 12071 18908 Prijzen van ƒ45.— 6 11 42 163 238 268 315 331 324 333 390 427 458 492 516 536 573 598 624 639 686 772 79! 870 891 951 971 1007 1016 1026 1060 1071 1210 1268 1312 1337 1372 1408 1417 1418 1447 1448 1490 1519 1530 1546 1576 1581 1634 1642 1672 1694 1739 1745 1948 1962 1987 2059 2147 2177 2187 2203 222S 2272 2299 2336 2395 2415 2460 2535 2572 2589 2607 2609 2663 2667 2711 2718 2743 2759 2795 2837 2876 2885 2892 2898 3001 3018 3044 3142 3153 3156 3210 3246 327J 3343 3396 3456 3457 3476 3523 3527 3530 3554 3649 3667 3689 3695 3713 3841 387J 3887 3893 3923 3929 3957 4036 4109 4134 4139 4224 4246 4266 4282 4308 4340 4344 4354 4356 4409 4482 4515 4547 4556 4569 4566 4645 4694 4731 4741 4757 4760 4794 4809 4811 4828 4835 4848 4853 4854 4922 4934 4948 4961 4968 4973 5000 5004 5030 5031 5096 5143 5-159 5223 5225 5277 5294 5305 5323 5396 5402 5440 5445 5463 5514 6519 5524 5525 5614 5629 5668 5782 5803 5836 5865 5867 5869 5946 6017 6028 6071 6108 6158 6168 6169 6178 6228 6265 6284 6292 6307 6344 6350 6361 6362 6438 6452 0163 6517 6527 6552 6565 6600 6633 6667 6672 6676 6761 67T3 6790 6792 6801 6858 6862 6870 6883 6899 6916 6925 6972 6992 7044 7058 7090 7162 7247 7249 7254 7258 7303 7315 7322 7367 7384 7390 1391 7401 7415 7422 7425 7433 7446 744T 7526 7528 7562 7575 7607 7633 7640 7651 7672 7731 7811 7817 7832 7852 7869 7902 7973 7985 7991 7997 8016 8029 8054 8063 8113 8162 8176 8245 8265 8269 8290 8207 8318 8326 8330 8333 8414 8439 8453 8454 8474 8477 8553 8605 8668 8693 8695 8721 8805 8833 8928 8974 8981 8986 9004 9046 9090 9097 9157 9168 9202 9212 9244 9252 9272 9326 9334 9404 9408 9427 9449 9491 9492 9506 9530 9547 9581 9583 9606 9644 9709 9739 9746 9747 9753 9756 9772 9843 9918 9920 9932 9958 9985 9986 10009 10064 10097 10141 10150 10182 10189 10205 10217 10253 10307 10319 10327 10347 10366 10395 10409 10474 10489 10500 10537 10539 10549 10574 10598 10648 10662 10701 10717 10721 10733 10750 10813 10823 10861 10915 10Ó27 11114 11149 11177 11188 11206 112X1 11254 11268 11311 11318 11321 11349 11385 11403 11409 11427 11463 11490 11521 11533 11567 11594 11598 11622 11632 11633 11657 11718 11747 11789 11805 11807 11812 11842 11852 11897 11975 12051 12067 12071 12097 12103 12107 12126 12199 12324 12359 12384 12420 12433 12434 12448 12460 12486 12515 12624 12645 12714 12741 12757 12762 12812 12831 12852 12856 12932 12975 12984 13015 13022 13072 13123 13125 13147 13227 13243 13264 13279 13315 13327 13363 13397 13423 13425 13443 13496 13506 13535 13541 13579 13587 13674 13677 13725 13754 13821 13890 13891 13909 13951 13989 14013 14032 14071 14089 14114 14150 14190 14194 14204 14224 14227 14232 14246 14268 14278 14316 14328 14357 14401 14402 14418 14428 14437 14445 14464 14510 14525 14540 14543 14581 14590 14758 14776 14803 14893 14954 14960 15005 15038 15055 15060 15106 15197 15210 15229 15232 15233 15271 15353 15381 15428 15445 15530 15531 15546 15573 15593 15622 15631 15703 15708 15719 15759 15815 15856 15875 15911 15914 15965 15966 15971 16081 16090 16099 16111 16133 16155 16225 16267 16321 16324 16375 16407 16435 16450 16467 16472 16550 16564 16583 16584 16636 16676 16683 16690 16748 16750 16826 16858 16890 16893 16922 16934 16948 16965 17026 17035 17048 17078 17111 17152 17169 17202 17217 17254 17269 17273 17378 17403 17414 17438 17491 17499 17508 17517 17531 17534 17543 17544 17571 17575 17583 17600 17700 17721 17731 17736 17760 17866 17911 17978 17980 17981 18065 18101 18109 18132 18141 18157 18189 18207 18222 18258 18263 18424 18444 18497 18504 18515 18542 18562 18663 18672 18693 18720 18747 18753 18769 18819 18907 18924 18997 18999 19007 19012 19083 19096 19139 19140 19168 19175 19182 19197 19201 19236 19237 19256 19272 19347 19356 19369 19410 19417 19436 19454 19515 19523 19531 19539 19639 19660 19664 19687 19702 19755 19798 19835 19838 19840 19845 19959 20017 20035 20053 20054 20055 20096 20100 20223 20246 20269 20296 20355 20361 20371 20430 20442 20448 20449 20456 20498 20564 20566 20627 20699 20700 20717 20743 20796 20853 20886 20891 aoaoz.att10 20933 20942

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 10